Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Septerra Core
Anime forum > Anime > Games
Ella
Kaads veel 6ito speelee?????
Te screenshots>>>
image
Ja kaads speelee vareetu luudzu bikiit manam ar padomu paliidzeet es netieku taalaak par to skukjeni ar robota kaajaam kurai kkaadu gjeneraatoru vajag vinja saka ka to var dabuut notriektajaa karakugjii bet tur nevar tikt aiz vienaam durviim vinjas valjaa neveras..... sad.gif
Leonheart
A chto, ljoti laba speele.
Ella
Tu speelee? Manam ljoti patiik bet es netieku taalaak par iepriek6mineeto vietu, es ar vinju mokos jau kaadu nedeelju .... nevar to gjeneratoru atrast nava vinja tur kur vinjam vaidzeetu buut =[[[
Leonheart
QUOTE(Ella @ Jan 24 2005, 21:57)
Tu speelee? Manam ljoti patiik bet es netieku taalaak par iepriek6mineeto vietu, es ar vinju mokos jau kaadu nedeelju .... nevar to gjeneratoru atrast nava vinja tur kur vinjam vaidzeetu buut =[[[
*


oi ta vieta ir pashaa saakumaa. bet es tev palidzeet, diez vai, vareeshu, es paraak sen speeleeju. jau neatceros.

taapeec aizgaaju uz gamefaqs.com un atradu tur Septerra Core lapu ar faq`iem:http://www.gamefaqs.com/computer/doswin/game/190118.html
Kyoushu

Damn kaa sakarojaas kaadu non-MMO RPG uzraut... Buus templis jaauzspeelee...
kaarleens
oj šitā tiešām bija laba tiku līdz vidum kaut kur un ta iesprūdu būtu laiks akal piesēstos bet nu diez vai tagad sanāks
Kyoushu
Kas shitaa pa taadu speeli, ko juus wisi zinat? dry.gif
Batou
moš ir kāds torrents ar šito geimu? pirmo reizi tādu rpg redzu. johaidī kur es esmu dzīvojis.
Kyoushu
vot vot, me tas pats
dark ruin
Vienkarsi Latvijaa jau sen ir iepejams nopirkt so spele veikalos...
Kyoushu
Kaadu labu laiku neesmu progas un speeles datoram pircis. Internetaa war dabuut wisu... ko waig
Leonheart
Nu tad meklee Septerra Core nosaukumu, kur ir probleema? smile.gif
Kyoushu
Slinkums =p
Ella
Ja juus uz strelkaam naaktu mans vareetu iedot =]
P.S. a ko noziimee FAQ?
Kyoushu
Tas kjipa f.ck lai nebutu jaalomaajas... =) labi labi Frequently Asked Questions, labojiet, laikam kaut kaada kljuuda... =)
Kikumi
Nope, viss ir kārtībā... Tik vai Ellai FAQ noderēs? huh.gif Manuprāt tur jārunā ar kādu, kas pārzin šo spēli... ph34r.gif
Kyoushu
Jap FAQi newienmeer ir paaraak saprotami...
Ella
dereeja =] mans par 2 shelliem taalaak tika =] cheati ar labie nemaz nevaig vairs mocities lai atvaaktu nesvariigus nejau6i uzbruuko6us lopinjus =] Paldiesinjsh smile.gif
jurc
QUOTE(Ella @ Jan 26 2005, 17:02)
(..)cheati ar labie nemaz nevaig vairs mocities lai atvaaktu nesvariigus nejau6i uzbruuko6us lopinjus =]
*


Emm... tas ir apkaunojoši spēlēt ar čitiem! Tad zūd visas spēles jēga! Savulaik ar esmu spēlējis pāris spēles ar čītiem, bet nu sapratu ka tas nav nu galīgi labi! Ātri apvāc visus, izej spēli un viss... Bet labāk tak ir pamocīties... padomāt kā to vietu labāk iziet un bez mazākajiem zaudējumiem.. ja nesanāk loadojies vēlreiz un sāc domāt citu taktiku! Neee čītiem!!!!!! mad.gif
DasH
QUOTE(JurCHiX @ Jan 26 2005, 18:10)
Neee čītiem!!!!!!  mad.gif
*



Pilniibaa piekriitu
Kyoushu
njaa...bet ir arii labie chiiti piem. Wisi ljaunie speelee ir Britnija spiirsa utt.. Tas nemaina Gameplay tikai piewieno fun..
Leonheart
kaa un kad lietot cheats ir katra speeleetaja briiva izvele.
Kyoushu
Njaa es jau to neapstriidu... Wienkaarshi war domaat citi sawaadaak un citi war dariit sawaadaak...=/ ko es murgoju...
Jaffa
Visu ciennu Seperra Core faniem bet es tiessaam ciest nevaru sso speeli. Godiigi sakot nav ne jausmas kapeec jo pats sso speeli nopirku. Bet peec laicinna jau ieniidu. Par cciitiem pilniibaa piekriitu tie totali izbojaa speeles gassu taccu protams ja kaads veelaas var jo dariit kaa grib un izmantot tos ciitus.
Ella
Heh tos siikos robotinjus tak taakaataa atvaac 2 sec dry.gif kaada jeega teereet uz vinjiem laiku dry.gif
Mans nepirka SepterraCore manam uzdaavinaaja =]
j7n
Forums, kurā šad tad iegriežas spēles radītāji. Griežas pie manis, bet es viņa veidošanā praktiski nepiedalos.

http://septerra.sytes.net

Šāda tipa RPG spēlēs čītiem viennozīmīgi – nē. Ja būvēšanas un braukšanas spēlēs var ar čītiem atslēgt noteikumus tādēļ, lai domātu savus, vai vienkāršī pabūvētos "smilšu kastē", tad RPG ar čītiem pārvēršas par nepārtrauktu combat virkni.. Un, kad viss story ir tādējādi nospoilēts arī pārspēlēt par jaunu labākais var pēc gadien astoņiem-desmit.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.