IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Uzmanību!

Foruma sadaļā "Offtopic" posti netiek skaitīti.

7 Pages V  1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Filozofiskās Pārdomas No. 44!, Šoreiz patiešām nopietni, un bez losisma
Vai pārdot savu dvēseli par nemirstību, ir izdevīgi?
Vai pārdot savu dvēseli par nemirstību, ir izdevīgi?
[ 31 ] ** [41.33%]
[ 44 ] ** [58.67%]
Total Votes: 75
Guests cannot vote 
GoldLeader
post Nov 5 2005, 17:38
Post #1


Magepunk
**

Group: weirdo
Posts: 77
Joined: 27-October 05
From: The Holy Vault 13




Nu....radās šāds jautājums reliģiju vēstures stundā...kristīgajā ticībā mūsu dvēselei ir kāda nozīme tikai pēc nāves...bet ja mēs nemirstam? Manuprāt interesants jautājums....


--------------------
Legal Disclaimer: This post is brought you by "Teh SourceTM: A History in Spam" Foundation. © 2005-2005 All right reserved. Contact info: 08-00-SA-PAM. Call now and we'll send you a signed picture of Zerg Licking his Elbow (18+). Prizes are limited in numbers. Teh Source is not suitable for children below age 3, and is dangerous to pregnant women, people with heart disease, Bill Cosby and WizO_Sith. Abuse it at your own risk. Teh Source doesn't exist, can't exist, but it is. Got it? I thought so. You're not enough idiotic to Enter Teh Source. Follow the white rabit, but you may aswell cook it. What now, spam? Viva la revolution, Viva la spame!!!111!1111ShifTYoneTwo!1
Reply With Quote
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
sipps
post Nov 5 2005, 17:43
Post #2


Unregistered









dizgan divaini jo kas gan varetu nopirkt tavu dveseli. tikia un vienigi satans tatad kadel vins tev dotu nemirstibu, ja reiz tavu dveseli var iegut tikai pec tavas naves.lidz ar to nedomaju ka vins piekristu tadam darijumam. cit lieta ja par tavu dveseli tiktu dotas materjalas vertibas,tad ja butu cita lieta.
Go to the top of the page
+Quote Post
Tigra2
post Nov 5 2005, 17:44
Post #3


kawaii tora
**********

Group: Chuunin
Posts: 2359
Joined: 19-August 05




Jā, bet arī nē. Jautājums ir pārāk sarežģīts un daudzpusīgs, man jāpadomā. bet šis jaut tiešām nav losīgs, šis jaut tiktiešām izsauc lielas filozofiskas pārdomas.


--------------------
IPB Image
*+*[b]Mans Deviantarts *+*
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
not_alone
post Nov 5 2005, 17:59
Post #4


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 460
Joined: 3-December 04
From: Nenoteikta atrašanās vieta




Nē,jo pēc apmēram 1-2 cilvēka mūžiem apniks,ka nevar bveidzot nomirt-viss jau redzēts,viss viens un tas pats utt.nu,you got the point.Garlaicīgi būs.


--------------------
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sērfijs
post Nov 5 2005, 18:04
Post #5


Shishaku
*****

Group: ALK
Posts: 453
Joined: 30-May 05




Kā jau sipps rakstija sātanam nebūtu izdevīgi dot nemirstību, tāpēc šāda dvēseles pārdošana parasti saistās ar talanta iegūšanu, pasaules slavu (saka, ka Džimijs Hendriks pārdeva savu dvēseli), protams, cilvēks ar miljoniem kabatā vēlēsies būt nemirstīgs, bet tā kā sātans dvēseli varēs iegūt tikai pēc subjekta nāves, sātanam šāds darījums nebūtu izdevīgs.


--------------------
I am an expert on anime and I become very angry when people give uneducated opinion on anime. Anime is very serious exact science and not a stupid way to kill time, it is very important to know about this subject. If you are not knowledgeable about anime then you are a moron.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
sipps
post Nov 5 2005, 18:11
Post #6


Unregistered









QUOTE(not_alone @ Nov 5 2005, 17:59)
Nē,jo pēc apmēram 1-2 cilvēka mūžiem apniks,ka nevar bveidzot nomirt-viss jau redzēts,viss viens un tas pats utt.nu,you got the point.Garlaicīgi būs.
*



negribet gan piekrist ka pec 1 vai 2 cilveka muziem man paliktu garlaicigi jo vis redzets pasaule jau atistas uz prieksu viss mainas vis virzas uz prieksu. tomer mani uztrauktu daudz praktiskakas lieatas tas ka es ilgi nevaretu uzkaveties viena vieta jo cilveki pamanitu ka es nepalieku vecaks, un visadi birokratiskie seķrsli dokumeni un ta talak.
Go to the top of the page
+Quote Post
Haji
post Nov 5 2005, 18:20
Post #7


Unregistered









ja nopietni - man jautājus jums ir tāds - kas mainās, kad nav dvēseles??
tādā ziņā, ka - vai cilvēks bez dvēseles kļūst ļauns? varbūt zaudē spēju just jebkādas emocijas? ..vai kā? ja kāds to var pateikt, tad spriest par šo jautājumu būtu vieglāk.. wink.gif
Go to the top of the page
+Quote Post
sipps
post Nov 5 2005, 18:40
Post #8


Unregistered









QUOTE(Haji @ Nov 5 2005, 18:20)
labi. ja nopietni - man jautājus jums ir tāds - kas mainās, kad nav dvēseles??
tādā ziņā, ka - vai cilvēks bez dvēseles kļūst ļauns? varbūt zaudē spēju just jebkādas emocijas? ..vai kā? ja kāds to var pateikt, tad spriest par šo jautājumu būtu vieglāk.. wink.gif
*



pec nostastiem dveseli satans dabui tikai pec subjekta naves lidzartio kamer cilveks ir dzivs dvesele ir vina. taka tava dzive nemainas ja nu vienigi tu klust nenormali slavens un bagats. tikai ko satans dara ar tam dveselem ?
Go to the top of the page
+Quote Post
Haji
post Nov 5 2005, 18:53
Post #9


Unregistered









QUOTE(sipps)
pec nostastiem dveseli satans dabui tikai pec subjekta naves lidzartio kamer cilveks ir dzivs dvesele ir vina. taka tava dzive nemainas ja nu vienigi tu klust nenormali slavens un bagats. tikai ko satans dara ar tam dveselem ?

..hmm.. a nevarētu būt, ka sātanam tās dvēseles ir vajadzīgas tikai piesavināšanās pēc..?? (lai nokārtotu personīgus rēķinus) jo ja runā par to, kas ir pēc nostāstiem, tad ir dzirdēts arī par tādu lietu, ka cilvēki sev nemaz nepieder. (tātad arī dvēseles nav mūsu pašu). viens tāds personāžs iz vēstures ir izpircis par mums visus mūsu grēkus un tagad cilēki ir viņ' kalpi..
(ja kāds vēl nesaprata - informācijas avots = bībele)
Go to the top of the page
+Quote Post
Sērfijs
post Nov 5 2005, 18:57
Post #10


Shishaku
*****

Group: ALK
Posts: 453
Joined: 30-May 05




Tā varētu būt sava veidz sacensība starp Dievu un Sātanu,par to, kurš savāks vairāk dvēseles, principā abiem būtu jāgaida kāmēr cilvēks nomirs, bet Sātans nedaudz čītojas, noslēdz pāris Soul-pact`us un pēc kāda laika aizsūta pēc dvēseles savācēju brigādi.


--------------------
I am an expert on anime and I become very angry when people give uneducated opinion on anime. Anime is very serious exact science and not a stupid way to kill time, it is very important to know about this subject. If you are not knowledgeable about anime then you are a moron.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
+Chibi+
post Nov 5 2005, 19:11
Post #11


(yaoi) rota 69
**********

Group: Kaigan Valde
Posts: 2066
Joined: 10-September 04
From: sky




lai atbildētu uz šo jautājumu, ir jātic gan hipotētiskai "dvēselei", gan arī "nemirstībai". zinātniski cilvēka šūnas var "nodzīvot" ap 170 gadu, tādēļ pat, ja kaut kāda dvēseles eksistē, tā nevar dzīvot mirušā ķermenī. So, pat ja mēs pārdodam to dvēseli, tad nemirstības kā nav, tā nav. So what's the point in selling something that most probably doens't even exist for something that we could never achieve?

un atblastu ex-city-girl jautājumu - a kas notiek ar cilvēku bez dvēseles? Ja man nebūs dvēseles, es to sajutīšu? A es varu dvēseli nevis pārdot, bet pazaudēt? Kas vispār ir dvēsele? Tam, kā to redz kristietība, es neticu. So vai tas tagad nozīmē, ka man nav dvēseles?


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sērfijs
post Nov 5 2005, 19:18
Post #12


Shishaku
*****

Group: ALK
Posts: 453
Joined: 30-May 05




Katrā reliģijā cilvēks tiek uzskatīts par, tā teikt, daudzstāvīgu būtni, piemēram senlatvieši ticēja, ka cilvēks sastāv no:
Auguma - fiziskā ķermeņa,
Veļa - gars,
Dvēseles.
Un tas tā jau bija pirms latviešiem tika uzspiesta kristietība, tāpēc par ietekmēšanos vai savdabīgu reliģiju saplūšanu nevar būt ne runas.


--------------------
I am an expert on anime and I become very angry when people give uneducated opinion on anime. Anime is very serious exact science and not a stupid way to kill time, it is very important to know about this subject. If you are not knowledgeable about anime then you are a moron.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kazuki
post Nov 5 2005, 21:23
Post #13


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 633
Joined: 15-September 05




tikai ko satans dara ar tam dveselem ?
saskanjaa ar biibeli saatans ir kritushais enjgjelis, vinjsh ir nolemts naavei peec pastaraas tiesas-respektiivi vinjsh tiks muuzhiigi dedzinaats. taapeec vinjsh vaac dveeseles kompaanijai. jo lielaaka dveeselju kompaanija ar ko daliities degshanas priekos muuzhiibas garumaa jo vinjam lielaax prieks. tas taa kaa to izskaidro biibele.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ghoul
post Nov 6 2005, 00:12
Post #14


Koutaishi
********

Group: weirdo
Posts: 1300
Joined: 5-October 04
From: Choppah!




saatanam dveeseles ir nepiecieshamas tikai taadeelj, lai taas nonaaktu pie vinja, nevis pie Dieva, saatans veelas Dievam paraadiit cik nozeelojami ir Dieva raditie cilveeki, cik viegli vinji ir gatavi atteikties no Dieva, tikai slavas un labuma delj.... uz GL jautaajumu atbildeeju nee, kaut vai taapeec, ka es baidiitos no muziigaam mokaam ellee...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Seila
post Nov 6 2005, 01:43
Post #15


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 406
Joined: 6-March 05
From: Rīga




Dvēseli? Par nemirstību? Heh...priekš kam gan ir vajadzīga nemirstība bez dvēseles? Kaut gan no otras puses ņemot, ja mēs uzskatam, ka dvēsele nepastāv, tad kāpēc mēs nevarētu mierīgi dzīvot būdami nemirstīgi? Bet šeit atkal ir viens mīnuss...Kāda gan jēga ir dzīvot, ja visi tavi draugi un ienaidnieki viens pēc otra no vec, nomirst un tev paliek tikai atmiņas par viņiem un bijušajiem laikiem? Ar laiku tas cilvēku notrulina. Tjā pašā laikā rodas vēl trešais aspekts, kurš ir tāds...Vai tad vispār ir iespējams pārdot dvēseli? Un kam? Un kas vispār ar viņu pēc tam notiks?
Nu lūk vesela kaudze jautājumu un problēmu vien rodas, ja esi nolēmis iegādāties nemirstību...
Bet jeb kurā gadījumā personīgi es neiesaku pārdot dvēseli par nemirstību, ka nesanāk pārāk dārgi smile.gif


--------------------
The ice cream mafia is taking over the world, so don't f*** with the ice cream man!!!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

7 Pages V  1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 25 May 2024 - 02:02