IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Jauni pavedieni

Cienījamie, pirms aizsākat jaunu tēmu par kādu seriālu vai filmu, pārbaudiet, vai tāds pavediens jau nav izveidots. To var izdarīt vai nu šeit vai arī izmantojot meklēšanu.

 
Reply to this topicStart new topic
> Kareshi Kanojo no Jijou, His or Her Circumstances
bladez
post Mar 20 2006, 22:52
Post #1


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 237
Joined: 8-February 06
From: City of Townsville




Mjā......labāk pasakiet par šito kāds, kurš viņu ir redzējis, jo es tālāk par 1. epizodi neizturēju. Likās ļoti nekvalatatīvs un nepatika vispār. Smiekli(ļoti, ļoti, ļoti maziņi) 1x tik uznāca, bet tas arī viss. Likās pārāk izstiepts (dieva dēļ, tikai 1. epizode), un likās, ka seriālā ir pārāk daudz "deformētu" personāžu.

Vērtējums: 1/10

Labāk pasakiet, vai ir vērts skatīties tālāk???
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Church
post Mar 20 2006, 23:09
Post #2


sewer rat
*********

Group: Jounin
Posts: 1775
Joined: 17-February 04
From: latvia / riga




man patika. ljoti. vieniigais budzheta cutu peec pashas peedeejaas epas i diezgan salaistas griistee. bet .. gaumes ir atshkjiriigas.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tigra2
post Mar 21 2006, 01:40
Post #3


kawaii tora
**********

Group: Chuunin
Posts: 2359
Joined: 19-August 05




man ļoti patika, bet skatīties neiesaku, jo tā ir vien no tām ''nepabeigtajām'' anime. kurām nav beigu. Man tas tiešām bija ļoti nepatīkami, jo animes kulmināciju tā arī nesagaidīju, bet pēdējās sērijas bija tik daudzsološas...

Bet vispār noskatīties ir vērts, jo tajā atklāta kāda svarīga dzīves mācība.


--------------------
IPB Image
*+*[b]Mans Deviantarts *+*
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Winry
post Mar 21 2006, 10:28
Post #4


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 434
Joined: 1-June 05




Es gan vēl meklēju kādu jūzeru, kuram varētu nokačāt kaut vai 1. epu....bet man patīk...patiešām, es lasu mangu, un varu teikt ka ir ļoti labs....(nu vismaz manga)..sāku viņu lasīt, tāpēc ka fruits basket nenāca jauns...un mani aizrāva kare kanno(un seriāls ar būtu labs pēc manām domām) biggrin.gif tā kā skatīties ir vērts.!


--------------------
"Describe your sorrows and desires, the thoughts that pass through your mind and your belief in some kind of beauty - describe all these with heartfelt, silent, humble sincerity and, when you express yourself, use the things around you, the images from your dreams and the objects that you remember." (Rainer Maria Rilke)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Church
post Mar 21 2006, 10:29
Post #5


sewer rat
*********

Group: Jounin
Posts: 1775
Joined: 17-February 04
From: latvia / riga




+ imho reti skaista ED dziesma yume no naka e.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Mungo
post Mar 21 2006, 12:37
Post #6


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 15
Joined: 4-December 05




Man likās lieliska anime. Un šķietamo kvalitātes trūkumu pieskaitīju pie stila īpatnībām, jo galvenais - sižets -, manuprāt, bija pietiekami izstrādāts. Bet kā jau Church izteicās - gaumes dažādas.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kaarleens
post Mar 21 2006, 16:57
Post #7


Hentai
********

Group: Jounin
Posts: 1150
Joined: 13-February 04
From: Jelgava




Hehz taa seksa sceena vinjiem bija jauka, vispaar var peikrist ka beigas te galiigi nav nostraadatas. Opening un ending dziesmas tieshaam spaarda. Story mani aizkjeera videeji nebiu sajuusmaa bet nu galiigi garlaiciigi ar nebiju , nu voshem normaals viduskolnieku love love gabalinsh cool.gif


--------------------
PERVERTS HELPING PERVERTS
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
harpy
post Mar 22 2006, 01:18
Post #8


Lira member
*****

Group: Chuunin
Posts: 428
Joined: 29-October 05
From: citur




Nez, manuprata, viena no labaakajaam anime komeedijaam shajaa zhandraa ko es esmu redzejusi(laikam jaf taapeec, ka tur nebija nekaada ecchi, vismaz es neaceraas, labu laiku apakalj sho skatiijos).
Ja saka, ka vinjam naf beigas, es gluzhoi taa nedomajau(nezinu gan kaa ir mangaa, betmani pilniibaa anime beigas apmierina), ja nekljuudos uz visnotalj liidziigas nots beidzaas arii Honey & Clover. Tas pats augstaak piemineetais Fruit Basket ar nenoveda pie nekaada super izteiktajaam beigaam ar noteiktiibu kaa nu buus.
Dazhaam anime vienkaarshi nevar buut spilgtu beigut ar laimiigu/nelaimiigu naakotnes viiziju, manupraat, shii ir viena no taam anime. Diezin kapeec man ribaas teikt, ka shaadas anime ir nosaciiti tuvaakas realitaatei...
Bet nu gaumes jautaajums, man patika.


--------------------
IPB Image
...I'm not sleeping - I'm thinking...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Candyhunter
post Dec 22 2006, 14:30
Post #9


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 50
Joined: 21-November 06
From: Magrathea




Nevaru īsti pateikt, kas tajā bija aizraujošs, bet varu to noraksturot kā "meiteņu anime". Nekā labāka tobrīd man nebija, ko darīt, tad tā arī ņēmu un noskatījos vienā dienā. Un nebija garlaicīgi, patiesībā biju ļoti iedziļinājusies un aizrāvusies. Un man pat šķita, ka it īpaši sākumā notikumi risinājās dikti ātri, nebija nekā tik izstiepta un izvilkta, ka būtu jāgaudo (vienīgi es gaudoju par visiem tiem satura pārstāstiem sēriju sākumos).
Bet vispār jā. Patika, ja neskaita dažus aspektus, kas te jau ir pieminēti kā galvenie trūkumi. Meitenēm meiteņu animes biggrin.gif Emocijas, attiecību twisti un tā tālāk.


--------------------
QUICK! Hide all the chocolate in my mouth!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Misa
post Jan 24 2008, 01:33
Post #10


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 311
Joined: 12-November 06
From: ?




nu man nežēlīgi patika.
viena no labākajām animēm kādu esmu redzējusi.
mani gan nedaudz kaitināja, ka yukino pusē no visas animes bija chibiks, bet to var pieciest, jo sižets tiešām ir kewl.


--------------------
IPB Image
Nori Nori Nori~
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kaede
post Jan 26 2008, 23:18
Post #11


Koutaishi
********

Group: Chuunin
Posts: 1221
Joined: 25-October 04
From: maybe in your dreams




Esmu lasījusi arī mangu un man ir ļoti žēl, ka animē tik daudz kā neielika, kā bija mangā. Man šis stāsts ļoti patika. happy.gif Anime bija izveidota tīri mīļa. Galvenie tēli- interesanti. Sižetiski ļoti labs romance.

9/10


--------------------
Music is life!



Karneola-rakstnieku forums

IPB Image

Vieta tavām grafiskajām novelēm
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 18 April 2024 - 05:18