Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Bishoujo Senshi Sailor Moon
Anime forum > Anime > TV, OVA & Movies
Hikaru
Animi esmu visu redzējis. biggrin.gif
Nejauši paskatījos Sailor Moon live action seriāla dažas sērijas. Vispār patika. Interesanti paskatīties un pasmieties, kā aktieri spēlē galvenos varoņus, un salīdzināt ar animi. Sižets līdzīgs kā animē.
Sailor Mars:
image
image
image
image
image
SKAISTI wub.gif

Opening dziesmu gan varēja paņemt to pašu no anime. Nu un tie monstri kaut kādi stulbi... vispār jau tāpat kā animē. Un kaujas arī stulbi (kaut kāds balets nevis kauja). Bet galvenie sliktie bosi ir tie paši, kas animē. Tie ir forši.
Būs vien jākačā un jāskatās tālāk. biggrin.gif
baseboalbatboy
biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Var redzēt ka ņirdzīgi ( un stūlbi ...) cik debīlam cilvēkam jābūt lai kaut ko tādu tēlotu ?
Kikumi
Nu tu jau vēl neesi redzējis La Blue Girl live action series... O_o
Ella
O jaaaaaaaaaaaaaaaaa ( ha ha ha ha ha *vaartaas pagriidu un meegina ievilkt gaisu jo saak jau smakt no smiekliem*)
Hideki
QUOTE(ELLADORA @ Jan 8 2005, 21:50)
O jaāaāaāaāaāā ( ha ha ha ha ha *vārtās pagrīdu un mēgina ievilkt gaisu jo saak jau smakt no smiekliem*)
*


Pirmaa bilde ir rulzzzz! laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Kārtējo reizi parliecinos, ka pareizi dariju, ka neskatijos. tongue.gif
Labāk būtu uztaisijuši animi pēc mangas (pēdējo daļu) vai prikvelu Sailor V. Vai kādu mūvīti.
Seven_of_zero
wacko.gif wacko.gif wacko.gif AK VAI. tas viss ko es varu pateikt.
Hikaru
Sailor Mars vēl izskatās normāli. Bet pārējās galīgi stulbi. laugh.gif
Pašā seriālā to saka. laugh.gif
image
Kikumi
Kas tas tāds? blink.gif
Seven_of_zero
Sailormoonas bralis. biggrin.gif
Hikaru
QUOTE(Kikumi @ Jan 9 2005, 19:40)
Kas tas tāds? blink.gif
*


QUOTE(Seven_of_zero @ Jan 10 2005, 05:58)
Sailormoonas bralis.  biggrin.gif
*


Tieši tā. biggrin.gif

Izturēju veselas 8 sērijas noskatīties. wacko.gif Viss. Vairāk neskatīšos. Nu bet jaunu experience dabūju (live action paskatīties).

Ok! Tagad par anime. biggrin.gif
No Sailor Moon animes man super patīk BGM mūzika (BGM2, BGM3) (Tā ir japāņu versijas mūzika. Bet, piemēram, amerikāņi paši savu mūziku ielika). Vispār man ļoti patīk tāda 90.-to gadu stila background mūzika, kādu izmantoja Dragon Ball Z u.c. animēs. Tagad vairāk tik foršas melodijas nesacer.
Kikumi
Ak, tad brāļuks... smile.gif
+Chibi+
Es kā rūdts SM fans nevar izturēt live aciton... vgienkārši NEVARU!!!! Hah hah, that's too funny for meh! laugh.gif
aya-angel
Nē, man šis meistardarbs jāredz!!!!!!!!!!!!! Obligatoriski!!!!!! laugh.gif
Vai kādam tas ir uz CD?
+Chibi+
Šoreiz tev nāksies iztikt bez manis.... tongue.gif Un neticu gan, ka ir daudz cilvēku, kas brīvprātīgi tērētu matricas TAM. laugh.gif
Ghoul
QUOTE(Kikumi @ Jan 8 2005, 21:22)
Nu tu jau vēl neesi redzējis La Blue Girl live action series... O_o
*


No animes slikti palika bet ar iistiem aktiriem vareetu buut ................ naf tu la blue girl skatijies???????????? wink.gif
Hikaru
QUOTE(aya-angel @ Jan 11 2005, 09:09)
Nē, man šis meistardarbs jāredz!!!!!!!!!!!!! Obligatoriski!!!!!! laugh.gif
Vai kādam tas ir uz CD?
*


Man vēl laikam uz cietā mētājas 3 sērijas. Ja vēl vajag es varu uz CD-RW ierakstīt, iedot paskatīties. biggrin.gif
Westy
kas tas par **** dry.gif
anyway - gaidiet DBZ live action
.....................................................
http://www.dbzsc.com/?dbzsc=live_action
http://dbzlivemovie.proboards18.com
Shinobi-sama
engel balto....... DBZ live action.... *histeeriski njirdz*
pietiek jau ka vinji multenee bezjeedziiig muld pirms izdara kaadu kustiibu, kas tad buus live? 10 min skatiisieties uz sastingushaam(jakobi emocijaam) sejaam un tad pusstundas vaardu batls notiksies: kursh par kuru krutaaks, kaa kursh kuru apvedis apstuuri, cik nu kuram tie triki azotee, kuram speeciigaaks povers... karoch meerisies ar chibrikiem.... ja salor moon veel var paprieceet acis ar jap zakjiem tad DBZ ir jau stulba izvirtiiba... nu bet kaa saka naudai birka nav klaat gudra/stulba
Wiper
QUOTE(Shinobi-sama @ Feb 10 2005, 18:36)
10 min skatiisieties uz sastingushaam(jakobi emocijaam) sejaam


Ohh, kaa man tas peekshni Naruto atgaadinaajaa... Vismaz pirmaas 50 seerijas
aruka_sei
tā tīri neko, skatīties var, bet varēja uztaisīt vēl labāk.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.