IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Jauni pavedieni

Cienījamie, pirms aizsākat jaunu tēmu par kādu seriālu vai filmu, pārbaudiet, vai tāds pavediens jau nav izveidots. To var izdarīt vai nu šeit vai arī izmantojot meklēšanu.

4 Pages V < 1 2 3 4 >  
Reply to this topicStart new topic
> Honey&clover, nju...
Lija
post Oct 24 2005, 16:37
Post #16


(yaoi) rota 69
******

Group: Chuunin
Posts: 761
Joined: 22-March 04
From: look behind you... maybe i`m there?




QUOTE(+Chibi+ @ Oct 22 2005, 20:18)
(man tagad ir grūti raxtīt, jo manu feisu laiza kaķis, so sorry par kļūdām, un šo spamu.. aaaaa, kut..)


No rīta nsokatījos arī 24.sēriju, un tagad man ir mega jautājums - tās taču nav beigas???.. *raud*

Man ļoti patika pēdējās 4 epsiodes.. Par soul-searching, how far you can go.. Gribās uzkāpt uz riteņa un aizbraukt pēc iespējas tālāk, lai atgrieztos kā no jauna piedzimis. Varbūt ne atradis sevi, bet ieguvis drosmi nu noteikti. *sigh* Thumbs up, Takemoto. Būs laiku pa laikam jāpārskata šīs šerijas, lai neistrēgtu mirklī.
*



pēc ši raxta man kā pa pieri iešāva... nevar būt... aizgāju un pačolēju... točna tikai 24 sērijas... a es kā muļķe gaidu nākamās kad iznāks.... *taustiņi grimst asaru peļķē*...
Mooooritaaa... come back!!!!
gribu vēl nedaudz no šitā... T.T
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sigfa
post Oct 26 2005, 18:35
Post #17


Kami-sama
**********

Group: ALK
Posts: 2738
Joined: 17-May 04
From: Starp pudelēm un četrām sienām




heh, Solar 24 beigaas ir TY vaardi ieksh mangas un pateiciiba visiem tiem, kas skatijaas shovu...

Zheel, ka beidzaas, ljoti baudaams gabals bi.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
+Chibi+
post Oct 30 2005, 17:02
Post #18


(yaoi) rota 69
**********

Group: Kaigan Valde
Posts: 2066
Joined: 10-September 04
From: sky




Ierindoju šo animi to starpā, kas mani ir ļoti ietekmējušas.. viss Takemoto brauciens.. Žēl, ka beigas ir tik ļoti to be continued stilā, bet no otras puses - tas padara so seriālu tik neatkārtojami patiesu. Nu nav dzīvē momenti, pēc kura var pateikt - and they lived happily ever after till the end of tehir days. *iet ieraxtīt diskā*


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
harpy
post Oct 30 2005, 23:09
Post #19


Lira member
*****

Group: Chuunin
Posts: 428
Joined: 29-October 05
From: citur




QUOTE(+Chibi+ @ Oct 30 2005, 17:02)
Ierindoju šo animi to starpā, kas mani ir ļoti ietekmējušas.. viss Takemoto brauciens.. Žēl, ka beigas ir tik ļoti to be continued stilā, bet no otras puses - tas padara so seriālu tik neatkārtojami patiesu. Nu nav dzīvē momenti, pēc kura var pateikt - and they lived happily ever after till the end of tehir days. *iet ieraxtīt diskā*
*




jaapiektiit, vienaa briidii pat domajau, ka tiiri jauki buutu beidzot iegaadaaties riteni un naakamo vasaru pavadiit braukaajot rinjkjii apkaart laugh.gif


jauka anime, sirsniiga un taataalaak un dod a nedaudz vielu paardomaam...


--------------------
IPB Image
...I'm not sleeping - I'm thinking...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
jurc
post Nov 11 2005, 12:11
Post #20


Tennou
*********

Group: Jounin
Posts: 1993
Joined: 21-October 04
From: Liepāja




Pagaidīju kad Lunar nosūbo visu seriālu un noskatījos visu 3 piegājienos. Pateikt varu vienu - viens no jaukākajiem un labākajiem seriāliem kas ir redzēts. Pēdējās 4 sērijas man vislabāk patika. Tiešām žēl ka beidzās, bet domāju ka būs turpinājums, vienkārši jābūt.
Ja man kāds prasītu par ko tur ir? Vienkārši stāsts iz dzīves. Sākumā kas man lika turpināt skatīties šo seriālu - Hagu-chan. Vienkārši ģeniāli tēls ar ģeniāliem jokiem (vislabākā vieta kur viņa salīdzināja Yamadas kājas ar savām XD).
Noteikti kādreiz noskatīšos šo seriālu otreiz!


--------------------
IPB Image
I have anime to thank for my life now,my attitude,my friends,i have learned lifes greatest lessons through simple anime.They are my sanctuary.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
jurc
post Jan 19 2006, 01:29
Post #21


Tennou
*********

Group: Jounin
Posts: 1993
Joined: 21-October 04
From: Liepāja




yay! Visiem h&c faniem priecīgs jaunums!! Pirms 3h20min c1 nosūbojuši Honey&clover special sēriju!

velkam te


--------------------
IPB Image
I have anime to thank for my life now,my attitude,my friends,i have learned lifes greatest lessons through simple anime.They are my sanctuary.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
bypass
post Jan 22 2006, 14:58
Post #22


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 268
Joined: 22-September 04




Man nu patika endings, tas bija endings tā patiesajā nozīmē - nevis hapī vai sad ends, bet vienkārši beigas bez treknas noslēdzošās nots, kā tas ir parasti.

Enjoyable.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kaarleens
post Jun 15 2006, 21:16
Post #23


Hentai
********

Group: Jounin
Posts: 1150
Joined: 13-February 04
From: Jelgava




Nu te ir tas gadiijums ka mani 1 iespaids galiigi pieviila, noskatiijos paaris pirmaas epas ja nekljuudos 2 un man likaas, ka shovs ir average nekas nav intresants, nu es vinju atstaaju taalaa plauktinjaa liidz briidim ka reitingu un draugu iespaidaa noleemu vinju pameegjinaat noskatiities nonstopaa.
Nu taga man liekas ka shovs ir vienkaarshi gjeniaals story un muuzika ir noteikti visaugstaakaa liimeni no animeem vispaar, noteikti shii ir romance un drama zhanra peerle. Chari visi orgjinaali visi aizrauj un dzilji simpatizee , Takemoto Yuta vispaar man liekaas tagad vissimpaatikaakais male chars anime vispaar, vinsh protams nav tik harizmaatisks kaa Morita, bet kau kaa man personiski ir tuvaaks.
Vispaar shii nu ir lieta ko vajag skatiities, domaju patiks arii tiiro actionu mechu piekriteejiem shedevrs nu shis ir noteikti stabilu dodu 10 balles.
Nu ko shomeeness saakaas 2 sezona es tik nesaprotu kaa ir labaak gaidiit kameer vinju nobeidz un skatiities akal nonstopaa, vai arii sekot liidzi katrai seerijai. Droshi vien jau neiztureeshu un izveeleeshos 2 variantu. cool.gif


--------------------
PERVERTS HELPING PERVERTS
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Church
post Jun 16 2006, 16:48
Post #24


sewer rat
*********

Group: Jounin
Posts: 1775
Joined: 17-February 04
From: latvia / riga




kaarleens: noskaties veel H&C special chapters L && F (2 extra epas, dvd-only)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shinobi-sama
post Jul 4 2006, 21:01
Post #25


Lost in own dreams
******

Group: Chuunin
Posts: 717
Joined: 22-August 04
From: Jelgava




Otrā sezona saakas ar pirmās ātru jo ātru recap. Bet nu tikuntā asariņa riešas redzot tos char'us atkal uz ekrāna. Kaut kas urda vēlreiz šo šovu noskatīties.

This post has been edited by Shinobi-sama: Jul 4 2006, 21:01


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sigfa
post Jul 5 2006, 01:44
Post #26


Kami-sama
**********

Group: ALK
Posts: 2738
Joined: 17-May 04
From: Starp pudelēm un četrām sienām




Ehh, tieshaam, asarinja rieshas smile.gif labs garastaavoklis visai dienai garanteets. Buus pa otram laagam jaanoskataas pirmaa sezona.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
+Chibi+
post Jul 25 2006, 20:07
Post #27


(yaoi) rota 69
**********

Group: Kaigan Valde
Posts: 2066
Joined: 10-September 04
From: sky




ar lielāko prieku var secināt, ka otrā Hacikuro sezona neliek vilties. šoreiz gan mazāks uzsvars uz komiskiem elemetiemm, bet vairāk uz tieši katra individuālā varoņa iekšējo attīstību, taču tas ir tā vēŗts. prieks redzēt, ka jau pazīstamie tēli netiek izspēlēti pēc vecās nots, bet tiek atklātas arvien jaunas to raskturo īpašības. piemēram, Nomiya-san piesaka sevi kā tikpat svarīgu personāžu, no Moritas puses arī gaidāms kas jauns..

visādā ziņā sugoi, sugoi.


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
yorsa-kun
post Aug 15 2006, 10:44
Post #28


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 166
Joined: 8-July 05
From: Place called none of your god damn business!




Otraa sezona ir labaaka par pirmo, taadaa zinjaa, ka liek apdomaat arii par savu dziivi. Un ziimeeshanas stils ar var likties taads diivains sakauma, vismaz ma ntaa skjita, bet tad es sapratu ka tur nemaz cits nevar buut.
Otraas sezonas 7-taa seerija, super vinekaarshi tik emocionaala, ka pat iekshaa briizhiem saraujas kamolinsh un asaras jau ir gatavas birt, kaa tas bija piedziivots skatoties Brave heart beigu ainu. Tiesham interesants anime


--------------------
Cute little pervert ^^
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
+Chibi+
post Aug 29 2006, 11:57
Post #29


(yaoi) rota 69
**********

Group: Kaigan Valde
Posts: 2066
Joined: 10-September 04
From: sky




Damn this tear-jerker. Damn for being so realistic. Damn for being true. And for getting better and better and better.


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kaede
post Sep 9 2006, 13:52
Post #30


Koutaishi
********

Group: Chuunin
Posts: 1221
Joined: 25-October 04
From: maybe in your dreams




Ierakstīju šo seriālu DVD diskā jau pirms krietna laika, diezgan pasen, bet sākumā skatoties kaut kā nepiesaistīja un es atmetu to. Ieliku disku savā kolekcijā un nodomāju- nu, kad būs brīvs laiks un vēlme pamēģināt vēlreiz, noskatīšos. Un tā pagāja kādi četri mēneši un tikai tagad esmu beidzot to noskatījusies līdz galam. Vienkārši lieliska anime, man rokas niez ķerties klāt nākošajai daļai, bet gribu būt pacietīga un sagaidīt visu, tapēc pacentīšos noturēties un neskatīties pa vienai sērijai, kā pārējos seriālus tagad.
Ļoti patika tēli šajā animē, Morita ir vienkārši lieliski izveidots, praktiski vienmēr smējos, un biju tikpat šokēta kā pārējie, kad viņu parādija pa TV par to, ka viņš esot baltu saņēmis. Un tas Moritas profesors, tas vecais ģeķis, ar jau bija riktīgi labais.
Kā man patika šī seriāla beigas, vienkārši lieliskas. Tas moments, kad ir tā uguņošana un Takemoto saka to Hagu chan, tas bija tik... skaisti.

Vienkārši 10/10 rolleyes.gif


--------------------
Music is life!



Karneola-rakstnieku forums

IPB Image

Vieta tavām grafiskajām novelēm
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

4 Pages V < 1 2 3 4 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 26 May 2024 - 15:39