IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Jauni pavedieni

Cienījamie, pirms aizsākat jaunu tēmu par kādu seriālu vai filmu, pārbaudiet, vai tāds pavediens jau nav izveidots. To var izdarīt vai nu šeit vai arī izmantojot meklēšanu.

2 Pages V  1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> Seirei no Moribito, Guardian of the Sacred Spirit
Miyako
post Mar 12 2008, 00:09
Post #1


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 58
Joined: 4-November 07




Categories: Action, Fantasy, Parallel Universe, Seinen, Swordplay

TV Series, 26 episodes

Reizi simts gados ūdens gars ievieto olu cilvēkā, kurš tad kļūst par svētā gara sargu. Šoreiz atbildība gulstas uz Chagum, New Yogo Empire otro princi. Imperators, zēna tēvs, baidoties, ka tas varētu sagraut karaliskās ģimenes prestižu, cenšas dēlu nogalināt. Tomēr otrā imperatore, Chagum māte slepeni lūdz sievietei- bodyguard (piedodiet, nekādīgi nevarēju izdomāt kātam pareizi jāskan latviski sad.gif ) Balsa zēnu aizsargāt.

Manuprāt, ļoti laba anime. Izcili uzzīmēta (tie mākoņi rolleyes.gif , un ne tikai biggrin.gif ), ļoti interesanti personāži un sižets. Šajā animē ir kas tāds, kas ''ievelk tās notikumos''; nereti kaut kas vienkāršs, piemēram, labsirdīgs žests lika asarām sariesties acīs.

Tas arī īsumā laikam viss, kopumā varu teikt tikai to labāko. wink.gif

IPB Image

This post has been edited by Miyako: Mar 12 2008, 00:14
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
IronSoul
post Mar 12 2008, 08:47
Post #2


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 117
Joined: 22-November 07
From: Riga, Salu tilts




Vel nav lūrējis. bet šitais ir manā sarakstā, jo dabūja AnimeReactor Community Awards - 2007 par :
*Best Story
IPB Image
*Best Adventure / Fantasy Anime
IPB Image
IPB Image
*Best Female Character - Balsa
IPB Image
IPB Image

This post has been edited by IronSoul: Mar 12 2008, 08:48


--------------------
Saproti, dēls, dzimteni un prezidentu neizvēlas...
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
skabais
post Mar 12 2008, 12:17
Post #3


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 76
Joined: 27-April 04
From: Dānija -> Aarhus




Ir loti labs.
Animacija OAV limeni (loti labi izzimetas kauju ainas),
muzika ieklaujas absoluti organiski,
detalizeti varonu teli/raksturi,
orginals sizets bez "filleriem" un "fanservice".

Es pat esmu gatavs dot 10/10 fantasy zanra ietvaros.

P.S. ja kadam seit ir silta atmina Juuni Kokki tad sitais ir jaredz. smile.gif

This post has been edited by skabais: Mar 12 2008, 12:36


--------------------
God! Please, give me the detachment to accept those things I cannot alter, the courage to alter those things which I can alter, and the wisdom to distinguish the ones from the others. Amen.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
FuschichO
post Mar 12 2008, 15:29
Post #4


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1522
Joined: 27-October 07




man shkjiet, ka maz gan taadu cilveeku, kas skatiijushi Juuni Kouki, un es liidz galam arii netiku, jo japaaniski bez subiem skatiities bija gruuti, bet pa cik tas bija diezgan, nee, pat ljoti kruts fantasy, tad shitais (veel pie tam ar awardiem) pavisam noteikti ir manaa listee


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Niks
post Mar 12 2008, 18:05
Post #5


Lira member
*******

Group: Chuunin
Posts: 1032
Joined: 13-July 05




Kas tad nu lēcies! http://kickassanime.org/phpBB3/viewtopic.php?f=4&t=189 - visas 45 Juuni Kokuki epas ar subiem angliski.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Church
post Mar 12 2008, 23:45
Post #6


sewer rat
*********

Group: Jounin
Posts: 1775
Joined: 17-February 04
From: latvia / riga




arii 39.5 radiodrama? smile.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
FuschichO
post Mar 13 2008, 02:22
Post #7


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1522
Joined: 27-October 07




awww... slinkum, slinkum, laid man vaļā.. gan jau līdz subiem tikšu (protams, paldies par linku), tik ne tuvākajā nākotnē. Bez subiem arī dažreiz veselīgi paskatīties smile.gif


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sigfa
post Mar 13 2008, 10:52
Post #8


Kami-sama
**********

Group: ALK
Posts: 2738
Joined: 17-May 04
From: Starp pudelēm un četrām sienām




jaa shis tieshaam ir labu labais fantasy gabals un saliidzinaajums ar juuni kokki ir vietaa.

juuni kokki ir jaareedz, tas tieshaam ir labaakais fantasy anime ko esmu redzeejis, shim es dotu otro vietu.

un jaa, animaacijas/muuzikas kvalitaate ir arii ljoti laba

EDIT: hmm, man shkjita, ka es jau biju uzrakstiijis recenziju par sho, laikam aizmirsaas.

This post has been edited by Sigfa: Mar 13 2008, 10:54
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Masha
post Mar 13 2008, 18:33
Post #9


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 92
Joined: 22-April 05




Izlasot komentārus kļūst skaidrs, ka beidzot jāielādē visas epas un jānoskatās, liekas, ka šī anime tiešām būs kaut kas ļoti labs.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Roze
post Mar 14 2008, 04:56
Post #10


Hakushaku
******

Group: Kage
Posts: 687
Joined: 12-February 04




QUOTE(Sigfa @ Mar 13 2008, 09:52) *

juuni kokki ir jaareedz, tas tieshaam ir labaakais fantasy anime ko esmu redzeejis, shim es dotu otro vietu.

Vot tā arī neesmu sapratis kāpēc Juuni Kokuki ir TIK augsts reitings, jo neko tādu ļoti baisi ekstra izcilu tur nesaskatīju vai varbūt arī neatceros kopš 2002, no otras puses, ja neatceros, tas nozīmē, ka itkā drošivien neko arī nesaskatīju..

Ja mēģinam pielasīt kaut ko līdzīgu par fantasy+swords tad, manuprāt, spilgtāks ir, piemēram, Berserk.. a ja vispār fantasy, tad drošivien var nosaukt vēl citus aka Haibane Renmei, Mushishi, Wolf`s Rain vai xxxHolic.. utt

Es nesaku, ka šovs ir slikts, bet nevaru saskatīt tur nekā oriģināla, jo piemēram tādu konceptu par bīdīšanos starp kaut kādiem "worldiem" ir redzēta Dual! Parallel Trouble krietni iepriekš.. un varbūt vēl kaut kur citur..

Ko vēl var pateikt, kas Juuni Kokuki ir tāds ko var atcerēties (izņemot varbūt čiksu ar sārtiem matiem)?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Church
post Mar 14 2008, 08:52
Post #11


sewer rat
*********

Group: Jounin
Posts: 1775
Joined: 17-February 04
From: latvia / riga




nezinu par citiem, varu pateikt, kas tieshi man likaas JK izcils iznjemot ED dziesmas smile.gif -
- patika reaalistiskaaks animaacijas stils bez chibi eyes, bet nav nekas rets
- bet kas tieshaam atshkjiriigi no vairums citaam animeem - nevis klishejiskie RPG sizheti, bet savdabiigs staasts par cilveeka personiibas izaugsmi saakumaa un par valstiskuma nodibinaashanos veelaak
- neklishejiska bet harmoniska pasaule (kuraa vareeja veel daudz ilgaak bez atkaartoshanaas un rekursijas sniegt interesantus staastus vismaz 2-3x vairaak epaam, nekaa bij izlaists sad.gif( )
(2.) & (3.) saknes, man domaat, mekleejamas tajaa, ka sizhets naaca no graamataam, nevis no mangaam (lai gan ir daudzas mangas ar labu sizhetu, tomeer vidusmeeraa sizhets saliidzinot ar graamataam imho ir seklaaks)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sigfa
post Mar 14 2008, 10:58
Post #12


Kami-sama
**********

Group: ALK
Posts: 2738
Joined: 17-May 04
From: Starp pudelēm un četrām sienām




par berserk biju piemirsis, juuni kokki gan es liktu virs berserk. Iemesls ir ljoti vienkaarsh- daudzajaas epizodees ir ljoti izteiksmiigs character development + radiitaas pasaules izpeetiishana, kura arii bija nostraadaata un detalizeeta, berserkaa gan bija tas kas nebija juuni kokki- episkums un grandiozitaate, un, lai arii tas ir kuul, juuni kokki, vismaz man, to fiilingu radiija labaaku.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Church
post Mar 14 2008, 14:41
Post #13


sewer rat
*********

Group: Jounin
Posts: 1775
Joined: 17-February 04
From: latvia / riga




un jaa .. tiiri vizuaali berserks ir skaistaaks nekaa JK. gan tikai mangaa. smile.gif berserka animaacijaa nekaa no reti skaistaas detalizeetaas maakslas nav palicis, tikai peleeki izkraasotas kontuuras :/
bet tas ir kaarteejais apples to oranges saliidzinaajums, jo JK mangas nemaz nau bijis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
goku
post Mar 23 2008, 03:34
Post #14


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 75
Joined: 21-December 05




Oho, JK man pat ļoti patika, un noskatījos visu, un pat diezgan ātri un tikai pa vidu iežāvājos... Tad jau jāsavelk šitas gabals =] redz biggrin.gif kaut kam tomēr noder šī otaku lapa =D
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
FuschichO
post Oct 23 2008, 21:23
Post #15


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1522
Joined: 27-October 07





Šis man traki patika. Awardi ir pelnīti. Ļoti patika animācija, stils. Besī ārā tās debīlās acis pa pusseju. Kroplība. A še-cilvēki kā jau cilvēki un dāmai pat ir pilnīgas, skaistas lūpas nevis sīka pretīga mute ānusa izmēros. (piedodiet, ja kādu aizskāru)
Patika etniskā, mitolģiskā vai kā-lai-viņu-nosauc tēma, kur visa štelle ir putnā, garā, tradīcijā un auglībā. Rituālisms. Ļaunie briesmoņi nav ļauni, jo dabā nekas nav ļauns. Tika pacelta mātes un mātišķuma tēma. Reālistiska sieviete-kareivis, bet nevis mauka, kuras spēks ir pupos un spējā vaidēt. Bezjēdzīgs poursuite no valdības puses. Princis, kurš iejūtas parasta zēna lomā.... Tek... patīk. Zinu gan cilvēkus, kuriem šitais izraisīja riebumu. Nu--- gaumes atšķirās


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

2 Pages V  1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 25 April 2024 - 17:44