IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Uzmanību!

Foruma sadaļā "Offtopic" posti netiek skaitīti.

3 Pages V < 1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
> magija ir/nav?
Pakkun
post Mar 31 2006, 22:24
Post #16


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 824
Joined: 20-February 06
From: λ=56.923** φ=24.039**




nuu... ja tavaa dziivee truukst briinumu un gauzhaam neizskaidrojamu lietu, tad nav briinums, ka taa domaa. un nenosodu! protams, ka liela dalja attieciibaa uz visu shito ir kaili wannabees... un nav jau arii nekaadu garantiju, ka es taads esmu vai neesmu. wink.gif luuk, kaarteejaas "misteerijas"
buutiibaa es gaidu, kad kaads izteiks kko apstriidamu un tad vareeshu ielaisties dedziigaas diskusijaas par sev miilju teemu. atziishos - manii no reaalista ir maz.. esmu filozofs, fantazeetaajs un censhos aptvert neaptveramo rolleyes.gif


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ayumi
post Mar 31 2006, 22:49
Post #17


Kyuuketsuki
*******

Group: Chuunin
Posts: 1079
Joined: 3-June 05




Psycholog, ehh nu tad nemaz nav vērts tev kautko skaidrot, piekrītu pakkunam smile.gif
QUOTE
izieshana no astraalaa kjermenja un pat astraalie celjojumi.

Tā jau vairs nav maģija. wink.gif to būtībā var katrs. Bet pa to atkal daudz jāskaidro. Btw, man pašai jau ir daudz šāda veida grāmatu. Rūnas un Taro kārtis arī ir maģija... Sveces arī... Un būtībā tādas raganas arī pastāv (nē ateisti, es nerunāju par fairytale witch biggrin.gif )

kahi, izteiksimies vienkāršāk wink.gif - Enerģijas vampīri ir cilvēki, kuriem vnk pietrūkst enerģija un viņi izmanto citu cilvēku enerģiju. Man nācies arī ar šādiem saskarties uz ielas. Vislabākais ir neļauties, lai tāds maita sabojā tev dienu un iet laimīgam tālāk.
Arī goti un emo ir enerģijas vampīri (protams, ir izņēmumi) pavērojiet paši...


--------------------
Those who say there's nothing like a nice cup of tea for calming the nerves never had *real* tea. It's like a syringe of adrenaline straight to the heart!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Pakkun
post Mar 31 2006, 22:58
Post #18


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 824
Joined: 20-February 06
From: λ=56.923** φ=24.039**




o! par shito es zinu! energjeetiskie vampiiri - ir 2 veidi: solaarie un lunaarie (jeb aktiivie un pasiivie) solaarie velk energjiju no reaalaam dusmaam par fizisku paarinodariijumu- nu tjip viens cilveeks tev uzkaapj uz kaajas vai pagruuzh, tu sabesies un vinjam no taa prieks un jauda rodas. lunaarie turpretii spiezh uz emocionaalo. sabojaa tev garstaavokli gauzhoties un paarmaacot tevi ar negatiivismu. jo sliktak tu juuties, jo labaak vinji. izeja ir nepakljauties spiedienam, jo parasti shaada veida indiviidi nemaz nenojaush to kas vinji ir. man pasham ir aizdomas, ka esmu lunaarais...censhos nebuut. mad.gif


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tigra2
post Apr 1 2006, 01:30
Post #19


kawaii tora
**********

Group: Chuunin
Posts: 2359
Joined: 19-August 05




pakkun neaizmirsti pārējos: 4) tādi, kas visus izbesī un tad smīn(sauksim viņus par polārajiem, tāpēc ka nosaukums līdzīgs abiem iepriekšējiem)
5)sadisti(sauksim viņus par colārajiem) 6) īstie(sauksim viņus par reālajiem) tie, kas apzināti izvelk no cilvēka enerģiju
un man liekas, ka ir vēl, tāpēc labāk enerģijas vampīrus vienkārši visus definēt kā
''būtnes, kas barojas no citu būtņu emocijām, atņemot tās vai piešķirot citas(negatīvas)emocijas, ir enerģijas vampīri''


--------------------
IPB Image
*+*[b]Mans Deviantarts *+*
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ayumi
post Apr 1 2006, 01:38
Post #20


Kyuuketsuki
*******

Group: Chuunin
Posts: 1079
Joined: 3-June 05




QUOTE(Tigra2 @ Apr 1 2006, 02:30)
pakkun neaizmirsti pārējos: 4) tādi, kas visus izbesī un tad smīn(sauksim viņus par polārajiem, tāpēc ka nosaukums līdzīgs abiem iepriekšējiem)
5)sadisti(sauksim viņus par colārajiem) 6) īstie(sauksim viņus par reālajiem) tie, kas apzināti izvelk no cilvēka enerģiju
un man liekas, ka ir vēl, tāpēc labāk enerģijas vampīrus vienkārši visus definēt kā
''būtnes, kas barojas no citu būtņu emocijām, atņemot tās vai piešķirot citas(negatīvas)emocijas, ir enerģijas vampīri''
*


Kādi vel sadisti? Tie kurus tu sauc par polārajiem, nemaz nav enerģijas vampīri, es tādus uzskatu par vnk P*****m , tādi vnk sabojā tev garīgo nevis izsūc enerģiju... Uzskatu ka pastāv tikai ''Īstie'' un tie kas nenojaušot par to izsūc citam enerģiju.
Bet nebrauksim offtopikā par šo, tēma kā nekā ir ''maģija'' un cik zināms, enerģijas vampīri neskaitās nekas maģisks.


--------------------
Those who say there's nothing like a nice cup of tea for calming the nerves never had *real* tea. It's like a syringe of adrenaline straight to the heart!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tigra2
post Apr 1 2006, 01:44
Post #21


kawaii tora
**********

Group: Chuunin
Posts: 2359
Joined: 19-August 05




maģija=pārdabiska
enerģijas vampīri = pārdabiski
varam secināt ka arī
maģija=enerģijas vampīri=pārdabiski
(bet zili gurķi arī ir pārdabiski un ne maģija, ne enrģētiskie vampīri nav zili gurķi, tāpēc šis nav labs piemērs)

un tas NAV offtopiks, jo tas process, kad vampi izsūc no tevis kautko arī ir īpaša veida maģija(ja runa ietu par asinssūcējiem, tad tur nekā maģiska nebūtu, bet ņemot vērā, ka šamie upurim pat nepieskaras, tad to arī var uzskatīt par maģiju)

(vispār par to var vēl diskutēt, jo manuprāt vampi pieder pie maģijas, bet daudzi uzskata, ka ne)

Update. varbūt arī ir offtops, jo topika nosaukums bija maģija ir nav, bet te iet runa par to vai vampi pieder pie maģijas vai ne. Tēmas ir ļoti līdzīgas bet tomēr nesakrīt.
Man liekas, ka nosaukumu vajadzētu papildināt ar parakstu ''un diskusijas par un ap to''


--------------------
IPB Image
*+*[b]Mans Deviantarts *+*
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ayumi
post Apr 1 2006, 01:59
Post #22


Kyuuketsuki
*******

Group: Chuunin
Posts: 1079
Joined: 3-June 05




Njāa. Atkal apstrīdēšu tevi ar to ka šie enerģijas vampīri man pavisam nešķiet pārdabiski. tad jau daudzi cilvēki mums apkārt ir tādi....ok lai būtu.
Pa to gan es tev piekrītu ka šo tēmu vajadzētu izvērst.


--------------------
Those who say there's nothing like a nice cup of tea for calming the nerves never had *real* tea. It's like a syringe of adrenaline straight to the heart!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Isabel Carmin fon Edelhain
post Apr 1 2006, 02:41
Post #23


Satsujin
*******

Group: Chuunin
Posts: 1071
Joined: 19-June 05
From: Somewhere over the rainbow




Maģija pārdaibska.
Enerģētiskie vamīri pardabiski.
Iesnas pardabiskas.
Anēmija pardabiska.

Enerģetiskie vamīri drīzak ir cilvēki kam ir novirze bioenerģiskajā laukā. Bloķeti kanali, plaisas, noplūdes, tapēc, teiksim tā, slimnieks cenšas iegūt zaudeto ņemot no citiem, repektīvi zogot enerģiju. Nav obligati jabūt briesmeklītim no lētas šausmenes. Tik pat labi var teikt ka augstak minētās slimības ir nedabīgas izcelsmes.

Atgriežoties pie tēmas varetu teikt, ka patiesa maģija atrodas mums degungalā. Mūsdienu cilvēks tik patiesibā ir parak centrēts uz sevi , lai ko tadu redzetu. Un tie nav mazi puišeļi, kas, vicinot koka nūjiņas, skrien sienā un brēc vardus latiniski. Tā maģija ir izpētīta līdz sīkmiem un joprojam paliek burvības pilna. Tā slepjas mūsos... Ik katrs zieds un kukainītis to nes. Tā plūst ūdenī, virmo gaisa un guļ zemē. Rotajas liesmās un rosās ledū. Ta maģija ir dzīvība, kas uztur mūs visus. Bez kuras nekas nebutu. Tīra enerģija.


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shaisuke
post Apr 1 2006, 21:23
Post #24


shinigami
******

Group: NERV
Posts: 685
Joined: 3-January 05
From: LV




QUOTE(Ayumi @ Mar 31 2006, 21:49)
Psycholog, ehh nu tad nemaz nav vērts tev kautko skaidrot, piekrītu pakkunam smile.gif
QUOTE
izieshana no astraalaa kjermenja un pat astraalie celjojumi.

Tā jau vairs nav maģija. wink.gif

Arī goti un emo ir enerģijas vampīri (protams, ir izņēmumi) pavērojiet paši...
*



Ir gan magjija. Anglijaa un citur pasaulee (Arii latvijaa, ja kas) Raganu skolaas (ja ari tadas ir un paluugshu neticiigos nekomenteet) maaca astraalo projekciju.

Un Ayumi, ja tev ir naacies sastapties ar daziem indiviidiem kas taadi ir, tad neuzliec visai subkultuurai taadu ziimogu 'energijas vampiiri'.

Un neuzskatu, ka energjijas vampiiri ir paardabiski.
~BN~


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Church
post Apr 1 2006, 22:16
Post #25


sewer rat
*********

Group: Jounin
Posts: 1775
Joined: 17-February 04
From: latvia / riga




citi dibina sektas, citi raganu skolas. gan tie, gan tie brauc jaunos mershos/bmw un atpuushas tropos. abas lietas valiids bizness. var buut arii man nodibinaat? ;> ir aitas, buus cirpeeji.

"Ostaps Benders zinaaja 400 nosaciiti godiigu naudas ieguushanas no pilsonjiem veidu kas nav pretrunaa ar Kriminaal Kodeksu" ;>
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tomoko
post Apr 1 2006, 23:17
Post #26


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 594
Joined: 27-April 05




QUOTE(aigarius @ Mar 31 2006, 18:54)
QUOTE(Tomoko @ Mar 31 2006, 16:18)
Mans teetis viennoziimiigi teiks: magjija - saatanisms.
*



Tādā gadījumā tavs tēvs nemaz nezina, kas tāds sātanaisms tāds ir. Starp citu, ar reliģiju vai velna pielūgšanu vai jebkāda veida rituālām upurēšanām tam nav absolūti nekāda sakara.
*


Ehh.. tas bija vairaak domaats kaa melnaa magjija un mans teetis to pilniibaa uzskata par saatanismu..
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sigfa
post Apr 2 2006, 13:03
Post #27


Kami-sama
**********

Group: ALK
Posts: 2738
Joined: 17-May 04
From: Starp pudelēm un četrām sienām




Mana mamma saka, ka magjijas nav. Magjijas nav.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
GM
post Apr 2 2006, 13:33
Post #28


Resident Alcoholic
******

Group: ALK
Posts: 632
Joined: 18-July 04




QUOTE
Mana mamma saka, ka magjijas nav. Magjijas nav.


A mana mamma saka, ka maģija ir. Mana mamma nekad nekļūdās. So screw you!


--------------------
Пива надо выпить, в горле пересохло. В горле пересохло, на душе тоска...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sigfa
post Apr 2 2006, 14:22
Post #29


Kami-sama
**********

Group: ALK
Posts: 2738
Joined: 17-May 04
From: Starp pudelēm un četrām sienām




Ko tu vispaar saproti? Tikko paprasiiju savai mammai, vinja saka, ka magjija ir un tava mamma neko nezin un vispaar, mans teetis aizies un piekaus taveejo!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Seila
post Apr 2 2006, 15:40
Post #30


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 406
Joined: 6-March 05
From: Rīga




Maģija? Priekš vieniem cilvēkiem viņa pastāv, bet priekš otriem nē. Vieni tic, bet otri nē. Vai mēs dažreiz atceramies par to, ka lai brīnumi notiktu ir jātic? Viss biežāk nē.
Vispār maģija viss drīzāk no zinatniskā viedokļa, ja tiktu atklāta noteikti tiktu nosaukta par kaut kādas enerģijas viļņiem, bet patiesībā maģija manā personīgajā uztverē ir ir vienkārši spēja kaut ko izmainīt tikai pasakot dažus vārdus un spēcīgi ticot. Tomēr tajā pašā laikā varētu teikt, ka maģijai definējot ir daudz un dažādi skaidrojumi. Tomēr šoreiz derētu mazliet atcerēties šo:

Maģija- vārds aiz kura pavīd noslēpumaina un mīklaina pasaule. Par to interesējas dažādu nozaru ievērojami zinātnieki, kā arī cilvēki kas nav saistīti ar zinātni.
Vieni ir pārliecināti, ka tajā slēpjas senās cilvēces gudrības, ka tās metodes un panākumus nepieciešams pētīt, toties citi to traktē kā reliģiskus aizspriedumus un atmet, bet trešie baidās ka mūs sasniegušie rituāli var kaitēt cilvēkiem.
Tāpēc arī šodien maģijas fenomens ir viens no sarežģītākajiem un neizprotamākajiem priekšstatiem.
Arī tulkojumi vārdam maģija ir dažādi. Tulkojot no senās grieķu valodas, vārds “maģija” nozīmē- brīnumu, burvestības, bet mags, tas ir astrologs, pareģis.
Persiešiem, mags bija zintnieks un dziednieks, kas ārstēja ar apvārdotiem dzērieniem, svētām ziedēm, talismaniem un amuletiem.
Maģiskās darbības iedalās: darba, ārstējošā un melnā maģija.
Maģija jeb buršanās bija viena no seno latviešu zemnieku senreliģijas sastāvdaļām. Eksistēja baltā jeb sargājošā maģija un melnā maģija. Kā vienai tā otrai bija gadsimtos izstrādāti rituāli. Šim nolūkam kalpoja buramvārdi un svētzīmes. Ikvienai, senču priesteru, burvju, zintnieku lietotai zīmei tika piedēvēts maģisks spēks.
21.gs.maģijas pielietošanai jau rodas jaunas perspektīvas, tās balstās uz fizikas, bioloģijas, psiholoģijas un medicīnas sasniegumiem, kā arī uz pētījumiem par cilvēka vietu un uzturēšanos sabiedrībā. Ir pamats domāt-cik pasaulē ir reliģiju un kultu, tik arī maģijas sistēmu.
Maģijas pasaule- tas ir dzīvais Visums, kurā cilvēce sadarbojas ar citām būtnēm un spēkiem
Šo laiku mediķi par savas zinātnes ciltstēvu uzskata Hipokrātu, taču senatnes ārsti par savas ārstēšanas māklas pamatlicēju uzskatīja – Hermesu.
Ieskatoties nākotnē, der atcerēties pagātnes senču zināšanas.
21.gs. maģija- tā ir šo laiku tehnoloģija, kas balstās uz senču pieredzi un virsizjūtu izpratni. Pakļāvis šo maģiju cilvēks varēs uzveikt neredzamo pasauli, kura pārvalda redzamās pasaules notikumus. Taču gribas brīdināt iesācējus. Nemēģiniet spēlēties ar maģiju, jo par rotaļļietu varat kļūt pats. Vai var iemācīties maģiju?Protams, tikai ceļš uz parapsiholoģiju un maģiju nav viegls, jo tas ilgst visu mūžu.



--------------------
The ice cream mafia is taking over the world, so don't f*** with the ice cream man!!!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

3 Pages V < 1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 24 May 2024 - 00:22