IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Jauni pavedieni

Cienījamie, pirms aizsākat jaunu tēmu par kādu seriālu vai filmu, pārbaudiet, vai tāds pavediens jau nav izveidots. To var izdarīt vai nu šeit vai arī izmantojot meklēšanu.

 
Reply to this topicStart new topic
> Zegapain
Hikaru
post Jun 25 2007, 11:42
Post #1


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1427
Joined: 25-October 04
From: Latvia




IPB Image

anidb: Zegapain

Stāsts norisinās Chiba prefektūrā blakus Maihamai. Parasts vidusskolas džeks, kurš piedalās peldēšanas nodarbībās, sāk redzēt lietas, kuras citi neredz. Pēc kāda laika viņš pēkšņi nokļūst cīņas vidū starp robotiem, pilotējot pats vienu no tiem... Bet galvenais jautājums: vai kaut kas no tā ir reāls?

Šī ir pirmā Sci-Fi anime, kura man patiešām patika tieši Sci-Fi žanrā. Parasti, kad skatos kādu Sci-Fi anime, man tā liekas garlaicīga, un tad meklēju tajā kaut ko citu (comedy, romance u.c. elementus). Bet šeit mani piesaistīja (varbūt tāpēc, ka nodarbojos ar programmēšanu) tā ideja un vispār procesi, kurus tur skaidroja (datu glabāšana, pārsūtīšana, pazušana, atjaunošana; problēmas).

Sižets arī ļoti patika. Sākums varbūt tipisks, bet tālak sižets bija ļoti labi izkslāstīts. Un pēdējā missija norisinājās nevis pēdējās 1-2 sērijas, kā parasti visās animēs ir, bet gan daudz agrāk sākās, ka gribās katru nakošo sēriju skatīties un uzzināt, kā tālāk progresēs viss uz priekšu. Un labi sabalansēts starp „pļāpāšanu” un „action’u”.

Vizuāli viss patika – čaru dizains, ainas, sprādzieni. Smuki roboti ar caurspīdīgām enerģijas bruņām. Smuki efekti – puse cilvēka „deg ar zaļu liesmu” (dati dzēšas laukā) utml. Viss tas iespiedās atmiņā.
OP/ED dziesmas tādas mierīgas, no sākuma likās ne pārāk der šai animei, bet vēlāk bija labi – savdabīgu noskaņojumu rada.

Man šī kļuva par labāko Sci-Fi anime (no visām līdz šim redzētām), kurā man viss patika – no sākuma līdz beigām – gan idejas ziņā, gan sižetiski, gan vizuāli, gan muzikāli, un nekas nekrita uz nerviem.
Es dodu 10/10

This post has been edited by Hikaru: Jun 25 2007, 11:43
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
exile
post Jun 25 2007, 12:25
Post #2


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 244
Joined: 1-November 06
From: back to back - Rīga




Nu es shai animei noskatiijos tik pirmo epu un neshkjita nekas iipashs : sizhetisks saakums daudzkaartiigi atgremots, teeli arii defaultie, par vizuaalo - ir redzeets arii krietni smukaaks ,visas idejas ko redzeeju pirmajaa epaa biju redzeejis jau vecaakajaas animees, manaa skaiijumaa nevar pretendeet uz 10 veerteejumu. Protams iespeejams noskatoties naakamaas epas mans viedoklis iespeejams mainiitos, bet pagaidaam neshkjita, ka taa ir veerta mana laika, jo shobriid ir daudz kaa interesanta, ko veel neesmu noskatiijies uz cietaa smile.gif


--------------------
No name superhero
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Church
post Jun 25 2007, 14:14
Post #3


sewer rat
*********

Group: Jounin
Posts: 1775
Joined: 17-February 04
From: latvia / riga




woah? 10/10? ;> es nedodu tik pat saviem pashiem miiljaakajiem shoviem smile.gif
lai gan likaas skataams, bet no ideaala taalu. 6-7 at best.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hikaru
post Jun 25 2007, 19:10
Post #4


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1427
Joined: 25-October 04
From: Latvia




QUOTE(Church @ Jun 25 2007, 14:14) *

woah? 10/10? ;> es nedodu tik pat saviem pashiem miiljaakajiem shoviem

Man ir savādāka novērtējumu sistēma. Es vērtēju anime pēc sava izveidotā etalona ar asimetriskām kritēriju vērtībām, kur galvenais dominē subjektīvs Enjoyments. Es dodu tādus vērtējumus saviem mīļākajiem šoviem, bet nedodu garlaicīgiem meistardarbiem. smile.gif

This post has been edited by Hikaru: Jun 26 2007, 08:59
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 29 March 2024 - 15:18