IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Reply to this topicStart new topic
> Bird people of China, skaisti un aizkustinoshi
zenofex
post Jun 10 2005, 23:42
Post #1


Nausicaa fanboy
*******

Group: Jounin
Posts: 1019
Joined: 12-February 04
From: Nav




Kurš ir redzējis šo filmu?
Ideja - divi pilsētnieki no Japānas - jakuza un biznesmenis nokļūst galīgajā Ķīnas nostūrī, kur itkā ir atrasta briesmīgi bagāta nefrīta dzīsla.

Taču tur viņi sapazīstas ar vietējiem un ir pārsteigti par idilli, un skaistumu kas tur valda. Ir arī leģendas par vietējiem, kas prot lidot.

Filmā ir nežēlīgi jauki dabas skati, un vispār viss settings ir ļoti nomierinošs. Patika nobeigums, kurā abi japāņi gribēja palikt tur, bet katrs to realizēja vai mēģināja realizēt savādāk.

Vispār filma jāredz.
http://www.imdb.com/title/tt0142181/


--------------------
- "Amen, hallelujah and peanut butter!"
© Dutch, Black Lagoon
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Jun 11 2005, 00:01
Post #2


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




Viss, ko taisiijis Takashi Miike ir jaaredz! Vinjsh prot taisiit labas filmas. Miike gaume ir super!

P.S. Diemzheel man ir vaaji filmu ieguushanas resursi, taapeec ne shitaa ne arii lielaakaa dalja vinja filmu nav redzeetas. Tik vien kaa paariitis.


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Laugh|nGMan
post Jul 12 2005, 11:29
Post #3


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 118
Joined: 5-October 04
From: Riga, Latvia




QUOTE(zenofex @ Jun 10 2005, 23:42)
Kurš ir redzējis šo filmu?
Ideja - divi pilsētnieki no Japānas - jakuza un biznesmenis nokļūst galīgajā Ķīnas nostūrī, kur itkā ir atrasta briesmīgi bagāta nefrīta dzīsla.

Taču tur viņi sapazīstas ar vietējiem un ir pārsteigti par idilli, un skaistumu kas tur valda. Ir arī leģendas par vietējiem, kas prot lidot.

Filmā ir nežēlīgi jauki dabas skati, un vispār viss settings ir ļoti nomierinošs. Patika nobeigums, kurā abi japāņi gribēja palikt tur, bet katrs to realizēja vai mēģināja realizēt savādāk.

Vispār filma jāredz.
http://www.imdb.com/title/tt0142181/
*



Izo, Zebraman un itsevišķi Gozu ir izcilas filmas LOL
bet ja nopietni tad es iesaku noskatīties Fudoh: The New Generation, Shinjuku Triad Society, MPD Psycho, Deadly Outlaw: Rekka, Kikoku un You've Got a Call. Garantēju! Nebūsiet vīlušies.


--------------------
Laugh|nGMan [ACF] [KOR] [CHN] [ARC]
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Jul 12 2005, 12:07
Post #4


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




QUOTE(Laugh|nGMan @ Jul 12 2005, 10:29)
Izo, Zebraman un itsevišķi Gozu ir izcilas filmas LOL
bet ja nopietni tad es iesaku noskatīties Fudoh: The New Generation, Shinjuku Triad Society, MPD Psycho, Deadly Outlaw: Rekka, Kikoku un You've Got a Call. Garantēju! Nebūsiet vīlušies.
*


Tu mums te eksperts:
Pasaki, kur to visu dabuut!

Izsleedz bittorrent, eMule, eDonkey utml. resursus.

Ja ir DC++, Mirc, ftp, kur vinjas ir iespeejams dabuut?


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ShinChan
post Jul 12 2005, 18:54
Post #5


ultrafilozofs
*********

Group: Chuunin
Posts: 1808
Joined: 18-February 04
From: durdom




QUOTE(edg @ Jun 10 2005, 23:01)
Viss, ko taisiijis Takashi Miike ir jaaredz! Vinjsh prot taisiit labas filmas. Miike gaume ir super!

P.S. Diemzheel man ir vaaji filmu ieguushanas resursi, taapeec ne shitaa ne arii lielaakaa dalja vinja filmu nav redzeetas. Tik vien kaa paariitis.
*


Kurš tad visas ir redzējis? Mīkem filmu vairāk kā 60 gab. un tik štancē. Pats esmu kādas 8 redzējis.
Visbaisākā ko esmu skatījis ir Bizita Q (visitor Q).
Cietnī stāv jau minētais gabals kā arī Audition, abas ne pārāk labā kvalitātē. Ja ir interese varu nošārēt iekš kāda huba, taču ar pDSL nekāds lielais ātrums nebūs.


--------------------
Es esmu, kas es esmu
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Laugh|nGMan
post Jul 12 2005, 20:12
Post #6


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 118
Joined: 5-October 04
From: Riga, Latvia




QUOTE(edg @ Jul 12 2005, 12:07)
QUOTE(Laugh|nGMan @ Jul 12 2005, 10:29)
Izo, Zebraman un itsevišķi Gozu ir izcilas filmas LOL
bet ja nopietni tad es iesaku noskatīties Fudoh: The New Generation, Shinjuku Triad Society, MPD Psycho, Deadly Outlaw: Rekka, Kikoku un You've Got a Call. Garantēju! Nebūsiet vīlušies.
*


Tu mums te eksperts:
Pasaki, kur to visu dabuut!

Izsleedz bittorrent, eMule, eDonkey utml. resursus.

Ja ir DC++, Mirc, ftp, kur vinjas ir iespeejams dabuut?
*



Nu tad atliek ķīniešu vai korejiešu ftp un tevis pieminētais dc. Bet man liekas ka dc viss nokļūst pārāk vēlu un ļoti sliktā kvalitātē. DC neesmu rādijies kādus 2 gadus, jo tur nav ko meklēt. Varbūt tagad tur kaut kas mainījies?! Nezinu!

Pats protams izmantoju lielākoties emule, šad tad - BT.


--------------------
Laugh|nGMan [ACF] [KOR] [CHN] [ARC]
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 4 June 2024 - 10:25