IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Jauni pavedieni

Cienījamie, pirms aizsākat jaunu tēmu par kādu seriālu vai filmu, pārbaudiet, vai tāds pavediens jau nav izveidots. To var izdarīt vai nu šeit vai arī izmantojot meklēšanu.

 
Reply to this topicStart new topic
> Otogizoushi, alternatīva Rurouni Kenshin
ShinChan
post Sep 19 2004, 13:40
Post #1


ultrafilozofs
*********

Group: Chuunin
Posts: 1808
Joined: 18-February 04
From: durdom




vēlos reabilitēties par savu ārdīsjanos ieksj offt. tāpēc sjodien ievietosju trejus apskatus par anime seriāliem.

Sjsi būs piemērtos tiem kam patīk vēsturisku drāmu, labu zobencīņu un noslēpumainu sazvērestību mikslis. Animācija ļoti pievilcīga, kā nekā I.G production razjojums. Par subosjanu rūpējas Ani-Kraze (vēl viens ķeksītis sjī seriāla labā).
Sizjets ir vienkārsj, tacju tajā pasjā laikā arī daudzslāņains. Visa darbība notiek Heijenas laikmetā (analogs mūsu agriem viduslaikiem), kur jauna aristokrātu meitene, pārģērbjas par vīrieti un ar savas ģimenes uzticamā kalpa palīdzību dodas meklēt mistisku akmeni Magatamu. Te būs dazji ekraanbliezji.
user posted image
user posted image
user posted image


--------------------
Es esmu, kas es esmu
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Roze
post Sep 19 2004, 13:54
Post #2


Hakushaku
******

Group: Kage
Posts: 687
Joined: 12-February 04




Shows no vienas puses ir ok .. ir zināmi vēsturiski notikumi, laba anīmācija utt no otras puses reizēm tracina tas naivums un absolūta vēlme jebšu "mīlestība" pret pārējiem varoņiem (līdzīgi arii Kenshinā).
Līdz ar to vairāk izklaides (vismaz man) sniedz Samurai Champloo personāžu grupiņa, kuriem "ir pie kājas" (kā viņi paši pasludina) kas notiek ar citiem un katram ir savi mērķi, "way of life and living", kas, manuprāt, lai arī komiski pasniegts, ir tuvāk patiesībai / realitātei..
Samurai 7 savukārt ir kaut kas starp vidu šiem abiem..
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ShinChan
post Sep 19 2004, 14:02
Post #3


ultrafilozofs
*********

Group: Chuunin
Posts: 1808
Joined: 18-February 04
From: durdom




Pamataa piekriitu, sizjets ir nedaudz smagneejs un vieniigais dauz maz komiskais teels (aizmirsu kaa to bruncju mednieku sauca) netiek iisti labi atklaats. Bet nu tad jau maniis, kaa notikumi attiistiiisies. Sjo esmu gatavs skatiities vien animaacijas deelj (taa pat ka Blood: Last Vampire).


--------------------
Es esmu, kas es esmu
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ShinChan
post Oct 11 2004, 17:03
Post #4


ultrafilozofs
*********

Group: Chuunin
Posts: 1808
Joined: 18-February 04
From: durdom




Heh...patika man sjī anime. Tacju nu jau aiziet galīgs sviestenieks. Tie kas ir redzējusji Rurouni Kenšin pēdējās piecas sērijas var jau aptuveni stādīties prieksjā, kas un kā, vienīgi te līķu vairāk. Ticu, ka no sjī materiāla varēja uzcept daudz labāku anime, senām japāņu gravīrām līdzīgie foni, jau vien ir ko vērts. Nu ko, gaidām 13 sēriju un "lielo atrisinājumu".


--------------------
Es esmu, kas es esmu
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Spectre
post Apr 12 2005, 18:37
Post #5


Hentai
*******

Group: Chuunin
Posts: 1008
Joined: 27-May 04
From: Bristol, UK




Gribeeju tikai pateikt tiem, kas seko liidzi shai te animei Kraze nav vinu pametusi un te buus luuk 25 epa links uz Torrentu 4 download Otogizoushi - 25 [Anime-Kraze]


--------------------
IPB Image
SPECTRE - Special Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge, and Extortion
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 8 May 2024 - 03:58