IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Uzmanību!

Foruma sadaļā "Offtopic" posti netiek skaitīti.

 
Closed TopicStart new topic
> The dumb and their profiles...v 2.0, Draugiem.lv stuffs....
GoldLeader
post Jan 3 2007, 05:28
Post #1


Magepunk
**

Group: weirdo
Posts: 77
Joined: 27-October 05
From: The Holy Vault 13




The dumb and their profiles...v 2.0

Šovakar man tā īsti nebija ko darīt. Tā nu es rakājos pa draugu draugiem, meklēdams pazīstamas sejas, un brīnīdamies no kurienes kādi mani, savstarpēji nesaistīti draugi zin vienus un tos pašus cilvēkus, kad es uzdūros šim "ģeniālajam" profila tekstam:

"Es esmu tāds, kāds esmu!
Īpašs un unikāls!"

Jā, stulbais idiot, mēs visi esam unikāli. Tāpat, kā visi pārējie. Un jebkurš cilvēks ir tāds, kāds vinš ir. Savādāk pat nevar būt, kretīn! Pat ja tava mazā atrofējusies EMO puisīša galviņa cenšas par kādu izlikties, TU VIENALGA ESI TĀDS KĀDS TU ESI! Šāda teksta rakstīšana profilā tikai parāda to, ka tādēļ, ka tev ir pietrūcis intelekta izdomāt kaut vienu, sakarīgu teikumu, tu esi izvēlējies atklāti paust savu debīlismu. Apsveicu.

Šī profila informācija manī uzjundīja dusmas, un es atkal pieķēros rakstīšanai.

Legal disclaimer:
turpinot lasīt šo tekstu, jūs riskējat ar savu mentālo veselību. Jūs lasīsiet visdebīlākos, kretīniskākos teikumus, kādus jums iespējams nāksies savā dzīvē pieredzēt. Tos ir rakstījuši cilvēki kuru IQ vienāds ar istabas temperatūru, un kuriem jēdziens "common sense" ir pilnībā neeksistējošs. You have been warned. Continue at your own risk. Nu tā...

Puisis no valkas citiem iesaka:

"dziivot kaa liekas parezi...kaut arii dazhreiz tas ir galiigi nepareizi..un nekad nepadoties..tikai dazhreiz, ja tas ir izdeviigi"

Ak vai, tu mums liec priekšā tik visiem zināmu patiesību, kuru visi zin, bet dari to..."Stilīgi!"...un dažreiz ir izdevīgi izrādīt to, ka tu māki ne tikai "stilīgi" repot, krutais pacan, yo, un, ka visa tava dzīves pieredze nenāk no Holivudas filmām un pusdolāra sūdīgās...errmm...kaut kā, jo mūzika ta točna nav. Nu, vismaz tas nav pilnīgais bullshits. Es, piemēram, klausu viņa ieteikumam, jo man pašlaik liekas pareizi šo kretīnu nodirst!

P.s. Līdzīgs ieteikums, tikai drusku stulbāks, ir arī Annai, kas bieži atrodama pie origo:

"... Dziiwo, neklausoties newienu... Dziiwo sew un newienam citam... Dziiwo taa kaa uzskati par pareizu..."

EMO sawle Santa no Baltinavas par sevi vēsta:

"Es atveeru acis, lai ieraudziitu sauli, bet no spilgtas gaismas samiedzaas taas... Taa nu paliku tumsaa un aukstumaa, liekas ka sliikstu, bet esmu sausumaa... Sienas spiežas virsuu un es izmisiigi meeģinu tikt aaraa, bet jautaajums paliek, vai es esmu briiva? Kliedziens bez skaņas aarda mani, bet kliedzienam nav atbalss... klusums... Laika milziigajaa skreejienaa apstaajos es, ieklausiijos sevii, apzinaajos savu suutiibu! Cik briižu ir manaa dziivee, kad es apzinos sevi kaa neaizstaajamu posmu paaudžu nebeidzamajaa virtenee? Briiviiba, dziiviiba, tas ir neatkaartojams briinums, otra taada pasaulee nav!!!"

Ak vai, cik estētiski. Pilnīgi vemt gribas. Vismaz PĒDĒJAM teikumam šajā garajā, debīlajā murgojumā ir jēga. Then again - it's an attack of the captain obvious once more! Kad cilvēki beidzot beigs visiem stāstīt lietas, kuras visi tapat saprot...anyhow, pārējais teksts ir TĀĀĀĀĀDS "maksliniecisku ciešanu" pārpilns garadarbs, ka rodas vēlme iestūķēt šim nožēlojamajam radījumam dirsā ziemsvētku eglīti, aizdedzināt, un tad likt skraidīt pa vanšu tiltu. Šī nolādētā čīkstēšana ir noriebusies. Life is pain. Get over it, bitch.

Daņila, kas atrodas pie jūras savukārt par sevi izcepis šādu pantiņu:

"Im the motherfucking ungrateful
My heart is hateful, my tounge ripped
Lickin on the blade that slayed you
You faggots act as bitch as Rupaul"

Par gramatikas idiotismiem es nemaz nerunāšu. Man tikai vajag atbildes uz dažiem jautājumiem.
1. Kādā veidā izrauta mēle var laizīt asmeni, kas tikko ir nogalinājis, visticamāk, lasītāju?
2. Ja jau viņš ir kādu nogalinājs, tad nahren viņam ir izrauta mēle.
3. Kas the f.ck ir Rupaul, un vai viņš arī ir faggots?
4. Kad šīs rīmes autors iemācīsies likumu, ka nevajag angļu valodu lietot, ja tu to nemāki? Faggot. Motherfucker. Idiot.

Ieva, kas ienīst dzīvi:

"just hate my life.its so s.cks!i just live one time.f.ck!"

Yeah, it pretty much s.cks to be a braindead monkey with no knowledge of english language at all! Ak nē, tu dzīvo tikai vienreiz! f.ck! Nevar būt! Vai tad cilvēki nekļūst par pūkainiem trusīšiem pēc nāves? Nē? AK DIEVS, MĒS VISI MIRSIM! APOKALIPSE IR KLĀT!...Ja viņai būtu 12, es VARBŪT saprastu. Bet šim...izdzimumam ir 19. Kādēļ visi nevar būt normāli pozitīvi metālisti. Sheesh...stupid EMO.

Kristīne no LV (lielas krūtis):

"~neatkartojama,burviga
jauka,milja smile.gif)*,daudzpusiga,
saprotoša,bet galvenais ka realiste.... vienvard sakot, ideals cilvecinjs biggrin.gifD......"

Jā, ideāls gan. Tikai nevis cilvēciņš, bet bezsmadzeņu pokemons-drāžamlelle. Un reāliste, viņa saka. Tas nozīmē, ka dzer pretapaugļošanās tabletes, jo klientiem nepatīk lietot prezervatīvus. Daudzpusīga - atļauj arī anālo seksu. Burvīga, Neatkārtojama - ar to visu nodarbojas tikai zem grādiem tādēļ pievemj gultu, un nav vairs vēlama. Yup. Tiešām ideāls.

Nu tā...dusmas ir izgājušas, varu atgriezties pie somethingawful.com lasīšanas. Ja jums nepatika, un ir vēlme paspamot komentāros - droši dariet. Aizstāvēšu savas pozīcijas ar vislabākajiem man zināmajiem lamuvārdiem! Ja jums šis patiešām riebās, tad rly...tā ir jūsu problēma, un mani tas neinteresē. f.ck off. Ja jums mans raksts patika, supportojiet mani un sūtiet naudu!
Peace. GoldLeader.


--------------------
Legal Disclaimer: This post is brought you by "Teh SourceTM: A History in Spam" Foundation. © 2005-2005 All right reserved. Contact info: 08-00-SA-PAM. Call now and we'll send you a signed picture of Zerg Licking his Elbow (18+). Prizes are limited in numbers. Teh Source is not suitable for children below age 3, and is dangerous to pregnant women, people with heart disease, Bill Cosby and WizO_Sith. Abuse it at your own risk. Teh Source doesn't exist, can't exist, but it is. Got it? I thought so. You're not enough idiotic to Enter Teh Source. Follow the white rabit, but you may aswell cook it. What now, spam? Viva la revolution, Viva la spame!!!111!1111ShifTYoneTwo!1
Reply With Quote
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Jan 3 2007, 08:29
Post #2


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




A tu pats no malas uz savu postu paskatiijies? Kas buus naakamais? Iesi shaut cilveekus beernudaarzaa? Gariigi atpalikusho beernu namaa? Cilveeki ir taadi, kaadi ir, un kameer vinji tev netraucee, liecies mieraa! Ak, nee, draugiem.lv uzbruuk tev ar saviem profiliem! Fear, oh fear!!!


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Church
post Jan 3 2007, 08:52
Post #3


sewer rat
*********

Group: Jounin
Posts: 1775
Joined: 17-February 04
From: latvia / riga




pastulbi cilveeki vienmeer ir bijushi. internetam izplatoties vienkaarshi kljuva vieglaak pamanaami. bet speciaali mekleet/shausminaaties? nedaudz velk uz psihologjisku mazohismu.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ragana
post Jan 3 2007, 11:10
Post #4


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 172
Joined: 9-March 06
From: yume no sekai




Nesaprotu, kāpēc es vienmēr tos garos penterus lasu...
Goldij, kur tavs ironiskais gars?
Smieklīgi palika tikai uz beigām, bet tik un tā izklausījās... dusmīgi.
Vai nav vienalga, tik un tā rēcīgi. Žēl, ka man brīvlaikā nav naudas, ko tev atsūtīt...


--------------------
Hey, the world is pretty, isn't it?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
GM
post Jan 3 2007, 12:13
Post #5


Resident Alcoholic
******

Group: ALK
Posts: 632
Joined: 18-July 04




Well apcelt visus un visu vienmēr ir bijis jautri. So wheres da problem?
Next up: paša GoldLīdera nožēlojamās dzīvītes ķidāšana...


--------------------
Пива надо выпить, в горле пересохло. В горле пересохло, на душе тоска...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Taka
post Jan 3 2007, 12:15
Post #6


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1817
Joined: 1-September 04
From: Mežmalā, starp Baltezeru un Ādažiem




QUOTE(GameMaster @ Jan 3 2007, 11:13) *

Well apcelt visus un visu vienmēr ir bijis jautri. So wheres da problem?
Next up: paša GoldLīdera nožēlojamās dzīvītes ķidāšana...

Jā, un visdrošāk to ir darīt inetā, jo tad zobi paliks vietās biggrin.gif


--------------------
Press any key to continue
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
GM
post Jan 3 2007, 12:18
Post #7


Resident Alcoholic
******

Group: ALK
Posts: 632
Joined: 18-July 04




QUOTE
Jā, un visdrošāk to ir darīt inetā, jo tad zobi paliks vietās


Well - jābūt gatavam atbildēt par savu teikto kā interneta plašumos, tā brīdī, kad repliku pie sirds ņēmis indivīds tev metas virsū ar asinizatora uzgriežņu atslēgu.
Pretējā gadījumā fun faktors ir krietni zemāks un tavu pseido-cinisko vāvuļošanu skatītāji nevar uztvert nopietni.

This post has been edited by GameMaster: Jan 3 2007, 12:19


--------------------
Пива надо выпить, в горле пересохло. В горле пересохло, на душе тоска...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Jan 3 2007, 13:03
Post #8


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




GoldLiiders posts peec apcelshanas neizskataas. Vaavuljosahana un suuroshanaas par dziivi (preciizaak, liidzcilveekiem).


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Rika
post Jan 3 2007, 16:14
Post #9


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 268
Joined: 6-November 05
From: I am un-locatable




Nu kā saka-Не всех дурних война убила!

Savā ziņā visiem te ir taisnība.
GoldLeader-tādu cilvēku ir vairāk nekā vajag!Neviens nav ideāls,taču extrīmi stulbu ir pārliku likām.Es šaubos,ka par to jātaisa tik garš posts (taču jāatzīst,ka Tavi komentāri tam visam ir visai iespaidīgi).Ko tad,lai mēs daram?Es jau ar' tādus labprāt apšautu,bet tad visa cilvēce izmirtu (jēēj,nevaru sagaidīt to dienu),jo katrs cilvēks kkur sevī ir pilnīgs cirvis.
I will support You but dammit-no money!!!

Turklāt draugiem.lv nekad nav izcēlies ar kko sevišķi gudru...ciest viņus nevaru...

Daudz gan pesimisma šajā topika....

Edited: Izdzēsu to teikumu

This post has been edited by Rika: Jan 3 2007, 16:59


--------------------
даже добро делал всем на зло
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
GM
post Jan 3 2007, 16:47
Post #10


Resident Alcoholic
******

Group: ALK
Posts: 632
Joined: 18-July 04




QUOTE
Debīlos vai dauņus par ģēnijiem vai vismaz gudrajiem nepataisīsi.


Let me remind you, ka robežu starp trakumu un ģēnialitāti iezīmē dzīve paveiktais.
Steitments tāpēc visai... greizs.

Let teh philosophical bullshit commence...

This post has been edited by GameMaster: Jan 3 2007, 16:49


--------------------
Пива надо выпить, в горле пересохло. В горле пересохло, на душе тоска...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Jan 3 2007, 17:07
Post #11


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




QUOTE(GameMaster @ Jan 3 2007, 15:47) *

robežu starp trakumu un ģēnialitāti iezīmē dzīve paveiktais.

Lielaakaa dalja cilveeku tev piekriit. Tomeer es vienmeer esmu bijis paarliecinaats, ka gjenialitaati nosaka potenciaals nevis paveiktais. Kam tu ticeesi vairaak: (a) Nospiedosham ekspertu vairaakumam (b) Tai lielaakajai daljai cilveeku.


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Klokjvaarpsta
post Jan 3 2007, 18:08
Post #12


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 288
Joined: 20-June 05
From: Riiga




GoldLeader, get a life! Kaads "izcils" vakara pavadiishanas veids - rakaaties draugiem.lv No taa ir jaaaarsteejas, bet ne to es gribeeju teikt. Protams, ka shitaadi profili ir pilns portaals, bet vai tieshaam buutu shitaa jaazheelojas par to milzigo ljauzhu masu, kas nav sasniegushi arii to pashu mazuminju, ko katram sevi cienosham cilveekam buutu jaazin, manaa uztveree tas tieshi paliidz kontakteejoties ar sho civeeku (vai izlemjot vai to maz ir veerts saakt), jo tas sniedz pilniigu ieskatu par cilveeka intelektuaalo liimeni, sociaalo uztveri vai/un veelmi piedereet kaadai sociaalai grupai ar kaadu no tipveida domaashanas veidiem.
Un vispaar, piemeeram, mani shaadi profili uzjautrina nevis izraisa dusmas, jo pasha iedomaatajaa reitingu tabulaa, es paceljos ar katru atrasto stulbumu par vietu augstaak.
Labi, atziistu, ka meiteneem tipiska sevis slavinaashana, bet taa nav norakstaama uz stulbumu, bet gan uz sociaalo staavokli, kuraa visdriizaak, vinja tiek slaveeta un uz rokaam neesaata un nemaz neredz vajadziibu peec pashveerteejuma un paljaujas uz visaam trim savaam draudzeneem, kuras staasta cik vinja nenormaali skaista, cereedamas dzirdeet to pashu.
Bet par slikto anglju valodu varu tikai piekrist - nevajag kompozeet vaardniicaa nejaushi arastu vaardu rindas ar skolaa iemaaciito "how do you do", "Im fine" un "my name is...", vismaz videejo liimeni vajadzeetu sasniegt, tomeer, ja cilveeks taa ir noleemis, tad lai padizhojas ar savu ieguldiito darbu, rakstot chetrrindi, stundaam buroties vaardniicaa, jo vinjsh jau, luuk, prot lasiit, bet es par to tikai pasmieshos


--------------------

There are two kinds of people, those who finish what they start and so on.
-Robert Byrne
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Church
post Jan 3 2007, 19:03
Post #13


sewer rat
*********

Group: Jounin
Posts: 1775
Joined: 17-February 04
From: latvia / riga




zo. tauta izteica savu viedokli par konkreetu darbiibu, palamaajaas par goldleadera personiibu, izteicaas par draugiem.lv pashiem .. imho driiz saaksies nekonstruktiiva atkaartoshanaas un aizvien rupjaaka vaardu apmainja. imho ir veerts topiku lokot?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
anti
post Jan 3 2007, 20:04
Post #14


Draņķītis
*******

Group: Jounin
Posts: 922
Joined: 2-April 05
From: Latvija, Rīga




nē, nu, cmōn, ir tak jautri!
<flame>, not </flame>, plx.


--------------------
ALWAYS, I WANNA BE WITH YOU
AND MAKE BELIEVE WITH YOU
AND LIVE IN HARMONY, HARMONY, OH LOVE
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
GM
post Jan 3 2007, 20:31
Post #15


Resident Alcoholic
******

Group: ALK
Posts: 632
Joined: 18-July 04




QUOTE
imho driiz saaksies nekonstruktiiva atkaartoshanaas un aizvien rupjaaka vaardu apmainja. imho ir veerts topiku lokot?


Tev, Church, tik aizklapēt visu jautrību. sad.gif
Noteikti arī bērnībā biji tas nejaukais riebeklis huļigāns (no sērijas "vaimandieniņ, par ko ta tas izaugs!"), kas pagalma meitenēm ņēma nost lelles.

This post has been edited by GameMaster: Jan 3 2007, 20:33


--------------------
Пива надо выпить, в горле пересохло. В горле пересохло, на душе тоска...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Closed TopicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 1 June 2024 - 02:48