IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Jauni pavedieni

Cienījamie, pirms aizsākat jaunu tēmu par kādu seriālu vai filmu, pārbaudiet, vai tāds pavediens jau nav izveidots. To var izdarīt vai nu šeit vai arī izmantojot meklēšanu.

 
Reply to this topicStart new topic
> Soukou no Strain, anime
dark diary
post Nov 17 2006, 23:01
Post #1


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 8
Joined: 28-July 06
From: not located




vakar atradu, šodien gribu vēl bet tik līdz 3 epam dabūju!

doma tāda:
ir kāda alternatīvā anime pasaule. viss kā zeme, tik tehnoloģija! ū kā attīstīta, tur baigie zvaigžņu kuģi, utt.
bet problēma tāda ka cilvēce sadalijusoes divās nometnēs, kas savā starpā jau kādu laiku karo. Ta nu cīņas tiek aizsaukts arī jaunais cilvēks Ralfs ievērojamās Werecu ģimenes, attstājot mājās mazo māsu Sāru. Arī viņa jau ir izlēmusi pievienoties pilotu elitei! Un baigi mācas. bet nakošajā reizē kad viņa satiek brāli, viņš ir kļuvis par nodevēju un uzbrūk attiecīgi skolai (kaut arī īstais mērķis ir kautkāda laboratorija smile.gif). REZULTāTā Viņu sakauj, un pastarpināti iznīcina mimicu (svarīga mantiņa lai vadītu "īstos" cīņas kuģus), kā rezultātā viņai jāsāk viss no sākuma, kā zemāko kaujas robotu pilotei. hmm tā sacīt grūtais raksturs jaunajā skolā. bet kā noprotams viņa tomēr iegūst unikālu izdevību...
pieķeksēta anime pie drama un scifi.

english: Sara Werec comes from a respected military family and when her brother Ralph leaves for the frontlines of an interstellar war she makes a promise to follow in his footsteps and join him one day. However the next time she sees her brother he has become a traitor and is leading an enemy attack on her training base. Defeated and disgraced, Sara loses her status in an elite military unit and now must start over as a common pilot and work her way back up so she can once again confront her brother.

IPB Image
IPB Image
IPB Image

piedot, bet es slinks bezgala biggrin.gif tongue.gif

This post has been edited by dark diary: Nov 27 2006, 23:59


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Catgirl
post Nov 27 2006, 17:02
Post #2


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 276
Joined: 8-June 06




oho, izskatās intresanta..... rolleyes.gif .....es arī pameklēshu....... laugh.gif

es atradu 5 epas.....

IPB Image
IPB Image


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Church
post Nov 27 2006, 17:13
Post #3


sewer rat
*********

Group: Jounin
Posts: 1775
Joined: 17-February 04
From: latvia / riga




peec pirmaas epas likaas boring. bik interesantaaka kljuva otrajaa epaa, bez "mimic" laikaa, kad saaka bik vairaak imponeet galvenaas varones rakstura jaunaas shkjautnes, kas atklaajaas treninjkugjii. Mazpatiikama ir jaunaa tendence daudzos jaunajos mecha shovos ziimeet(/3d animeet) mechas spiidiigi/komiksiigi/kraasaini/"ar neona tuuningu" <g>. nez kaapeec rodas nenopietniibas, beernishkjiibas iespaids. militaaristi kaa ne kaa ir pragmatikji driizaak, nevis "ricer-boys". tajaa skaitaa dizainaa.
P.S. imho nemaisiitu ielikt initial postaa linku uz kaadiem no suberiem, eg. shinsena trakeri , + ieuploadot imaagi (kaut vai vienkaarshi nozogot no anidb ;> )
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Keydan
post Dec 4 2006, 22:20
Post #4


Key-dano
*********

Group: Chuunin
Posts: 1766
Joined: 16-April 06




Normals, pec manam domam, anime. Labu laiku neredzeju normalas mechas... Gaidu ka šis te mani aizraus. Pagaidam liku 8/10
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hikaru
post Jun 25 2007, 11:24
Post #5


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1427
Joined: 25-October 04
From: Latvia




Sākums bija interesants, netipisks - pirmā sērija kaut kas notika, bet otrajā viss pilnīgi, totāli izmainījās. Bet beigas varētu būt interesantākas. Vispār anime bija skatāma 7/10.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
exile
post Jun 25 2007, 12:03
Post #6


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 244
Joined: 1-November 06
From: back to back - Rīga




Jaa piekriitu church teiktajam - man arii nepatiik kad maisa 3D ar 2D.
Sho animi jau kaadu aliku atpakalj redzeeju un ,kaut arii mani mecha iipashi neaizrauj un dazhos gadiijumos pat kaitina, taa bija pietiekami interesanta, lai noskatiities liidz galam.
Savaa subjektiivajaa skatiijumaa noveerteeju vinju kaa gandriiz laba 6/10


--------------------
No name superhero
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 25 April 2024 - 15:15