IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Jauni pavedieni

Cienījamie, pirms aizsākat jaunu tēmu par kādu seriālu vai filmu, pārbaudiet, vai tāds pavediens jau nav izveidots. To var izdarīt vai nu šeit vai arī izmantojot meklēšanu.

 
Reply to this topicStart new topic
> White Album
austere
post Jun 27 2012, 14:35
Post #1


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 73
Joined: 5-July 09




IPB Image

Aired: 2009
Categories: romance, dating sim, music, harem, seinen

Sižsets kā jau ierasts: jauneklis tiekas ar vairākām meitenēm un būdams dumš un neizlēmīgs, noved viņas depresijā. Personāži, pārmaiņas pēc, nav gluži no bērnudārza, darbība notiekas palēnām, komisko elementu gandrīz nav - bet tas nemaina to, ka White Album saknē ir hc harem.

Tie, kas ir vairāk paskatijušies anime, zinās, ka ir jārēķinās ar iespējamu skrew you faktoru beigās (un ne tikai). Viens no maniem pirmajiem anime bija Chobits, kuru skatoties biju jau sagatavojies arī bēdīgam galam, dēļ tā gaudulīgā ED melodiņa vien. Un, lai gan Chobits beigas bija "mākslīgi" pagrieztas uz labo pusi, tās tomēr man patika vairāk.
Gribētos rakstīt, ka anime mani ir pieradinājis pie sliktajiem un nesakarīgajiem nobeigumiem, bet tagad pēc White Album noskatīšanās, esmu atkal pie sasistas siles. Tāda sajūta, ka visām tām 26 epizodēm nebija nozīmes. Visa tā šurpu turpu ņemšanās beigās nenoveda ne pie kāda rezultāta. Ar pēdējo epizodi pārvelkot treknu strīpu visam pozitīvajam, kas līdz tam varēja aizķerties.
Nu nav veselīgi šitie sliktie nesakarīgie nobeigumi.

This post has been edited by austere: Jun 27 2012, 14:38
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kaiter
post Jul 3 2012, 05:42
Post #2


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 10
Joined: 9-June 12




nu japaskatas ko tu piedāvā nesmu šadu brinumu vel redzejis
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 4 May 2024 - 16:39