IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Jauni pavedieni

Cienījamie, pirms aizsākat jaunu tēmu par kādu seriālu vai filmu, pārbaudiet, vai tāds pavediens jau nav izveidots. To var izdarīt vai nu šeit vai arī izmantojot meklēšanu.

7 Pages V  1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Hellsing?!, Juusu domas par Hellsing!
TheBadEdd
post Mar 15 2004, 12:48
Post #1


The One
****

Group: Chuunin
Posts: 254
Joined: 13-March 04
From: Latvia




Luudzu izpauziet savu viedokli par Hellsing, jo tas bija mans pirmais anime ko es redzeeju... (atskaitot dazus hentajus wink.gif ) Un taadeelj man veel iipashi nevar buut savs viedoklis taadeelj gribeetos dzirdeet ko juus domaajiet! THNX!

P.S. Man vinjsh likaas tiiri nekas atskaitot nobeigumu... wink.gif Es tur neko nesapratu... blink.gif


--------------------
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
CaptSolo
post Mar 15 2004, 13:29
Post #2


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 6
Joined: 15-March 04




Manā novērtējumā Hellsing ir vienkārši superīgs! rolleyes.gif
Grafiski tas nav tik smalks kā Hayao Miyazaki šedevri (Princess Mononoke, Spirited Away), bet tas arī nav vajadzīgs - tam ir savs stils. Man patika.

Cita lieta, ka pēc Hellsing vien nevar spriest par anime. - ja tas ir pirmais anime, ko redzēji.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
CryRat
post Mar 15 2004, 13:33
Post #3


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 273
Joined: 12-February 04




ir ok... man ar Hellsing bija viena no pirmajām anime ko redzēju... nez... ir tur daudz ko apspriest ? vienkārša, ātra, interesanta, patīkama anime... patika man tas Incognito ( vai kā viņu tur sauca ) smile.gif ā un tas Alucarda ( draculA smile.gif ) weapons bija sweet smile.gif

personīgi man liekās ka Hellsing tiek stipri par augstu vērtēta... nu bet tas gaumes jautājums tā teikt...


--------------------
my megabusters :X
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
TheBadEdd
post Mar 15 2004, 13:44
Post #4


The One
****

Group: Chuunin
Posts: 254
Joined: 13-March 04
From: Latvia




Juus vareetu ko ieteikt varbuut liidziigu hellsingam?!


--------------------
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Rune
post Mar 15 2004, 14:12
Post #5


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 261
Joined: 12-February 04
From: Kur pagadās.




Patika , bet truukst nobeiguma , tb paaraak nenoskaidrotu jautaajumu paliek peec noskatiishanaas. Kopumaa tomeer jauki - laba animaacija , story (te gan truukst nobeiguma) un muuzika.


--------------------
Elitärer Niedergangsdiagnostiker
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
TheBadEdd
post Mar 15 2004, 14:26
Post #6


The One
****

Group: Chuunin
Posts: 254
Joined: 13-March 04
From: Latvia




Pilniigi piekriitu Rune, bet kas var buut tik pat intereseants bet ar nobeigumu?! Rekomendeejiet plz!


--------------------
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kaarleens
post Mar 15 2004, 19:53
Post #7


Hentai
********

Group: Jounin
Posts: 1150
Joined: 13-February 04
From: Jelgava




vajadzees man ar shito novilkt noskatiijos 1 ep pa vivu iepatikaas cool.gif
user posted image


--------------------
PERVERTS HELPING PERVERTS
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
zenofex
post Mar 15 2004, 20:57
Post #8


Nausicaa fanboy
*******

Group: Jounin
Posts: 1019
Joined: 12-February 04
From: Nav




Hellsing nav ne vainas, sizhets un varonji labi, stiliiga anime. Un tas ziimeejums, btw, man ir kaa vaacinjsh visiem siizhiem ar Hellsing cool.gif


--------------------
- "Amen, hallelujah and peanut butter!"
© Dutch, Black Lagoon
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Skabais
post Mar 20 2004, 13:41
Post #9


Unregistered









lasu tautas atsauksmes un brinos - tiesam tik svaki jums gaja skola ar sacerejumu rakstisanu!? kas tas par viedokli - "man patika"...

1 cilveks pasaka "man patika" - ok, pec tam nakamie 10 atkal to pasu "man patika" - tagad man butu jabut labakam, plasakam, dzilakam, alternativam skatijumam uz so anime!!! (vai vispar da par jeb kadu lietu, kas tiek komenteta)

runajot par helsing - it seviski ja ta ir pirma anime - janem vera, ka anime tapat ka kinoindustrija ir dazadi zanri. tapec manuprat helsingu butu jasalidzina ar citiem "briesmeklu" gabaliem - piem: Pet Shop of Horrors, Vampire Princess Miyu, Urotsukidoji utml.
teiksu ka ir - uzskatu to par teicamu gabalu - jo seviski, ja apukojam to sava zanra ietvaros. kas tad ir viens no galvenajiem sausmeklu pamatakmeniem? - noskana, gaisotne, atmosfera - sauciet to ka gribat. un seit manuprat Hellsing spid un laistas - lieliska, savdabiga muzika, raksturojoss "voicings" (diemzel nezinu ka tas butu latviski, varonu dizains, sizeta misterija...
protams ka anime nav ideala - animacija vareja but detalizetaka - ipasi kas attiecas uz kopejo fonu, ka ari personazi vareja but vairak izstradati/atklati. tacu cik esmu meklejis info/baumas par so gabalu - iespejams, ka projektam saistiba ar cenzuru tika apgiezts budzets, ka ari apcirpts sizets/saturs :((

sobrid ieks manga ir pieejamas pirmas divas dalas. cik noprotu tad ari uz sis manga pamata tika veidota anime. ja kads velas saprast biskum vairak, kas isti notiekas - sadabujiet mangu. vel esmu dzirdejis, ka iespejams parqadisies ari turpinajums, kad tiks pabeigtas atlikusas manga dalas.

esmu noskatijies gan japanu val ar angl sub, gan ar angl voiceover - pirmoreiz skatities ietektu ar angl voiceover - vieglak bus uztver, un ari voiceover kvalitate ir salidzinosi reti augsta. bet principa esmu piekritejs lauzu pulcinam, kas skatas orginalvaloda ar sub - vai ta butu anime vai filma.
Go to the top of the page
+Quote Post
TheBadEdd
post Mar 20 2004, 14:26
Post #10


The One
****

Group: Chuunin
Posts: 254
Joined: 13-March 04
From: Latvia




Hmmm... vienkaarshi ne visiem gribaas vienaa postaa ieguldiit 30 min no savas dziives, jo postu ir tik daudz... bet neredzeeto anime ir veel vairaak! wink.gif

Bet paldies, ka izteici savu viedokli, es pat tev piekriitu!


--------------------
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ShinChan
post Mar 23 2004, 15:36
Post #11


ultrafilozofs
*********

Group: Chuunin
Posts: 1808
Joined: 18-February 04
From: durdom




neslikts, pavisam neslikts gabals, vismaz man kaa hardcore anime piekriteejam taa likaas. Muuzika laba, tacju paarsaatinaata un vareeja buut ruupiigaak pieskanjota notikumiem uz ekraana, savaadaak rodas iespaids, ka paraleeli filmai tiek laista kaut kaada rock/metal/alternative izlase. Sizjets sameeraa saturiigs nekaadas lielas aazja kaajas laukaa nelien, lai gan mazliet ir paarsaatinaats ar vardarbiibu un asiniim (nekad nedomaaju, ka ko taadu teiksju biggrin.gif ). Bet Hellsing tipaazji gan ir ko veerts it iipasji Alucard. Kopumaa mans veerteejums vareetu buut uz 7 1/2 peec 10 balju siteemas. Jaanjem arii veeraa, ka Hellsing skatiijos pa VIVA un vaacu valoda nav mana dzimtaa.


--------------------
Es esmu, kas es esmu
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Dzonis
post Apr 9 2004, 15:59
Post #12


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 585
Joined: 19-February 04




hm....Kaads var pateikt kas bija Alucad's?peedeejaa ep. vinsh par to ko stastiija bet visu nesapratu (skatiijos pa VIVA). sapratu ka dzjeks no senakiem laikiem,ar uusaam,bet kas tieshi?...


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Yume
post Apr 9 2004, 21:11
Post #13


challenger
**********

Group: Jounin
Posts: 3875
Joined: 4-March 04




Aluvcard's ir Eiropieshu Drakulas ekvivalents, cik es sapratu tad vinsh ir "iistais" vampiirs...
Bet pats Hellsing... lietinja dikti interesanta...
Bet anime no manga's atshkiraas, manga'a personaazhu raxturi izstraadaati labaak, so iesaku visiem palasiit... happy.gif


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
arteck
post Apr 9 2004, 21:15
Post #14


Unregistered









QUOTE (Yume @ Apr 9 2004, 08:11 PM)
Aluvcard's ir Eikropieshu Drakulas ekvivalents, cik es sapratu tad vinsh ir "iistais" vampiirs...

Izlasi Alucard no otras puses. Got it? smile.gif Un atceros, ka skatoties Hellsing, vienā epizodē bija iekļauts tekstiņš par to, ka īstenībā viņš nav Alucard, bet kaut kā citādāk tur bija, neatceros kā. Interesanti, kā tad ir īstenībā.
Go to the top of the page
+Quote Post
Yume
post Apr 9 2004, 22:09
Post #15


challenger
**********

Group: Jounin
Posts: 3875
Joined: 4-March 04




Hee, man cits jautaajums, cik daudzi no jums zin kas bija Hellsings? Nu pashas organizaacijas dobinaataajs...
Kameer man nepateica, es godiigi sakot pat neiedomaajos.
Nu, nu... kas zin?


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

7 Pages V  1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 19 April 2024 - 06:50