IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Jauni pavedieni

Cienījamie, pirms aizsākat jaunu tēmu par kādu seriālu vai filmu, pārbaudiet, vai tāds pavediens jau nav izveidots. To var izdarīt vai nu šeit vai arī izmantojot meklēšanu.

 
Reply to this topicStart new topic
> Erementar Gerad
Hikaru
post Jan 18 2006, 10:47
Post #1


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1427
Joined: 25-October 04
From: Latvia




Ir tāda super interesanta 2005. gada anime. Visvairāk patika rēcīgie momenti (piemēram, kur pirmā sērijā mēģināja nopirkt Edel Reid). Vispār rēcīgie momenti patiešām bija rēcīgi. biggrin.gif Viena no labākajām animēm, kuru vajadzēs uz dvd-ripiem dabūt.
Soundtrack mūziku sacerēja tā pati Yuki Kajiura, un Opening dziesma ir vienkārsi Sugoi. tongue.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Church
post Jan 18 2006, 12:20
Post #2


sewer rat
*********

Group: Jounin
Posts: 1775
Joined: 17-February 04
From: latvia / riga




par super striideeshos. likaas pretty average. ap epu 10-15 pat beidzu trackot.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hikaru
post Jan 18 2006, 14:11
Post #3


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1427
Joined: 25-October 04
From: Latvia




Nu... ja citi saka Tsubasa Chronicles ir super. Tad es teikšu Erementar Gerad ir super, jo tas ir līdzīgs Tsubasa Chroniclam tikai interesantāks.
Šeit arī ir par vienu meiteni, kas staigā zem narkozes visu laiku un visa kompānija kaut kur iet. Tikai Erementar Gerad:
1. nav tik garlaicīgi iztiepts kā Tsubasa Chronicles. Un notiek vairāk notikumu pa visām 26 sērijām.
2. Šeit rēcīgi momenti ir ļoti rēcīgi, bet Tsubasa Chronicles galīgi nav smieklīgs, kur tie divi kaut ko stulbi saka.
3. Galvenam varonim ir emocijas atšķirībā no Tsubasa Chronicles, kur tas ir galīgi bez emocijām, uz visu reaģē pilnīgi vienaldzīgi, kad saka "I will save you" ar tādu intonāciju itkā viņam viss ir "whatever".
4. Opening dziesma šeit ir labāka. tongue.gif Šī dziesma man vairāk patīk.

Kopumā Erementar Gerad - super anime. biggrin.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kikyou
post Jan 18 2006, 17:53
Post #4


Kami-sama
**********

Group: Chuunin
Posts: 3089
Joined: 1-April 04




Ar Erementar Gerad man lieta tāda ir, nezinu kuru fansubu ņemt.

Anime gan man patika, tik tālu cik es redzēju. XD

Tad kad vēl Section-1 suboja, ņēmu viņu subus. Tad viņi beidza un es paņēmu Eval Powar subus, bet tos es vienkārši nevaru skatīties. "Eden Raid" un "Eden Garden"? <_> Un tad vēl šis tas.

Kāds nevar ieteikt kādu labu fansubu priekš EG?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
LeoR
post Jan 18 2006, 22:14
Post #5


Unregistered









Ah, shii pavisam noteikti ir man anime nr 1. Kaa saaku vakaraa skatiities taa ap riitu tik beidzu un ne reizi nebija jaazhaavaajas. Patika staasts (labi, bija paaris seerijas kuraas nedaudz kaitinaaja notikumu gaita).
Teeli manupraat ir tiiri pievilciigi un smuki uztaisiiti.
Patika muuzika, pat iesaakumu taapeec skatiijos smile.gif (Parasti tinu paari).

Es skatiijos Eval Powar subus un nez, likaas pienjemami, zheel tik, ka neiztulkoja peedeejai epizodei beigu dziesmai tekstu. smile.gif
Go to the top of the page
+Quote Post
Church
post Jan 29 2006, 21:48
Post #6


sewer rat
*********

Group: Jounin
Posts: 1775
Joined: 17-February 04
From: latvia / riga




QUOTE(Shumins @ Jan 29 2006, 20:05)
... jo vietaam redzams, tas ka Anime ir izstraadaats mazliet patizli ar leetiem efektiem, un rodas sajuuta, ka tas ir veidots anormaalaa steigaa...

piekriitu. komercija uz baardainaam idejaam
QUOTE
Seriaals ir paredzams 2-3 seerijas uz priekshu un nekaadus dramatiskus mainjas punktus nesola...Smuka meitene jaanogaadaa kaut kur... Shoreiz "Edil Garden"...Bet ir par ko pasmietiesun uzjautrinaaties...Kaut vai vienmeer izbadeejusies Kuea, vai hiperaktiivaa un ljaunaa Cisqua...

standarta klishejas. gan sizhetaa, gan galveno varonju raksturi. imho var buut interesanti tiem, kas nau daudz skatiijushies, un mineetaas klishejas nau jau pieeedushaas redzeetas n-citaas animees. savas "odzinjas", kas vareetu celt veerteejumu, shim shovam daudzredzeejusha otaku aciis imho nav. ar visu savu zemaaku nekaa citiem veerteejuma latinju iztureeju liidz 1/3-1/2 shovaa. padomaaju .. beidzu trackot un nodzeesu.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
lastguru
post Jan 29 2006, 23:47
Post #7


The one who knows
********

Group: Jounin
Posts: 1174
Joined: 23-May 05
From: Kaigan (Riga, LV)




jaa, jaa, kaudze ir ar animeem kur ir kaut kaadi sannintai vai gonintai (emm... tiem kas nesaprata, triis vai piecu cilveeku komandas attieciigi), kas kaut kur dodas... kaut vai tos pashus pokemonus piemineesim... shichinintai (7-cilveeku komanda) kaut kaa retaak naacies sastapt (IY naak praataa automaatiski), it iipashi visus kopaa vienlaiciigi (emm... a gadiijumaa digimonos nebija 7 galvenie varonji? es slikti atceros, sorry ja nepareizi... IY visi 7 uzreiz gandriiz nedarbojas).

bet nu anyway, ko dariit, nu klishejiska, bet ir savas idejas kas man likaas aizraujoshas, un es ar prieku noskatiijos visu. openings arii patika.

kas likaas diivaini ir transkripcijas un vaardi. diivainiibas saakas pat no nosaukuma: es nesaprotu kaapeec vajadzeeja teikt "Erementar Gerad"? kas tie pat "coud" un blah blah blah...


--------------------
Choice is an illusion created between those with power and those without. - The Merovingian

The Tao of posting:
Don't argue with idiots - they will drag you to their level and beat you with experience.
And never underestimate the power of stupid people in large groups...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Chufanzo
post Feb 4 2006, 00:34
Post #8


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 154
Joined: 2-July 05
From: Riga...




Noskatiijos shito jau kaadu laiku atpakalj - kas tieshaam palika praataa bija abas ainas, kad vinsh baigi teshaas cauri visam kugjim, lai lidotu kopaa ar citiem un aplaupiitu kaadu kugji - tachu abas reizes kaa vinsh jau gandriiz ir sasniedzis meerkji - visi paareejie devaas atpakalj - taadu izgaashanos reti kuraa seriaalaa var redzeet smile.gif
P.S. Tas vinja aakjis ar ko vinsh ik pa laikam baigos jokus taisiija man likaas smiegliigs, jo atgaadinaaja enkuru, ar kuru tik sevi var nogremdeet biggrin.gif


--------------------
Neverless anime is a religion in which man can come in temrs with peace, joy, sadness and other emotions. Even more, this religion never ages...
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 16 April 2024 - 08:37