IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Jauni pavedieni

Cienījamie, pirms aizsākat jaunu tēmu par kādu seriālu vai filmu, pārbaudiet, vai tāds pavediens jau nav izveidots. To var izdarīt vai nu šeit vai arī izmantojot meklēšanu.

 
Reply to this topicStart new topic
> Matantei Loki Ragnarok, ala, ziemeljnieku mitologjija
Sigfa
post Jun 12 2004, 23:55
Post #1


Kami-sama
**********

Group: ALK
Posts: 2738
Joined: 17-May 04
From: Starp pudelēm un četrām sienām




Nu, shodien pabeidzu skatiities 26 seeriju faro seriaalu par ziemljnieku mitologjiju. Jaasaka, pirmaas 5 seerijas man likaas shausmiigi garlaiciigas, bet peectam palika pavisam interesanti, jo ap to laiku saakaas pilais sizhets un atiistaas nopietnaaki notikumi. Kaa jau visos seriaalos, beigas vienmeer ir taadas kaa skumjas un nomaacoshas, lai arii ar laimiigaam beigaam. Tiem, kas redzeejushi EVA beigas un muuviju zinaas kaads ir iists sviests, bet sheit, par laimi, nav taadi traka sunja murgi, bet gan saturiigas beigas, par ko arii ljoti priecaajos, jo tas itkaa nobeidz visu garo staastu, bet veel liek tev sho to padomaat, kaa jau pierasts.

Nedaudz par sizhetu(======some spam=====):
Taatad galvenais varonis Loki (veel neesu paguvis ieluukoties mitologjijas graamataa), dievs. Vinju meegjina novakt 'visuvarenais' dievu teevs, Odins, kursh vinju ir nosuutiijis uz cilveeku pasauli par kaadu paaridariijumu. Otrajaa plaanaa veel ir meitene vaardaa Mayura, kura ir traka uz visaadaam miitiskaam lietaam. Tad nu notikumi ir visaadi- emocionaali, actions, sizhetiski uc.

tad veel pie reizes iedoshu torrentu saitu kur var novilk visas 26 seerijas 'by xenon Fansubs' nesliktaa kvalitaatee (es pat teiktu, ka ljoti labaa, bet shad tad skanja nav tiira.)

Tad nu izsakiet savas domas.

user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Yume
post Jun 14 2004, 19:27
Post #2


challenger
**********

Group: Jounin
Posts: 3875
Joined: 4-March 04




Vaa, Sigfa, tu tur taadu penteru sadrukaaji, man pat lasiit slinkums... bet es Loki redzeeju veel kaadus meeneshus 8 atpakal.... kolosaala lietinja.. man dikti patika... happy.gif pirmkaart jau kawai... un sizhets arii nav slikts... Un viens Feinrira "Da-a-addy!!!" cik bija veerts... happy.gif

user posted image
user posted image
user posted image


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Jun 14 2004, 21:06
Post #3


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




Ziimeeshanas stils izskataas jau redzeets (njaa...) un saistaas ar patiikamaam atminjaam - tad jau tieshaam jaabuut kaut kam labam.


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Yume
post Jun 14 2004, 22:45
Post #4


challenger
**********

Group: Jounin
Posts: 3875
Joined: 4-March 04




ir, ir...noteikti iesaku noskatiities...a pie reizes veel peec, vai pirmstam palasiit skandinaavu saagas... interesantas paraleeles.. happy.gif
user posted image
user posted image
user posted image
No taas fraaziites peedeejaa bildee.. es nevaru, man taads prieks katreiz kad izlasu.. neko dariit, laikam slima esmu... bet taads... nu ..... tas nav izsakaams vaardiem, jaaredz..


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 24 April 2024 - 15:29