IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

4 Pages V  1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Final Fantasy, Game
xikes
post Feb 16 2004, 12:48
Post #1


Koushaku
*******

Group: Chuunin
Posts: 949
Joined: 15-February 04




Kaads nezin (kaadam nav) kur var dabuut Final Fantasy 7 .. ? Varbuut kaads zin kaadas liidziigas speeles uz PC?


--------------------
The Universe doesn't care what You believe in.
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Roze
post Feb 16 2004, 15:05
Post #2


Hakushaku
******

Group: Kage
Posts: 687
Joined: 12-February 04




Izskataas ka ir paraadiijusies Final Fantasy XI (USA) - 5 CDs 2839 Mb.. Pagaidaam (visi mezhoniigi velk) pagruuti bet mosh uz vakaru novilksies smile.gif

Veel no kaut kaa liidziiga (jp) geimiem varu piedavaad Onimusha 3.0Gb..
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
CryRat
post Feb 16 2004, 15:13
Post #3


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 273
Joined: 12-February 04




uj nu līdzīgu jau ir stipri daudz... bet no FF sērijas FFVIII manuprāt ir labākais... tikai jRPG uz PC tā stipri maz vairāk jau uz PSX un PS2...

kas attiecās uz kur dabūt tad paskaties SuprNova tur kādreiz redzēju... uz DC ar var atrast...


--------------------
my megabusters :X
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kaarleens
post Feb 16 2004, 18:59
Post #4


Hentai
********

Group: Jounin
Posts: 1150
Joined: 13-February 04
From: Jelgava




Gibu jauno final fantasy =) roze uzmet plz linku uz torrentu vai varees mosh no teviim novilkt ? PS. ja ir intrese par online rpg tad iesaku Ragnarok korejieshu izstraadaajums saziimeets vis anime stilaa man jau vispaa patiik ljoti ja ir intrese iesaku euro servaku http://www.euro-ro.net/ pagaidaam tur pa free (apm. 2 meeneshi buus za haljavu)
user posted image
user posted image
user posted image


--------------------
PERVERTS HELPING PERVERTS
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
volzha
post Feb 16 2004, 20:17
Post #5


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 256
Joined: 13-February 04
From: Latvia, Riga




Man ir FF7 uz diskiem prieksh PC tur veel ir winxp patchs. Tā ar kontroliem grūti, nav tik vienkārši kā uz ps, bet pierod ar laiku. Vari novilkt kaut kaa no manis vieniigi ja tev ir aatrais mdsl IP, citiem 8 kb/sec. a tā vienīgi rīgas centrā kaut kā. Un man ļoti gribas War of Genesis 3 smuki wallpaperi viņiem bet viņš ir tik korean vai kaut kādā tur tamlīdzīgā valodā.


--------------------
IPB Image
Lai ko ar teiktu, bet paliekot vecākam, daudzi tīņu vecuma hobiji un intereses nemainās.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Saiko
post Feb 16 2004, 21:28
Post #6


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 238
Joined: 12-February 04
From: planet 34r7h




no skaistām un retām spēlēm varu ieteikt Magna Carta ja nu kāds varbūt pat ir dzirdējis... vispār izskatās ka Magna Carta izstrādā tie paši kas The War of Genesis III unsure.gif
runājot par FFXI - kā jūs domājat viņu spēlēt? cik zinu bez oriģinālā cd + unikālā cd-key un protams kredītkartes uz kuras ir attiecīgā summa būs diezgan problemātiski huh.gif


--------------------
There is no one who loves pain itself, who seeks after it and wants to have it, simply because it is pain.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
CryRat
post Feb 16 2004, 21:46
Post #7


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 273
Joined: 12-February 04




runājot par retām spēlēm...

kādam varbūt ir Serial Experiments Lain ( priekš PSX ) ? cik zinu ta saprotamā valodā viņu nedabūt bet tā pat gribu...
pagaidām man stipri daudz downloadu ( un nets stipri lēns >_< ) tā kā tuvākajā laikā nevarēšu sākt vilkt... ja kādam interesē ta:

ed2k://|file|Serial Experiments Lain (PSX-japanese).1of2.rar|263818680|89b3aee482e72e0ebc4b7d7d95d2d7e7|
ed2k://|file|Serial Experiments Lain (PSX-japanese).2of2.rar|312206090|8e07422d5cf171d351b24c1bd1572116|

a ja alergija pret ED2K tad kaut kur uz viena no CCG hubiem ar redzēju...

un vispār ja interesē anime-spēles ta ir labi liels saraksts ar ED2K linkiem.


--------------------
my megabusters :X
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Roze
post Feb 16 2004, 23:53
Post #8


Hakushaku
******

Group: Kage
Posts: 687
Joined: 12-February 04




Uz doto briidi kad posteeju ir

saving: Final.Fantasy XI.(Ffxi).Us.English- 5cdīŋŊs - (pc game) by Dj_GunFunk (2838.9 MB)
percent done: 82.7
time left: 2 hour 48 min 58 sec


Taakaa riit buus iemetiishu arii linku..
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
volzha
post Feb 17 2004, 07:42
Post #9


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 256
Joined: 13-February 04
From: Latvia, Riga




Jā nu izskatās ka War of Genesis ir gandrīz tas pats kas Magna Carta. tik vai viņa ir angliski ? Uz emules var atrast bet pēc seedu skaita paies gads kamēr es viņu dabūšu uz 4 cd un tā laikam ir KO versija. EHH nekaunjas tie japāņveidīgie geim meikeri. mad.gif


--------------------
IPB Image
Lai ko ar teiktu, bet paliekot vecākam, daudzi tīņu vecuma hobiji un intereses nemainās.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Roze
post Feb 17 2004, 12:52
Post #10


Hakushaku
******

Group: Kage
Posts: 687
Joined: 12-February 04




Ehhh bet geims jau ir veerts vien deelj shitaadiem char dizainiem (lai arii ingame tie varbuut neatspoguljo)

user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Takashy
post Feb 17 2004, 21:47
Post #11


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 141
Joined: 12-February 04
From: Riga




QUOTE (CryRat @ Feb 16 2004, 08:46 PM)
runājot par retām spēlēm...

kādam varbūt ir Serial Experiments Lain ( priekš PSX ) ?..........

hmmmm....... nez. vai tu paziisti SuprNova,bet ja ne,tad aizej tur.. tur i kautkaads Serial Experiments Lain - PSX...... vieniigi,ka tam i tikai 1 seeds..... nez. vai tur taa aatri laadeesies......

PS: Kas i Serial Experiments Lain?Kaads tas i?Labs? huh.gif


--------------------
Life is like a Dream~
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Smogs
post Feb 17 2004, 22:36
Post #12


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 56
Joined: 14-February 04
From: Solar system




Njā... Man gan vairāk interisē kur varētu dabūt Final Fantasy I vai II vai arī III


--------------------
Newerthless meanings...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Saiko
post Feb 17 2004, 23:03
Post #13


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 238
Joined: 12-February 04
From: planet 34r7h




QUOTE
Jā nu izskatās ka War of Genesis ir gandrīz tas pats kas Magna Carta. tik vai viņa ir angliski ? Uz emules var atrast bet pēc seedu skaita paies gads kamēr es viņu dabūšu uz 4 cd un tā laikam ir KO versija. EHH nekaunjas tie japāņveidīgie geim meikeri. mad.gif

cik zinu ( es varu kļūdīties ) tad full Magna Carta uztur arī engrish mode smile.gif bet tāpat dabūt viņu ir diezgan problemātiski lai neteiktu vairāk...

QUOTE
Njā... Man gan vairāk interisē kur varētu dabūt Final Fantasy I vai II vai arī III

hmm... tā nu gan nav tā lielākā problēma - manuprāt jebkurā p2p failu apmaiņas programmā tev izdosies atrast ko meklē wink.gif nu ja nu galīgi nevari atrast ( kam es neticu ) tad varu aizsūtīt uz mailu...


--------------------
There is no one who loves pain itself, who seeks after it and wants to have it, simply because it is pain.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
CryRat
post Feb 18 2004, 00:30
Post #14


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 273
Joined: 12-February 04




QUOTE
hmmmm....... nez. vai tu paziisti SuprNova,bet ja ne,tad aizej tur.. tur i kautkaads Serial Experiments Lain - PSX......
kurš ta nezin SuprNova smile.gif bet thx nezināju ka tur ar ir... būs japaskatās...

QUOTE
PS: Kas i Serial Experiments Lain?Kaads tas i?Labs?
huh... nopietni ? tu laikam nesen esi anime sācis skatīties... Serial Experiments Lain ir visu laiku visu žanru visu tautu visu dimensiju labākā animē... heh... saprotams tas mans personīgais viedoklis... un spēle ar izskatās... trūkst vārdu... vienkārši WOW!!! ja man ir pareiza informācīja tad anime ir taisīta pēc spēles... tātad spēlei būtu jābūt vēl labākai par anime... nevis kā parasti ka spēles ir lēts anime atdarinājums paredzēts lai no nabaga faniem izspiestu pēdējos santīmus...


--------------------
my megabusters :X
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ShinChan
post Feb 18 2004, 18:15
Post #15


ultrafilozofs
*********

Group: Chuunin
Posts: 1808
Joined: 18-February 04
From: durdom




Miiljie draugi, speeleejiet labaak hentai RPG, piem., True Love.


--------------------
Es esmu, kas es esmu
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

4 Pages V  1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 19 April 2024 - 21:02