Help - Search - Members - Calendar
Full Version: nauda
Anime forum > otaku.lv > Pasākumi
Tador
ok te es likshu infu par to cik un kas ir paarskaitiijis. un gaidu VIENU replaju no katra kas dos skaidraa. + gaidu arii no visiem kas ieradiisies VIENU replaju(lai vieglaak visu paaredzeet ect).



UPD:
Tie kas neierodas arii irakastaas un noraada iemeslu.


UPD2:
Damnit! - Ne tikai skatiities! Ja kaads apskataas kas te ir, jaaieposteejas! informaacija ir vajadziiga peec iespeejas aatraak, lai var riitnaktij sagatavoties peec iespeejas preciizaak un labaak.
Tador
Ok
Paarskaitiits:
Hikaru - 5Ls
Church - 5Ls
Jaanis (dzonis) - 5Ls
alt
QUOTE(Tador @ Mar 3 2005, 14:48)
ok te es likshu infu par to cik un kas ir paarskaitiijis. un gaidu VIENU replaju no katra kas dos skaidraa. + gaidu arii no visiem kas ieradiisies VIENU replaju(lai vieglaak visu paaredzeet ect).



sanaak, ka dodu rokaa, tie dranjkji gan veel algu nav izmaksaajushi :/
naivi ceru ka riit buus...
Hikaru
Nu tātad viens replys no manis, ka es ieradīšos in jau ir samaksāts.
Tikai kur un cikos ierasties?
alt
QUOTE(Hikaru @ Mar 3 2005, 15:09)
Nu tātad viens replys no manis, ka es ieradīšos in jau ir samaksāts.
Tikai kur un cikos ierasties?
*



biggrin.gif riit pusnaktii "austrumu robezja" vaagnera iela 8 ja nemaldos...
Hikaru
Uzreiz pa taisno uz "austrumu robezu", kuru vajadzēs nezkur Vecrīgā Vaagnera ielā 8 meklēt un kuram ieeja ir no Gleznotāju ielas ?? blink.gif Es taču to neatradīšu... ne?
alt
QUOTE(Hikaru @ Mar 3 2005, 15:30)
Uzreiz pa taisno uz "austrumu robezu", kuru vajadzēs nezkur Vecrīgā Vaagnera ielā 8 meklēt un kuram ieeja ir no Gleznotāju ielas ?? blink.gif Es taču to neatradīšu... ne?
*



biggrin.gif es nezinaaju ka ieeja no gleznotaaju ielas...

njus man laikam ir kaujas uzdevums satikt un savaaj jurchix un dzonis, tevi arii?
jurc
Es te skatos ka tev ir konts Hansabankā.. Un ja es tagad tev pārskaitu, tad tev atnāks tikai labi ja pirmdien, jo man ir Latvijas Krājbanka! Takā es maksāšu uz vietas 5Ls skaidrā naudā!
Church
es ta laikam buushu, tik negalvoju 100% ka uz 24.00 ..

P.S.
vaidziibas peec varu piemest veel 5iiti .. bet .. mhmm .. ja gaajeeju tikaj ~ 5 - vai jeega vispaar ko riikot?
ETM
Mans buus. 5 lati buus. Komps buus. Peace!
Dzonis
Jaanis - tas ir es..vismaz vaidzeetu buut
aizmirsu paraxtiities
Lija
maksāšu 5 latus uz vietas,- gomen, man nav laika skriet uz banku un stāvēt rindās...
Tador
vajag vairaak replajus...
wIZARD
es maksaashu uz vietas Ls5
Rags
5Ls butu stabili, tik uz vietas jo bankas nav biggrin.gif
vispar topika sakuma varetu biki konkretak rakstit kur un kad, un pashu topicu konkreta pasakuma varda nosaukt wink.gif a to tads ka es kas sai foruma citreiz nedelu neradas i var ko palaist garam un nesaprast(ka ari gandriz notika) laugh.gif
maakoniitis
nuuu... es laikam arii buushu... un laikam pieciitis ( 5 ) arii buus liidzi...
Tador
QUOTE(Rags @ Mar 3 2005, 20:25)
5Ls butu stabili, tik uz vietas jo bankas nav biggrin.gif
vispar topika sakuma varetu biki konkretak rakstit kur un kad, un pashu topicu konkreta pasakuma varda nosaukt wink.gif a to tads ka es kas sai foruma citreiz nedelu neradas i var ko palaist garam un nesaprast(ka ari gandriz notika)  laugh.gif
*


buusim zinaat ph34r.gif
+Chibi+
Ja man tonakt nebuus darba + ja man naakamriit pietix speeka 8am aizvlikties atpaklaj uz darbu + ja mani nepievils veseliiba, es buushu un maxaashu uz vietas. Damn. Viss ir paaraak sasteigti.... sad.gif
Sigfa
QUOTE(+Chibi+ @ Mar 3 2005, 22:56)
Ja man tonakt nebuus darba + ja man naakamriit pietix speeka 8am aizvlikties atpaklaj uz darbu + ja mani nepievils veseliiba, es buushu un maxaashu uz vietas.  Damn. Viss ir paaraak sasteigti....  sad.gif
*



HAHAHAHA! tonakt? tas ir shonakt laugh.gif EDIT: Ah, gomen gomen, riitnakt
Tador
QUOTE(+Chibi+ @ Mar 3 2005, 21:56)
Ja man tonakt nebuus darba + ja man naakamriit pietix speeka 8am aizvlikties atpaklaj uz darbu + ja mani nepievils veseliiba, es buushu un maxaashu uz vietas.  Damn. Viss ir paaraak sasteigti....  sad.gif
*


poxs
visi cilveeki ir speejiigi uz allnighteriem ph34r.gif
Yume
OK, ja es ierpdps, tad arī maksāju uz rokas.
+Chibi+
QUOTE(Sigfa @ Mar 3 2005, 23:02)
QUOTE(+Chibi+ @ Mar 3 2005, 22:56)
Ja man tonakt nebuus darba + ja man naakamriit pietix speeka 8am aizvlikties atpaklaj uz darbu + ja mani nepievils veseliiba, es buushu un maxaashu uz vietas.  Damn. Viss ir paaraak sasteigti....  sad.gif
*



HAHAHAHA! tonakt? tas ir shonakt laugh.gif
*



riitnakt.


QUOTE(Tador @ Mar 3 2005, 23:05)
QUOTE(+Chibi+ @ Mar 3 2005, 21:56)
Ja man tonakt nebuus darba + ja man naakamriit pietix speeka 8am aizvlikties atpaklaj uz darbu + ja mani nepievils veseliiba, es buushu un maxaashu uz vietas.  Damn. Viss ir paaraak sasteigti....  sad.gif
*


poxs
visi cilveeki ir speejiigi uz allnighteriem ph34r.gif
*



Man peedeejie 2 meeneshi ir vieni vieniigi allnighteri...
Shinobi-sama
par sevi negaranteeju iespeej ka atvilkshso ir aptuveni 30%
ja ieradiishos tad maksaashu uz vietas....
zenofex
Nebuushu, sestdien svinu dzimshandienu, saaku jau noriita, un man jaabuut formaa. smile.gif
X_Kamui
He.... vel padomašu lidz 20.00 vai iešu rolleyes.gif
bet ja iešu tad maksaju uz vietas ... cool.gif
Revol
95% ka arii buushu cool.gif , un tad naudu uz vietas ph34r.gif
Tador
gribeeju sho topiku padziit uz augshu, lai visi redz, jo veel jo projaam rodas jautaajumi.
kaarleens
jautaajums ir konts kuraa vajag ieskaitiit ir kaads ?
Yume
Jap, man tas pats jautājums
Church
QUOTE(kaarleens @ Mar 16 2005, 07:27)
jautaajums ir konts kuraa vajag ieskaitiit ir kaads ?
*


no vecaakiem postiem ..
http://otaku.lv/index.php?showtopic=1141&st=270
LV36HABA0551006950195
ANDRIS ŠEVČENKO
nezinu kaa citiem, bet man vienkaarshaak caur ibanku aiztriekt, nekaa uz vietas ar papiiriem chakareeties ..
P.S.
da i peso tadoram iraid uzreiz/pirms, gadiijumam ja (don't know which is a case) vaidziiga priekshapmaksa par pasaacienu/vietu.
P.P.S.
no veel viena posta turpat:
"Visi, kas nevar uz kontu, lai atsuuta man iiszinju, cik varees ziedot pasaakumam, lai varu sareekjinaat.
9432889 (jau tresho reizi saku biggrin.gif )" , gan nezinu cik aktuaala, jo cik sapratu, pirmajai reizei veel bij daudz nezinaashanas/nepaarlieciibas cik daudz tautas/peso buus ..
Unmei
Nez vai esmu ļoti pieprasīta persona, tomēr saku, ka manis nebūs.. (tas attiecinot uz "DAMN! ja skatās, tad jāieposto") wink.gif
Fxp
Aizmetu Ls 5, no (J**** K****). Būšu, iespējams, ka balzamēšos kopā ar Church biggrin.gif
Church
to Fxp: teeheeheehee ;DDDD
kur tu taadu avataru izraki? 8D
**** post character filler ******
X_Kamui
Hmmm... wink.gif Ja kas...
es naudu ņemu liidzi un maksaju uz vietas...
kaarleens
ieskaitīju tajā kontā ko postēja church 5 ls ja vajadzēs varēšu piesviest vēl tusa laikā
Fxp
QUOTE(Church @ Mar 16 2005, 13:06)
to Fxp: teeheeheehee ;DDDD
kur tu taadu avataru izraki? 8D
**** post character filler ******
*



Vienkārši ar dzīvi apmierināts aziāts biggrin.gif Negribējās likt kādu anime charu.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.