IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Jauni pavedieni

Cienījamie, pirms aizsākat jaunu tēmu par kādu seriālu vai filmu, pārbaudiet, vai tāds pavediens jau nav izveidots. To var izdarīt vai nu šeit vai arī izmantojot meklēšanu.

 
Reply to this topicStart new topic
> Ayashi no Ceres, something romantic...
Ayumi
post Mar 29 2006, 19:34
Post #1


Kyuuketsuki
*******

Group: Chuunin
Posts: 1079
Joined: 3-June 05




http://anidb.info/perl-bin/animedb.pl?show...Ayashi+no+ceres
Well, anime gan nav pati jaunākā, bet ir patiesi romantiska. Nav brīnums jo veidojusi ir Watase Yuu (cik zinu arī Fushigi Yuugi, kas arī ir romantiska...)
Story ir aizraujošs. Man piemēram atlika noskatīties vienu epu, un es uzreiz gribēju zināt kas notiks nākošajā epā... tā visas animes garumā. biggrin.gif Ehh, pa drāmu es nemaz nerunāšu, šinī animē es pagaidām esmu snuffojusi visvairāk biggrin.gif
Laigan anime bija ļoti laba, dažās vietiņās es gribēju redzēt ko vairāk.. :|
Vērtējums - 8.5/10 balles biggrin.gif
Spoiler! Highlight the box below to view the hidden text.
Toju epu gaitā nosaucu par ''Jūrā dzimušo'' XDD


image


--------------------
Those who say there's nothing like a nice cup of tea for calming the nerves never had *real* tea. It's like a syringe of adrenaline straight to the heart!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
harpy
post Apr 3 2006, 23:59
Post #2


Lira member
*****

Group: Chuunin
Posts: 428
Joined: 29-October 05
From: citur




NJu man shii anime nelikaas nekassevishkjsh, pagarlaiciiga ziepju operas tipa anime, par to, kaa viens otrumeklee, sit nost un censhaas ieguut kautko, kas vinjiem nepienaakaas. Veeljoprojaam neesmu sapratusi, kas vinjaa ir tik iipash, kapar vinju fano liela dalja anime cieniitaaju.
Manaa veerteejumaa vinja dabuun kaartiigu 6 ar astiiti vainu vaaaaaju 7.


--------------------
IPB Image
...I'm not sleeping - I'm thinking...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
pinksakura
post Apr 19 2006, 21:56
Post #3


Hentai-chan
******

Group: Chuunin
Posts: 604
Joined: 23-July 05
From: :D




QUOTE(harpy @ Apr 3 2006, 21:59)
pagarlaiciiga ziepju operas tipa anime

visa dziive ir viena ziepene.....

bet anime man patika patika charu dizains un muuzika bet beigas man bik nepieleca....im a bit dumb...
Spoiler! Highlight the box below to view the hidden text.
beigaas Toya teica k-ko par dazhiem gadiem kas palikushi(laikam vinjam cik atceros)....why?

bet koppaa noveerteetu animi ar 9


--------------------
Agent Smith: We're willing to wipe the slate clean, give you a fresh start. All that we're asking in return is your cooperation in bringing a known terrorist to justice.
Neo: Yeah. Well, that sounds like a pretty good deal. But I think I may have a better one. How about, I give you the finger
[He does.]
Neo: ...and you give me my phone call.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kagome
post Apr 20 2006, 07:39
Post #4


Fire Rose
*****

Group: Chuunin
Posts: 588
Joined: 19-March 05
From: guarding Hell's gates




nu kopumaa anime laba, charu dizains arii, OST arii, bet man arii biski nepieleca par beigaam..... ph34r.gif
kopumaa veerteejumu dodu 9


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
FuschichO
post Nov 21 2010, 15:28
Post #5


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1522
Joined: 27-October 07




Beidzot es arī noskatījos. Pēc Fushigi Yuugi un Zettai Kareshi šitas likās tāds... meh. Un kaut kā sāk slikti palikt no tiem gejiskajiem puišiem. Topiņš, kurš atsedz nabu? Nu, c'mon! Bet toreiz tas laikam skaitījās baigi kruti I guess.
Vēl es arī nesapratu, kas pašā varonē tik sevišķs, lai visi viņu mīlētu, gribētu gulēt ar viņu vai izvarot viņu, ja neskaita to, ka viņai iekšā ir viens cits radījums. Tad jādomā, ka viņa ir satriecoši skaista. Dabiski, ka gribās, lai pašam arī pievērš uzmanību, tāpēc varam mācīties, ka, ja neesi skaists, nekas tev nesanāks. Nu labi, viņai vēl ir tas bezgalīgi naivais raksturs un tā..

Nu, kaut kā mani tas neapmierināja viss. Nevis jutu līdzi, bet viebos. Un Yuu Watasei tomēr viss sanāk pārāk līdzīgs. Divu absolūti rožainu cilvēku rožaina mīlestība + grūtniecība+ would be rape+ greizsirdība+ asinis+ daudz citas drāmas. Ā, un neaizmirsīsim ATMIŅAS ZUDUMU. Tas tiešām arī figurē VISUR...
6 :<


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 26 April 2024 - 17:28