IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

5 Pages V  1 2 3 > »   
Closed TopicStart new topic
> anime vai manga viduslaiku stilā, nu virsraksts runā pats par sevi...
Catgirl
post Oct 14 2006, 14:20
Post #1


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 276
Joined: 8-June 06




Saaksim kaa pieklaajiigi un labi audzinaati cilveeki.. smile.gif

Labdien!
Nu....es nezinu vai šāds topiks ir bijis vai ne, bet es uz šo nosaukumu neatradu nevienu...Daudzos topikos ir kaut kādas līdzīgas bildītes, bet man vajag to palašināt, jo mēģināšu uzzīmēt kādu animi izmantojot viduslaikus, citu pasauli un nākotnes zināšanas, bet viduslaikos..... laugh.gif Ja es tā pa topikiem visu laiku ''rakņāšos'' varu tikai pazaudēt laiku...

P.S. es vēl nezinu kā taisīt animi....es vēl taisos tikai pa kadriem viņu taisīt..bet ja jums ir kāda nojausma kā viņu var jēdzīgi uztaisīt, es ar nepacietību gaidu jūsu priekšlikumus....varbūt varam pat visi uztaisīt projektu...it, kā man tomēr neliekas laba doma par to projektu, ka taisam animi uz dziesmu....

1. anime uz dziesmu nav anime, bet vidioklips ar nestabilu kvalitāti...

2. daudz intresantāk ir veidot saturīgu animi ar sākumu un beigām...

3. un...kāda jēga ir taisīt kaut kādu animi uz kaut kādu dziemu?!

Zinu, ka tā nav mana darīšana, bet es tikai izsaku savas domas....varbūt mazliet par skaļu, bet.... dry.gif biggrin.gif


IPB Image

This post has been edited by Catgirl: Mar 4 2007, 21:20


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sigfa
post Oct 14 2006, 15:23
Post #2


Kami-sama
**********

Group: ALK
Posts: 2738
Joined: 17-May 04
From: Starp pudelēm un četrām sienām




uzziimee pirmaas 10 sekundes savai animei un tad runaasim taalaak.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Catgirl
post Oct 14 2006, 23:53
Post #3


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 276
Joined: 8-June 06




Bet es jau uzzīmēju! es tik nevaru saneet.... sad.gif Bet nu labi....es vienkārši ieminējos par viduslaikiem un ''nākotnes'' laikiem jo es vienkarsi nevaru izdomat kuru, bet nu....varbūt tur varētu arī but vampiri vampiri te, vampiri tur, vampīri nekur.... biggrin.gif ...davai palīdzat izdomaat! laugh.gif

This post has been edited by Catgirl: Oct 15 2006, 00:40


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Catgirl
post Oct 21 2006, 18:35
Post #4


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 276
Joined: 8-June 06




nu... davai! happy.gif ierosiniet! es domāju nosākuma būs kā atmiņas viduslaikos....tad.....uzreiz uz nākotni...bet vēl jāizdomā par ko....manas idejas:

1. vampīri

2. senatnes vērtīga lieta, tad - nākotnē

3. tur būtu iesaistīta kaut kāda cīņa

4. tikai kaut kāda intresanta ikdiena (rezerves gadījums) kā "ouran high school host club" ...-tur ir kaut kāda ikdien, humor utt...
P.S. kā jau vienmēr visbiežāk animes VAI mangas veidotas..... biggrin.gif

ei, vislabākais būtu, ja jūs palīdzētu izdomāt...man ir kaut kāds domu pavediens, bet man viņu vajag papildināt, lai vins vismaz uz kādu laiku vēl palikt....hmmmm....par ko.....man ir daudz idejas, bet pārāk maz, lai pati viņas attīstītu....lūdzu palīdzat! TAs būtu vislabākais ko jūs tagad varētu izdarīt! sad.gif sad.gif




--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Oct 21 2006, 23:33
Post #5


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




Catgirl, naac praataa! Tad, kad tu ieskeneesi un meegjinaasi no taa uztaisiit animaaciju, TAD tu sapratiisi, ka nekas labs nesanaaks. Liidz tam, kameer tu nepieraadiisi, ka vari uztaisiit skataamas 10 sekundes, vari mieriigi beigt domaat par sizhetu un likt mieraa paareejo forumu!


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Catgirl
post Oct 25 2006, 19:50
Post #6


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 276
Joined: 8-June 06




Nu, bet es tikko pabeidzu zīmēt, bet es nezinu kā labāk....piem. citiem varbūt nepatīk vampīri! laugh.gif Es jau gribēt skanēt, bet es nevaru, jo man nav! rolleyes.gif


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Oct 25 2006, 22:39
Post #7


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




Kuraa pilseetaa tu dziivo? Varbuut kaads ar skeneri var pieteikties. Es noteikti gribu redzeet to anime laugh.gif

Btw, tu jau vari izmantot digitaalo fotoaparaatu arii. Tev vecaakiem nav vai kaadam draugam skolaa? Der arii mobilaa fotoaparaarts ar labu izshkjirtspeeju. Iesaakumaa pietiks, lai redzeetu kaut vai aptuveni, kas tur sanaacis.


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Karamele
post Oct 26 2006, 13:27
Post #8


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 695
Joined: 7-December 05
From: huhu




interesanti biggrin.gif es arī labrāt redzētu... Ja esi kaut kur rīgas apvidū varētu satikties un es visu saskenētu un nākamajā dienā visus darbus atdotu.
bet ja godīgi man kaut kā neticas. Es vairākas reizes esmu mēģinājusi uzzīmēt (kaut vai nieka gifuci) bet ne sūda nav sanācis. Ja tiešām taisi tad veiksmi tev darbā...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
minta
post Oct 26 2006, 13:37
Post #9


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 120
Joined: 12-April 06




Oo, tu 10 sekundas saziimeeji ar roku? omg, tur jaabuut kaudzei ar ziimeejumiem... apsveicu! taa tik turpinaat


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Catgirl
post Oct 27 2006, 17:53
Post #10


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 276
Joined: 8-June 06




tnx... laugh.gif ..man ir fochiks telefonā, bet nemāku no vina likt bildes datorā... dry.gif ..jap...es dzīvoju Rīgā... laugh.gif


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Lolyboy
post Nov 13 2006, 15:46
Post #11


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 24
Joined: 16-January 05




QUOTE(Catgirl @ Oct 27 2006, 16:53) *

tnx... laugh.gif ..man ir fochiks telefonā, bet nemāku no vina likt bildes datorā... dry.gif ..jap...es dzīvoju Rīgā... laugh.gif

Ja tu esi 10 sekundes ar roku saziimejusi tad tev buutu jabuut vismaz 240 ziimejumiem ? vai ta ir ? tas ir lai kustiiba izskatiitos plustosha nevis saraustiita, ja ta tad briineshkjiigi, vislabaakais veids ka ziimeet ar rokuprotams ir uz gaismas galda, to pats majaas var deizgan vienkarshi uztaisiit jabuut tikai gribeeshanai, peec tam fonu atieciigajai vietai ir forshi uztaisiit uz pleeves lai katru reizi nav japarziime, un tikai parvietot charakteri pa soliitim uz preikshu.........
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Klokjvaarpsta
post Dec 7 2006, 16:52
Post #12


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 288
Joined: 20-June 05
From: Riiga




Nu, nu, pietiekami skataami ir arii 20 fps taatad 200 ziimeejumi, un animee ir taada mode (man shausmiigi patiik, ja taa nav) likt nekustiigu fonu un tikai kustiigas mutes vai arii tikai raustiigas acu gaisminjas. Nebuutu arii nemaz tik gruuti uzziimeet vienu galvas pagriezienu, kas sakombineets ar mutes kustiibaam un nekustiigu fonu. Kaut arii gruuti, tomeer vieglaak nekaa vareetu shkjist


--------------------

There are two kinds of people, those who finish what they start and so on.
-Robert Byrne
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shatako
post Jan 26 2007, 17:59
Post #13


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 251
Joined: 19-August 05
From: Latvija, Rīga




CatGirl sarunājiet ar Karameli satikties un viņa tev arī tos darbus ieskenēs!Tad tev pārsūtīs un tev atliks tikai samontēt!Vai arī cits variants Iedod man tos darbus skolā un es tev viņus ieskenēšu ar vislielāko prieku!Patiešām vēlētos redzēt to tavu animi!Un vēl pasaki man cik cm tā zīmējumu kaudze ir bieza kaut aptuveni (zinkārība māc)! tongue.gif


--------------------
IPB Image
!FAT ANIMALS ARE HORNY! C:
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Catgirl
post Jan 27 2007, 21:38
Post #14


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 276
Joined: 8-June 06




ok, es sapratu kas un kā.....taadeelj......veelams pagaidiit liidz 2010. g. laugh.gif nee patieshaaam tur vajag vismaz 10 labi ziimeejoshus latvieshu(es neesmu vinu starpaa laugh.gif ) un 5 japaanieshus(kuri labi zimee rolleyes.gif ) ....es iisteniibaa nezimeeju diezgan labi....so-o....... ph34r.gif

This post has been edited by Catgirl: Jan 27 2007, 21:39


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shatako
post Jan 28 2007, 21:39
Post #15


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 251
Joined: 19-August 05
From: Latvija, Rīga




Jā nu bet tev taču ir jau uzzīmētas tās pirmās 10 sek.?Tad tās arī atnes un vis ok!(Nevis Japānieši,bet Japāņi!)XD Nu ja nevari uzzīmēt animi tad taisi AMV!!!Tas ir DAUDZ reiz vieglāk!


--------------------
IPB Image
!FAT ANIMALS ARE HORNY! C:
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

5 Pages V  1 2 3 > » 
Closed TopicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 6 June 2024 - 14:14