IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Jauni pavedieni

Cienījamie, pirms aizsākat jaunu tēmu par kādu seriālu vai filmu, pārbaudiet, vai tāds pavediens jau nav izveidots. To var izdarīt vai nu šeit vai arī izmantojot meklēšanu.

4 Pages V < 1 2 3 4 >  
Reply to this topicStart new topic
> Chobits, review
pinksakura
post Jul 30 2005, 14:12
Post #31


Hentai-chan
******

Group: Chuunin
Posts: 604
Joined: 23-July 05
From: :D




ziniet man ļoti patika kad viņa meklēja darbu....tas bija super...
yes yes the same

(Points at Tsukino) Hideki! Hideki! Hideki! Hideki! Hideki! Hideki! Hideki! Hideki! Hideki! Hideki! Hideki! Hideki!
ode baba!


--------------------
Agent Smith: We're willing to wipe the slate clean, give you a fresh start. All that we're asking in return is your cooperation in bringing a known terrorist to justice.
Neo: Yeah. Well, that sounds like a pretty good deal. But I think I may have a better one. How about, I give you the finger
[He does.]
Neo: ...and you give me my phone call.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
jurc
post Jul 30 2005, 14:18
Post #32


Tennou
*********

Group: Jounin
Posts: 1993
Joined: 21-October 04
From: Liepāja




eu.. davai beidziet spamot ar savu Hideki!


--------------------
IPB Image
I have anime to thank for my life now,my attitude,my friends,i have learned lifes greatest lessons through simple anime.They are my sanctuary.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
not_alone
post Sep 7 2005, 22:00
Post #33


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 460
Joined: 3-December 04
From: Nenoteikta atrašanās vieta




varbūt tas tā nevietā,bet šodien,pārslēdzot kanālus,pēkšņi nokritu no gultas(es nemeloju).pa muztv gāja chobits.arī tikko bija chobits. noskaidroju,ka chobits iet pl. 13:25 un 21:00.rīt būs k-kāda 4tā vi 5tā sērija...omg...es esmu starā smile.gif


--------------------
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
not_alone
post Sep 8 2005, 08:00
Post #34


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 460
Joined: 3-December 04
From: Nenoteikta atrašanās vieta




a kuros laikos tad pa mcm iet?un mtv?es tos kanalus skatos katru dienu un visu laiku,bet neesmu ne reizi redzējusi(nu,atskaitot tikai pirms 4 gadiem card captor sakura)...vottā.
ir tāds krievu mūzikas kanāls "Muztv",un tur tiešām ir chobits,es nemeloju smile.gif


--------------------
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shoune
post Sep 8 2005, 18:40
Post #35


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 119
Joined: 13-July 05
From: tagad uz kadu laiku parvacos uz Londonu... =(




nu man pa MCM un pa vel daziem muzikas kanaliem un par Francu Mangas kanalu un par vel daziem multenes kanaliem iet One Piece Driz radis Naruto un Fullmetal Alchemist heh =DDD, bet sudigi ka viss franciski... =)


--------------------
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Chufanzo
post Oct 30 2005, 16:04
Post #36


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 154
Joined: 2-July 05
From: Riga...




Hmm biju laikam palaidis garaam sho sleju, jo jau pasen noskatiijos, bet atminjaa ir palicis, tas noziimee, ka ir bijis tieshaam labs seriaals. Viena no svariigaakaaam lietaam, kas palika atminjaa ir, ka robotu cilveeks nevar izveidot kaa perfektu cilveeku - shinii gadiijuma tas raksturojaas ar to, ka chibi iemiileeja pirmo ko ieraudziija(taada bija programma)...


--------------------
Neverless anime is a religion in which man can come in temrs with peace, joy, sadness and other emotions. Even more, this religion never ages...
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
GoldLeader
post Oct 31 2005, 16:55
Post #37


Magepunk
**

Group: weirdo
Posts: 77
Joined: 27-October 05
From: The Holy Vault 13




Čobits lieliski parāda robotisko domāšanu, un klausīšanu pavēlēm! biggrin.gif Ceturtā epizode, kurā viņa pirka apakšbikses bija ģeniālākā vieta pa visu seriālu...uz beigām gan viss kļuva šizīgs, bet vispār bija labs smile.gif


--------------------
Legal Disclaimer: This post is brought you by "Teh SourceTM: A History in Spam" Foundation. © 2005-2005 All right reserved. Contact info: 08-00-SA-PAM. Call now and we'll send you a signed picture of Zerg Licking his Elbow (18+). Prizes are limited in numbers. Teh Source is not suitable for children below age 3, and is dangerous to pregnant women, people with heart disease, Bill Cosby and WizO_Sith. Abuse it at your own risk. Teh Source doesn't exist, can't exist, but it is. Got it? I thought so. You're not enough idiotic to Enter Teh Source. Follow the white rabit, but you may aswell cook it. What now, spam? Viva la revolution, Viva la spame!!!111!1111ShifTYoneTwo!1
Reply With Quote
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sushi
post Nov 1 2005, 01:23
Post #38


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1675
Joined: 11-July 05
From: Somewhere I belong?




Man patika taa seerija, kur Hideki nemitiigi baidiijaas no taa staasta par 104 istabu! Kaa vinjam triisas smiekliigi skreeja paari! laugh.gif


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Aven
post Dec 22 2005, 22:28
Post #39


Kaigan īpašums


Group: weirdo
Posts: -170
Joined: 21-November 05
From: Rīga => Vecmīlgrāvis




Es gan viilos nobeigumaa, kautko citu biju gaidiijis, un gaidiiju un gaidiiju un pat nepamaniiju ka titri saaka iet, omg. Bet tomeer ljoti laba anime, vienu briidi shkita izstiepta bet peec tam actions atsaakaas no jauna un es nonstopaa seedeeju pie datora un gaidiiju kameer ielaadeesies naakamaa epa..
Vakar shaadaa veidaa es noseedeeju liidz pus chetriem riitaa.
Veelreiz saku:chobits-teh bestest anime ever!! tongue.gif tongue.gif tongue.gif


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Rika
post Jan 22 2006, 16:43
Post #40


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 268
Joined: 6-November 05
From: I am un-locatable




Vnk ljoti forsha anime!Gan smiekliiga,gan interesanta! Super!!! Es pat savas emocijas nevaru izteik!


--------------------
даже добро делал всем на зло
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
dzeerveniite
post Jan 23 2006, 09:49
Post #41


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 87
Joined: 1-December 05
From: Juurmala




QUOTE(not_alone @ Sep 7 2005, 20:00)
varbūt tas tā nevietā,bet šodien,pārslēdzot kanālus,pēkšņi nokritu no gultas(es nemeloju).pa muztv gāja chobits.arī tikko bija chobits. noskaidroju,ka chobits iet pl. 13:25 un 21:00.rīt būs k-kāda 4tā vi 5tā sērija...omg...es esmu starā smile.gif
*




Njaa tur patieshaam gaaja chobit un pec kaada laika full metal panic un veel peec kaada laika chrno crusade laugh.gif

Bet par chobitiem vnk super anime
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Arts
post Jan 24 2006, 00:36
Post #42


Koushaku
*******

Group: Chuunin
Posts: 940
Joined: 10-September 05
From: The world itself,in reality




Nu saturaties pa MuzTV iet Elfen Lied,vai kas tamlīdzīgs.Tieši Chobits man lika tik ļoti interesēties par anime. smile.gif


--------------------
IPB Image
When you do things right,people will think you haven't done anything at all.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kaede
post Feb 3 2006, 20:38
Post #43


Koutaishi
********

Group: Chuunin
Posts: 1221
Joined: 25-October 04
From: maybe in your dreams




Chobits man riktīgi patika. Nostījos pāris dienās tās sērijas un man šausmīgi iepatikās. Visa tā noslēpumainība, kas ir šī savādā persakone Chii. Tas čalis- Hideki- baa, kāda rēka man par viņu bija. Kā īsts puisis no laukiem. laugh.gif
Patika tā skolotāja un Jumi. Baigi divi jaukie tēli. Godīgi sakot- beigās biju krietni vīlusies. Cerēju, ka tas viss vilksies garāk un būs lielāks noslēpums, kā tas izrādījās. Patika pretpēdējās sērijas beigas, kad Chii jautāja Hideki, vai viņš ir viņas īstais, bet tad, kad Chii pārmiesojās Freija, tas likās krietni...truli, kaut kā. rolleyes.gif
Kopējais iespaidds- interesanti! smile.gif
Ā, un Chii patiesi ir smukulīte! rolleyes.gif


--------------------
Music is life!



Karneola-rakstnieku forums

IPB Image

Vieta tavām grafiskajām novelēm
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
harpy
post Feb 3 2006, 21:40
Post #44


Lira member
*****

Group: Chuunin
Posts: 428
Joined: 29-October 05
From: citur




Vieniigaa lieta, kas man shajaa anime patika - bilzhu graamata ko Chii lasiija, paareejais - komedija, kas mani nu nekaa nesaistiija.


--------------------
IPB Image
...I'm not sleeping - I'm thinking...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
bladez
post Feb 17 2006, 00:14
Post #45


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 237
Joined: 8-February 06
From: City of Townsville




Nu ko. Tikko pirms 5 min. arī noskatījos Chobits. Pašlaik tas ir mans 1# Anime. Noveda līdz asarām. Vislabākā sērija bija pēdējā (ja neskaita bonus 27. sēriju). No sākuma es tiešām nodomāju to ĻAUNĀKO. Nu....jūs paši zinat ko. Bet pēc tam paliku tik priecīgs (un atvieglots). Šīs man šķiet bija mūžsenais stāsts par Burationo, kurš grib kļūt par cilvēku, lai justu lietas ko jūt cilvēks. Vienīgi Chii pati negribēja tieši KĻŪT par cilvēku, bet just šīs lietas.

P.S. Mana mīļākā humoristiskā sērija bija par Pantsu.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

4 Pages V < 1 2 3 4 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 15 June 2024 - 16:19