IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Jauni pavedieni

Cienījamie, pirms aizsākat jaunu tēmu par kādu seriālu vai filmu, pārbaudiet, vai tāds pavediens jau nav izveidots. To var izdarīt vai nu šeit vai arī izmantojot meklēšanu.

4 Pages V  1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> GANTZ, jauns serials - super!!!
Guest
post Apr 24 2004, 14:52
Post #1


Unregistered









grupa pilnigi dazadu cilveku, naves bridi, tiek neizprotama veida sintezeti/ teleporteti uz kadu izoletu realitati. celonis tam ir kadas nezinamas izcelsmes melns lodveida objekts.
user posted image
Go to the top of the page
+Quote Post
Saiko
post Apr 24 2004, 17:09
Post #2


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 238
Joined: 12-February 04
From: planet 34r7h




pēc tava nelielā apraksta izklausās pēc Cube & Hypercube: Cube 2 ... nebija jau itkā slikta filma...


--------------------
There is no one who loves pain itself, who seeks after it and wants to have it, simply because it is pain.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Yume
post Apr 24 2004, 18:01
Post #3


challenger
**********

Group: Jounin
Posts: 3875
Joined: 4-March 04




A vinjsh jau ir nosabots? Es gribeeju paskatiities. Man apraksts likaas daudzsoloshs.


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Fatalis
post Apr 24 2004, 18:41
Post #4


Unregistered









Ekrānuzņēmumā it kā ir redzami subi, ne?
Go to the top of the page
+Quote Post
Takashy
post Apr 24 2004, 19:05
Post #5


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 141
Joined: 12-February 04
From: Riga




Kragamuffin lapaa jau pirmaa seerija i...


--------------------
Life is like a Dream~
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Rune
post Apr 24 2004, 22:52
Post #6


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 261
Joined: 12-February 04
From: Kur pagadās.




Nja, es jau domaaju, ka atkal okupanti uzdarbojushies, pat sheit.


--------------------
Elitärer Niedergangsdiagnostiker
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ShinChan
post Apr 25 2004, 00:35
Post #7


ultrafilozofs
*********

Group: Chuunin
Posts: 1808
Joined: 18-February 04
From: durdom




QUOTE (Rune @ Apr 24 2004, 09:52 PM)
Nja, es jau domaaju, ka atkal okupanti uzdarbojushies, pat sheit.

Tad jau buutu iedrukaajusji "gansi". Nacboliem ne liidz anime, tiem citas lietas praataa wink.gif


--------------------
Es esmu, kas es esmu
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
arteck
post Apr 25 2004, 00:52
Post #8


Unregistered









Nu, man izskatās daudzsološi. Vismaz pirmā epizode ieintriģēja. Gaidu nākamo ep'u.
Go to the top of the page
+Quote Post
Batou
post Apr 26 2004, 01:42
Post #9


S9 unit
*****

Group: Jounin
Posts: 587
Joined: 12-February 04
From: PS 9




izklausaas intrigjeejoshi.


--------------------
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Fxp
post Apr 27 2004, 10:22
Post #10


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 35
Joined: 15-February 04




Nezinu, pēc otrās epizodes noskatīšanas pazuda jebkāda vēlēšanās tuprināt skatīties. Seriāls ir manāmi cenzēts, kā rezultātā zūd notiekošā loģika. Vēl tikai atliek pieminēt neizteiksmīgos galvenos varoņus un banālo sižetu (tas gan var mainīties seriāla demonstrēšanas laikā).
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
skabais
post Apr 27 2004, 14:16
Post #11


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 76
Joined: 27-April 04
From: Dānija -> Aarhus




njaa.. ari es jutos vilies pec otras epizodes sad.gif
tacu parasti galigo sledzienu izdaru pec 4-6 ep noskatisanas - sakums tomer bija daudzsoloss - un pagaidam nekas daudz par sizetu nav zinams.


--------------------
God! Please, give me the detachment to accept those things I cannot alter, the courage to alter those things which I can alter, and the wisdom to distinguish the ones from the others. Amen.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
arteck
post Apr 27 2004, 22:27
Post #12


Unregistered









Man gan pēc 2. ep noskatīšanās gribas turpināt skatīt. Vienīgais, kas izbesīja bija tā viena keksa žēlabas un gaudas. Tik tizli izskatījās dry.gif
Go to the top of the page
+Quote Post
Batou
post Apr 29 2004, 00:40
Post #13


S9 unit
*****

Group: Jounin
Posts: 587
Joined: 12-February 04
From: PS 9




galvenaa varonja zheelabas un gaudas? (kaukaa nepatika taas vinja domas par katru - kaut gan diezgan tipiskas dotajam vecumam (14-16g.)).

kopumaa interesanti, kaut biju gaidiijis vairaak. tas savukaart laikam ir taadeelj, ka ljoti ljoti patiikami paarsteidza ievadmuuzika (j d'n'b), savukaart pashi dialogi bija diezgan sekli. nu redzees kaa buus taalaak.


--------------------
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
arteck
post Apr 29 2004, 10:56
Post #14


Unregistered









Nē, tas nebija galvenais varonis. Tas otrs, ar garajiem matiem. Kad viņš to monstru tur nevarēja nomočīt. Kaut kāds murgs.

Jā, un par intro man arī prieciņš. Vienīgi jāatzīst, ka tagad drošvien tas parādīsies arvien vairāk un vairāk tādejādi pievēršot skatītāju uzmanību. Lai nu kā d'n'b / jungle vairs nav gluži tāds underground kāds bija agrāk. Nu jau tas ir izplatīts samērā plaši tautā. Vienīgi tas, ka viņiem patīk tāds d'n'b, ko daudzi sauc par kislotu (skābi), gaļu u.c. Man pašam tāds ne visai pie sirds. Atmospheric is what I need sleep.gif
Go to the top of the page
+Quote Post
ShinChan
post Apr 29 2004, 14:10
Post #15


ultrafilozofs
*********

Group: Chuunin
Posts: 1808
Joined: 18-February 04
From: durdom




Mjaa, te nu ir piemeers, kaa var pilniigi norakt labu koncepciju. Cik intregjeets jutos skatoties pirmo seeriju tik viilies otraas viduu. Dialogi un monologi tik pliekani, ka raudaat gribas. Abu centraalo varonju paardomas un moraalaa staaja ir vispaar kaut kas praatam neaptverams, par puspliko meitieti nemaz nerunaajot (kaada velna peec vinja vispaar tur atrodas?). negribaas nospoilot dazjiem , kas nav redzeejusji, taapee tie taalaak lai nelasa.

mani pilniigi sasjaava tas, ka jau pirmajaas divaas seerijaas no visa ljauzju bara paliek vien cetri,nu vareeja njemt kaut vai klasisko horror muuvju sizjeta gaitu death few minutes, than again death, nevis one big hack & slash paaris minuutees un paldies ka juus taadi bijaat jakudza, neapmierinaatais cigaresju zellis, skolmeistars un kas tur veel. Tad kaada jeega bija ar vinjiem vispaar iepaziistinaat. Runaajot par brigaades pretiniekiem, te raadaas anime veidotaajiem izteeles pietruucis Halka, Fredija Kriigera, Frankensteina un Cjipoliino apkopojums vienaa. Nezinu vai man maz ir veeleesjanaas gaidiit turpmaakaas seerijas, ja nu vieniigi interes peec, vai ir iespeejams veel taalaak sabojaat labo ideju.


--------------------
Es esmu, kas es esmu
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

4 Pages V  1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 26 April 2024 - 21:10