Help - Search - Members - Calendar
Full Version: 1000. posts :)
Anime forum > otaku.lv > Offtopic
Roze
Apsveicam Robik ar 1000. muusu mazajaa foruminjaa smile.gif
Naakoshais meerkjis sasniegt 10 000 vai jau 1 ljimonu =]

Ganbare!
Rob_X
ES uzliku 1000. postu? ph34r.gif blink.gif huh.gif
kaarleens
man pilniigi asaras saskrien no prieka kaa tev viss attiistaas un iet uz priekshu wub.gif spamojam liidz limoninjam
ShinChan
Pirmaa robezja sasniegta, bet kas veel naaks ohmy.gif (kaa vienaa labi zinaamaa univermaaga reklaamaa) he, he. Patiesiibaa prieciigs notikums, tikai lai sakasiitu 10, 100 vai vairaak tuukstosjus ar paaris aktiivajiem sjii foruma postotaajiem buus par maz. Masas vajag un praatiigus postotaajus. Tas mans veeleejums uz prieksjdienaam...
Batou
buus vairaak interesantas anime ko skatiities buus arii vairaak postu. (aww, how selfish).
Rune
pfff , es jau padomaaju ka Robik`am 1000. posts laugh.gif
edg
Jaa, ja Robik`am tas buutu 1000. posts, tad te pa forumu 2000 kakjiishi meetaatos... un visi vinji... ekhem... mnja...
zenofex
Apsveicu Robiku! Nicu Taimingu Da Yo laugh.gif
Rob_X
QUOTE (zenofex @ Mar 18 2004, 10:05 AM)
Apsveicu Robiku! Nicu Taimingu Da Yo laugh.gif

Nu paldies paldies. smile.gif

Nu, es te skatos, ka vavrbuut cilveekiem nepatiik mans avatars un vajadzeetu vinju nomainiit. Ja taa tad pasakiet.



P.S. Ko noziimee Nicu Taimingu Da Yo ?
zenofex
"Nice Timing!" japaanju izloksnee wink.gif Tas ir, njemot veeraa vinju izrunas iipatniibas.

Piemeeram ,vinjiem vaardi nekad nebeidzas ar liidzskani, un citas lietas.
Rob_X
Man jau likaas, ka kaut kas velk uz ang. val. smile.gif
keitaro
pareizi būtu [naisu taimingu da yo] nevis nice.
zenofex
Sorry, jaa, Keitaro taisniiba. cool.gif
edg
Robik, man patiik tavs avatars : laugh.gif funny for sure...
Rob_X
Why, thank you. smile.gif Ta jau laikam nevajadzees mainiit. rolleyes.gif
xikes
nez.. laikam jaabuut nedaudz maniac, lai dabuutu tos peedeejos titulus ... huh ... cool.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.