Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Sadarbība?
Anime forum > otaku.lv > Offtopic
Pages: 1, 2
Yume
QUOTE
Sveicināti!
Es gribeetu Jums piedaavaat dazhaadus sadarbiibas veidus ar Latvijas lielaakajiem speelju portaaliem NetGames (latv. val.) un BaltGames (kr. val.). Mees varam piedaavaat Jums hostingu muusu portaalos t.i. tiesiibas uz portaalu par Juusu intereseejoshaam teemaam, izveidot sadaljas, ievietot jaunumus un veidot bilzhu galerijas utt. Muusu portaalus ik dienas apmeklee tuukstoshiem unikaalo lietotaaju un gan mums buutu interesanti vinjiem pasniegt jaunumus no anime un netradicionaalaam speeleem, gan Jums, jo pieaugs to cilveeku skaits, kas ieintereseesies par Juus interesejoshaam teemaam. Shis ir sadarbiibas piedaavaajums, kas nav pamatots ne ar kaadu materiaalo ieintereseetiibu, vienkaarshi, kaa sadarbiiba starp portaaliem, kas ir abpuseeji izdeviiga. Tātad rezumeejums: mees piedaavaajam Jums muusu portaalaa izvietot otaku sadaljas ar Juus intereseejoshaam lietaam, ja veelaties, arii sadaljas muusu forumaa. Mees garanteejam Jums pilniigu riiciibas briiviibu ar muusu portaala un foruma sadaljaam, nekaadas cenzuuras, iznjemot to, kas paarkaapj Latvijas likumdoshanu. Naakotnee ir iespeeja izveidot Juus intereseejoshus daudzlietotaaju speelju serverus un protams, jebkura sapraatiiga sadarbiiba.
Paldies, ka izlasiijaat! 
jacky


Lūk tādu pm es saņēmu, un dalos ar jums informācija.
Nu kā ir, sadarbosimies?
aya-angel
Not bad! Pat ļoti interesants piedāvājums!
Manuprāts, ir vērsts pamēģināt. What's ur opinion, Yume?
jurc
uhh... nekādā gadījumā nevajag atteikties! Pats ar šat tad iebrienu iekš netgames.lv, tīri ok saits smile.gif

Šis ir pirmais solis uz anime popularizēšanu Latvijā. Tikai būs laikam atkal jārēķinās ar visiem jugimoniem sad.gif
Kikyou
QUOTE(JurCHiX @ Jan 30 2005, 13:10)
Tikai būs laikam atkal jārēķinās ar visiem jugimoniem sad.gif
*


+ vēl flameri.... =/

Nē bet kas zina... varbūt pēkšņi vēl atmodīsies guļošie anime fani... Hm.
Ai nu bet ko tur daudz. Ja kautkas saies sviestā, kautkā jau tiksim atpakaļ. =3
Es saku, lai iet vaļā! laugh.gif
deleted-ray
Biski diivaini jau liekas, ej nu sazin ko vinji veeelaak veel var sadomaaties, bet nu pagaidaam itkaa viss ok, takaa mans par (vismaz pagaidaam) smile.gif
jurc
es pareizi sapratu?:
Mums būs tur jauns forums + varēs veidot bilžu galerijas + kādam būs jāuzņemās rakstīt jaunumus. He, varētu vēl izveidot Download sadaļu ar animēm rolleyes.gif bet nu tas jau laikam ka nelegāli būs!
Kikumi
No risk, no fun! Varētu pamēģināt! Lai gan, nekad nevar zināt, kas notiks nākotnē...
Sigfa
Izskataas labi. Varu paliidzeet uztaisiit lapu.
jurc
es tā padomāju un izdomāju vai mums to maz vajag? Jaunumus mēs varam uzzināt te, galerija mums ar ir. Ko vēl vairāk vajag. Bet nu mēģināt jau var, pārmaiņas kautkādas vajag. huh.gif
Yume
Sigfa, tieši tā.
To es gaidīju. Jo lai kautko darītu man vajag palīdzību, un ja tā būs tad viss pārējais pieliksies.

Jurchix, tajā gadījumā tas nebūs mums bet vairāk pārējiem. Un faktiski, tas būs priekš anime attīstības Latvijā.
jautājums paliek, vai mēs gribam pēdējo.
bbad
ko tad mees tur rakstiisim? taa tak speelju lapa.

nu protams var jau drukaat cik forsh ir yugioh, un kaadas taktikas var izmantot
Yume
nekāda sakara ar YGO, mums tiek piedāvāta vieta anime sadaļai, tas ir, kāds rakstīs to kas ir jauns anime pasaulē, anime recenzijas utt.
bbad- iedziļinies tak tekstā.
Batou
lūgtum, ķerieties klāt. bet atcerieties ka tas viss ir tīri uz entuziasma bāzes. labs piemērs ir GameMaster no gamez.lv

UPD.

padomāju, ka šo atsevišķo sadaļu veidošanu netgames un baltgames ir jāuztic cilvēkam, kurš ir spēlējis daudz spēļu, kauč kādā veidā saistītu ar japānu: jrpg, fighting etc etc
Yume
blink.gif nez, es padomāju uz īsto GameMaster'u? Tu domā to kas no kurbijkurnes atnāca?
Batou
QUOTE(Yume @ Jan 30 2005, 15:22)
blink.gif nez, es padomāju uz īsto GameMaster'u? Tu domā to kas no kurbijkurnes atnāca?
*



vinjsh ir piemērs, viņš nevar rakstīt par animi! un viņš kurbijkurne ir tikai tā starp citu. LV gamers community viņu zin no gamez.lv
ShinChan
Ja uzņemas to darīt, tad tas arī ir pastāvīgi jādara, nevis kādu mēnesi hiperaktīvā režīmā jābliež apraksti un anotācijas, bet pēc tam "ai, man bij svarīgākas lietas darāmas (dibens jākasa)". Tad jau labāk vispār neķerties klāt un netaisīt kaunu pagastam tb.forumam.
bbad
QUOTE(Yume @ Jan 30 2005, 16:12)
nekāda sakara ar YGO, mums tiek piedāvāta vieta anime sadaļai, tas ir, kāds rakstīs to kas ir jauns anime pasaulē, anime recenzijas utt.
bbad- iedziļinies tak tekstā.
*



taa ir speelju lapa. manupraat, tas izsaka visu.
to lapu iet lasiit lielaakoties nepilngadiigie, kas basto stundas, lai tikai uzspeeleetu CS. vari palasiit komentaarus pie rakstiem. Un veel to lapu lasa cilveeki, kam tieshaam interesee speelju lietas nevis kaads brainwash raksts par to, ka pokemoni nav vieniigaa anime un anime nav domaata tikai beerniem
jurc
QUOTE(bbad @ Jan 30 2005, 15:42)
taa ir speelju lapa. manupraat, tas izsaka visu.
to lapu iet lasiit lielaakoties nepilngadiigie, kas basto stundas, lai tikai uzspeeleetu CS. vari palasiit komentaarus pie rakstiem. Un veel to lapu lasa cilveeki, kam tieshaam interesee speelju lietas nevis kaads brainwash raksts par to, ka pokemoni nav vieniigaa anime un anime nav domaata tikai beerniem
*


Hmm.. īstenībā bbad ir taisnība, tās ir gameportāls. Un nebūtu īstā vieta priekš anime, ja nu vienīgi tikai priekš spēlēm kas ir kautcik saistītas ar anime, jap.kultūru. dry.gif
Batou
QUOTE(JurCHiX @ Jan 30 2005, 15:50)
QUOTE(bbad @ Jan 30 2005, 15:42)
tā ir spēļu lapa. manuprāt, tas izsaka visu.
to lapu iet lasīt lielākoties nepilngadīgie, kas basto stundas, lai tikai uzspēlētu CS. vari palasīt komentārus pie rakstiem. Un vēl to lapu lasa cilvēki, kam tiešām interesē spēļu lietas nevis kāds brainwash raksts par to, ka pokemoni nav vienīgā anime un anime nav domāta tikai beerniem
*


Hmm.. īstenībā bbad ir taisnība, tās ir gameportāls. Un nebūtu īstā vieta priekš anime, ja nu vienīgi tikai priekš spēlēm kas ir kautcik saistītas ar anime, jap.kultūru. dry.gif
*



ak dievs, nu nevar būt izrādās tas ir spēļu portāls. mosties draudze, jau nosaukums par to liecina - Netgames!
ShinChan
Protams, ka tas ir spēļu portāls, bet šajā gadījumā ir runa par PR. Tā būs reklamēšanās - jaunas auditorijas apgūšana. Un tas tiek piedāvāts bez maksas, vienīgi vajag pašiniciatīvu un nedaudz radošā gara. Un runa ir par to, vai mums to vajag vai nē. Man šķiet, ka par anime kultūras paplašināšanos Latvijā jau šur tur foruma ietvaros tika diskutēts, gan par iespējamiem plusiem, gan mīnusiem.
Yume
Tieši tā. Un cik es līdz šim noprotu, tad mums to nevajag. Izskatās ka cilvēki uzskata ka anime nav nepieciešama reklāma, tas vai nu pats aiziet, vai nu neaiziet un paliek mazbudžeta reklām-anime līmenī.
aya-angel
Tatad mūsu atbilde būs noraidoša?
Kikumi
Ja grib pasargāt forumu no Yurģu un Pokedigimonu uzbrukuma, tad atbilde būs noraidoša....
Dzonis
hm..kaapeec uz reiz atteikties?netgames.lv apmeklejums nebuut nav no tiem sliktaakajiem, ar pokemoniem modiem naaxies no saakume nedadz patjeepaaties, bet gan jau buus dabiijaa atmirshana, kaa tas pac bija shai forumaa..un reklaama tomeer ir vaidziiga, ja grib lai normaali attiistiitos cosplay, animefests utt..
jurc
QUOTE(ShinChan @ Jan 30 2005, 16:00)
Tā būs reklamēšanās - jaunas auditorijas apgūšana.
*


Jaunu Yugistu aicināšana piebiedroties šim forumam?

QUOTE(Yume @ Jan 30 2005, 16:11)
Izskatās ka cilvēki uzskata ka anime nav nepieciešama reklāma, tas vai nu pats aiziet, vai nu neaiziet un paliek mazbudžeta reklām-anime līmenī.
*


Tiem kam vajag, atradīs sevis intresējošu informāciju par anime un šo forumu arī.

mans secinājums: nebūtu tas gameportāls kurā apgrozās sīkie geimeri, tad būtu ok! Un domājiet ka viņiem intresē kautkāds anime? Labāk jau viņi tās pāris h uzspēlē CS nekā skatās anime. Pat laiku viņi neatradīs lai saprastu kas ir anime dry.gif
Yume
Tu sevi liec par augstu Jurchix, pašlaik tu viņus nosauc par "vienšūņiem"un es šaubos ka viss ir tik slikti.
Lai o jūs teiktu, bet mums vajag reklāmu, lai cilvēki kam tas interesē zin kādas iespējas viņiem tiek piedāvātas.
Nuin
Vaitad kāds skatās reklāmu netā... šaubas mani māc dry.gif
zenofex
Es domaaju, ka placis kur shad tad iemest rakstus par anime un mangu, netgames.lv ir tiiri ok, bet diezvai buutu veerts visu forumu paarcelt uz turieni.

Vareetu arii pieteikties uz rakstu veidoshanu, tachu baidos, ka biezhi vien tie buus par smagu "vienshuunjiem" wink.gif
ShinChan
QUOTE(Nuin @ Jan 30 2005, 16:31)
Vaitad kāds skatās reklāmu netā... šaubas mani māc dry.gif
*


Ar vārdu reklāma šajā gadījumā nebija jāsaprot nervus bendējoši laukā lecoši banneri ar tekstu "Nāc uz otaku.lv, tur tevi gaida anime, YGO un on-line RPG!!! BANZAAAAAAI!!!"
Cik es noprotu, tā pārsvarā varētu būt informatīva sadaļa, kur varētu ievietot forumiešuprāt labāko, ko anime spēj piedāvāt.

Un, kas tie par aizspriedumainiem tekstiem NetGames sakarā? Cik nu man ir sanācis tur apgrozīties, publika ir krietni vien nobriedušāka kā gamez.lv.

YGO sakarā varu teikt tikai, to, ka tie kam bija un joprojām ir interese par YGO TCG informāciju par otaku.lv jau sen ir ieguvuši pa neformāliem ceļiem, respektīvi, duelējoties savā starpā, tā ka jauni "cunami viļņi" nav gaidāmi.

Labi, pagaidām paužu idejai pasīvu atbalstu. Vai tas ar laiku pārvērtīsies aktīvā un kvalitatīvā atbalstā, who knows?
Batou
te daudzi spēlē CS. tas uzreiz nenozīmē ka es skatos YGO. es pat teiktu ka esmu daudz izvēlīgāks nekā lielākā daļa otaku.
Rune
Nenāktu jau par ļaunu izplatīt anime sērgu happy.gif , bet ir un būs daudzi, kas uzskata, ka anime ir tikai un vienīgi pokemoni u.c. moni. Tādēļ arī drošvien būs fleims nepajokam, bet ko var zināt kā būs vai būs...
jurc
Nu ja baidamies no yugimoniem tad jau var taisīt 2 atsevišķus forumus - vienu priekš yugistiem un otru priekš otakiešiem. Labākajā gadījuma mēs te pat liekam! biggrin.gif
Taka
QUOTE(Kikyou @ Jan 30 2005, 13:13)
QUOTE(JurCHiX @ Jan 30 2005, 13:10)
Tikai būs laikam atkal jārēķinās ar visiem jugimoniem sad.gif
*


+ vēl flameri.... =/

Nē bet kas zina... varbūt pēkšņi vēl atmodīsies guļošie anime fani... Hm.
Ai nu bet ko tur daudz. Ja kautkas saies sviestā, kautkā jau tiksim atpakaļ. =3
Es saku, lai iet vaļā! laugh.gif
*



Zini Yugimonus es kaut kā nemanu, bet fleimerus - nu paldies. Kaut kā iztiksim
kaarleens
da kā sacīt karogs jums rokās postējat tur lieciet rakstus bildes utt, bet par nekādu foruma paarcelšanos uz turieni nav nekāda runa otaku.lv ir otaku.lv nu no sevīm moš varētu rakstu par ragnarok izspiest tajā netgames.lv ja tur protams tāda nav jau bet tas ar varbūt savādāk turpināšu postēt tikai šeit.
Par to apmeklētāju daudzumu nu nez es varbūt arī nemaz negribu ka anime aizietu šausmīgākās masās vispā man patīk ka ir noteikts cilvēku daudzums kam tas patīk un viss.
Bet nu tiem kam gribās ņematies tik droši klāt
Vispā intresanti pa ko to domā pats Roze
SheWr
izskataas jau labi, a kaads jums labums no speelju serveriem? tongue.gif
kaarleens
QUOTE(SheWr @ Jan 31 2005, 13:00)
izskatās jau labi, a kāds jums labums no spēļu serveriem?  tongue.gif
*


nekaads es piemēram tāpatās neaiziešu no turienes kur spēlēju
Ghoul
Vareetu jau meegjinaat sliktaak kaa tagad jau nebuus ............. laikam ..........laigan kas zin......................
SheWr
taa sakot, tu noraadi, ka tagad ir baigi slikti... wink.gif
Ghoul
QUOTE(SheWr @ Jan 31 2005, 18:17)
taa sakot, tu noraadi, ka tagad ir baigi slikti... wink.gif
*


Latvijaa anime nepaaraak ciena..............vai es kljuudos???????????????????? wink.gif
Roze
QUOTE
Vispā intresanti pa ko to domā pats Roze

Itkā jau piedāvājums ir okej un varbūt kādam no pašreizējās otaku.lv tautas arī noder, taču es šaubos vai priekš paša otaku.lv jo:

1. Pagaidām jau šā vai tā neviens nav pieteicies neko īpaši rakstīt. Pie kam attiecībā uz Baltijas zonu, nekas tāds ļoti ievērībās cienīgs (Coni) tik bieži nenotiek. Rakstīt par to ko rīko USA vai kur citur diezvai ir jēga.
Un tā kā letiņi vairāk vai mazāk skatās fansubed produkciju, jauno DVD boxu uzskaitījums būtu diezgan banāls.

2. Kas attiecas uz spēlēm. Lielākā daļa (no tie pašiem uz vienas rokas pirkstiem saskaitāmajiem) ņemās ar tādām, kuras principā nav "hostējamas". Proti WOW, Eve-online, Neocron, AO jebšu mmorpg (izņēmums varētu būt Lineage kam ir pieejami daži agrīnās stadijas serveri).
Arī rakstīt par šīm spēlēm būtu jocīgi.
Ok, vienreiz varētu izveidot materiālu par šādas spēles esamību, iespējām utt, bet tālāk?! Katrai individuāli ir tik liela un dziļa notikumu (in-game event) gaita, ka bez "dzīvošanas" tajā pārējam zūd nozīme.
Piekam pretēji CS, WC lai arī eksistē PVP (player versus player) tas nav kibersports - nav turnīru, starptautisku reitingu, līgu.

No hostinga viedokļa izņemot varbūt diskvietu neko īpaši iegūt nevaram jo otaku.lv ir tas pats apollo (ja ne tas pats datucentrs).

Taču pieņemu, ka, ja apzina rakstīt gribētājus/pratējus, tad sadaļu kā tādu uztaisīt noteikti var.
Kyoushu
phu..nu es domaaju taa... muus tajaa geimeru forumaa taa brauks wirsuu kaa mees tagad yurgjistiem..runaas par izmeshanu utt..mees tur neiedaramies...
Yume
Kyoushu: nebrauks. Nesalīdzini atbildes iespējas no jurģistu aprindām un otaku.lv pamat-useriem

Un par Rozes postu-
tas faktiski bija mans jautājums - ko tur rakstīt? Ja ne no dienas dienā, tad no nedēļas nedēļā.
Batou
ok, šeit neviens OBVIOUSLY nepērk Game.Exe © un nezin kā tas izskatās.
Roze nopērc, palasi. Žurnālā kas ir domāts spēlēm raksta par animi. Tradicionālo animi, to ar ko mēs saprotam - anime. Un ziņas galvenokārt ir ārzemju nevis vietējās. Pie tam šie demo diskos piedāvā anime treilerus un AMV tongue.gif
"Bazara noļ"
edg
Atkal muldam pa maakonjiem, ne? Bet taapeec jau esam otaku! laugh.gif

Pirms te vispaar var runaat, paskatieties uz muusu Games sadalju. Vai tur ir pilns ar rakstiem par anime-related speeleem? Vai tur ir redzami to fanaatu posti, kas daudz speelee taadas speeles. Tur var ljoti labi redzeet, kaa mees rakstaam par speeleem: iisi neko daudz nepasakoshi topiki, nekaadu iipashu review, maz sakara ar anime (kaarshu speeles, online rpg, citaadas anime-nesaistiitas speeles).
Mees savaa forumaa neko normaalu nerakstaam, un peekshnji gribam to dariit citur?

Secinaajums: Par speeleem rakstiitaaju muusu viduu nav.

Risinaajums: Nechakareesim bobi kaiminju daarzinjaa. rolleyes.gif
Yume
edq, vai nu es tevi pārpratu, vai nu tu neizlasīji topika sākumu.
Neiet runa par review sadaļu anime related spēlēm.

Viņi piedāvā aiziet pie viņiem parunāt, kad man būs brīvāks laiks es to laikam izdarīšu. Tad būs skaidrāks- kas un kā.
Batou
QUOTE(Yume @ Jan 31 2005, 20:33)
edq, vai nu es tevi pārpratu, vai nu tu neizlasīji topika sākumu.
Neiet runa par review sadaļu anime related spēlēm.

Viņi piedāvā aiziet pie viņiem parunāt, kad man būs brīvāks laiks es to laikam izdarīšu. Tad būs skaidrāks- kas un kā.
*



edg, nav jau jāraksta par spēlēm. johaidī. jāraksta ir par animi, bet paarstāvot otaku.lv pozīcijas. paskaties portālus, tur ir pilns ar rakstiem, kuri ir tapuši sadarbībā ar kaut ko. sheesh.
kaarleens
Nē kāpēc nuzrakstīt par naruto trigun love hina čobits fmp GTO utt citiem ģeniāliem seriāliem ar foršiem scrēniem un vērtējumu ideja kas to varetu un gribētu kvalitatīvi izdarīt es domāju es uz to spējīgs neesmu no šejieniešiem man patīk kā Zenofex raksta savā saitā rewiew parējiem što neočeņ nu naz varbūt man tā tik liekas mēģināt jau var.
un veel pie mums visi ljoti ir iemiileejushi oftopicaa ielsiigt nevis runaat tiiri par anime, mangu, artu un taam pashamaam animegameem, kas ir shii foruma svariigaakaas sastaavdaljas.
Roze
QUOTE
ok, šeit neviens OBVIOUSLY nepērk Game.Exe © un nezin kā tas izskatās.
Roze nopērc, palasi. Žurnālā kas ir domāts spēlēm raksta par animi. Tradicionālo animi, to ar ko mēs saprotam - anime. Un ziņas galvenokārt ir ārzemju nevis vietējās. Pie tam šie demo diskos piedāvā anime treilerus un AMV

Un kas ir arī iemesls kapēc vairs nepērku Game.exe vai CTPAHA IGP (kas man kādreiz ļoti patika kad vēl bija mežonīgi lielā formātā (A3) un uz toletes tipa papīra (ir saglabājusies paprāva kaudzīte)).
Ja reiz tas ir gaming žurnāls tad par Hentai vai citu crapu noteikti nav jāraksta un otrādi.
Ja tiek mainīti temati un sāktas jaunas tēmas nozīme ka potenciāls ir izsmelts un "caurumu" mazināšanai tiek piedāvāts kaut kāds kišmiš (ar domu cerot ka mājsaimnieces vai kulinārus interesēs urbjmašīnas). Pēdējā laikā ik pa brīdim iegādājos Igromania.
Pretēji to vajag pozicionēt kaut kā savādāk - digitālo mēdiju izklaides vai kā tā..
Yume
kārlēn, runājot par šī foruma "auzu" robežām, tad nu, mēs te esam pietiekoši saprātīgi lai vestu samērā interesantas sarunas. Un tas manuprāt ir galvenais.
Bet manuprāt, ja ir jāraksta konkrēti, tad arī tā mēs mākam. Nevrtē cilvēkus pa zemu.
Batou
QUOTE(Roze @ Jan 31 2005, 21:12)
QUOTE
ok, šeit neviens OBVIOUSLY nepērk Game.Exe © un nezin kā tas izskatās.
Roze nopērc, palasi. Žurnālā kas ir domāts spēlēm raksta par animi. Tradicionālo animi, to ar ko mēs saprotam - anime. Un ziņas galvenokārt ir ārzemju nevis vietējās. Pie tam šie demo diskos piedāvā anime treilerus un AMV

Un kas ir arī iemesls kapēc vairs nepērku Game.exe vai CTPAHA IGP (kas man kādreiz ļoti patika kad vēl bija mežonīgi lielā formātā (A3) un uz toletes tipa papīra (ir saglabājusies paprāva kaudzīte)).
Ja reiz tas ir gaming žurnāls tad par Hentai vai citu crapu noteikti nav jāraksta un otrādi.
Ja tiek mainīti temati un sāktas jaunas tēmas nozīme ka potenciāls ir izsmelts un "caurumu" mazināšanai tiek piedāvāts kaut kāds kišmiš (ar domu cerot ka mājsaimnieces vai kulinārus interesēs urbjmašīnas). Pēdējā laikā ik pa brīdim iegādājos Igromania.
Pretēji to vajag pozicionēt kaut kā savādāk - digitālo mēdiju izklaides vai kā tā..
*



hmm kaukā toreiz nopirktajam game.exe lielais raksts bija par FullMetalPanic. kāds hentai? blink.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.