IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Jauni pavedieni

Cienījamie, pirms aizsākat jaunu tēmu par kādu seriālu vai filmu, pārbaudiet, vai tāds pavediens jau nav izveidots. To var izdarīt vai nu šeit vai arī izmantojot meklēšanu.

 
Reply to this topicStart new topic
> Tsukiyomi -MOON PHASE-
kaarleens
post Jan 20 2005, 11:58
Post #1


Hentai
********

Group: Jounin
Posts: 1150
Joined: 13-February 04
From: Jelgava




Nesen man viens cilveks ieteica un es saaku skatīties šo anime rezultātā biju ļoti patikami paarsteigts kaukā man šis seriāls iepriekšējā sezonā paskrēja garām un arī šeit par viņu nekas nebija rakstīts tāpēc es atļaušos kau ko pa viņu uzpostēt.
Saturs īsumā tāds žurnālists kas fotogrāfē spokus vienā pilī vācijā atrod vampīr mega kawai neko mode meiteni cool.gif un kā sacīt dalše poneslos.
Seriāla ir viss kas man patīk ecčī , action, vampīri, romance utt mūziciņa ar tāda kawai itsevišķi opening songs (kisu mjaū ) sazīmets ar ļoti labi manuprāt tākā noskatoties 10 sērijas nav man nekur kur īpaši piekasīties.
Nu ko noteikti ieteiktu novilkt un paskatīties
Torrenti šeit suberi kval bija manuprāt ļoti ok varbūt šinobi man oponēs bet tik liels spečuks neesmu http://www.mahou.org/Projects/MoonPhase/#10
image


--------------------
PERVERTS HELPING PERVERTS
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Jan 20 2005, 17:41
Post #2


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




Prieksh manis tur bija paaraak daudz ecchi, taapeec nenoskatiijos pat 1. seeriju liidz galam. Nekad neesmu bijis manga fans, tomeer sheit es saku, ka anime mangai nestaav ne tuvu. Diemzheel, manga, shkjiet, licenzeeta, taapeec tikai 2 volumes var dabuut. Bet neesmu par to paarliecinaats.


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Lisicin
post Jan 25 2005, 21:44
Post #3


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 7
Joined: 25-January 05




vispār Manga ir pieejama RAW variantā līdz 9.sējumam. Vai ir labāka par seriālu... nedomāju. Te ir variants - zupu atsevišķi, prusakus - atsevišķi...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Jan 25 2005, 23:39
Post #4


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




Manas japaanju valodas zinaashanas neljauj lasiit raw smile.gif

Bet tas, kas ir labaaks, ir atkariigs no katra gaumes.


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Rob_X
post Jan 25 2005, 23:43
Post #5


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 491
Joined: 16-February 04
From: Riga




Mani piebeidza op's tongue.gif deelj taa vien veerts katru naakamo seeriju skatities smile.gif
Un tiesham tur tik daudz kas sabaazts iekshaa - romance, ecchi, extreme kawaiiness un pat nopietnibas pietiek lai neuzskatitu par kaut kadu haljavu rolleyes.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
+Chibi+
post Jul 30 2005, 12:59
Post #6


(yaoi) rota 69
**********

Group: Kaigan Valde
Posts: 2066
Joined: 10-September 04
From: sky




A man openings galīgi naptīk.. pārāk kawaii manām ausīm/sirdij... Seriāls tā neko, var skatīties.. Esmu gan tikai vidū.


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Church
post Sep 29 2005, 19:06
Post #7


sewer rat
*********

Group: Jounin
Posts: 1775
Joined: 17-February 04
From: latvia / riga




gribeetu pieziimeet, ka [mahou] pabeigushi subot. batcha torrents @ box:
http://boxtorrents.com/download.php/128524...20Phase.torrent
2 pus-showa batchus vai individuaalu epu torrentus var pamekleet kaut vai ar tokyotosho.com paliidziibu.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Sep 29 2005, 22:19
Post #8


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




QUOTE(+Chibi+ @ Jul 30 2005, 11:59)
A man openings galīgi naptīk.. pārāk kawaii manām ausīm/sirdij... Seriāls tā neko, var skatīties.. Esmu gan tikai vidū.
*


Man ir pilniigi otraadi. Seriaals nesaista, bet openings ljoti uzlabo gariigo. smile.gif


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 25 April 2024 - 09:37