IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Jauni pavedieni

Cienījamie, pirms aizsākat jaunu tēmu par kādu seriālu vai filmu, pārbaudiet, vai tāds pavediens jau nav izveidots. To var izdarīt vai nu šeit vai arī izmantojot meklēšanu.

 
Reply to this topicStart new topic
> Angelic Layer
Sigfa
post Oct 1 2005, 01:36
Post #1


Kami-sama
**********

Group: ALK
Posts: 2738
Joined: 17-May 04
From: Starp pudelēm un četrām sienām




Briinos, ka par sho animi veel nav threada. Nekaadu lielo recenziju shoreiz nerakstiishu, tikko no baara paarnaacu un noskatijos peedeejaas seerijas.

Varu teikt tikai vienu- 1-24 seerijas ir galiigi garaam, nekaada entuziasma un man vajadzeeja piespiesties tas skatiities. Lolicon un tml. Peedeejaas divas seerijas gan bija patiikami skatiities. Skaistas ciinjas un taa. Esmu ljoti, ljoti izbriiniits, ka anime noveerteeta kaa "shonen", jo tur no shonen zhanra ir tiaki kaujas. Viss paareejais ir tiirs Shojo, saakot ar domu 'buut mazam un tizlam veel nenoziimee buut luuzerim(HAHA!)' un beidzot ar 'meitenes arii stipras un biezhi vien pat daudz stipraakas par puishiem! (HAHA!)'. Primitiivi un paarspiileeti. Viens moments kas mani riktiigi izbesija- taa 10 gadiigaa meitene, kas paarbraukusi no laukiem fiziku paarzin augstskolas liimenii, tieshi taa seerija, kad vinja ciinijaas pret Wizard'u. Kur ellee rataa vinja uzzinaaja kaa panaakt zemeeshanas efektu? Kur vinja uzzinaaja par elektriibas smalkajaam detaljaam? Tas buutu viens. Divi- 10 gadiigs beerns tik aatri iemaacaas ciiniities kaa 100 gadu trenneet shaolinas muuks? Ko veel. Laikam jau cilveekiem gribaas sapnjot. Lai jau.

Veerteejums: 4/10; Lielaakoties nebaudaams gabals, meerkjauditorija- kompleksainas meitenes. Iesaku cilveekiem liidz 13, pareejiem var likties stipri nebaudaami.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Church
post Oct 1 2005, 02:31
Post #2


sewer rat
*********

Group: Jounin
Posts: 1775
Joined: 17-February 04
From: latvia / riga




man savukaart savlaik patika. lai gan daudzas aarishkjiigas detaljas itkaa liecinaatu pret / es sho uzskatu par normaalu vidusmeera sports animi. pat ja zhanru piederiibaa nau aprakstiits / developments/chari/sizhets/emocijas ljoti atgaadina sporta animes.
P.S.
angelic layer pirmsaakumi vareetu buut mekleejami Plawres Sanshiro
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
zenofex
post Oct 1 2005, 10:07
Post #3


Nausicaa fanboy
*******

Group: Jounin
Posts: 1019
Joined: 12-February 04
From: Nav




Mans viedoklis par šo anime te:
http://anime.bug.lv/content/view/27/27/


--------------------
- "Amen, hallelujah and peanut butter!"
© Dutch, Black Lagoon
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 13 May 2024 - 06:03