IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Jauni pavedieni

Cienījamie, pirms aizsākat jaunu tēmu par kādu seriālu vai filmu, pārbaudiet, vai tāds pavediens jau nav izveidots. To var izdarīt vai nu šeit vai arī izmantojot meklēšanu.

 
Reply to this topicStart new topic
> Hai to Gensou no Grimgar, Fantasy RPG
Hikaru
post Jan 24 2016, 08:01
Post #1


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1427
Joined: 25-October 04
From: Latvia
IPB Image

Apraksts:
"Pēkšņi nezinot, kur atrodas, kāpēc un no kurienes nākuši - tumšā vietā pamostas vairāki jaunieši. Šī ir RPG fantasy pasaule, kur viņiem jāveido party, jācīnās par loot'u un jāmācās jauni skill'i. Ko jūs darītu, ja nonāktu tādā skarbā vidē?"


Es esmu ievērojis, ka mani piesaista šāda veida anime. Šis ir pavisam jauns seriāls, jau ir iznākušas pirmās 2 epas. Pirmie priekšstati atšķirībā no citām anime, liekas, ka pirmās epizodes ir diezgan slow-paced un garlaicīgas, but I believe it is a Korean RPG.

Man patika, kā jaunie "spēlētāji" ir pilnīgi iesācēji, kas vēl neprot īsti cīnīties pret monstriem. Viņiem pat jāveido party, lai cīnītos pret vienu goblin'u, kas ir vājākais monstrs šajā pasaulē - kas man likās diezgan pārspīlēti. Man gan liekas, ka pie vainas ir pārāk liels party ar dažādām klasēm, katrs cīnās savā veidā un nav iespējams saskaņot kā nosist monstru. Labāk visiem būtu jāiestājās vienā vai divos guild'os, tad būtu vieglāk cīnīties vienā veidā, monstrus tad tik slaktētu.

Ja tālāk turpināsies tikpat lēni, un anidb rāda Unknown Number of Episodes, tad kad nonāks līdz grind'am, cerams nebūs Naruto ar bezgalīgi daudz sērijām.
Tad jau labāk skatīties "Dungeon ni Deai wo Motomeru no wa Machigatteiru Darou ka" (kurš ir labāk sabalansēts serials), kuru šobrīd skatos un man ļoti patīk. tongue.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hikaru
post Mar 10 2016, 21:38
Post #2


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1427
Joined: 25-October 04
From: Latvia
I can't stop laughing laugh.gif

IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 Lo-Fi Version Time is now: 19 January 2020 - 05:58