Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Le Portrait De Petit Cossette
Anime forum > Anime > TV, OVA & Movies
Ito no Kazuki
image image
imageimage

Nez, vai nu piesaistīja nosaukums franču valodā (ar gramatikas kļūdu piedevām), vai arī tradicionālais OVA 3 sēriju skaits (jā, trešo vēl neesmu dabūjusi, žēl, žēl), kas solīja mazu anime pieredzes bagātināšanu īsā laikā, lai nu kā, ieraudzījusi PdPC aprakstu "Manga sZene", sagribēju noskatīties...

Pats animācijas stils līdz galam nepatīk - it kā ir pietiekami rūpīgi atstrādāts, bet dažviet tomēr atstāj tādu nepabeigtības iespaidu. Visumā vizuāli skaists darbiņš, tikai dažkārt sirreālās ainas pārsit robežas...Un mazliet apnīk asinis.

Sižets, kaut ne sevišķi oriģināls, ir pietiekami aizraujošs - puisis, kurš caur antīku glāzi novēro mazas meitenītes (Kosete) dzīvi, samīlās viņā, meitenītes gars iegūst pār viņu arvien lielāku spēku un viņai ir kāds tumšs noslēpums...Jada jada jada...

Mūziciņa pietiekami apmierinoša - pavelk uz Noir, tikai ne tik daudzveidīga...

Tāk, oficiālais N-FO...

Katrā ziņā - ja nav žēl laiciņa, var droši uzmest aci, gan jau nenāksies pievilties ^^
bbad
BT:Portrait de Petit Cossette
kaarleens
tauta lietojam tak anidb.info
tur njemam ar serach atrodam Le Portrait De Petit Cossette
http://anidb.info/perl-bin/animedb.pl?show...+Petit+Cossette
tur pa vidu ir smuki paraadiitas suberu grupas kas ir subojushas
piem. AnimeForever uzpiezham uz vinju tiekam iekshaa lapaa
http://anidb.info/perl-bin/animedb.pl?show=group&gid=233
un tur augshaa ir smuks urlis uz vinju maajas lapu URL: http://www.animeforever.org kur arii var atrast torrentus =) taa lielaakoties var dariit ar visiem suberiem .
protams var arii lietot http://baka-updates.com vai http://boxtorrents.com/search.php ierakstam tur serchaa nosaukumu un taalaak viss elementaari cool.gif
Sushi
Nja nu aizgāja jau bišķi offtopikā biggrin.gif
Oh well, man ļoti patika šī ova. Kas man patika visvairāk- animācija, backgraundi.. bija tiešām smuka grafika, man patika. Ā un mūzika arī, ļoti patika endings.
Stāsts.. nu bija diezgan labs, vislabāk man patika pēdējā sērija, jo tur visvairāk kkas notika. Likās, ka pirmajā un otrajā sērijā viss tāds.. nez garlaicīgs.
Man liekas, ka bija par maz horror un par daudz asinis.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.