IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Jauni pavedieni

Cienījamie, pirms aizsākat jaunu tēmu par kādu seriālu vai filmu, pārbaudiet, vai tāds pavediens jau nav izveidots. To var izdarīt vai nu šeit vai arī izmantojot meklēšanu.

 
Reply to this topicStart new topic
> Tokyo Mew Mew
Tomoko
post Jun 11 2006, 17:18
Post #1


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 594
Joined: 27-April 05




*Ja šai animei ir jau uztaisīts topics (kautgan šaubos, jo es visu visu forumu pārmeklēju) tad droši var vērt ciet! ^^ *

Bet tā kā pēc idejas tāds nav, nevarēju noturēties, un uztaisīju ^^

***

image
*Momomiya Ichigo is just an ordinary eleven years old girl until an incident at a museum during her first date. The accident, which merges her DNA with wildcats, is actually a part of the "Mew Project" to protect the earth from danger.

Momomiya Ichigo, code name strawberry, along with four other chosen girls: mint (Minto Aizawa), lettuce (Retasu Midorikawa), pudding (Purin) and pomegranate (Zakuro Fujiwara) now have to protect the earth and learn about their mysterious enemy using the Cafe Mew Mew as their base of operations.
*

***

Sajūta, ka šī anime ir nākošā Sailormoon, bet man viņa liekas diezgan normāla. Vērtētu viņu ar 7/10, jo priekš manis biku par rooozu. Bet tā, man viņa patīk.

^^


Sīkāk var uzzināt šeit!

This post has been edited by Tomoko: Jun 11 2006, 17:20
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sushi
post Nov 4 2006, 01:44
Post #2


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1675
Joined: 11-July 05
From: Somewhere I belong?




Well, noskatījos beidzot šo animi. Beidzot, jo man kaut kā nepatīk tās garās/ pusgarās animes. Un šī tiešām bija baigi girly-girly anime. Nu.. man mīļākie chari- Mint un Kisshu! XD
Atzīme laikam būtu 7/10 . Beigas tādas.. nu diezgan banālas. Man patika comedy daļa šai animei. Action gan tāds.. nu kā jau teicu meičīgais.


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 27 April 2024 - 06:06