IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Uzmanību!

Foruma sadaļā "Offtopic" posti netiek skaitīti.

2 Pages V  1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> Pirātisms un mēs, Atdalīts no Fullmetal Alchemist movie
slay3r
post Jul 31 2005, 09:22
Post #1


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 171
Joined: 20-April 04




QUOTE
Gribu redzeet cik ta tu esi nopircis.

Pirms runaa par zagshanu un suudainiibu, vispirms apdomaa kaartiiigi kapee fansuberisms izveidojaas. Ja jau uzliki torrent linku tad vareeji atmest shito pieziimi, jo taadeejaadi tava rieshana par legaalismu un apzagshanu ir shkaudiishana spogulii. Shitaads klishejisms ir insulteeshana katram sevis cieniigam otaku.
Redzi viss kas tiek paaraidiits TV ir atljauts arii ierakstiit personiigai lietoshanais. Kaa ariii TV paaraizhu kopeeshana bezpelnjas noluukos ja tas tiek dariits lai to aizdotu kaadam citam kolekcijas noluukos arii nav aizliegts. Bez tam editeet un taalaak izplatiit, ja no taa netiek guuts peronisks labums (pelnja, etc) vai kaa citaadi aizskarts autors arii nava aizliegts, ja tas netiek dariits publiski.

Domaaju, ka pienaaks laiks un anime buus legaali novelkama taapatkaa mp3.
*




Yeah, right, whatever. Tu nu gan visu ņem pie sirds nu bet, man jau vienalga. Pārsvarā viss kas man uz pc mētājās, stāv salikts plauktos.

Ak jā runājot par to 'publiskumu' šārejot kaut kādā publiskā hubā vai publiskā ftp vai seedojot torrentā tu padari 'konkrētu' failu/s publisku/s jo tu nekontrolē, kas viņu/s velk un kapēc velk. Mums ir mazliet nesakārtota likumdošana bet tas noteikti nav uz ilgu laiku. Papēti kur atrodās lielākie DC hubi un trakeri. ES valstīs kurās vel nav kārtīgi izstrādā likumdošana pret pirātismu utt. P.s Iesku vismaz 1x mēnesī iemest aci fbi.gov interneta tīmekļa lapā. ( Interesanti! )
Lab no offense.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shinobi-sama
post Jul 31 2005, 21:17
Post #2


Lost in own dreams
******

Group: Chuunin
Posts: 717
Joined: 22-August 04
From: Jelgava




QUOTE(slay3r @ Jul 31 2005, 08:22)
Yeah, right, whatever. Tu nu gan visu ņem pie sirds nu bet, man jau vienalga. Pārsvarā viss kas man uz pc mētājās, stāv salikts plauktos.
*


Oooo, es tieshaam neticu ka tev ir plasha legaala anime DVD kolekcija (viens otrs kura deelj izteereeta naudinja mpeg2 stream mekleejumos neskaitaas, bez tam, ja par to visu padariishanu naudinju tiek tecinaata no senchu konta, tad ahuunaa breekaleeshana par legaalismu ir vairaak no pirksta izziista), kaa arii pilniibaa apshaubu lielu dalja soft kas ir sainstaleeti uz tava piishlja. Legaalie DVD ir tomeer padaargi, arii deepdiscount dvd tomeer iznaak padaargi ja grib plashu kolekciju iztaisiit. Bez tam es neshaubos, ka tu, savaa likumu miilestiibas apmaatiibaa, tomeer velc jaunos shovus(spriezhot peec tava avatara un signature tu esi lietas kursaa kas notiek ieksh naruto, izsaku smagu apsuuudziibu, ka tu, lai kompenseetu naruto veidotaajiem, jelkad vispaar pirksi DVD box set vai mangu) no torrentiem negaidot 1,5-2 meeneshu liidz DVD tiek izlaist japaanaa, kurnu veel liidz licenzei Amerikaa vai kaadaa citaa valstii kura izplata licezeetus diskus tev saprotamaa valodaa vai subtitros. Es garanteeti galvoju, ka tu, shitaa greekodams un apzagdams maaksliniekus, driiz degsi pashuzburtaas elles katlaa vai kaa citaadi psihiski neliidzsvarosies.

Bez tam es gribu noraadiit, ka tas dokuments, ko tu tur uzraadiiji, ir teemeets uz warez grupaam un kuru darbiibas principus es neatbalstu nekaadaa veidaa. Manaas interesees ir driizaak atrast legaalu risinaajumu kaa tik pie qual anime.
Ja tu pietiekami pastudeetu suberu pasauli, tad atrastu ka lielaakaa dlaja fansuberu vai dvd riperu, kas izlaizh ar aaziju saistiitus materiaalu, tad jamie lielaa meeraa klausa likumus, tikliidz tas skar licenzi vai kaa citaadi tiek tieshi trobeleetu no licenshu kompaanijaam ja taas juutas apdraudeetas.


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Spectre
post Aug 2 2005, 09:38
Post #3


Hentai
*******

Group: Chuunin
Posts: 1008
Joined: 27-May 04
From: Bristol, UK




Iesaku slay3r smagi aizveerties un vairs nevirinat muti.
Pedeejie posti ir taads bred sobachij.
Me gov dabrinieks, same time inet upload in years about 10TB juutos labi izplatiitams veel n-tajiem cilveekiem to, ko vini reaali nemaz nevareetu visu iegadaties. Es uzskatu nekachat ir same, kaa pasham sevi apzagt nevis valsti tongue.gif Tas tur dokuments ko tik demonstratiivi ieliki vispaar uz muusu kontinentu neattiecaas nerunaajot jau par vispaar muusu valsti ....... Veel gribeju pateikt Shinobi-sama pilniiga taisniiba rekutr piemeeram www.animesuki.com tur nav nevienas licenceetaas anime tongue.gif respektiivi vinu fansubojot un izplatot bezmaksas netiek paarkaapts pilniigi neviens likums.
LV
Convention on Cyber-Crime – adopted in Budapest 23 November 2001 approved in Latvia on 05.02.2004
http://www.tm.gov.lv/lv/projects/index.htm..._projects_id=47

World Intellectual Property Organization Copyright Treaty (WIPO) Geneva 20 December 1996, approved in Latvia on 06.03.2002.
http://www.km.gov.lv/UI/imagebinary.asp?imageid=943

Bet tas neko nemaina, jo pati valsts ar to nemaz neciinaas ir departaments uzmeikots laikam tur workoja cik pedeja infa iekliida 7 cilveeki .........
Es uzskatu, ka 200 celveeki nespees ne sagraut ne arii pacelt/uzlabot situaaciju ... ciiniities ar sho var tikai tad, kad ir dziives liimenis augsts. Ja kaads ir piedzimis bagats CONGRATS tas ir tikai labi ... mosh next paaudze pati izniicinaas piraatismu [tikai nelielas utopistkas domas par perfekto sabiedriibu un pecaak pasaules sekojosho izniicinaashanu =]
Pec utopijas seko diktatuura/imperiaalisms utt...
Lai arii sanemu es neslikti, teiksim taa, es nevaru atlauties pirkt anime, ja tu sekotu politikai un ekonomikai ta saprastu ka uz doto briidi inflacija ir tik augsta ka pat ES uz Latviju breec, ka shitaa taksh var izniicinaat valsti ....


--------------------
IPB Image
SPECTRE - Special Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge, and Extortion
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
slay3r
post Aug 2 2005, 12:08
Post #4


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 171
Joined: 20-April 04




Cik patīkami dzēlīga atbilde. ( Patiesība acīs kož?'Sakiet ka kļūdos )
Ja es nebūtu pohains uzrakstītu šo to kas notiek iekš ES ( Wow, Latvīja tak ir ES!?ohmy.gif )
Anyway pievienoju vienu pdf kas varētu likties 'kādam' interesants. Piebildīšu ka pie movies pieder arī seriāli un to skaitā animes, hentai utt.

Es te nevienam nebraucu virsū vienkārši ir aizskarta 'sāpīga' tēma par ko lielākā daļa nevēlās runāt. Have a nice day.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Spectre
post Aug 2 2005, 12:37
Post #5


Hentai
*******

Group: Chuunin
Posts: 1008
Joined: 27-May 04
From: Bristol, UK




Ar leģislatīviem esu ļoti labi pazīstams un Security of Intelectual Property.
Bet ..... ja sho serialu neaizsargaa pashi izdeveeji ... kas arii ir ANIME LICENCEESHANA, tad neviens no tur mineetajiem punktiem neatbilsts ... un respektiivi no ta izriet, ka nekada piraatisma nemaz nava.
Proti licenceetas animes ir bikit cits stuffs .. iisteniba shaja sakaraa ir reali pakala ...... ir nereaals bardaks piemeram ASV RESTRICTED in Latviaj PAJAAT ... ASV seezh neko nevar izdariit =) ... nu palenam tur tie liigumi tiek skaidroti un paraxtiiti ... iet smagi ...... un izskaust piratismu = nebuut utopijai liidz pastaaves birokratisms un korupcija =)


Anyway gribes uzjautaat .... oficiali nav ne maniits ne kas, bet atceros ka infa gaja ka augusta menesi vinam ir ka janak aara ...... DODAT KACHAT FMAAA =))))


--------------------
IPB Image
SPECTRE - Special Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge, and Extortion
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
slay3r
post Aug 2 2005, 12:53
Post #6


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 171
Joined: 20-April 04




QUOTE(Spectre @ Aug 2 2005, 11:37)
Ar leģislatīviem esu ļoti labi pazīstams un Security of Intelectual Property.
Bet ..... ja sho serialu neaizsargaa pashi izdeveeji ... kas arii ir ANIME LICENCEESHANA, tad neviens no tur mineetajiem punktiem neatbilsts ... un respektiivi no ta izriet, ka nekada piraatisma nemaz nava.
Proti licenceetas animes ir bikit cits stuffs .. iisteniba shaja sakaraa ir reali pakala ...... ir nereaals bardaks piemeram ASV RESTRICTED in Latviaj PAJAAT ... ASV seezh neko nevar izdariit =) ... nu palenam tur tie liigumi tiek skaidroti un paraxtiiti ... iet smagi ...... un izskaust piratismu = nebuut utopijai liidz pastaaves birokratisms un korupcija =)


Anyway gribes uzjautaat .... oficiali nav ne maniits ne kas, bet atceros ka infa gaja ka augusta menesi vinam ir ka janak aara ...... DODAT KACHAT FMAAA =))))
*



Ieksh boxtorrents naruto komentaariem kliist baumas ka jau ir pieejama raw versijas, kaut kur pa jap kliistot. No offense, vnk piraatisms mani satrauc un neesmu es nekaads biezo deels, jau no 13 gadiem haltuureejos un njeemos lai noliistu no senchu kakla. Gribu tikt pie visiem FMP bet diemzheel vinji visi kas ir ieksh amazon.com ir DVD REG 1 sad.gif
Mosh tu zini kaadu EU Anime dvdshop?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Taka
post Aug 2 2005, 13:13
Post #7


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1817
Joined: 1-September 04
From: Mežmalā, starp Baltezeru un Ādažiem




Kur ir problēmas Latvijā skatīties Reg1 DVD?
Visi šeit nopērkamie DVD pleijeri spēlē REG1+prot parādīt NTSC DVD uz PAL TV, DVD-ROMiem datoros arī ir zāles


--------------------
Press any key to continue
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sigfa
post Aug 2 2005, 16:16
Post #8


Kami-sama
**********

Group: ALK
Posts: 2738
Joined: 17-May 04
From: Starp pudelēm un četrām sienām




nu ar regjioniem gan nav probleemu. Visus dvd pleijerus var atsleegt uz sev veelamo (parasti- visiem) regjionu ar dazhu taustinju kombinaaciju uz pults. Ja vajag, varu arii iedot maajaslapu kur tas viss ir smalkaak aprakstiits.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Taka
post Aug 2 2005, 16:35
Post #9


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1817
Joined: 1-September 04
From: Mežmalā, starp Baltezeru un Ādažiem




Eiropā pirkt animi nav finansiāli izdevīgi, maza izvēle, dārgi utml.
Vislielākā izvēle ir Reg1 (ASV) un Reg 2 (Japāna).
Reg 2 varu ieteikt tikai tad, ja nav problēmas saprast jap. val. jo angļu subtitri ir retums, kā arī ja ir ļoooti daudz naudas, jo viens DVD japānā nemaksā lētāk par 40$
Pēdējā laikā ļoti pacēlies ir Reg 4 (Austrālija) tur ir labas cenas un neslikta izvēle, ja interesē kaut kas no vecākas animes.


--------------------
Press any key to continue
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
deleted-ray
post Aug 2 2005, 20:04
Post #10


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 0
Joined: 14-June 04




Neatbalstu, tomēr Latvija NAV tik bagāta valsts, lai pirktu visu originālo utt. Respektīvi - negribi nevelc, nevis tagad ņurdi par to kas ir slikti un kas nav. Es esmu tikai tik biezs, lai atļautos maxaat par netu katru mēnesi. Enīvei katrs dara kā viņam labāk. Neesmu tāds fanāts arī lai pirktu originālo :|
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
lastguru
post Aug 2 2005, 21:17
Post #11


The one who knows
********

Group: Jounin
Posts: 1174
Joined: 23-May 05
From: Kaigan (Riga, LV)




QUOTE(Taka @ Aug 2 2005, 13:13)
Kur ir problēmas Latvijā skatīties Reg1 DVD?
Visi šeit nopērkamie DVD pleijeri spēlē REG1+prot parādīt NTSC DVD uz PAL TV, DVD-ROMiem datoros arī ir zāles

emmm.... es neesmu nekaads dvd licenceeshanas speciaalists, bet nu tomeer man kaut kaa liekas ka lietot "ne savu" zonu ir licences paarkaapums (ja skaties latvijaa 1. regjionu, uzskati ka nav tev licences)... vai taa nav? vai arii es pateicu kaut kaadu pilniigu muljkjiibu?


--------------------
Choice is an illusion created between those with power and those without. - The Merovingian

The Tao of posting:
Don't argue with idiots - they will drag you to their level and beat you with experience.
And never underestimate the power of stupid people in large groups...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Roze
post Aug 2 2005, 21:34
Post #12


Hakushaku
******

Group: Kage
Posts: 687
Joined: 12-February 04




Afaik reāli vairs reti kur izmanto zonas tākā minētā tehnoloģija un ierobežojumi nav sevi attaisnojuši un gan hardwariskie gan softwariskie dvd playeri sen jau spēj nolasīt visus reģionus.
Analogi notiek arī ar dažādam copy-protected figņām.

Lai arī nav īpaši vēlēšanās iesaistīties šajā fan stuff vs piracy diskusijā savu centu piemetīšu.
Var strīdēties cik aktuāli vai patiesi ir šādi pētijumi http://www.apollo.lv/portal/articles/52702 tādi tomēr ir. Secinājumus izdariet paši par to kas un kā veicina industrijas apjomus.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Taka
post Aug 2 2005, 23:39
Post #13


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1817
Joined: 1-September 04
From: Mežmalā, starp Baltezeru un Ādažiem




lastguru: Roze jau visu pateica. Tiesa zonas izmanto vēl joprojām, bet praktiski visi pleijeri spēlē visas zonas. Latvijā pārdodamie pleijeri no vislētāka noname ķīnieša līdz pat high-end brandname aparātiem vienmēr ir spēlējuši visas zonas.
Teorētiski tu drīksti spēlēt tikai savas un visu zonu diskus. Praktiski visi uz to skatās caur pirkstiem. Zonēšana bija muļķīgs ierobežojums, tipo lai filmu reģionā Y kur šo filmu tikai vēl rāda kino, nevarētu noskatīties uz reģiona X DVD, pat ja tā tur jau ir iznākusi uz DVD.
No sērijas "grāmatu tev būs pirkt tikai sava rajona grāmatveikaliņā, uz centru braukt pirkt šo grāmatu tev nebūs ļauts. Pat ja tava rajona grāmatveikaliņā šīs grāmatas nav."
Nekad vienā reģionā nebūs visas filmas pieejamas. Tas bija bezjēdzīgi.
Savukārt DVD copy protection uzlauza jau tajā pašā gadā.


--------------------
Press any key to continue
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
lastguru
post Aug 3 2005, 01:15
Post #14


The one who knows
********

Group: Jounin
Posts: 1174
Joined: 23-May 05
From: Kaigan (Riga, LV)




es zinu ka to uzlauza un ka tagad vienalga visi plejeri speelee taas zonas, BET es teicu par kaut ko citu. es nerunaaju par to kas ir iespeejams: nogalinaat kaadu arii ir iespeejams... es runaaju par to kas ir atljauts peec licences. un man ir lielas aizdomas ka tos diskus kas tavai zonai nav paredzeeti tu peec licences skatiities nedriiksti, un ja tu sho licenci paarkaapj tu vienalga skaitiisies piraats pat ar visu nopirkto disku... taapat kaa piemeeram ja tu peerc kompi amerikaa un tam naak klaat windows licence, tas shii latvija NOT VALID... es pashlaik neiedziljinos moraales jautaajumaa, tikai defineeju piraatismu. principaa tas ka kaut kas tev ir not available nav nekaads excuse paarkaapt licenci.

par tv raidiijumiem jau Shinobi visu pateica un man ir slinkums veel kaut ko rakstiit, taa kaa... oh, whatever...


--------------------
Choice is an illusion created between those with power and those without. - The Merovingian

The Tao of posting:
Don't argue with idiots - they will drag you to their level and beat you with experience.
And never underestimate the power of stupid people in large groups...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
GunMetaL
post Aug 3 2005, 01:18
Post #15


hentai lion
******

Group: Chuunin
Posts: 666
Joined: 28-January 05
From: ZAFt headquarters




mazs spams... varsakot lai ko tu darītu šaja pasaulē tu vienalga būsi pirāts vai tāds kas pārkāpj autor tiesības.
btw, vai tad pirāta definīcija nebija tāds kas nozog un tad pārdod??
vai dabū kopiju *vienalga ķadā veidā. un tad 'pardod tālāk kopijas???
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

2 Pages V  1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 26 April 2024 - 05:17