Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Xenosaga
Anime forum > Anime > TV, OVA & Movies
Spectre
Teeks another psot apocalypse anime. Atshkiriibaa no gundamiem izskataas pagaidaam peec pirmo 2 epizozhu noskatiishanaas Suitiem te ir atveeleeta mazina noziime, lielaka ir pieshkirta Cyborgiem - lead cyborgs ir Kos-mos. Fighto pret kautkaadiem tur nezveeriem. Taakaa anime ir loti jauna nekur man zinaamas vietaas smalkus aprasktus nevareeju atrast [sev saprotamaa valodaa happy.gif] anyway paluureet var sheit XENOSAGA

Realllllllyyyyyy immpressed peec pirmajaam 2 epizodeem. Smuki iipashi jau tas ka lead cyborgs ir smuka cy-meitene happy.gif

Sheit buutu links Xenosaga uz Eng valodaa Apraksts, Reviews un some skriinshoti par geimu.

Nu tas buutu arii viss pirmajam postam .....

kamm netiik mecha nevaig ar Gundams 4-EVA
Shinobi-sama
*klana galvu* mani panjeema.. rihtiigi labs beidzot kaads sakariigs space, sci fi...
visas kjepas par

Animaacija skaista.. var redzeet ka rihtiigi piestraadaajushi pirms gaisaa laist
Wiper
Es biju zinaamaa veeraa viilies - gaidiiju kaut ko vairaak (pats nezinu ko).

Man ljoti patika speele (tur gandriiz vairaak naacaas skatiities movies nekaa kaut ko aktiivi dariit), anime variants man patiik mazaak. Gruuti pateikt kaapeec, bet anime man neradiija taadu noskanju. Varbuut taapeec ka jau aptuveni zinu kas notiksies... Plus veel radaas iespaids, ka sizhets bija nedaudz sasteigts...

Attieciibaa uz animaaciju - tuvplaani izskataas labi, bet paaris vietaas, kad characteri bija vairaak backgroundaa, - likaas pavirshi uzsriceleeti.

Nu jebkaadaa zinjaa - ja vinji uztaisiis kaut uz pusi tik labu kaa Xenosaga Episode I: Der Wille zur Macht - tad buus interesants seriaals. Cereesim uz to labaako :)


P.S.
Par mechaam jeb AGWS (Anti-Gnosis Weapon Systems) - tad speelee taas tika izmantotas visai intensiivi. Redzeesim cik liidziiga satura zinjaa buus anime (otrajaa seerijaa jau bija nelielas atshkiriibas, treshajaa jau veel lielaakas)

P.S.S.
Runaajot par atshkiriibaam - atceros cik es biju prieciigs, kad speelee Kosmos sashkaidijia vienu gnosis pa celjam uztaisot caurumus Lt. Virgilaa (Yeah!). Un pateica, ka taa bija vislabaakaa iespeeja glaabt Shionu :)
Bet anime Virgils izglaabaas kopaa ar Shion un Allen. Ehh :( Nu nekas, cerams, ka ne uz paaraak ilgu laiku.
Spectre
Sadists !!!! happy.gif
bypass
Spēle itkā esot baigi labā, muzikālais pavadījums arī līmenī, bet uz emu žļorgājās, jāiepērk pēes. Par seriālu gan nezinu, būs jāiečeko.
X_Kamui
smile.gif Vai kads dzirdeja par lidzigu Xenosagai speli - Xenogears.....
Wiper
QUOTE(Spectre @ Jan 21 2005, 17:03)
Sadists !!!! happy.gif
*



Anime tas taa nebija akcenteets, bet speelee vinsh bija baigais preteklis.

QUOTE(-Kai- @ Jan 21 2005, 17:23)
smile.gif Vai kads dzirdeja par lidzigu Xenosagai speli - Xenogears.....
*



Xenosaga (cik tur taas epizodes buus, seshas laikam) ir prekvels Xenogearsiem. Jaatziist Xenogears taa arii neizgaaju - nebija laika/dabuuju ps2.
X_Kamui
Dimžel es šo speli neesmu pat spelejis sad.gif tikai lasiju un redzeju screenus.....
Nekur nevaru atrast ........ unsure.gif
Saiko
pilnībā piekrītu Wiper viedoklim .. well another useless post about noone cares smile.gif bet tiešām Wiper kā vārdus no mutes izņēma varbūt vienīgi vēl no savas puses gribētu piebilst to ka diezvai turpināšu skatīties attiecīgo seriālu - kaut kā tomēr jau nu pārāk weak uz spēles fona izskatās...
Taka
Man jau ir pirmās divas epas no Anime-Kraze, būs jānoskatās beidzot.
Yume
Nez, es pirmo epizodi noskatījos, un kautkā man likās ka animācija neizvelk, nez vai tie bija mani codeki, vai daotrs, bet, nu netiekšu ka labi.
Viduvēja sci-fe anime.
Taka
Es pietaupīšu savu viedokli, kamēr nebūšu nostījies vismaz kādas piecas epizodes. Pagaidām drusku izskatās pēc BGC.
Cik epizodes būs pavisam?
Taka
Xenosaga apstājās pie 12. epizodes, tas ir viss vai vēl būs?
Wiper
QUOTE(Taka @ Apr 29 2005, 09:11)
Xenosaga apstājās pie 12. epizodes, tas ir viss vai vēl būs?
*



Tas izsmeela visu Xenosaga Episode I: Der Wille zur Macht speeli.

Teoreetiski shogad iznaaca Xenosaga Episode II: Jenseits von Gut und Bose un veel plaanojas laikam 3 vai 4 episodes.

Lai gan peec pirmaas animaacijas noskatiishanaas es vairaak neilgstu redzeet turpinaajumus. Speeles atmosfeera bija nozaudeeta, arii pati animaacija likaas pashvaka.

Ljoti iespeejams, ka tiks animeeta arii otraa (un treshaa, ceturtaa) episode, bet visticamaak ne shogad.

Janus
Xenosaga ir labaka par daziem citiem piemeram "Escaflone" Bet tiesam ir parak isa. mad.gif
Batou
neaizķēra. (mani jau reti kas aizķer)
Taka
Paldies, Batou. Tagad skaidrs, ka man ir viss+ep 1 extra.
Arī labi.
Sērfijs
Mjā... Xenosaga the animation pavisam noteikti netur līdzi spēlei.
Anime sižets ir sagraizīts un pieliktas klāt nevajadzīgas ainas.
Esmu vīlies, gaidīju ko labāku.
Taka
Noskatījos visu, vājš darbs. Iespējams, ja es būtu spēlējis spēli, es animi saprastu labāk...
Tie paši caurspīdīgie mošķi - Gnosis, šķiet eksistē tikai tāpēc lai parādītos un uzbruktu cilvēkiem, nekas par viņiem netiek paskaidrots.
Winry
Nu es šo spēli neesmu gājusi ,bet grafika man ļoti patika.....es pat nespēlējot esmu sajūsmā.....un anime nu bija tā kā bija wink.gif



P.S.Man daudzi ir ieteikuši šo spēli spēlēt!!! biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.