IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Jauni pavedieni

Cienījamie, pirms aizsākat jaunu tēmu par kādu seriālu vai filmu, pārbaudiet, vai tāds pavediens jau nav izveidots. To var izdarīt vai nu šeit vai arī izmantojot meklēšanu.

 
Reply to this topicStart new topic
> Shiki, 屍鬼
Arta
post Feb 10 2011, 20:42
Post #1


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 877
Joined: 30-April 08
From: Paintbucket.




Rating: R - 17+ (violence & profanity)
MAL: http://myanimelist.net/anime/7724/Shiki/

During a fiercely hot summer in Sotoba, a peaceful and quiet village with a population of 1300 people, a series of bizarre deaths begin to occur. At the same time, a strange family moves into a long abandoned mansion in the region. After supposedly visiting this strange family, the fashionable Shimizu Megumi goes missing and the entire village goes out in search for her.

IPB ImageIPB Image IPB Image IPB Image IPB Image


--

Sorry, netulkošu, vienkārši gribēju mazliet apspriest, bet šķiet, ka topika nav.
Ļoti reti kaut ko skatos, pēdējā laikā tā ir kā ir, bet kaut kā uz dullo no nyaa torrentiem vnk paņēmu vienu sēriju un pačekoju. Patika artworks, tāds interesants un nu jā, forši. Sākums likās tomēr mazliet tāds eh meh, bet domāju, ja iesāku, kas tur ko netikt cauri 22 epizōdēm.

Spoiler! Highlight the box below to view the hidden text.
Ja godīgi, nekad nebiju skatījusies ko līdzīgu. Tādā ziņā, ka tu sāc iepazīt čarus un lēnām viens pēc otra viņi vnk tiek nolikvidēti, tas ir ''nomirst''. Un tad yay - viņi ir vampīri, varam skatīties tālāk. Tad tu vēl vairāk viņus iepazīsti un atkal, viņus vnk galina, galina~ Tāda neforši forša sajūta radās pie pēdējām sērijām, it kā ''Ahhw, maan, to gan es gribu dzīvu! Cerams, ka viņu nenogalinās/etc.''pēc 5 minūtēm: ''Ah damn!''...

Protams, favorītčars Natsuno, tad tas blondais, tā ar rōzā matiem, priesteris un tas vampīru pārītis, starp citu, Gackt ierunā to Kirishiki Seishirou, jām.

Āi, nu neesmu izlepusi, man patikās. Tagad tāda tukšuma sajūta, ka to dažu čaru ''vairāk nav''. Nav tāds happily ever after. :'D


Whaddyathink?


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Church
post Feb 11 2011, 00:02
Post #2


sewer rat
*********

Group: Jounin
Posts: 1775
Joined: 17-February 04
From: latvia / riga




whatithink? "nothing special" © dazhi politikji. Peec noskatiitaam paaris epaam nodzeests/taalaak netrackots. Neaizkjeera. Tas bija labu laiku atpakalj, jau neatceros detaljas, kaapeec tieshi nepatika. No vampiiru tematikas peec Shingetsutan Tsukihime viss liekas nepilnveertiigs kraps, retos labaakos gadiijumos ar labu melna action devu, bet vairumaa gadiijumu liikas un nodraaztas klishejas lai barotu peec viirieshu analoga goth loli merchandise spiedzoshaam meiteneem. Gaumiigu un dzilju sizhetu shajaa zhanraa atrast vairs iipashi neceru.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Arta
post Feb 11 2011, 14:07
Post #3


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 877
Joined: 30-April 08
From: Paintbucket.




Well, arī neteiktu, ka bija pārākais plots vai tamlīdzīgi, bet kaut kas man tur patika. Neteiktu, ka fakts, ka tie ir vampīri, lika man skatīties, vienīgā vampīru filma, kas tiešām man ir tā whoaaa patikusi ir Interview with the vampire, lol, kas pat nav anime, tāpēc šito neieteiktu skatīties dēļ vampīrisma.

Lai nu kā, paldies par viedokli. Moš kāds vēl ir redzējis, vēlas izteikties? c:

P.s. man riebās tā loli Sunako, weeeh. :x Un vispār nepieleca kpē tas priesteris tur ar viņu un vispār jā.. kpē viņš tur iesaistījās. :'D

This post has been edited by Arta: Feb 11 2011, 14:09


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Keydan
post Feb 11 2011, 17:54
Post #4


Key-dano
*********

Group: Chuunin
Posts: 1766
Joined: 16-April 06




Pielitoju "3 ep rule". T.i. talāk par 3 epu neskatījos.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
maitenieks
post Feb 11 2011, 23:53
Post #5


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 23
Joined: 22-August 09
From: Sabile




Pēc idejas jau seriāls nebija slikts, tika nedaudz sapinās ar to galināšanu un parādīšanos kā vampīriem. Ja būtu viss notiekošais attēlots tikai no vienas puses, teiksim, anti Shiki fakcijas, būtu daudz saprātīgāk sižeta līnija iznākusi un bonusā būtu arī ar ko pabaidīt skatītāju. Tagad ir tikai slaktiņš beigās un samērā vecmodīgs stāsts un tā plūdums.


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
austere
post Mar 5 2011, 19:35
Post #6


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 73
Joined: 5-July 09




līdz galam noskatijos, bet pateikt nav ko ...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ginta
post Mar 21 2011, 01:42
Post #7


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 638
Joined: 6-November 05
From: Rīga




Viena no domām, kas man prātā sākumā turējās bija: what the [beep]'s up with their hair and clothes?, bet kā es pārsmējos, kad (14.ep.) dabūju savu at-bildi:
IPB Image

IPB Image

IPB Image


Bet tas tā. ;D

Par seriālu kopumā runājot- līdz šausmenei tam vēl tālu un apšaubu, ka to skatoties kāda pašsajūtas tiktu kairinātas. (Ja nu vienīgi kāds ir īpaši jūtīgs pret apjomīgu mākslīgu asiņu zliešanu vai kā.) BET kā stāsts par vampīriem (vai "shiki" (no "shikabane-oni" - "corpse demon"), jo nevienam taču nepatīk nodrāzti apzīmējumi) izrādījās pat pārsteidzoši skatāms. Kas zin, varbūt tiešām tā ir tāpēc, ka (citējot maitnenieku divus postus iepriekš) "vecmodīgs stāsts un tā plūdums", bet, ja par pamatu tiek ņemts sens jo sens mītisks stāsts, tad es jau nu noteikti pieturēšanos pie tradīcijām tikai atbalstu. Ļoti priecēja arī tas, ka tēlu personības un domāšana tika puslīdz ieturētas kā normāliem cilvēkiem.

Liekot iekš MAL vērtējumu, nevarēju vēl īsti izšķirties, bet tā kā sen nebiju redzējusi puslīdz jēdzīgu tradicionālo cepināšanu saules gaismā vai koka mietu dzīšanu caur sirdīm, tad sentimenta iespaidā pavilku uz augšu - 8/10.


--------------------
┌───────────────────────────────────────────────────────────────────┐
If it looks like it's too much for you, I'll stop. So don't squeeze your ass too much.
└──────────────────────────────∩─────∩──────────────────────────────┘
( ◕ ω ◕ )
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Arta
post Mar 21 2011, 14:34
Post #8


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 877
Joined: 30-April 08
From: Paintbucket.




OMG GAGA! oDo
lololol, nāais.


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Lars
post Mar 22 2011, 23:27
Post #9


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 60
Joined: 21-June 07




Man palika atmiņā šī aina.. biggrin.gif

Attached Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Arta
post Mar 23 2011, 11:28
Post #10


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 877
Joined: 30-April 08
From: Paintbucket.




Āh jā!
Tā aina bija vienīgā, kur esviena brīdī toč nobijos, man tā liekas. :'D Bet es neatceros, kurā tieši momentā, bet kkad ap šito vietu. =D


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Seto
post Mar 29 2011, 00:18
Post #11


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 143
Joined: 24-February 04
From: Riga




Nepavilka dry.gif Bet neteikšu, ka slikts smile.gif


--------------------
Ir lietas , kas ir jāizdara!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 29 March 2024 - 10:03