IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Uzmanību!

Foruma sadaļā "Offtopic" posti netiek skaitīti.

2 Pages V  1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> Biibele biibele, blah blah blah
Yume
post Apr 18 2004, 13:49
Post #1


challenger
**********

Group: Jounin
Posts: 3875
Joined: 4-March 04




ShinChan > sievieteem logikas vispaar nav.. tu to nezinaaji? Taapeec veri uz to nebalstiites.. dry.gif
Un zini, ja sadaljaa par vecumu aiziet runa par nacionaalismu, tas jau taaka bish pa taalu!


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ShinChan
post Apr 18 2004, 13:57
Post #2


ultrafilozofs
*********

Group: Chuunin
Posts: 1808
Joined: 18-February 04
From: durdom




QUOTE (Yume @ Apr 18 2004, 12:49 PM)
ShinChan > sievieteem logikas vispaar nav.. tu to nezinaaji? Taapeec veri uz to nebalstiites.. dry.gif

Un kad es preteejam dzimumam saku ko liidziigu, tad tas nez kaapeec apvainojas blink.gif Prieks ka vismaz sjajaa forumaa sastopami progresiivi domaajosji cilveeki smile.gif


--------------------
Es esmu, kas es esmu
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Apr 18 2004, 21:39
Post #3


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




Yume, saruna nav par nacionaalismu. Ja pacenshas, var uzskatiit, ka saruna ir par to, ka buutu jaarunaa x valodaas reizee, lai perfekti izteiktos. Protams, nav par teemu, bet noziimiigs temats, kursh skan anime-japaanisma teemu smagi smagi. Ja ruupiigaak straadaatu shii foruma administratiivaa puse, dalja no shii thread jau sen buutu paarcelta uz citu thread.


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ShinChan
post Apr 18 2004, 22:12
Post #4


ultrafilozofs
*********

Group: Chuunin
Posts: 1808
Joined: 18-February 04
From: durdom




QUOTE (edg @ Apr 18 2004, 08:39 PM)
Yume, saruna nav par nacionaalismu. Ja pacenshas, var uzskatiit, ka saruna ir par to, ka buutu jaarunaa x valodaas reizee, lai perfekti izteiktos.

Interesantu domu aizkjeeri. aizvien biezjaak sevi piekjeru situaacijaas, kad ljoti gruuti naakas piemekleet kaadu atbisltosju vaardu latviesju val., tacju uz meeles ir anglju, vaacu, krievu variants. the more you know... the less you know ohmy.gif


--------------------
Es esmu, kas es esmu
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Yume
post Apr 18 2004, 23:01
Post #5


challenger
**********

Group: Jounin
Posts: 3875
Joined: 4-March 04




Ha, nu SninChan.. tas par to logiku, bija taa.. Es to teikt varu, bet ja kaads to pemeeginaas pateikt man, tad ilgi par to nozheelos.
Bet runaajot par valodu zinaashanaa, taa jau arii ir, teiksim no psihologiskaa viedokla, tu vienkaarshi meklee pareizaako sinoniimu, taa kaa vaardu kraajusm paplashinaajies, tu meklee arii citaas valodaas, taapeec viss juuk kopaa.
Man pie shiis chupas veel ir Japaanju un Zviedru valod, jo abas maacos reizee, tikai ar dazhaadu intensitaati.. tongue.gif


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Apr 18 2004, 23:15
Post #6


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




9. klasee es biezhi attapos, ka domaaju angliski, un attapos tikai taapeec, ka nepratu kaadus vaardus atrast, taadeejaadi paarmetoties uz latvieshu vaardiem. Tagad kaut kaa negadaas. Tomeer izteicienu kraajums anglju valodaa ir milziigs, un negribot jaasaak piedomaat pie taa, kaa paartulkot fraazi latviski, lai preciizi izteiktos. Iisteniibaa izteicienu kraajums tik liels, ka ir temati, kurus angliski runaat ir daudz vieglaak, varu skaidraak izpaust savas domas.

Japaanju valodaa shitaa domaat veel nav gadiijies... Ja nu vieniigi reizeem ejot prom no maajaam gribas teikt "ikimasu!". Pie taa laikam Chobits vainiigs... tongue.gif


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ShinChan
post Apr 18 2004, 23:51
Post #7


ultrafilozofs
*********

Group: Chuunin
Posts: 1808
Joined: 18-February 04
From: durdom




QUOTE (Yume @ Apr 18 2004, 10:01 PM)
Ha, nu SninChan.. tas par to logiku, bija taa..

Nu vai tad es kaads aamurs?! Vienkaarsji nelaizju garaam iespeeju palaist kaadu sarkasmu, kas baazeets uz valdosjajiem stereotipiem par dzimumu atskjiriibaam (kuru, starp citu, pasviedi pati). Taas man iegaajies kircinot vienu pastulbu kursabiedreni. Dazjreiz citeeju Mozus pirmo graamatu vai arii Arsitotelja un Platona uzskatus par sievietes lomu sabiedriibaa nu stuff like that. Noder arii teicieni "sieviete- cilveeka labaakais draugs", "kuche, kirche, kinder". tas taa paaris izmantojami teksti iesaaceejam feminisma kustiibas niideejam.
P.s. patiesiibaa es jau taa nedomaaju wink.gif bljaaviens, nu jau saakaas riktiigs offtopics, apsolu, ka labosjos.


--------------------
Es esmu, kas es esmu
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Apr 19 2004, 00:20
Post #8


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




Es gan nelaboshos: ShinChan, kas Mozus pirmajaa graamataa bija teikts par sievieshu lomu sabiedriibaa? Sit mani nost, ja neatcereeshos, un buus jaalasa ottreiz.


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Batou
post Apr 19 2004, 02:18
Post #9


S9 unit
*****

Group: Jounin
Posts: 587
Joined: 12-February 04
From: PS 9




principaa, biibele kopumaa ir shovinistisku viirelju izdomaajums. sievietes biibelee to vien dara, kaa lauza rokas un juut liidzi ar sirdi un dveeseli. been there done that. muusdienaas ir tomeer kaut kas cits vajadziigs. sore ja kaadu aizvainoju (tb ja kaads ir karojosh religjisks fanaatikjis).


--------------------
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ShinChan
post Apr 19 2004, 08:05
Post #10


ultrafilozofs
*********

Group: Chuunin
Posts: 1808
Joined: 18-February 04
From: durdom




QUOTE (edg @ Apr 18 2004, 11:20 PM)
Es gan nelaboshos: ShinChan, kas Mozus pirmajaa graamataa bija teikts par sievieshu lomu sabiedriibaa? Sit mani nost, ja neatcereeshos, un buus jaalasa ottreiz.

Es pie sjiis teemas negribeeju atgriezties, bet pats izprovoceeji smile.gif
. “Un Dievs tas Kungs izveidoja cilvēku no zemes un iedvesa viņa nāsīs dzīvības dvašu; tā cilvēks kļuva par dzīvu būtni.. Tad Dievs tas Kungs lika cietam miegam pār cilvēku nākt. Un kad tas bija aizmidzis, Viņš izņēma vienu no viņa sānu kauliem, aizpildīdams vietu ar miesu. Šo sānkaulu, ko Viņš no cilvēka bija izņēmis, Dievs tas Kungs izveidoja par sievieti un lika tai iet pie cilvēka. Tad cilvēks sacīja: “Šī tiešām ir kauls no mana kaula un miesa no manas miesas! Tai būs saukties par vīreni (sievu), tāpēc, ka tā no vīra ņemta. Tādēļ vīrs atstās tēvu un māti un pieķersies savai sievai, un tie kļūs par vienu miesu”” (1.Mozus.2:7-24) (citaatu savilkums)
un: : “Sāpēs tev būs bērnus dzemdēt, un tava iegriba būs pēc tava vīra, bet viņam būs valdīt pār tevi” (1.Mozus.3:16)

tas nu taa, he, he, par feminisma teemu pat naacaas vienu referaatu rakstiit.

@ outlawz: tev ir pilniiga taisniiba, tacju kameer Biibele legjitimee manu pasjreizeejo statusu (viiriesja) es uz to atsauksjos kad vien vareesju biggrin.gif

P.s. Nu sjis topiks jau ieiet pavisam citaa sliedee


--------------------
Es esmu, kas es esmu
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Apr 19 2004, 11:42
Post #11


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




Nu tai pirmajai daljai nebija ne vainas. Bet "tava iegriba būs pēc tava vīra, bet viņam būs valdīt pār tevi" - to dalju es kaut kaa aizmirsu tongue.gif

Bet Ieva jau pati bija vainiiga, ka to aaboliiti rija un veel viiram iebaroja! Sievieteem buus ciest deelj Ievas greekiem, kaa vinjas ir Ievas peecnaaceejas!


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ShinChan
post Apr 19 2004, 14:57
Post #12


ultrafilozofs
*********

Group: Chuunin
Posts: 1808
Joined: 18-February 04
From: durdom




QUOTE (edg @ Apr 19 2004, 10:42 AM)
Nu tai pirmajai daljai nebija ne vainas

Nu tas bija domaats kaa noraade uz to, kas peec Biibeles ir uzskataams par cilveeku, kaa arii uz to ka viirietis ir primaars un sieviete ir sekundaara. Sjaadas atzinjas sekas mees baudaam veel liidz sjai dienai. Atliek vien paraudziities uz strikto sociaalo lomu daliijumu starp dzimumiem. It kaa demokraatiska sabiedriiba, tacju vienalga ar skjiibu aci tiek uzluukotas sievietes, kas veelas darboties "viiriesju" sfeeraa. To vai tas ir pozitiivi vai negatiivi viennoziimiigi atbildeet nevar.


--------------------
Es esmu, kas es esmu
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
standby
post Apr 19 2004, 15:21
Post #13


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 108
Joined: 2-March 04




* garamejot*

Nu nezinu, man reizem shkjiet, ka mazak ir jalauza galva par dzimumu problemam bet vairak jadoma par to vai vispar esi cilveks

Es pieturos pie uzskata ka atshkjiriibaa slepjas Lielaa jega wink.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ShinChan
post Apr 19 2004, 15:25
Post #14


ultrafilozofs
*********

Group: Chuunin
Posts: 1808
Joined: 18-February 04
From: durdom




QUOTE (standby @ Apr 19 2004, 02:21 PM)
Es pieturos pie uzskata ka atshkjiriibaa slepjas Lielaa jega wink.gif

Buutu tev ljoti pateiciigs, ja tu nedaudz konkretizeetu savu izteikumu. Un kas ir Lielaa jeega?


--------------------
Es esmu, kas es esmu
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Apr 19 2004, 17:27
Post #15


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




Man patiik standby doma smile.gif Mans fanaatisms uz religjijas peetnieciibu nepaliek mieraa, kameer galvaa nav 100 dazhaadi veidi, kaa tulkot biibeli.

Diemzheel pagaidaam lielajai jeegai cilveeki nav devushi iisti labus skaidrojumus, un pashi ticiigie uzskata, ka Lielaa jeega nav jaatulko, jo taa tikai pasham Dievam ir saprotama. Par nelaimi vinjiem, kameer nebuus dots speeciigs maajiens uz Lielaas jeegas ticamu skaidrojumu, mees pietureesimies pie brutaali tieshaa tulkoshanas veida, hroniskaas nevis filozofiskaas uztveres.

Visaadaa gadiijumaa mees noteikti nevaram piekasiities vaardam "cilveeks", kameer nerubiijam senebreju valodu tongue.gif


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

2 Pages V  1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 31 May 2024 - 03:53