IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Jauni pavedieni

Cienījamie, pirms aizsākat jaunu tēmu par kādu seriālu vai filmu, pārbaudiet, vai tāds pavediens jau nav izveidots. To var izdarīt vai nu šeit vai arī izmantojot meklēšanu.

6 Pages V  1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> DBZ, Thoughts about DBZ?!
TheBadEdd
post Apr 10 2004, 22:01
Post #1


The One
****

Group: Chuunin
Posts: 254
Joined: 13-March 04
From: Latvia




Njaaa noskatiiijos shodien DBZ pa RTLII neko nesapratu un man vinjsh likaas beernishkiigs un vecmodiigs, luudzu sniedziet informaaciju par sizetu vecumu un vispaar izsakiet savas domas par to! cool.gif

P.S. Nesapratu netikai taadeelj ka zinu Vaacu v. slikti bet arii taadeelj, ka... nesapratu. unsure.gif


--------------------
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Takashy
post Apr 10 2004, 22:29
Post #2


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 141
Joined: 12-February 04
From: Riga




Um,es nezinu iisti cik vets DBZ i,bet man liekas ka kaadi tur 5 gadi vai vairaak jau i.. nez iisti,man liekas ka DBGT kautkad 97 beidzaas.....

Domas: Kad raadiija DB pa RTL2 es to saakumaa maz skatiijos,bet ar laiku kautkaa man tad iepatikaas,n taa arii to skatiijos...
Kad paraadiijas DBZ man tas tiiri labi patika,tagad man laikam apnikuši tie sagraiziitie atkaartojumi pa RTL2.... nez...
Laikupalaikm es jau mazliet paskatos ,vai nolaadeeju kaadu DBZ seeriju ,nez.. kautkaa tas man atgaadina vecos ,labos laikus... lol biggrin.gif


--------------------
Life is like a Dream~
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Rob_X
post Apr 11 2004, 11:08
Post #3


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 491
Joined: 16-February 04
From: Riga




DBZ rulz ! biggrin.gif Nav citas taadas animes kaa DBZ. (Ja ir tad pasakiet!) tongue.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Yume
post Apr 11 2004, 11:26
Post #4


challenger
**********

Group: Jounin
Posts: 3875
Joined: 4-March 04




Robik > citas taadas nav, ir labaaki.. tongue.gif
DBZ ir veca lietinja.. 1989 gada. Taapeec luugums nesuudzeties par muusdieniigo datorefektu truukumu. Savam laikam ljoti laba.


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ladykiller
post Apr 11 2004, 15:57
Post #5


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 37
Joined: 11-April 04
From: Majas, milas majas




QUOTE (Kakamaka! @ Apr 10 2004, 09:01 PM)
Njaaa noskatiiijos shodien DBZ pa RTLII neko nesapratu un man vinjsh likaas beernishkiigs un vecmodiigs, luudzu sniedziet informaaciju par sizetu vecumu un vispaar izsakiet savas domas par to! cool.gif

P.S. Nesapratu netikai taadeelj ka zinu Vaacu v. slikti bet arii taadeelj, ka... nesapratu. unsure.gif

Nebriinos, ka neko nesaprati - lai skatiitos DB nav vajadzigas nekadas izcilas vacu valodas zinasanas, jo ka jau japani domas vinji nevis izsaka runajot, bet gan vizauli, noteikti ari neko nesaprati tapec, ka uztraapiiji tiesi taja momenta, kad notiek "DB" stila kopsavilkums. Noskaties vel 2 nedelas un tad iebrauxi, kas tur ir.

Runajot par DB veerteejumu tagadeejos laikos, tad vaaciija vinjma nesen bija liels uzplaukums un tagad viss vienk. pierimis. Dumi ir tas ka vinju tagad nespej neviens novertet objektivi del ta, ka vins liekas ka viens liels bojevix, bet nju tie kas ta doma smagi kludas.

Stuulba lieta ka RTL raada tikai DBZ. Bez DB var iztikt, bet bez DB GT gan ir gruti, i ssausmigi liela velesanas noskatities atkal.

Un veel ir doma izlaist DB AF, itka ir atrasts, kas turpinas vinju zimet originala ziimeetaja vadiba, bet vairak nekas nav teikts un si doma jau pastav kadu labu laiku, bet reali zel, ka nekas vairak nav teikts.


--------------------
You know what I like in a girl ? Me !.
She was as hot as the sun, but she just wasnt that bright.
You do the kind of stuff that Prince would only sing about.
Ja bernam jau agra vecuma velaties iemacit, ka pipet nevajag un negribat but sliktais vecaks sakiet:"Ja pipesi cigareti bernin, tetis nomirs..."
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
AlexMak
post Apr 11 2004, 21:41
Post #6


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 75
Joined: 21-February 04
From: Ventspils




Es vispar necieshu skatiities anime vacu kanalos. Vinju tulkojumos zud visas izjutas. Pa Vivu Hellsingu bija neiespejams skatities tapat ka Arjuna un citas anime.


--------------------
Don`t hate the player, hate the game!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Yume
post Apr 11 2004, 22:12
Post #7


challenger
**********

Group: Jounin
Posts: 3875
Joined: 4-March 04




new_scool_gringo > divi teikumi par DB AF.. ir taada lieta, jau sen ir, bet vinja veelarvien turaas baumu liimenii. Tas esot apkopojums visai DB un DBZ epopejai. Un taads su**s ka to nav veerts pat mekleet. dry.gif

AlexMak> Oi-oi... vaacieshim dublaazha veel ir laba... tu paskaties kaa ASV ti dara, tad sapratiisi kaada atshkiriiba. Bet vaacieshi tieshaam no sirds to dara, atshkiriibaa no visaam citaam valstiim, ko redzeeju taadaas ddariishanaas.
Bet protams, originaals vienmeer labaak. happy.gif


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ladykiller
post Apr 12 2004, 10:22
Post #8


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 37
Joined: 11-April 04
From: Majas, milas majas




Piekritisu Yume par to, ka vaciesi to dara no sirds, bet nepiekritisu ka DB AF ir meesls un apkaunojums. DB AF ir domats BEIDZOT netaisiit tik daudz berniskibas tur, lai gan cerams ka to PILNIBA neizslegs, bet gan tur tix pielietotas jaunakas tehnikas un ka buus labax sizets (cerams ka DB AF nebuus ka "uzlabotie" Beyblade...)


--------------------
You know what I like in a girl ? Me !.
She was as hot as the sun, but she just wasnt that bright.
You do the kind of stuff that Prince would only sing about.
Ja bernam jau agra vecuma velaties iemacit, ka pipet nevajag un negribat but sliktais vecaks sakiet:"Ja pipesi cigareti bernin, tetis nomirs..."
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Rune
post Apr 12 2004, 11:37
Post #9


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 261
Joined: 12-February 04
From: Kur pagadās.




Kaadreiz man DBZ patika , bet tad noskatiijos NGE, Kenshin`a 1. OVu un sapratu ko es esmu vislaik skatiijies... I mean NGE sizhets un Tsuiokuhen (vai pareizi?) animaacija - nu nevar saliidzinaat.


--------------------
Elitärer Niedergangsdiagnostiker
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Pikis
post Apr 13 2004, 09:43
Post #10


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 263
Joined: 9-March 04




Par taadu lietu kaa DB AF es arii esmu kauko dzirdeejis itkaa taisiisot, runaajot par DB tad to nevar nosauk par beerniskiigu vienas lietas deel tur tacu skel visus uz puseem, un tas jau gan nav beerniskiigi. Ja domaa ko tad tajaa DB AF vel var jaunu izdomaat jo tacu vis kas ir iespeejams ir paraadiits, jaa taa tikai mums liekas jo, kad keras pie animes japaani tad tie jau vienmeer izdomaa visaadus briinumus. Vianiigais kas dazreiz ir mani aizkaitinaajis ir tas ka tur vienmeer atrodaas taads dzekins kurs buus vienmeer daudz speeciigaaks un tas nenotiek 1 vai 2 reizes tas ir visu laiku, liekas nu kur vel speeciigaaku var atrast, bet nee uzrodas vel viens kura deel Songokam ir velviens paarbaudijums.


Starp citu es veeleejos uzinaata vai no naime varoniem ir velkaads kurs ir speeciigaaks par Songoku huh.gif nezinu manupraat nav ja ir dodiet zinu biggrin.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Seto
post Apr 13 2004, 09:47
Post #11


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 143
Joined: 24-February 04
From: Riga




QUOTE (new_scool_gringo @ Apr 12 2004, 09:22 AM)
Piekritisu Yume par to, ka vaciesi to dara no sirds, bet nepiekritisu ka DB AF ir meesls un apkaunojums. DB AF ir domats BEIDZOT netaisiit tik daudz berniskibas tur, lai gan cerams ka to PILNIBA neizslegs, bet gan tur tix pielietotas jaunakas tehnikas un ka buus labax sizets (cerams ka DB AF nebuus ka "uzlabotie" Beyblade...)

es arii gribeetu piekrist - esmu arii par to dzirdeejis kautkur vai pat lasiijis vaacu saitaa , bet tieshaam paskatiijos pa polliem un pa RTL2 nevar saliidzinaat tulkojumu- polliem ir vcienkaarssi drausmiigs -aprautas fraazes un utt.


--------------------
Ir lietas , kas ir jāizdara!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Seto
post Apr 13 2004, 09:50
Post #12


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 143
Joined: 24-February 04
From: Riga




QUOTE (Pikis @ Apr 13 2004, 08:43 AM)
Par taadu lietu kaa DB AF es arii esmu kauko dzirdeejis itkaa taisiisot, runaajot par DB tad to nevar nosauk par beerniskiigu vienas lietas deel tur tacu skel visus uz puseem, un tas jau gan nav beerniskiigi. Ja domaa ko tad tajaa DB AF vel var jaunu izdomaat jo tacu vis kas ir iespeejams ir paraadiits, jaa taa tikai mums liekas jo, kad keras pie animes japaani tad tie jau vienmeer izdomaa visaadus briinumus. Vianiigais kas dazreiz ir mani aizkaitinaajis ir tas ka tur vienmeer atrodaas taads dzekins kurs buus vienmeer daudz speeciigaaks un tas nenotiek 1 vai 2 reizes tas ir visu laiku, liekas nu kur vel speeciigaaku var atrast, bet nee uzrodas vel viens kura deel Songokam ir velviens paarbaudijums.


Starp citu es veeleejos uzinaata vai no naime varoniem ir velkaads kurs ir speeciigaaks par Songoku huh.gif nezinu manupraat nav ja ir dodiet zinu biggrin.gif

papriekssu cik atcerostad bija Frezers , tad komurchaks (vaaciskie nosaukumi) un tad bubu ... varbuut veelkaads stiprinieks ... palabojiet


--------------------
Ir lietas , kas ir jāizdara!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ladykiller
post Apr 13 2004, 10:24
Post #13


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 37
Joined: 11-April 04
From: Majas, milas majas




QUOTE (Inujasha @ Apr 13 2004, 08:50 AM)
QUOTE (Pikis @ Apr 13 2004, 08:43 AM)
Par taadu lietu kaa DB AF es arii esmu kauko dzirdeejis itkaa taisiisot, runaajot par DB tad to nevar nosauk par beerniskiigu vienas lietas deel tur tacu skel visus uz puseem, un tas jau gan nav beerniskiigi. Ja domaa ko tad tajaa DB AF vel var jaunu izdomaat jo tacu vis kas ir iespeejams ir paraadiits, jaa taa tikai mums liekas jo, kad keras pie animes japaani tad tie jau vienmeer izdomaa visaadus briinumus. Vianiigais kas dazreiz ir mani aizkaitinaajis ir tas ka tur vienmeer atrodaas taads dzekins kurs buus vienmeer daudz speeciigaaks un tas nenotiek 1 vai 2 reizes tas ir visu laiku, liekas nu kur vel speeciigaaku var atrast, bet nee uzrodas vel viens kura deel Songokam ir velviens paarbaudijums.


Starp citu es veeleejos uzinaata vai no naime varoniem ir velkaads kurs ir speeciigaaks par Songoku  huh.gif nezinu manupraat nav  ja ir dodiet zinu biggrin.gif

papriekssu cik atcerostad bija Frezers , tad komurchaks (vaaciskie nosaukumi) un tad bubu ... varbuut veelkaads stiprinieks ... palabojiet

Taas ir DB Z beigas, pec tam naca DB GT ar Baby saagu. Tur arii goku tika uz SSJ 4 pakaapi, ko ari sauc par "real satajin", Vegeta ar protams tika, bet negodiiga veida (tiem kas nav redzeejusi buus spoilers neteixu). runajot par Baby, vins ir ja pareizi atceros kaarteejais androids, bet savadaax neka citi un beigu beigas pat kluust par Golde Ozaru. Taadeejaadi man liekas ka vins ar ir tas speeciigaakais.

Nu protams jau ar paliek brolly, bet tas neietilps seriala...


--------------------
You know what I like in a girl ? Me !.
She was as hot as the sun, but she just wasnt that bright.
You do the kind of stuff that Prince would only sing about.
Ja bernam jau agra vecuma velaties iemacit, ka pipet nevajag un negribat but sliktais vecaks sakiet:"Ja pipesi cigareti bernin, tetis nomirs..."
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Seto
post Apr 13 2004, 12:27
Post #14


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 143
Joined: 24-February 04
From: Riga




QUOTE (new_scool_gringo @ Apr 13 2004, 09:24 AM)
QUOTE (Inujasha @ Apr 13 2004, 08:50 AM)
QUOTE (Pikis @ Apr 13 2004, 08:43 AM)
Par taadu lietu kaa DB AF es arii esmu kauko dzirdeejis itkaa taisiisot, runaajot par DB tad to nevar nosauk par beerniskiigu vienas lietas deel tur tacu skel visus uz puseem, un tas jau gan nav beerniskiigi. Ja domaa ko tad tajaa DB AF vel var jaunu izdomaat jo tacu vis kas ir iespeejams ir paraadiits, jaa taa tikai mums liekas jo, kad keras pie animes japaani tad tie jau vienmeer izdomaa visaadus briinumus. Vianiigais kas dazreiz ir mani aizkaitinaajis ir tas ka tur vienmeer atrodaas taads dzekins kurs buus vienmeer daudz speeciigaaks un tas nenotiek 1 vai 2 reizes tas ir visu laiku, liekas nu kur vel speeciigaaku var atrast, bet nee uzrodas vel viens kura deel Songokam ir velviens paarbaudijums.


Starp citu es veeleejos uzinaata vai no naime varoniem ir velkaads kurs ir speeciigaaks par Songoku  huh.gif nezinu manupraat nav  ja ir dodiet zinu biggrin.gif

papriekssu cik atcerostad bija Frezers , tad komurchaks (vaaciskie nosaukumi) un tad bubu ... varbuut veelkaads stiprinieks ... palabojiet

Taas ir DB Z beigas, pec tam naca DB GT ar Baby saagu. Tur arii goku tika uz SSJ 4 pakaapi, ko ari sauc par "real satajin", Vegeta ar protams tika, bet negodiiga veida (tiem kas nav redzeejusi buus spoilers neteixu). runajot par Baby, vins ir ja pareizi atceros kaarteejais androids, bet savadaax neka citi un beigu beigas pat kluust par Golde Ozaru. Taadeejaadi man liekas ka vins ar ir tas speeciigaakais.

Nu protams jau ar paliek brolly, bet tas neietilps seriala...

jaa es atceros iesaaku skatiities bet taa arii par paaris seerijaam taalaak netiku...


--------------------
Ir lietas , kas ir jāizdara!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ShinChan
post Apr 13 2004, 12:29
Post #15


ultrafilozofs
*********

Group: Chuunin
Posts: 1808
Joined: 18-February 04
From: durdom




Manaas aciis DBZ un visi paareeji DB... atrodas tikai nedaudz augstaak kaa pkemoni. Pirkaart, sjii anime ir riktiiga ziepene, kas pati sevi saakusi jau atrazjot. Otrrkaart, teelu sisteema ir ljoti vaaja. Un, tresjkaart, kaa, velns paraavis, 50 seerijas visa to kausjlju brandzja var mociit vienu citplaneetieti, lielaakaa dalja aiziet bojaa (peec smagas ciinjas) un beigaas kaut kaa vienkaarsji nomusjiit (parasti Son Goku) ar peedeejaam speeka rezerveem. Beigaas visus kritusjos ar puukja paliidziibu atdziivina un visi dziivo laimiigi liidz naakamajam citplaneetietim. Paskaidrojiet man kaads, kas tas par murgu?


--------------------
Es esmu, kas es esmu
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

6 Pages V  1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 25 April 2024 - 11:11