Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Kurš vinēs?
Anime forum > Anime
Sphinx
image
REmix
Es jau varbūt neesmu īsts seriāla fans, bet kāpēc Yugi un Yami jācīnās? Un pa kurieni tu šito skaties (pa kuru kanālu?)
Shogun
Sho seeriju pa TV Latvijaa veel ilgi neraadiis, bet vinnes Y...!
Joe
tās pēdējās sērijas ir baigi labas bet vinnēs Yugi
sandzi
kur tu to izravi???
pa kadu kanalu????
Ghoul
Yami jo Yugi neko nejeedz........ tongue.gif
sandzi
drizakais yami jo yugi varteikt nekad nav duelejies bez jami yugi ir plika vieta smile.gif
Joe
vaitad jūs neviens nav redzējis 224 sēriju? pašās beigās mazais yugijs uzbrūk ar Silent Magician uz yami dzīvības punktiem un tā mazais yugijs vinnēja
sandzi
jautajums??? kur mes vinu varejam redzet es vel nesmu redzejis
Joe
QUOTE(sandzi @ Jan 31 2005, 16:38)
jautajums??? kur mes vinu varejam redzet es vel nesmu redzejis
*


es viņu noskatījos YuGiOh-insanity bet tā lapa tagad nestrādā
sandzi
tada gadijuma nebrinos kad tu vereji redzet smile.gif
Ghoul
QUOTE(Joe @ Jan 31 2005, 17:35)
vaitad jūs neviens nav redzējis 224 sēriju? pašās beigās mazais yugijs uzbrūk ar Silent Magician uz yami dzīvības punktiem un tā mazais yugijs vinnēja
*


Es neesmu jo YGO skatos ljoti maz ( nepatiik) bet jautaajums naf vinji speeleeja viens pret otru???????????????
Kyoushu
Nu lai buutu interesantaak drosh wien.. winjsh jau tur ir labaakais...ko ta citu dariit..ciinities ar sewi.. zini kjipa kam naw ko maajaas ar kaartiim dariit. Ciinaas ar sewi.. nu vot =) jox
Joe
QUOTE(S.U.D @ Jan 31 2005, 17:22)
QUOTE(Joe @ Jan 31 2005, 17:35)
vaitad jūs neviens nav redzējis 224 sēriju? pašās beigās mazais yugijs uzbrūk ar Silent Magician uz yami dzīvības punktiem un tā mazais yugijs vinnēja
*


Es neesmu jo YGO skatos ljoti maz ( nepatiik) bet jautaajums naf vinji speeleeja viens pret otru???????????????
*


blink.gif kaukas tur bija... neatceros... zaudētājs aizgāja atpakaļ uz to seno Ēģipti
kain
Kads nezin kadas vel adreses kur var noskatities YGO serijas? dry.gif
baseboalbatboy
Pēc manām domām neizšķirts...

Tad kad abi zaudēs/vinnēs atkal sāks pļāpāt par draudzību kāršu dvēselēm draugiem utt.
Jo tā jau daudzās multenēs stāsta mad.gif
Joe
QUOTE(kain @ Jan 31 2005, 19:43)
Kads nezin kadas vel adreses kur var noskatities YGO serijas?  dry.gif
*


YuGiOh-legends
YuGiOh.ch
luster dragon
tur pat vareeja apskatii jauno buusteru kas iznaaks.krutas kaartis vispaar vinjos buus iekssaa.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.