IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Jauni pavedieni

Cienījamie, pirms aizsākat jaunu tēmu par kādu seriālu vai filmu, pārbaudiet, vai tāds pavediens jau nav izveidots. To var izdarīt vai nu šeit vai arī izmantojot meklēšanu.

 
Reply to this topicStart new topic
> Uchuu o Stellvia, 宇宙のステルヴィӝ
Niks
post Dec 4 2007, 01:13
Post #1


Lira member
*******

Group: Chuunin
Posts: 1032
Joined: 13-July 05




Nosaukums oriģinālvalodā:宇宙のステルヴィア
Nosaukums angliski: Uchuu no Stellvia
Nosaukums latviski (mana versija): "Ceļš uz zvaigznēm"
Tips: 26 epizošu TV seriāls
Žanri (kā parasti pārkopēti no AniDB): Action, Future, Romance, SciFi, Seinen
AniDB.net: http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=630
Studija: XEBEC M2 (savējiem noteikti ar šo jau ir gana, lai saprast, kāpēc šī anime ir vienkārši jāmīl)

Sižets: cilvēce ir tikusi teju iznīcināta un tagad, 200 gadus vēlāk, tā tiks iznīcināta pilnībā.. ja vien nespēs sevi pasargāt. Šo draudu dēļ cilvēce pirmo reizi ir spējusi apvienoties, tādēļ, kad parādās runas par iespējamu karu, galvenie varoņi nespēj nodefinēt karu, jo nācijas, par kurām tiem ir mācīts vēsturē, ir izzudušas, un visa cilvēce ir sajaukusies vienā lielā putrā.
Uz šī fona uz kosmosa staciju Stellvia dodās galvenā varone un tās jaunie kursabiedri, kuriem gan paredzēta mācīšanās par pilotiem, nevis cilvēces glābšana, taču to, kā tas viss izvērsīsies, paši noteikti jau nojaušat.
Piebildīšu, ka šī nav tipisks school romance, jo varoņu attiecības ir daudz reālistiskas, un vienīgā tsundereko atbilst oriģinālajai tsundere definīcijai, kas patiešām priecē manu otaku sirdi, kuru nomocījušas Shana un Luīze. Šī burvīgā īpašība, manuprāt, lielā mērā saistīta ar to, ka Uchuu no Stellvia patiešām ir seinen un, protams, ir veidota nobriedušiem prātiem.

Personāži: mmm... galvenā varone ir tāda, ka pirmajā brīdī liekas, ka tūlīt uz ekrāna izlēks kāda loli, taču pēc otrās sērijas vismaz mani šī sajūta atstāja, un tās vietā nāca.. moe (jā, esmu grēkojis). Visvairāk mani vairāku iemeslu dēļ iepriecināja Arisa, bet par to sīkāk zemāk.

Animācija: diezgan laba 3D modelācija, kas pienācīgi apvienota ar pieklājīgu vektorgrafiku, diemžēl dažbrīd cilvēku ķermeņu proporcijas tiek noskalotas, ahem, atejā. To gan kompensē dažbrīd patiešām ļoti skaistās galvenās varones.

Skaņa: nav gan gluži Victor Entertainment, tomēr fona mūzika ir laba, un par OP un ED (ieskaitot ielaidumus - laikam 4 vai pat 5 dziesmas) izpilda angela, tādēļ mūzikai piesieties nevar.
Seiyuu arī ir savu uzdevumu augstumos. Īpaši mani iepriecināja Matsuoka Yuki, kura ierunāja Arisu, kuras sniegumu varu raksturot vienā vārdā - moe! Un piedevām viņa nav pat tā slavenākā no seiyuu, kas piedalījās Uchuu no Stellvia tapšanā.

Pāris vārdi no manis: šo anime skatījos ar patiesu aizrautību, ko šogad izjutu tikai kādu 4. vai 5. reizi, lai gan anime skatos katru dienu, kas vien jau parāda, cik laba ir Uchuu no Stellvia.

Attēli (kyaaa~):
IPB Image

IPB Image

IPB Image
Yuri de, yuri de, yuri, yuri, ne?!
IPB Image
Es parasti lieku attēlus bez subiem, bet šis vienkārši bija pārāk labs.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Niks
post Dec 7 2007, 00:33
Post #2


Lira member
*******

Group: Chuunin
Posts: 1032
Joined: 13-July 05




Kāpēc visi klusē kā tādi partizāni?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
bubu
post Dec 7 2007, 01:08
Post #3


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 526
Joined: 24-January 05
From: Rīga




Tāpēc, ka neesmu redzējis, bet noteikti apskatīšu.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Church
post Dec 7 2007, 01:42
Post #4


sewer rat
*********

Group: Jounin
Posts: 1775
Joined: 17-February 04
From: latvia / riga




nu ok, ok ;P
- ir veerts noskatiities. no daudziem simtiem redzeetaa ir pirmajaa 5daljaa, above average, but not among the best.
redzeets gan jau pasen.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Niks
post Dec 7 2007, 23:03
Post #5


Lira member
*******

Group: Chuunin
Posts: 1032
Joined: 13-July 05




Interesanti, man tieši pirmā piektdaļa ne īpaši patika, bet tālāk paliek labāk (un tad atkal sliktāk, protams, tam gan seko uzlabošanās), tiesa, beigas gan varētu gribēt spēcīgākas, taču, ja ir redzētas (un pārciestas) Mai-HiME beigas, tad kaut kas tāds nebūs nekas.

This post has been edited by Niks: Dec 7 2007, 23:03
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Spectre
post Dec 10 2007, 11:45
Post #6


Hentai
*******

Group: Chuunin
Posts: 1008
Joined: 27-May 04
From: Bristol, UK




Paldies par izsmeļošo aprasktu un informāciju - ir radusies vēlme ievērtēt cool.gif


--------------------
IPB Image
SPECTRE - Special Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge, and Extortion
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Church
post Dec 10 2007, 11:52
Post #7


sewer rat
*********

Group: Jounin
Posts: 1775
Joined: 17-February 04
From: latvia / riga




piektdalja bija domaata ne shova pasha, bet visu manis redzeeto shovu piektdalja. citiem vaardiem sakot, ja manaa veerteejumaa feivoriitie shovi ir 9/10, average 5-7/10, kraps < 5-6/10. shis ~ 7.5/10.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 25 April 2024 - 09:45