IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Jauni pavedieni

Cienījamie, pirms aizsākat jaunu tēmu par kādu seriālu vai filmu, pārbaudiet, vai tāds pavediens jau nav izveidots. To var izdarīt vai nu šeit vai arī izmantojot meklēšanu.

 
Reply to this topicStart new topic
> Sunabozu, Desert Punk
bladez
post Sep 8 2006, 16:36
Post #1


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 237
Joined: 8-February 06
From: City of Townsville




ph34r.gif Sveiki visiem!!!! Pamaniiju, ka par shito veel naw nevienas teemas, taapeec es noleemu vienu uztaisiit!!!

Taatad, ko juus domaajat par shito visai specifisku animi??? Kautko liidziigu shim es veel nebiju redzeejis, un OP un ED ir vispaar kautkas unikaals!!!! Actions visu laiku +veel komeedijas elementi. Actions tur ir viens no labaakajiem!!! Visvairaak man patiik Sunabozu unikaalaa grafika. Kraasu gamma ir vienkaarshi lieliska un par speciaalajiem efektiem naw ko runaat..........

Veel visvairaak man patiik tas, ka sheit tieshaam IR REAALI IEROCHU MODELJI!!!! Galvenajam varonim ir Vinchesters, bet ir redzami taadi ierochi kaa RPG, M16, M4, UMP, MP5 un UZI!!!!

Pagaidaam esmu noskatiijies 1. seeriju, bet es noteikti noskatiishos paareejaas!!!!

P.S. Mazliet ir arii eechi elementi, bet ne tik uzkriitoshi, kaa piemeeram Amaenaideyo!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sword
post Sep 9 2006, 19:30
Post #2


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 126
Joined: 18-November 05
From: Starp debesim un elli.




tas ir interesants anime kaut esu redzejis tikai 12 serijas. Tur humora netrukst kaut vai sakot ar pirmo seriju ir par ko pasmieties. Iesaku ari citiem pameklet un paskatities biggrin.gif


--------------------
IPB Image
"Peace is a shadow of death, desperate to forget it's painful past." ©
Angels banished from heaven have no choice but to become demons
IPB Image
Be the Ultimate Ninja! Play Billy Vs. SNAKEMAN today!

IPB Image

http://www.erepublik.com/en/referrer/SwordZero
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
jurc
post Sep 9 2006, 20:47
Post #3


Tennou
*********

Group: Jounin
Posts: 1993
Joined: 21-October 04
From: Liepāja




Seriāls patiešām ir labs ar savu unikālo vidi. Humors tiešām te ir labs, vietām var tā norēkties biggrin.gif Bet protams bez laba actiona te ar neiztikt. Kārtējais 'Es esmu viskrutākais pasaulē', bet šoreiz tas viss ir pasniegts ar labu humora devu.
Vietām nevietā uzpeld šie fanserviss elementi, bet nu ja uz to piemiedz ar aci, tad anime ir viena no Must See gabaliem.


--------------------
IPB Image
I have anime to thank for my life now,my attitude,my friends,i have learned lifes greatest lessons through simple anime.They are my sanctuary.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Keydan
post Sep 15 2006, 23:12
Post #4


Key-dano
*********

Group: Chuunin
Posts: 1766
Joined: 16-April 06




Ja mani jautas "kas ir Sunabozu?" es atbildešu: tas ir viens no maniem miļakiem anime! Kas man tur patik? Varoņu briviba! Un tas ka Sunabozu il lidzigs (kada ļoti tala ziņa) man!
P.S.
Ari tur it tada Fallout atmosfra! Ka man patik Fallout... domaju tas ari ir iemesls.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
bladez
post Sep 16 2006, 00:03
Post #5


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 237
Joined: 8-February 06
From: City of Townsville




QUOTE(Keydan @ Sep 15 2006, 23:12) *

Un tas ka Sunabozu il lidzigs (kada ļoti tala ziņa) man!
P.S.
Ari tur it tada Fallout atmosfra! Ka man patik Fallout... domaju tas ari ir iemesls.


Tas noziimee, ka tu esi MEGA-PERV???? jox biggrin.gif

Bet animee ir juutama man kaadas miiljas action speeles atmosfeera (ne Fallout, to neesmu speeleejis)! Tik nespeeju atcereeties kaadas!!!!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 25 April 2024 - 02:24