IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Jauni pavedieni

Cienījamie, pirms aizsākat jaunu tēmu par kādu seriālu vai filmu, pārbaudiet, vai tāds pavediens jau nav izveidots. To var izdarīt vai nu šeit vai arī izmantojot meklēšanu.

3 Pages V  1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
> Jigoku Shoujo, Horror cienītājiem
Church
post Oct 16 2005, 23:01
Post #1


sewer rat
*********

Group: Jounin
Posts: 1775
Joined: 17-February 04
From: latvia / riga




Jigoku Shoujo. meitene no elles.
IPB Image
sizhets liekas nedaudz nenohttp://otaku.lv/style_images/1/folder_rte_images/image.gifpietns .. websaits, kuraa cilveeks veeleedamies atriebiibu var ieposteet kaada vaardu, lai aizrauj uz elli. Bet ar visu to, skaista animaacija, patiikama ED dziesma, interesanti pasniegtas cilveeku "individuaalaas elles", baudaamas psihologjiskaas speeles un nedaudz moraals gandariijums redzot atbaidoshas personiibas sanjemot to ko pelniijushas ;>
Vismaz pirmaa redzeetaa epa ljoti iepatikaas.
more screens
boxtorrents batch: torrent

This post has been edited by Church: Aug 29 2006, 23:36
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shinobi-sama
post Nov 6 2005, 03:21
Post #2


Lost in own dreams
******

Group: Chuunin
Posts: 717
Joined: 22-August 04
From: Jelgava




Peec 3 noskatiitaam epizodeem, jaasaaka, ka shis ir elliigi labs gabalinjsh.
Muzikaalais noformeejums rullee un jaasaka, ka ir ielikta artavinja personalitaatees. Man ljoti patiik Emma Ai's 'Baa-chan', vecomaate ar ko vinja dziivo. Btw beigaas naakosho epizozhu preview ir tik kaardinoshi iztaisiiti, ka naakamo epu vienkaarshi nevar negribeet redzeet, bez tam, neskatoties shos iisos 'preview', skatiitaajs sev nozog baudu no horror. Tas protams, ja speej izbaudiit taas balsis.
Iipashi patiikami ir beigas katrai epizodei. Moments kad 'greeku vaaceliite' tiek vadiita pa SanziKawa (River of Styx) uz elli , vareetu teikt, ka tas ir iipashi baudaams mirklis.
Paraleeles vareetu vilkt ar speeli Silent Hill. Peec shii shova noskatiishanaas tik ljoti gribas uzspeeleet Silent Hill.


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
harpy
post Nov 6 2005, 03:32
Post #3


Lira member
*****

Group: Chuunin
Posts: 428
Joined: 29-October 05
From: citur




nju ciktaal pirmaa seerija, man patika...em cik atceros laugh.gif
sizhets kaa jau sizhets shausmenei, bet cerams a laiku uzradiisies kauchkas labaaks, animaacija toties, man liekaas, i ljoti smuka smile.gif


--------------------
IPB Image
...I'm not sleeping - I'm thinking...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
jurc
post Nov 7 2005, 13:59
Post #4


Tennou
*********

Group: Jounin
Posts: 1993
Joined: 21-October 04
From: Liepāja




Katrā ziņā no jaunajiem šoviem kas ir redzēti šis ir vislabākais. Jauks mīļš horror gabaliņš.
Grafika... zīmēšanas stilu pielīdzinu Serial Experiments Lain... Nekas izcils, bet savdabīgs un skaists.
Noskatoties otro epu saproti arī to ka galveņo varoņu šeit nebūs, izņemot atriebēju grupu kurus tomēr nerāda bieži un nav tie primārie anime čari par kuriem tiek stāstīts. Katrā jaunā sērijā tiek stāstīts par jaunu cilvēku un viņa iemeslu pārdot savu dvēseli ellei!


--------------------
IPB Image
I have anime to thank for my life now,my attitude,my friends,i have learned lifes greatest lessons through simple anime.They are my sanctuary.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shoune
post Nov 7 2005, 17:00
Post #5


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 119
Joined: 13-July 05
From: tagad uz kadu laiku parvacos uz Londonu... =(




*YEY ELLE YEY * uhhh ta domaju no sakuma, bet nu tiesam sovs paliek intrasantaks, man viss labak patik ka vinam smadzenes cakare ara... =DDD
Man patik, ne jau labakais no jaunamies soviem, bet tu tiiri labs =))
Uzzimets smuki, vienigi tie chari atkal ne tik smuki uzzimeti, ka vajadzetu but, bet taass krasas uhhh, kad uzliekuuz Destopa ienu no WP uhh ka acis sap kad skatas =DD
...ehhh zel ka tada adrese neeksiste... =D


--------------------
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
harpy
post Nov 11 2005, 02:38
Post #6


Lira member
*****

Group: Chuunin
Posts: 428
Joined: 29-October 05
From: citur




manam gan saakums pagaidaam atgaadina vairaak Boogiepop Phantom nevis Serial Experiment Lain mellow.gif


--------------------
IPB Image
...I'm not sleeping - I'm thinking...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kahi
post May 16 2006, 18:08
Post #7


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 756
Joined: 16-November 05
From: cradle of filth




esmu tikusi jau līdz 16. sērijai, man kompis lēni velk. anime tik tiešām laba. sākumā pieriebās, ka visu laiku tikai sūta un sūta uz elli, un nekas vairāk nenotiek, bet tad veidotāji laikam nāca pie prāta, un ap 11. sēr. sāk kļūt interesantāk.

sushi izveidoja vēl 1 topiku par šito, apgalvojot, ka tas ir horror cienītājiem. r u kiding me?? cik nu horrors, ka var labi ierēkt un vakarā iet gulēt ar pilnu vēderu. ja es mierīgi guļu, tas nozīmē, ka tas nav ne tuvu šausmām. pēc '' niknuma varā'' es negulēju, bet tā jau arī bija baigā jap. filma.

iesaku visiem, kuriem patīk irrēkt par labu spīdzināšanu.


--------------------
IPB Image



esmu atpakaļ. spiciem nagiem un vārdiem.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sushi
post May 17 2006, 01:28
Post #8


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1675
Joined: 11-July 05
From: Somewhere I belong?




NJu paldies, ka izlabojāt.. smile.gif
Sākumā diezgan reāli... hotline to hell laugh.gif biggrin.gif <spied uz smaida


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kahi
post May 17 2006, 19:15
Post #9


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 756
Joined: 16-November 05
From: cradle of filth




kur tu tādu izraki??? baigi kruti, tikai bail sametās... nekas, izmantošu, ja man kāds uz nierēm sēdēs!!


--------------------
IPB Image



esmu atpakaļ. spiciem nagiem un vārdiem.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Winry
post May 17 2006, 19:26
Post #10


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 434
Joined: 1-June 05




Zini diezgan smieklīgi.....tas ka tur ieraksti vārdu un aizsūti....that sounds creapy...man pat negribas mēģināt, vienīgi ,ja uzraksti random džeku, piem...Juris, un aizsūti, un kaut kāds džeks bez iemesla tiek kaut kur tiek aisūtīts(that is only a joke) biggrin.gif biggrin.gif


--------------------
"Describe your sorrows and desires, the thoughts that pass through your mind and your belief in some kind of beauty - describe all these with heartfelt, silent, humble sincerity and, when you express yourself, use the things around you, the images from your dreams and the objects that you remember." (Rainer Maria Rilke)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tigra2
post May 17 2006, 20:44
Post #11


kawaii tora
**********

Group: Chuunin
Posts: 2359
Joined: 19-August 05




man patiik, esmu sajuusmaa deelj sarkanajaam aciim, tiešām piesaista, un tā balss, kas liidzinaas zvaniņa skaņai, Enma Ai ir viens no visprasmīgāk izveidotajiem chariem, kuru esmu redzējusi.
Kopumā sižetiņš labs, raisa dažādas emocijas, dažkārt liek just līdz, dažkārt - pretīgums, dažkārt - saldas sāpes. Tiktiešām daudzveidīgs un interesants gabals.
(noskatiijos visu, yee, bez subiem, bet tikuntaa, kaut ko jau vareeja sajeegt)


--------------------
IPB Image
*+*[b]Mans Deviantarts *+*
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sushi
post May 17 2006, 20:51
Post #12


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1675
Joined: 11-July 05
From: Somewhere I belong?




Mjā.. man arī liekas, ka Enma Ai ir vienreizējs chars. Viss kopumā- matu griezums, acu krāsa un forma utt.. man patīk kad viņa savās mājās ūdenī sēž vai guļ... rolleyes.gif ehh.. dievīgā...
Hehe, man arī bišķi bail sametās, kad atradu to saitiņu. laugh.gif


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
pinksakura
post May 17 2006, 21:38
Post #13


Hentai-chan
******

Group: Chuunin
Posts: 604
Joined: 23-July 05
From: :D




Shitam gabalam es 16 epas vienaa dienaa noskatiijos.(Ljoti aizraava)
Enma Ai ir vnk unikaala.Teikshu taa esmu tikusi liidz 23 epai nu un teikshu vnk fantastiski es jau kaadu laiku mekleeju peedeejaas epas kaut vai taas pashas KKDM suberu grupas.(kuru subi ir vnk drausmiigi)kaadam buutu?
Bet par turpiinaajumu teikshu
Spoiler! Highlight the box below to view the hidden text.
Kad Hajime(aka Shibata) censhas aptureet taas atriebiibas es dazhos momentos vinjam nepiekristu jo dazhas taas atriebiibas ir savaa zinjaa taisniigas mad.gif bet piemeeram laikam 23 epaa vai 24 epaa kad to maasinju aizveda uz elli tas gan nebija pelniiti jo vinja absoluuti neko nebija dariijusi bet vareeja redzeet kad pati Enma Ai shaubaas
XD vislabaak man patiik no chariem veel Wanyudo,Honeonna,Ichimokuren


--------------------
Agent Smith: We're willing to wipe the slate clean, give you a fresh start. All that we're asking in return is your cooperation in bringing a known terrorist to justice.
Neo: Yeah. Well, that sounds like a pretty good deal. But I think I may have a better one. How about, I give you the finger
[He does.]
Neo: ...and you give me my phone call.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
LeoR
post May 23 2006, 03:39
Post #14


Unregistered









Shis pavisam ir noteikti ir viens no maniem miilaakajiem anime seriaaliem. Katru naakamo epizodi gaidiju ar lielu interesi un beidzot arii visas epizodes ir nosubotas. smile.gif
http://ayu-anime.net/torrents.php
Go to the top of the page
+Quote Post
pinksakura
post May 23 2006, 12:23
Post #15


Hentai-chan
******

Group: Chuunin
Posts: 604
Joined: 23-July 05
From: :D




Beidzot noskatiijos sho burviigo gabalu liida galam.Teikshu taa beigas bija labaakas nekaa es pat gaidiiju.
Es droshi shai animei doshu niveerteejumu 10/10
Spoiler! Highlight the box below to view the hidden text.
Bet tomer beigaas bija zheel Enmu Ai jo vinjai shis darbs bija dots par sodu ko vinja izdariija tam ciemam.(vismaz cik es sapratu juutaties briivi mani labot ja man nav taisniiba)


--------------------
Agent Smith: We're willing to wipe the slate clean, give you a fresh start. All that we're asking in return is your cooperation in bringing a known terrorist to justice.
Neo: Yeah. Well, that sounds like a pretty good deal. But I think I may have a better one. How about, I give you the finger
[He does.]
Neo: ...and you give me my phone call.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

3 Pages V  1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 25 April 2024 - 01:08