IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Jauni pavedieni

Cienījamie, pirms aizsākat jaunu tēmu par kādu seriālu vai filmu, pārbaudiet, vai tāds pavediens jau nav izveidots. To var izdarīt vai nu šeit vai arī izmantojot meklēšanu.

2 Pages V  1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> Rurouni Kenshin
Sigfa
post Sep 19 2004, 14:34
Post #1


Kami-sama
**********

Group: ALK
Posts: 2738
Joined: 17-May 04
From: Starp pudelēm un četrām sienām




Lai cik man jocīgi nešķistu, bet nevienu threadu par šo specifisko anime neatradu, ja tāds ir, dodiet man pa galvu.

Tātad, tikko noskatījos pēdējās četras sērijas šim 95 epizožu garajam seriālām un mani secinājumi ir šādi- ļoti patīkama gaisotne un žanru sajaukums(comedy, romance, action, mystery(tas gan tā mazāk)), kas nemaz tā nekaitē... žēl, ka nobeigums bija tik prasts- man prasījās vairāk uz trigun pusi, jo šeit tāpat kā trigunā ir tas nelielais comedy piejaukums (it īpaši sejas izteiksmēs...), un trigunā atkal bija tas kaķis, par kuru man tā vien uznāca rēka kā ieraudzīju un citādas līdzības ar to. Nu vnk prasījās nedaudz dark nobeigums... seriāls garš un pietiekoši saistoš smile.gif

izsakiet savas domas!

Par vienu ekrānu mazāk(screen-shot):
user posted image

PS. atvainojos par šādām tādām kļūdām tekstā... cenšos izmantot detranslit pogu... centīšos pielabot...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Roze
post Sep 19 2004, 14:41
Post #2


Hakushaku
******

Group: Kage
Posts: 687
Joined: 12-February 04




Bet OVAs skatījies?
TV ir fun.. bet Reminiscence (pirms TV epiem) un Seisouhen (pēc) jau ir nopietni un skumji.. Daži pēc idejas nevar samierināties ar otro OVU smile.gif

http://shounen.ru/anime/review/seisouhen.shtml
QUOTE
HЕHАВИЖУ. Hикто и никогда не мог плюнуть мне в душу. Можно было говоpить пpо аниме что угодно. Мне было почти всё pавно. Hо... Когда создатель аниме плюёт, плюёт в то самое наивное и довеpчивое, что пpобудил внутpи. Этому нет пpощения.

Для меня аниме был миp, где можно было быть искpенним и честным, добpым и отзывчивым. Миp, в котоpом это было ноpмально. Все те вещи, где этого не было, пpосто жили сами по себе, не касаясь этого миpа.

А тут... Кеншин был одним из тех, кто делал этот миp. Смех, шутки. Гpызня Яхико и Саноске. Тpевога и любовь Каоpу. Это стало почти частью меня. Я довеpился ему. Полностью и безоговоpочно. Даже финал ТВшки, никакой и пустой - пpосто был финал. Он отнимал вpемя и ничего не давал в замен. Можно считать, что его нет. А Сейшоунен... извpатил всё, что так полюбилось.

И пофигу на лиpичные ноты. И пофигу на музыку Ивасаки. И пофигу на кpасивый финал, на всё и вся.
Всё пофигу.
Так хpеново мне давно уже не было.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ShinChan
post Sep 19 2004, 14:42
Post #3


ultrafilozofs
*********

Group: Chuunin
Posts: 1808
Joined: 18-February 04
From: durdom




Es ar viņu nesen pievārēju. Mjā beigas (ar beigām es domāju kādas pēdējās 20-25 sērijas) bija liela vilsjanās. Laikam autori nevarēja vienoties kā piebeigt sjo labi uzsākto seriālu. Vietām piegriezās viņa moralizēsjana un pacifistiskie gājieni (Saito viennoziimiigi labaakais chars seriaalaa), kas dazjreiz (biezji) galīgi neiederējās sizjeta kontekstā. Neskatoties uz to visu skatisjanās vērts seriāls (par OVA'ām es nemaz nerunāju).


--------------------
Es esmu, kas es esmu
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sigfa
post Sep 19 2004, 14:42
Post #4


Kami-sama
**********

Group: ALK
Posts: 2738
Joined: 17-May 04
From: Starp pudelēm un četrām sienām




*ROFLMFAO*

ok, nokachaashu ovas taga biggrin.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ShinChan
post Sep 19 2004, 14:47
Post #5


ultrafilozofs
*********

Group: Chuunin
Posts: 1808
Joined: 18-February 04
From: durdom




Seisouhen man ne visai gaaja pie sirds. Paaraak ilgi atskati veesturee un *spoiler* agonizeejosjais, sabrukujsais Kenshins, ar visu melodramatisko beigu ainu. Kaa teiktu DR "Neticu".


--------------------
Es esmu, kas es esmu
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Yume
post Sep 19 2004, 15:37
Post #6


challenger
**********

Group: Jounin
Posts: 3875
Joined: 4-March 04




Ielaadee gan OVA's.. gan pirmaas 2 gan peedeejaas 3..... visas ir skatiishanaas veertas... un teikshu godiigi vienas no labaakaam OVA'm ko redzeeju... gan stilistiski, gan sizhetiski....


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kaarleens
post Sep 20 2004, 09:59
Post #7


Hentai
********

Group: Jounin
Posts: 1150
Joined: 13-February 04
From: Jelgava




pirmā ova ļoti laba bija pašlaik tv serialā esmu ap 30 sēriju ir labs tiešām atgādina bieži trigunu par šo saiti http://shounen.ru/anime/review/seisouhen.shtml tur raksta autors paarāk saapīgi uztvet lai gan nezinu 2 ovu esmu atstājis beigām saldajam ēdienam


--------------------
PERVERTS HELPING PERVERTS
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
deleted-ray
post Sep 20 2004, 17:16
Post #8


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 0
Joined: 14-June 04




Es pie 20 ep miicoos veel ph34r.gif
Nu taa ova taada 6makiiga bija smile.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Rune
post Sep 20 2004, 21:12
Post #9


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 261
Joined: 12-February 04
From: Kur pagadās.




Tas, kas notiek ar Kenšinu pēdējās OAV`ās ir diezgan nožēlojami sad.gif Visa pirmā dala Seisouhenam (nu man bija 2 dalas) ir ar tiem flašbackiem, tikai 2. ir tie tālākie notikumi.

Pa vidu tak arī ir viena filma vai ne? Diezgan bēgīga, manuprāt sad.gif
P.S. vai nevar uzlikt auto detranslitu kaut kādā veidā?


--------------------
Elitärer Niedergangsdiagnostiker
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Roze
post Sep 20 2004, 21:22
Post #10


Hakushaku
******

Group: Kage
Posts: 687
Joined: 12-February 04




QUOTE(Rune @ Sep 20 2004, 21:12)
Tas, kas notiek ar Kenšinu pēdējās OAV`ās ir diezgan nožēlojami  sad.gif  Visa pirmā dala Seisouhenam (nu man bija 2 dalas) ir ar tiem flašbackiem, tikai 2. ir tie tālākie notikumi.

Pa vidu tak arī ir viena filma vai ne? Diezgan bēgīga, manuprāt  sad.gif
P.S. vai nevar uzlikt auto detranslitu kaut kādā veidā?
*




Nu pag otrā OVA iznāk tikai pēc diviem gadiem un pēc pieciem no TV epizodēm ņemot .. līdz ar to flashbacki manuprāt ir ok, ņemot vērā to ka var skatīties cilvēks, kas nav redzējis pirmo OVU vai visas TV epas - šajā ziņām manuprāt neko pārmest nevar.. (tas ka tu noskaties pirmo, tv epus un otro ovu vienā rāvienā ūn pēc tam šķiet, ka kaut kas atkārtojas jau ir tavas problēmas)
Padomā, piemēram, ko tev īsti izteiktu Innocence, ja nebūtu redzējis pirmo GITS vai Standalone Complex.. (Kas ir Batou? Kas ir Kusanagi? Kas ir Section 9? WTF?)

Kas attiecas uz filmu tā ir 'Requiem for the Restoration Royalists' un vairāk pielīdzināma TV epizodei pie kam nekā īpaši bēdīga tur nav..
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
+Chibi+
post Sep 23 2004, 21:35
Post #11


(yaoi) rota 69
**********

Group: Kaigan Valde
Posts: 2066
Joined: 10-September 04
From: sky




Shii ir viena no taam animeem, kuraam man manga patiik kaadas 20 reizes vairaak, bet tas nenoziimee, ka anime man nepatiik, heh.



--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
deleted-ray
post Nov 20 2004, 22:57
Post #12


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 0
Joined: 14-June 04




Man te mazs jautaajums

esmu uzgaajis shitaadus Kenshina video

Rurouni Kenshin TV (95epas)
Rurouni Kenshin Reminiscance OVA
Samurai X aka Requem for patriots (movie)
Rurouni Kenshin Seisouhen OVA

Vai ir veel kaads fails - muuviks, ova utt?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
arteck
post Nov 21 2004, 00:57
Post #13


Unregistered









Seriālam labi, ja kādas 20 epizodes noskatījos. Pēc tam vienkārši vairs nevineam nevarēju atrast un bija slinkums meklēt. Vēlāk aizmirsu. OVA's gan man liekas ir spēcīgas. Abas divas.

Par tām beigām. Nezinu, es nekādu baigo spoil'u tur nesaskatu. Viss, Kenšina laiks bija izbeidzies, taču "jaunas pēdas" viņš atstāja, kas devās tālāk ar viņa, tā teikt, svētību. Nē, īstenībā pat ļoti skaistas beigas, kas uzreiz ir arī sākums. Divas reizes esmu skatījies un abas reizes beigās apraudājies. Ij' skumju, ij' prieka asariņa reizē. Es gan "Ticu".
Go to the top of the page
+Quote Post
+Chibi+
post Nov 21 2004, 14:15
Post #14


(yaoi) rota 69
**********

Group: Kaigan Valde
Posts: 2066
Joined: 10-September 04
From: sky




es tikko atcerējos, ka esmu iestrēgusi pie 21 sērijas... dry.gif Shame, Stcae, SHAME!!!


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kaarleens
post Nov 22 2004, 02:58
Post #15


Hentai
********

Group: Jounin
Posts: 1150
Joined: 13-February 04
From: Jelgava




esmu iestreedzis taalaak kau kur 40


--------------------
PERVERTS HELPING PERVERTS
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

2 Pages V  1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 12 May 2024 - 01:47