Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Silent Hill sērija.
Anime forum > Anime > Games
Tuning-man
Ko domājat par šo spēļu sēriju?
Leonheart
roxorz pownz etc.
man baigi patik serijas chara designer un modeler. ipashi modeler, tadas sejas modelet kada maya vai cita 3d softa. grr. mozh vinjas nau hyper realistic, bet who cares?
*atvainojiet ka bez garumzimem
wIZARD
esu speeleejis trasho dalju un man liekas ka speele nav slikta
tiku liidz vietai kuru galvanaa varone redzeeja sapnii bet kaa
tikt taalaak nezinu...
jurc
QUOTE(wIZARD @ Jan 20 2005, 19:35)
esu speeleejis trasho dalju un man liekas ka speeliite nav slikta
tiku liidz vietai kuru galvanaa varone redzeeja sapnii bet kaa
tikt taalaak nezinu...
*


laugh.gif Tā jau noteikti bija Demo versija! Tur vienkārši tālāk nevar tikt!
Esmu spēlējis visas izņemot 4 daļu (kurai šobrīd kačājās demo versija). Visā visumā viņas visas ir vienādas, bet visvairāk patika pirmā daļa, trešā daļa atstāja sliktus iespaidus par to ka bija grūtības palaist un izejot spēli kautkur līdz pusei tā vienkārši vairs negribēja iet, rādījās grafikas gļuki. Kā sacīt jāsaka - jo tālāk jo lielākā d**sā!
Bet nu ja salīdzina Residenti Evil un Silent Hill tad priekšroku dodu otrajam variantam.
wIZARD
nekaa tamliidziiga dry.gif vienkaarshi galvanaa varone atgriezhas sapnii redzeetajaa vietaa peec shaadiem taadiem piedziivojumiem lielveikalaa,
metro stacijaa,metro un slimniicaa. tikain shoreiz tas ir pa iistam wink.gif

EDIT:nu cik nu tur pa iistam biggrin.gif speele kaanekaa
Kyoushu
Hah...aizejiet uz http://www.newgrounds.com un pie halowiina kolekcijas taada forsha speele bija.. Ir man shkjiet weel tagad.. Kur tu staigaa pa kaut kaadu maaju. Ja no taas paliek shermi, Silent Hill wienkaarshi nepieskaraties =)) naktii paguleet newareesiet XD

tas no manas pieredzes (ne personiigaas)
Dero
Visu sabojaa Pxel Shaizers (3. & 4. daļai)
TRoTiLs
njaa Silent Hill man ljoti patika, aktiivi speeleeju 3 dalju un izgaaju, beigas nebij iipashi iespaidiigas bet nu visu speelees laiku gribeejas saprast kas iisti notiek, itkaa sapratu ar blink.gif
One winged angel
Nezinu neko par taam jaunajaam daljaam, par kuraam visi runaa, bet vieniigaa dalja, ko es esmu speeleejis ir kaukaada vecaa uz PSone... Taa pati man ljoti patika, dazhviet tieshaam shermulji skreeja paari kauliem smile.gif Iedomaajieties 01:00 naktii, visi gulj, es viens savaa istabaa speeleeju, bishku bail bija. Kaa jau teicu speele laba, kaarteejais Resident Evil klons, bet es jau neko nesaku....
K@fs
Personīgi mans mīļākais horror geims. Atbalstu spēlēšanu naktī, it sevišķi vienam. Tā kā esmu spēlējis tikai 2. daļu varu pateikt, ka spēle bija ļoti interesanta, bet esmu dzirdējis, ka 3. arī laba, bet kā jau Dero teica, stulbais pixel shader atkal pastrādā savu mad.gif
Spike
Silent hill 2 bil lucsij iz vsej serii .
Paul Phoenix
Samij lu4shij bil samij pervij Silent Hill a samij neinteresnij 4,hotja interesnij sjuzet i zadumka. =)
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.