IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Uzmanību!

Foruma sadaļā "Offtopic" posti netiek skaitīti.

 
Reply to this topicStart new topic
> .svf, kas tas īsti ir?
arteck
post Nov 12 2004, 02:25
Post #1


Unregistered









Jā, tā arī joprojām neesmu izpratis, kas .svf par zvēru.
QUOTE
SVF is designed to be a simple format for describing vector images. The basic drawing objects include points, lines, circles, arcs, bezier curves and text. Features of the format include layers (for controlling the visibility of objects), hyperlinks (for allowing the user to click on a portion of the drawing to perform an action), notifications (for sending messages when the user has passed a certain zoom level), fills, and the ability to override the default colors.

Es saprotu tekstu, bet es nesaprotu būtību. Labi, es esmu lauznis, tāpēc varbūt kāds varētu paskaidrot, ko tas svf īsti dara? Priekšam vajadzīgs? Lielākoties filmām un mūzikai komplektā nāk līdzi šis brīnums un es to vienmēr dzēšu ārā un nekas jau nemainās, taču mana ziņkāre no tā neizplēn.
Go to the top of the page
+Quote Post
CaptSolo
post Nov 12 2004, 02:42
Post #2


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 6
Joined: 15-March 04




QUOTE(arteck @ Nov 12 2004, 01:25)
Es saprotu tekstu, bet es nesaprotu būtību. Labi, es esmu lauznis, tāpēc varbūt kāds varētu paskaidrot, ko tas svf īsti dara? Priekšam vajadzīgs? Lielākoties filmām un mūzikai komplektā nāk līdzi šis brīnums un es to vienmēr dzēšu ārā un nekas jau nemainās, taču mana ziņkāre  no tā neizplēn.
*



Man tieši šobrīd ir problēmas ar ārzemju trafficu - tādēļ stāstu no galvas un par linkiem nevaru garantēt. Bet pamatā lietas būtība ir tāda:

Šeit Tu saskaries ar vai jauc kopā 2 formātus:

1. Failu ar paplašinājumu .SVF, kurš nereti nāk līdzi visādiem lieliem, vairākās daļas sadalītiem arhīviem (piemēram, filmām). Tas pat nav īsti formāts, bet vienkārši fails ar paplašinājumu .SVF. Un, ja to apskatās ar kādu teksta vieweri, var redzēt, ka tas satur failu kontrolsummas. Ir softi, kas šīs failu kontrolsummas pārbauda un pasaka vai kāds fails nav bojāts.

2. Ir arī SVF vektoru grafikas formāts, kam varētu būt sava līdzība ar Flash vai arī adobes illustrator failiem. Nu vispār vectoru grafika. Tas atbilst Tevis citētajam apraxtam, bet tam nav nekada sakara ar failiem, kas nāk līdzi filmām. ph34r.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Nov 12 2004, 03:22
Post #3


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




Par SVF (Simple File Verification) formaatu vienkaarshi briinishkjiigs paskaidrojums atrodams sheit:
http://www.helium2.com/eng/forum/viewtopic.php?p=5608


Un kaa jau CaptSolo teica, tas, ko tu tur biji iepostojis, bija par to SVF (Simple Vector Format), kas paredzeets vektoru grafikas glabaashanai failaa.

Un ja tevi maac zinjkaare, kas tad iisti ir vektoru grafika:

Vektoru grafikas bildes no parastajaam atshkjiras ar to, ka vinjaas netiek glabaati bildes pikselji (bildes neglabaa pa punktiem), bet glabaajas pashi objekti, kuri bildee redzami. Ja bildee redzama liinija, failaa ierakstiits, ka tur ir liinija (nevis pa pikseljiem, bet no kurienes uz kurieni jaavelk). Japaanas karogu vektoru grafikaa saglabaat vienkaarshi - jaasaglabaa informaacija, ka tur atteelots balts taisnstuuris, kam pa virsu aplis. Piemeeram shaadi: "<taisnsturis 1,5 pret 1 balts centraa> <aplis sarkans centraa>" - tas stulbs piemeers, bet uzskataamiibai deriigs.

Vektorgrafika ir laba dazhaadiem raseejumiem, fontiem, jo aiznjem maz vietas un, palielinot bildi ljoti ljoti lielu, kvalitaate nemainaas nemaz (parastaam bildeem samazinaas taapeec, ka pikseljus palielinot, vinji peec buutiibas ir lieli kluciishi). Sliktums ir tas, ka bildei jaasastaav no dotiem objektiem (liinijaam, kluciishiem, ...)


Par SVF vektoru grafikas formaatu:

Viss ir aprakstiits sheit: http://www.softsource.com/svf/spec.html

Ljoti paskaidrojoshs piemeers no augshmineetaas lapas:
"
The following code draws a line from (10,10) to (50,30).
SVFOutputMoveTo(fp,10,10);
SVFOutputLineTo(fp,50,30);

"


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
arteck
post Nov 12 2004, 14:00
Post #4


Unregistered









Aha, nu jā, tam Simple File Verification arī uzdūros tikai tagad domāju, kāpēc es tā iespītējos uz to vektorformātu. Laikam jau tāpēc, ka pats ar to ņemos. Kas ir vektografika, zinu, taču edg tekstiņi ļāva to saprast sīkāk. Paldies. un paldies arī CaptSolo.
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 18 June 2024 - 10:38