IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Jauni pavedieni

Cienījamie, pirms aizsākat jaunu tēmu par kādu seriālu vai filmu, pārbaudiet, vai tāds pavediens jau nav izveidots. To var izdarīt vai nu šeit vai arī izmantojot meklēšanu.

 
Reply to this topicStart new topic
> Noein ~Toward Another You~
Sairasu-kun
post Oct 9 2006, 21:26
Post #1


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 16
Joined: 13-March 06
From: Estonia




Man ar aprakstisanu iet sudigi ta ka rekur no anidb.com

One day during the spring break, Haruka saw a man in blue shining snow on the roof of the church. He was Karasu came from a 15-year-later world, “Dimension Lacrima”. Karasu was a Dragon Knight of the country. Actually, he was Haruka’s childhood friend, Yu, and he appeared in front of her with the grownup figure.

15 years later, severe war had continued between Dimension Lacrima and Dimension Shangria. Lacrima was trying to save the world by the high technologies, while Shangria was trying to demolish the whole dimensions. Before the overwhelming power of Shangria, Lacrima was helpless. The only hope to resist Shangria is “Torque of the Dragon”. The command noticed that, and they sent Dragon Knights including Karasu to the world 15 years before.

Meanwhile, Haruka encouraged him to run away from home seeing him depressed. In front of them, Karasu reappeared in blue lighting snow. At the moment, Haruka’s neck began to shine blue.

tiesam forsa anime, kaut man reti kura patik, bet nu si ir no tam kuram es dotu 9.5/10, jo uzzimets ne ta ka gribetos, bet stats ir vienkarsi apbuross...
Laikam te dazi jau ir redzejusi/skatas, bet nu es pastastisu bisku kas tur notiek...

Harukai 15 gadi, spelejas ar saviem labakajiem draugiem: Miho, Isami, Ai, un vinas suns Baron...

stats no sakuma ir parasts, pec pirmas serijas neko ipasu nevar saprast tapec dazi, pec pirmas serijas atmet, del animacijas vai citam lietam, nu vo, vienu dienu visi izdoma aiziet uz kapseetu pamedit spokus, jo Miho ir pasista uz spokiem, nu vo tad nez no kurienes paradas Atori, un sak uzbrukt Harukai, protams visi aizbeg prom, bet Haruka novirzas no merka un aizkrien uz citu pusi, parien pari zogam, un tad prieksa redz karasu(nakotnes yuu, kurs stadas prieksa ka ir no nakotnes), tad protams Karasu cinas un izglabj Haruku un ar beidzas pirma serija...

Parejas serijas, stasts iet par to ka pastav bezgaligas paralelas pasaules, kur mes kaa cilveki dzivojam, tikai ar savadaku dzivi, pieredzi utt.
bet no vienas puses intrasanti, jo tur pastasta teorijas ko tiesam lasot/klausoties var bisku sakt domat par to, bet ehh tas maita kas so anime uzstaisija, panema tiesam manu lidzigu ideju par paralelam pasaules, tikai man dazas vietas ir bisku savadakas teorijas, bet laikam te nevienam neintere... smile.gif

nu vo, iesaku iesakt skatities so anime, kuram patik fantastiska zinatne, vai vispar lietas par arejo pasauli =)

ta ka sis ir mans pirmais tads topiks, cerams ka es te nesamuldeju bezjega... Paldies smile.gif

Attached Image Attached Image Attached Image

This post has been edited by Sairasu-kun: Oct 9 2006, 21:34
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Spectre
post Oct 11 2006, 12:43
Post #2


Hentai
*******

Group: Chuunin
Posts: 1008
Joined: 27-May 04
From: Bristol, UK




Animes plots ir diezgan vienkarsh - ir daudz paralelas dimensijas, kur tieshi tadi pashi cilveki ka tu es un vinsh dzivo, bet musu dzives atshkiras, tad uzrodas viens pasistais kuram liekas ka deretu visas apvienot viena un uzmeikot tadu ka utopiju (neteikshu kadu savadak spoiloshu zverigi) lai to izdaritu vinam ir vajadziga atslega. protams ka atslega atrodas uz zemes, jau augstak minetaja Haruka. Tiesa atslega ir pats cilveks kopa ar vinu, un cilveka domas un uzskati ari spej pagrist to atslegu - pa labi vai pa kreisi to jau vares tikai uzzinaat skatoties smile.gif


--------------------
IPB Image
SPECTRE - Special Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge, and Extortion
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
NOAR
post Oct 11 2006, 20:26
Post #3


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 87
Joined: 22-November 05
From: Latvia




Pa starpai ir mazliet sagrozītas kvantu fizikas teorijas (pat tulkojumā vienā vietā bija ierakstīts, ka tas ir nonsens) ar kurām tad mēģina to visu skaidrot - lai kaut kas eksistētu, kādam tas ir jānovēro, un Haruka ir pārākā novērotāja, kura var nobrucināt visu.

Tā nu Shangrila un Lacrima cīnās par Haruhi, pirmā lai visu nobrucinātu(un kaut kādā sagrozītā veidā radītu paradīzi), otrā lai izdzīvotu (arī kaut kādā sagrozītā veidā).

Ja nekrīt uz nerviem zinātniska vāvulēšana, var paskatīties.

Ps: Tas otrs džeks (vārdu es jau sen aizmirsis) nav no nākotnes, bet gan no paralēlas realitātes/dimensijas/saucat kā gribat, kas attēlo vienu no iespējamajām nākotnēm šai r./d./s.k.g


--------------------
(\__/)-( \_/ )--(\_/)
(O.o )-(^_~)--(o o)
(> < )-(>..<)<( ' *)>join the bunny army
Copy bunnys into your signature to help them on ther way to galaxie domination!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
harpy
post Oct 13 2006, 01:21
Post #4


Lira member
*****

Group: Chuunin
Posts: 428
Joined: 29-October 05
From: citur




jauka izklaidejeosha anime, ar interesantu grafiku un saliidzinoshi a visama citama nesen skatiitajaam anime, arii saturiiga pusliidz. Mani iipashi nesatrauc sagroziitaa zinaatne, anime, jebkursh maakslas darbs ir sagroziita realitaate, ja tas ir sci-fi, kaa arii shajaa gadiijumaa jaabuut, vienjam nju nekaa naf jaaatbilst realitaatei, tas ir sci-fi pamataa ( nju labi ne gluzhi, bet tas naf svariigi).
NJu vienvaardsakot jauka anime, ko negarlaikojoties var noskatiities pie reizes pabaudot interesantu animaaciju.


--------------------
IPB Image
...I'm not sleeping - I'm thinking...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 13 May 2024 - 11:27