Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Oni
Anime forum > Anime > Manga
Ghoul
Nu tad taa kaads jau noteikti zin speeli ONI tad vai kaads zin kur vareetu novilkt ONI mangu.....?????? sad.gif
Yume
A viņa vispār ir?
Es zinu mangu kas saucās Oni, bet tā ir par samurajiem, edo ērā.
Paskaties vai tāda vispār pastāv, un ja jā, tad kāds pilnais nosaukums.
Ghoul
Nu skatiishos bet speelju zurnaalos bija rakstiits ka taada buus....... wink.gif
X_Kamui
Speli redzeju, bet par mangu neko nedzirdeju..... smile.gif
blink.gif Un kada žurnala tu to lasiji???
Ghoul
QUOTE(-Kai- @ Jan 14 2005, 23:33)
Speli redzeju, bet par mangu neko nedzirdeju..... smile.gif
blink.gif Un kada žurnala tu to lasiji???
*


Ir taads IGRO MANIJA...............
Ghoul
Izskataas ka manga tieshaam ir un taa arii saucas ONI........
Kyoushu
Njaa speeli zinu. To mans draugs dabuuja no shareazas ar nosaukumu battlefield. (es protams quickly no vinja savaacu speeli). Diemzheel neesmu veel ieinstaleejis =(
Spectre
ONI mmm biju novilcis ANIME pirmo seeriju bet taa rii vairaak neparadijaas next epas ...... bijujau pat piemirsis ka taadu kadreiz bijuskatijies varbuut kadam ir ????????? Mosh tas ikai taa suberu grupa izdomaaja ka nevaig viniem subot oni un viss ???
Ghoul
QUOTE(Spectre @ Jan 21 2005, 20:06)
ONI mmm biju novilcis ANIME pirmo seeriju bet taa rii vairaak neparadijaas next epas ...... bijujau pat piemirsis ka taadu kadreiz bijuskatijies varbuut kadam ir ????????? Mosh tas ikai taa suberu grupa izdomaaja ka nevaig viniem subot oni un viss ???
*


Nezinaaju ka ONI ir ari anime, tad jau manga ir noteikti
Kyoushu
me ar... Eu a taa anime bija sci-fi? Ja jaaa ta jau laikam buus oni.... Tikai pats waards Oni rada neweelamas atsauksmes... Turklaat speeles saakumaa tutoriaali teikts: "Move your mouse to change your orientation" lol es toch noreecos
baseboalbatboy
A kur to spēli var dabūt?
X_Kamui
ph34r.gif Es pirms trim dienam to Molaa nopirku.....
var but ka tur ir vel.....
baseboalbatboy
A,kā tā spēle saucās tikai ONI??? unsure.gif
Ghoul
Nu jaa taa tas arii saucas.........
SheWr
Cik nu par Oni speeli esmu redzeejis un dzirdeejs...nu taa ne iipashi....nebija nekas kas mani tur saistiitu, ljoti prasti.



SanGoku, ja viss kas tev sakaams ir ....., tad luudzu vispaar nedalies ar mums shajaa noderiigajaa informaacijaa....
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.