IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Uzmanību!

Foruma sadaļā "Offtopic" posti netiek skaitīti.

3 Pages V  1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
> The Apocalypse., 2012
ReD_FoXy
post Jan 9 2010, 02:38
Post #1


onibaba
*******

Group: Chuunin
Posts: 1027
Joined: 28-April 05
From: Riga, Latvia.




Pirms kāda laika ļoti daudz televīzijā bija redzami dažādi dokumetālie raidījumi, kuros tika apspriests 2012. gads. Proti, Maiju kalendārs beidzas 2012. gada 21. decembrī, kas izraisīja domas par to, ka Maiji ir paregojuši pasaules galu.
Pasaules gals tiek pareģots gandrīz katru trešo gadu, cilvēki ir panikā, ak nē, mēs mirsim. Visbiežākais pamatojums tieši šim tuvākajam "pasaules galam" ir straujās izmaiņas dabā un dažādas stihiju aktivitātes (cunami, tornado, zemestrīces, vētras lielā daudzumā utt.), bet ko jūs domājat?

I believe it's bullcrap.
Mana teorija ir tāda, ka Maiji nav tālāk tikuši (palika slinki, nemācēja talāk skaitīt or whatsoever). Un, ja arguments ir "bet pasaule iet uz krahu, pasties kas pasaulē notiek", tad, for goodness sake, kopš kura laika vulkāns nevar izvirst (?, nez, moš nepareiza darb.v. forma, sorry), vētras nevar izpostīt kādu salu un zemestrīce kārtējo reizi neparsteigt Japānu? Pasaulē tas notiek jau miljoniem gadu, get over it, mēs nevaram kontrolēt dabu.

Jūsu domas? Ko vispār esat dzirdējuši par 2012.g.? Pēdējais, ko es dzirdēju, ka Vatikāns (proti, baznīca) noliedz 2012. gada apokalipso. Maiji vs. priesteri, woohoo. Žēl, ka Maiji pazuda no zemes virsas, varētu būt labās diskusijas. But maybe, ja Maiji vēl eksistētu, kalendārs nebeigtos ar tieši to datumu?

This post has been edited by ReD_FoXy: Jan 9 2010, 02:39


--------------------
IPB Image

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Keydan
post Jan 9 2010, 02:46
Post #2


Key-dano
*********

Group: Chuunin
Posts: 1766
Joined: 16-April 06




Lai viņi kaut 1 normalu zinatnisku faktu par to ka 2012 mes visi mirsim man dod.

IT ALL R NOT TRUE!

Atcerēties 2000. Cik katastroffilmu un sūdud par 2000to bija?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
FuschichO
post Jan 9 2010, 03:22
Post #3


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1522
Joined: 27-October 07




Man foršāks skaitlis liekas 2112. How about I die then, suckers? laugh.gif


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kikyou
post Jan 9 2010, 04:36
Post #4


Kami-sama
**********

Group: Chuunin
Posts: 3089
Joined: 1-April 04




NASA noliedz: http://www.msnbc.msn.com/id/33911941
Paši maiji noliedz: http://apnews.myway.com/article/20091011/D9B8P09O0.html

Nibiru, saprotams, izrādījās pēdējās muļķības.
Tā kā vairs viņiem nav īsti ar ko baidīt bērnus.

Bet visam saknē jau ir tas, ka visiem tiem ufologiem un pārejiem jokiem gluži vienkārši gribās ātru risinājumu visām viņu problēmām, doh.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
reien
post Jan 9 2010, 04:40
Post #5


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 17
Joined: 21-October 09




Es piekrītu, man liekas, ka tas viss ir kkāds liels bulls*it biggrin.gif nav un nebūs nekāda pasaules gala, vismaz ne šajā laikā, kad es dzīvoju, jo man liekas, ka ja jau būs baigās dabas stihijas tad jau tā vai tā cilvēki izdzīvos. kā nekā savā ziņā mēs esam kā prusaki biggrin.gif
manuprāt, lai notiktu īsts pasaules gals būtu jānotiek kkādām izmaiņām zemes kodolā un tad mēs visi uzsprāgtu un būtu woohoo, un tad jau patiešām neviens nebaidītos un tas nebūtu paredzams, tas notiktu un nemaz nebūtu laika gudri par to spriest smile.gif)


--------------------
IPB Image

I'm like a cat, I do what I want when I want it.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tenma
post Jan 9 2010, 05:44
Post #6


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 601
Joined: 18-January 07
From: in your shadow...




man liekas, ka vēl viena izcili muļķīga ideja ir tas, ka cilvēce varētu pastāvēt mūžīgi. nu, šobrīd ir ļautiņi ne pa jokam savairojušies, bet visticamāk kādā brīdī (tāpat kā visas sugas) izmirs. protams, sākot no attīstītajām valstīm, jo tās, vismaz šobrīd, ļoti labprāt izvairās no vairošanās reproduktīvā vecuma labvēlīgākajā posmā (20-30g).


--------------------
IPB Image
Nekas vairāk nepastāsta par cilvēka raksturu, kā tas, par ko viņš smejas. /J. V. Gēte./ the lone wolf is licking its scars
kaut kas absurdi ģeniāls!
IPB Image IPB Image IPB Image IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
DarkDevilCat
post Jan 9 2010, 09:47
Post #7


Shishaku
*****

Group: noedit
Posts: 300
Joined: 13-August 06
From: ~In my Dreams~




QUOTE
I believe it's bullcrap.


agreed.

QUOTE
nav un nebūs nekāda pasaules gala,
kautkad jau bus, bet ne tuvakajos 1k gados.




--------------------
"Deep down, I'm pretty selfish, possessive and like things my way" /Shota/

IPB Image

IPB ImageIPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
zenofex
post Jan 9 2010, 10:39
Post #8


Nausicaa fanboy
*******

Group: Jounin
Posts: 1019
Joined: 12-February 04
From: Nav




Cilvēki izmirs lēnām, pasaules gals būs, bet nav veida kā to pareģot, var tikai izteikt prognozes līdz gadu simtam, tūkstotim.


--------------------
- "Amen, hallelujah and peanut butter!"
© Dutch, Black Lagoon
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Arta
post Jan 9 2010, 12:56
Post #9


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 877
Joined: 30-April 08
From: Paintbucket.




Nez vai tas būs 2012. gadā, bet kaut kad jau mēs nosprāgsim, nu tā, palēnām.
Mana teorija ir, ka turpināsies pārmērīga pasaules/tech/cilvēku attīstība un progress būs tāds, ka vienā mirklī būs kulminācijas punkts un sāksies regress. Vairāk slimību [visādu paveidu rukšu gripas, jā, un arī nagu ragu un cancer paveidu.], kas liks visiem apsprāgt, katastrofu, dabas stihijas sāks kļūt arvien iespaidīgākas un tā.

Un tad būs ledus laikmets! :'D
ze end.


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sērfijs
post Jan 9 2010, 13:20
Post #10


Shishaku
*****

Group: ALK
Posts: 453
Joined: 30-May 05




Ak jūs neticīgie, vadat savas niecīgās dzīvītes neziņā. Kad 2012. gadā Ktulu izlīdīs no okeāna dzīlēm un padarīs jūs visus par savām kucēm, nožēlosiet savus vārdus. Neticat? Viņš jau tagad nemierā dīdās. Un kad vēl zinātnieki sāks viņu kacināt, lienot viņa valstībā.

Heed my words, glābiet savas dvēseles kāmēr vēl ir laiks.


--------------------
I am an expert on anime and I become very angry when people give uneducated opinion on anime. Anime is very serious exact science and not a stupid way to kill time, it is very important to know about this subject. If you are not knowledgeable about anime then you are a moron.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
FuschichO
post Jan 9 2010, 13:56
Post #11


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1522
Joined: 27-October 07




QUOTE(Sērfijs @ Jan 9 2010, 12:20) *

Viņš jau tagad nemierā dīdās.


Es ierakstīju vienu klavieru gabalu un uzliku efektus. Izklausās tieši tāpat. Am I Ktulu nao?


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sērfijs
post Jan 9 2010, 14:01
Post #12


Shishaku
*****

Group: ALK
Posts: 453
Joined: 30-May 05




QUOTE(FuschichO @ Jan 9 2010, 12:56) *


Es ierakstīju vienu klavieru gabalu un uzliku efektus. Izklausās tieši tāpat. Am I Ktulu nao?

Ja vien Tavam klavieru gabalam nav nenosakāma izcelsme, tad nē.


--------------------
I am an expert on anime and I become very angry when people give uneducated opinion on anime. Anime is very serious exact science and not a stupid way to kill time, it is very important to know about this subject. If you are not knowledgeable about anime then you are a moron.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
JnVbt
post Jan 9 2010, 14:15
Post #13


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 80
Joined: 28-October 07
From: Šaurais gals ... Liepāja!




Pasaules galam īsti neticu, tomēr ''planētu parāde'' 2012 liek biki aizdomāties ... smile.gif
Katrā ziņā noskatoties filmu 2012 iespaidi man bija visai graujoši smile.gif

who cares about world end!? i`m too young to die .... !!!


--------------------
Live your life with joy & no regret! =]
IPB Image
ATSLĀBSTI un baudi to ko dzīve tev sniedz!
Smieties ir labāk nekā raudāt. It sevišķi, ja nepalīdz ne viens, ne otrs.
Life`s a party! Let`s smoke it, drink it, ejoy it!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Arts
post Jan 9 2010, 14:45
Post #14


Koushaku
*******

Group: Chuunin
Posts: 940
Joined: 10-September 05
From: The world itself,in reality




Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn.
/In his house at R'lyeh dead Cthulhu waits dreaming./
I'ah Cthulhu!

IPB Image

Nerunājot par milzīgo kalmāra banketu un tentacle pr0n, cilvēce ir utis. Cilvēce bija, Zeme paliek. Drīzāk mēs uztaisīsim traku A.I., kā Skynet, Shodan, HAL, tad nu tas kļūs retardēts, tā ētiskie, morālie kodoli atslēgsies, and we're fucked by cyborgs and metal shit.


--------------------
IPB Image
When you do things right,people will think you haven't done anything at all.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shumins
post Jan 9 2010, 15:17
Post #15


Unregistered









Ja pasaules gals būtu tikpat skaists filmā 2012, tad tas var nākt kaut vai rīt...
Filmas ideja tāda so so, bet datorgrafika mazliet šokēja un pamanīju, ka sēžot pie kompīša esmu ierāvies beņķī un nevaru ne uz brīdi atrauties no monitora.

Šāds pasaules gals ir Worth Dying For...

2012 Los Angeles

Iesaku, kas vēl nav redzējis, to noskatīties kinoteātrī, tikai datoranimāciju dēļ - ir vērts cool.gif

QUOTE(ReD_FoXy @ Jan 9 2010, 02:38) *

Visbiežākais pamatojums tieši šim tuvākajam "pasaules galam" ir straujās izmaiņas dabā un dažādas stihiju aktivitātes (cunami, tornado, zemestrīces, vētras lielā daudzumā utt.), bet ko jūs domājat?


Tas viss ir bizness, naudas pelnīšanas veids... Cilvēki neskatās asiņainās kara ainas, neinteresē politika - šis ir jauns naudas pelnīšanas veids un veids, kā noturēt cilvēkus pie televizora. Aizvien briesmīgākas dokumentācijas, vairāk cietušo cilvēku, un ja nofilmē kā uznāk zemestrīce - māmiņa iekrīt aizā, bērni paliek blakus aizai un mežonīgi raud - kliedzot māmiņ!!! Tad tavu materiālu rādīs visā pasaulē un nopelnīsi savu pirmo 1,000,000 $.

Ir viena pretrunīga dokumentācija, kur daļēji atspulguļots ko teicu - tikai filmai pašai daudz gļuku, bet ir interesanta doma par biznesu, kuru arī atbalstu...

The Great Global Warming Swindle, part 1 of 9

Es vēl piekristu briesmīgam meteorītam, kas nokritīs uz zemes un mūs tāpat kā dinozaurus iznīcinās, taču pārējās teorijas konkurē savā starpā, kura būs stulbākā un smieklīgākā.
Go to the top of the page
+Quote Post

3 Pages V  1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 28 May 2024 - 09:11