IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Jauni pavedieni

Cienījamie, pirms aizsākat jaunu tēmu par kādu seriālu vai filmu, pārbaudiet, vai tāds pavediens jau nav izveidots. To var izdarīt vai nu šeit vai arī izmantojot meklēšanu.

3 Pages V  1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
> Kaa jums patiik "Last exile"?, Pilniigi nopietni
Tador
post Oct 24 2004, 23:22
Post #1


Hakushaku
******

Group: Kaigan Valde
Posts: 699
Joined: 20-October 04




Esmu daudz meetaajies pa pasauli (netaa) un vispaareeji noveerojis, ka "Last exile" ir ljoti iipatneejs taadaa zinjaa ka patiik/nepatiik vienliidziigam skaitam cilveeku. Es gan dommaju, ka tie, kam nepatiik vienkaarshi nesaprot, bet nu lai jau paliek.
Vaardu sakot, gribeetos dzirdeet juusu domas.


P.S.
Manas ir visaugstaakaas - es raudaaju...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ShinChan
post Oct 24 2004, 23:43
Post #2


ultrafilozofs
*********

Group: Chuunin
Posts: 1808
Joined: 18-February 04
From: durdom




Patīk. Un pateikšu kāpēc. Visupirms, un galvenokārt, tā ir šīs anime atmosfēra. Neierobežots plašums un brīvs lidojums gan anime varonjiem, gan pašam savā galvā. Lieliski animētas gaisa kaujas, te vietā ir vārds "episkas", jo tādas tās tik tiešām ir. Tālāk seko samērā interesants sižets, nekas īpašs, taču neliek ik pa brīdim bīdīt pirkstu uz deniņu pusi un sašutumā bļaut "kāda velna pēc viņi to dara!" vai "kāds stulbums!". Mazliet švakāk ir ar tēliem. abi, cik var noprast, centrālie tēli (Klauss un Lavi/Ravi) netiek īpaši labi atklāti un Klauss var bieži vien kaitināt ar savu vienvirziena domāšanu un rīcību, taču tas nav liels mīnuss. Kā jau tas nereti gadās interesantākie un saistošākie ir nosacītie negatīvie tēli un "otrā plāna" aktieri. Tādi ir Dio un Luciola (visi shounen-ai mīljotāji satraukti ietrīsas) un mehāniķu brigāde, īpaši tas strēlnieks. Anime nobeigums samērā pieklājīgs, vairāk vai mazāk tiek veiksmīgi izlavierēts starp salkanu happy end un skumīgu visu varoņu apmiršanu. Nekādu lielu pārsteigumu, taču arī sačakarēts nekas netiek. Kopumā mans viedoklis ir sekojošs: lielbudžeta episka debesu drāma, kuru var lūrēt bez vecuma un saprāta ierobežojuma.
P.s. bet tās "lidmašīnas" taču atgādina 20-30 gadu formulu bolīdus, vai ne?

P.s.s Ā, un vēl. Vienīgā anime, kuru skatoties es biju tuvu tai robežai, lai sāktu nonstopā raudāt ir Grave of the Fireflies. Beigās nudien jau sāku kamolus rīt...


--------------------
Es esmu, kas es esmu
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
zenofex
post Oct 24 2004, 23:56
Post #3


Nausicaa fanboy
*******

Group: Jounin
Posts: 1019
Joined: 12-February 04
From: Nav




Man par Last Exile ir sekojoshi uzskati:
http://anime.bug.lv/content/view/7/27/


--------------------
- "Amen, hallelujah and peanut butter!"
© Dutch, Black Lagoon
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
bypass
post Oct 25 2004, 00:24
Post #4


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 268
Joined: 22-September 04




Pirmais anime seriāls, kuru esmu noskatījies līdz galam. Labs stāsts, čarteri, animācija, cg - iekārtojās manējā favorītu listē. Jā, un kā ShinChans teica - atmosfērīga, brīva un nepiespiesta - pilnībā enjoyable.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sigfa
post Oct 25 2004, 07:20
Post #5


Kami-sama
**********

Group: ALK
Posts: 2738
Joined: 17-May 04
From: Starp pudelēm un četrām sienām




aha, jaapiekriit ShinChan un bypass. Nedaudz gan velk uz "Dune" sizhetu, bet viss jaunais ir labi aizmirsts vecais, kaa meedz teikt. Shito mantu varu tikai slaveet, jo skatiijos acis nenoveersdams un visu laiku pilniibaa izbaudiiju. Kaa jau vienmeer, tiktieshaam tie interesantaakie personaazhi ir otraa plaanaa, kur es veel pieskaitiitu Sylvanas kapteini (neatceros vaardu).

Vispaar man ne tikai patika, man pat ljoti patika biggrin.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
deBUGa
post Oct 25 2004, 08:37
Post #6


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 374
Joined: 25-May 04




nu ko izskataas, ka ShinChan visu jau ir paspeejis uzskaitiit... smile.gif

lielisks piedziivojumu anime paarstaavis... veel tikai jaapiebilst par ljoti labo grafiku. A par tiem teeliem taa ir kaa ir. Iespeejams, ka otraa plaana teeli ir "neparastaaki" un labaak paliek atminjaa (piem Dio), nav jau teikts, ka galvenajiem varonjiem jaabuut "visiespaidiigaakajiem" (parastajam mirstiigajam taa ir vieglaak iejusties jamo "aadaa" un piedziivojumos wink.gif )


--------------------
viss augstāk uzrakstītais nepretendē uz absolūto patiesību un ir tikai mans subjektīvais viedoklis...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kaarleens
post Oct 25 2004, 14:39
Post #7


Hentai
********

Group: Jounin
Posts: 1150
Joined: 13-February 04
From: Jelgava




man arī patikas lieliska animācija intresants sižets iesaku noskatīties visiem dodu stabilas 9 balles


--------------------
PERVERTS HELPING PERVERTS
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Taka
post Oct 25 2004, 15:49
Post #8


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1817
Joined: 1-September 04
From: Mežmalā, starp Baltezeru un Ādažiem




Moš var ar kādu iemainīties?
Negribas vilkt 26 sēriju seriālu...


--------------------
Press any key to continue
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Spectre
post Oct 26 2004, 11:55
Post #9


Hentai
*******

Group: Chuunin
Posts: 1008
Joined: 27-May 04
From: Bristol, UK




Uh nu taa peec Shinobi-sama ieteikumiem paleenaam velkaas KAA subojumaa tiesa gan velkaas loti leenaam ..... ghhhhh bet nu kad novilksies paluureeshu un doshu savu noveerteejumu.


--------------------
IPB Image
SPECTRE - Special Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge, and Extortion
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Rob_X
post Oct 26 2004, 16:12
Post #10


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 491
Joined: 16-February 04
From: Riga




Last Exile Rulz smile.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Inc
post Nov 27 2004, 18:22
Post #11


Danshaku
****

Group: Jounin
Posts: 158
Joined: 22-July 04




Patiesi jauka anime. Lljoti dziljsh emocionaals saviljnjojums gan netika noveerots smile.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tador
post Nov 28 2004, 13:41
Post #12


Hakushaku
******

Group: Kaigan Valde
Posts: 699
Joined: 20-October 04




QUOTE(Inc @ Nov 27 2004, 17:22)
Patiesi jauka anime. Lljoti dziljsh emocionaals saviljnjojums gan netika noveerots smile.gif
*


.Taa pasaule shkiet tik ideaala, skaista... es audaaju, jo redzeeju to...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Inc
post Nov 28 2004, 15:08
Post #13


Danshaku
****

Group: Jounin
Posts: 158
Joined: 22-July 04




QUOTE(Tador @ Nov 28 2004, 12:41)
QUOTE(Inc @ Nov 27 2004, 17:22)
Patiesi jauka anime. Lljoti dziljsh emocionaals saviljnjojums gan netika noveerots smile.gif
*


.Taa pasaule shkiet tik ideaala, skaista... es audaaju, jo redzeeju to...
*



Nerimstoša karadarbība, bezjēdzīga asinsizliešana, uzspēlēta bruņniecība. Ģilde (neliela paralēle ar Frank Herbert - Dune), kura kontrolē situāciju. Vai tiešām tā ir ideāla pasaule?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hikaru
post Dec 13 2004, 11:59
Post #14


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1427
Joined: 25-October 04
From: Latvia




Nu noskatjos 2 sērijas un čoto man nevisai patika. Šaudās ar peimitīviem 18. gs. ieročiem un vienlaicīgi lido ar baigiem kuģiem, kuri šaudās ar super lādiņiem. Nu kaut kā tas nesapas viss kopā. dry.gif
Un vēl lido ar kaut kādiem jocīgiem kukuruzņikiem... Iedarbina kā kukuruzņiku. Pēc tam apgriežas gaisā uz vietas kā helikopters. Un tad turpina lidot kā kukuruzņiks.
Negribās tālāk skatīties vispār. Man vispār maz interesē 20. gs. Pasaules kara lidmašīnas.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
zenofex
post Dec 13 2004, 12:51
Post #15


Nausicaa fanboy
*******

Group: Jounin
Posts: 1019
Joined: 12-February 04
From: Nav




Hehe.
Patiesiibaa jau staasts nav par 20. gs lidmashiinaam biggrin.gif

Un personiiigie ierochi tik vienkaarshi visdriizaak ir taapeec ka uz vanshipiem esoshie ir daudz par smagu lai cilveeks veiksmiigi vareetu to panest.

Bet nu ok, lai gan man ljoti patika shis seriaals, gaume katram sava. Man piemeeram tuvs ir steampunks, un taapeec shis seriaals atrada kaktinju sirdii.

Seriaala lielais pluss ir vienkaarshi cilveeki, kas meegjina tikt ar dziivi galaa, ne vienmeer sanaak, nu, kaa dziivee. Par to cik autentiski un maksimaali dziivei piemeeroti ir ierochi un tehnika nenjemos spriest, neesmu no tiem kas analizee katru siikumu filmaas un dikti spljaudaas, ja tas ir kaut kas, kas nevar peec teorijas lidot, shaut, ruukt vai kaa citaadi darboties.

Nu vo taa smile.gif


--------------------
- "Amen, hallelujah and peanut butter!"
© Dutch, Black Lagoon
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

3 Pages V  1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 25 April 2024 - 11:56