IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Jauni pavedieni

Cienījamie, pirms aizsākat jaunu tēmu par kādu seriālu vai filmu, pārbaudiet, vai tāds pavediens jau nav izveidots. To var izdarīt vai nu šeit vai arī izmantojot meklēšanu.

 
Reply to this topicStart new topic
> Gin-iro no kami no Agito, Movie (2006)
Hikaru
post Jul 23 2006, 19:03
Post #1


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1427
Joined: 25-October 04
From: Latvia




Info: AniDB
Studio: GONZO
Viss notiek 300 gadus nākotnē. Neveiksmīga eksperimenta dēļ ar ģēnu manipulāciju mežs sāka uzbrukt cilvēkiem. Dzīvi palikušie cilvēki dzīvo ārpus meža, tuksnešainā vidē, kur pietrūkst ūdens. Vienu dienu Agito satiek meiteni no pagātnes, kurai ir missija atjaunot civilizāciju.
Ļoti smuka (super) datorgrafika. tongue.gif Action bija interesants dažās vietās (tur kur kāvās un lodes svaidīja). Tikai sižets likās ļoti garlaicīgs. Filmas pirmā pusē gandrīz nekas nenotika. Satika to meiteni un viss. Vienmuļi parunāja, pastaigāja, vel parunāja (laika stiepšana). Ja nebūtu tā garlaicīgā “nekā nedarīšana”, anime būtu daudz interesantāka. Bet dēļ datorgrafikas bija vērts paskatīties. smile.gif
Mans vērtējums 6/10

image
image
image
image
image

This post has been edited by Hikaru: Jul 23 2006, 19:07
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sigfa
post Jul 23 2006, 19:06
Post #2


Kami-sama
**********

Group: ALK
Posts: 2738
Joined: 17-May 04
From: Starp pudelēm un četrām sienām




Jaasaka, ka CG nemaz tik smuka neizskataas, varbuut tu runaa par CG dinamiku?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hikaru
post Jul 23 2006, 19:09
Post #3


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1427
Joined: 25-October 04
From: Latvia




Nē, man tieši liekas, ka CG ļoti labi izskatās. wink.gif To es nesaprotu, kā tāds CG var slikti izskatīties (pat ja ilgi skaidros, ko jau mēģināja darīt). Dinamika arī laba.

This post has been edited by Hikaru: Jul 23 2006, 19:12
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Keydan
post Jul 23 2006, 19:21
Post #4


Key-dano
*********

Group: Chuunin
Posts: 1766
Joined: 16-April 06




Labs Sci-fi+Adventure. Bet man jau sak apnikt tas ka ja notiek pasaules gals tab pec ta 95% bus mizligie roboti! Diezgan labi uszimet bet sižets man ipaši nepatika.
Spoiler! Highlight the box below to view the hidden text.
koki mutanti tas taču ir БРЕД
7.2/10

This post has been edited by Keydan: Jul 23 2006, 19:22
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Church
post Jul 23 2006, 19:24
Post #5


sewer rat
*********

Group: Jounin
Posts: 1775
Joined: 17-February 04
From: latvia / riga




sizhets - imho tipisks ghiblisks. anti-war/pro-nature/environment. vairums ghibli/miyazaki gabalu gan patiik bik vairaak (nezkaapeec liekas cilveeciskaaki/simpaatiskaaki?), eg. no liidziigiem - nausicaa, mononoke hime, laputa, bet arii shii anime likaas baudaama, patika.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
zenofex
post Jul 23 2006, 20:11
Post #6


Nausicaa fanboy
*******

Group: Jounin
Posts: 1019
Joined: 12-February 04
From: Nav




Šo te brīnumu arī es pavisam nesen (vakar) noskatījos, tas jau mani sen interesēja, kā Gonzo pirmā pilnmetrāžas anime, kas daudz ko izsaka.

Tomēr biju vīlies. Sižets nepavelk, lai gan grafika ļoti skaista un detalizēta. Bija arī detaļas kas man lika teikt 'wtf?' Piemēram, staigājošs vulkāns, kurš pēc savas dislokācijas vietas nomainīšanas sāk izvirst. Vuklāns, of all things!

Nē, var jau būt ka mūsu atvašu advancētā tehnika spēs tādu brīnumus veikt, taču tas likās šausmīgi greizi.

Cerams, ka nākošajā pilnmetrāžas anime Gonzo ieliks arī vairāk domu, nevis tikai datoranimāciju.


--------------------
- "Amen, hallelujah and peanut butter!"
© Dutch, Black Lagoon
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
jurc
post Jul 23 2006, 21:22
Post #7


Tennou
*********

Group: Jounin
Posts: 1993
Joined: 21-October 04
From: Liepāja




Patika. It īpaši acis varēja pamielot ar animāciju.
Čaru uzvedība arī tāda - patīkama - nav ne kādas čīkstēšanas un bļaušanas.

Ja jāvērtē, tad 8.8/10


--------------------
IPB Image
I have anime to thank for my life now,my attitude,my friends,i have learned lifes greatest lessons through simple anime.They are my sanctuary.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
lastguru
post Jul 25 2006, 02:52
Post #8


The one who knows
********

Group: Jounin
Posts: 1174
Joined: 23-May 05
From: Kaigan (Riga, LV)




QUOTE(zenofex @ Jul 23 2006, 20:11)
Piemēram, staigājošs vulkāns, kurš pēc savas dislokācijas vietas nomainīšanas sāk izvirst. Vuklāns, of all things!

blink.gif un kaa vinji to gjeologjiski iedomaajaas? shausmiigi speeciiga magjija... taa apmeeram planeetu izniicinaashanas ar viena pirksta maajienu liimenii?


--------------------
Choice is an illusion created between those with power and those without. - The Merovingian

The Tao of posting:
Don't argue with idiots - they will drag you to their level and beat you with experience.
And never underestimate the power of stupid people in large groups...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sairasu-kun
post Jul 25 2006, 15:09
Post #9


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 16
Joined: 13-March 06
From: Estonia




es so brinumu ari nesen noskatijos, ne nu protams sizets forss, vienigi beigas bisku lika vilties, happy endings paliek un paliks happy, bet nu aa parsvara man patika, zel ka vienigi nav turpinajums kaut vai maza ova, kur parada ka vini dzivo talak bet ehh... ed dodu 7/10, jo ending dziesma man loti iepatikas un osti ari nav slikti, vismaz tagad zinu tadu dziedataju ka Kokia, kaut vina mierigi parspej Ayumi Hamasaki(uhh ka ienistu ayumi) kaut pec balss un visa pareja(ari pec skaistuma), bet musdienas lielakai dalai uz to nosplauties...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 25 April 2024 - 15:38