Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Naakamais anime party
Anime forum > otaku.lv > Pasākumi
Tador
Taatad man jums visiem ir jautaajums:
vai liidz naakamai piektdienai pa jums visiem varees savaakt 40+ latus?
Ja varees, tad vareesim noorganizeet vell vienu tusu!!! biggrin.gif
principaa ar 70 latiem plus miinus pietiek un es varu 30 latus sagrabinaat ja sanjemshu samaksu par vienu darbu.
sliktaakaa gadiijumaa vareees peec divam nedeeljaam mieriigi.biggrin.gif:D:D
Sigfa
Labaak jau peec 2 ned. Vareeshu sevi un draugu atvilkt, citaadi naudas galiigi nav.
Rags
jau nakampiektdien biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
ne nu man nav probu, no sevis 5Ls varetu, bet nu nez ka parejiem. Maybe labak pec nedelas lai tad visi varetu utt. rolleyes.gif
+Chibi+
Manuprāt, pēc divām nedēļām būs labi.... happy.gif
alt
QUOTE(+Chibi+ @ Mar 5 2005, 21:05)
Manuprāt, pēc divām nedēļām būs labi.... happy.gif
*



peec divaam nedeeljaam man ir dzimshanas diena
paliek 21 smile.gif tongue.gif


Ir doma taisiit kaut ko pagaanlieldienu stilaa, (aptuveni peec divaam nedeeljaam) tongue.gif

taa
domaajat tur pat?
Kikyou
Aiznākamnedēļ, lūdzu. ;_;
Tad būs pavasara brīvlaiks un man kaut vai uz Marsu atļaus lidot, lai tik es "nepavadu savu brīvlaiku pa mājām bojājot redzi".
ETM
Ui! Es tak nupat tik pamodos. Zinaamaa meeraa to iespaidoja arii tas, ka tikai trijos guleet tiku, bet nu nekas.
Par naakamnedeelju: nu biki par aatru nebuus? Pasaakums jau smagi izrulleeja visu citu, ko vareeja dariit, bet ja saaks pa biezhu shitaa mociities, tad jau tauta ar tik kuplaa skaitaa nenaaks. Vienu nedeelju vajadzeetu izlaist. Bet ja taa turpinaasies, diez vai kaads uz dienas strelkaam arii ies 8)
X_Kamui
Labak pec divam nedeļam taisit... smile.gif

biggrin.gif Nakam sesdien taisam "strelku" un aiznakam piekdien taisam tusu... biggrin.gif
alt
QUOTE(ETM @ Mar 5 2005, 22:13)
Ui! Es tak nupat tik pamodos. Zinaamaa meeraa to iespaidoja arii tas, ka tikai trijos guleet tiku, bet nu nekas.
Par naakamnedeelju: nu biki par aatru nebuus? Pasaakums jau smagi izrulleeja visu citu, ko vareeja dariit, bet ja saaks pa biezhu shitaa mociities, tad jau tauta ar tik kuplaa skaitaa nenaaks. Vienu nedeelju vajadzeetu izlaist. Bet ja taa turpinaasies, diez vai kaads uz dienas strelkaam arii ies 8)
*



laimiigais es guleetveel i gaajusi neesmu :/
nesanaaca, tagad dziivoklja biedri neljauj iet guleet kameer netiks eestvinju tapinaatais sushi...
+Chibi+
davai svinam alt birthday!!!!!!!!! happy.gif Būs iemesls satikties! Un jā - pilnīgi piekrītu - ja party būs par biežu, tik kuplā skaitā simt punkt mēs vairs nesavāximies!
Tador
nu ta lai ir peec 2 nedeeljaam.
a kur ta strelku varees taisiit ir idejas?
jurc
Trakie!! Katru nedēļu pa aime tusam? Tas jau par traku, tā jau drīz neviens vairāk nenāks... Ne biežāk kā 2x mēnesī... Ja kāds man izmaksā ceļu tad varat rīkot kaut vai katru nedēļu... biggrin.gif Tad nākamais būs pēc 2 nedēļām + svinam alt dzimeni? tongue.gif
alt
QUOTE(JurCHiX @ Mar 6 2005, 09:12)
Trakie!! Katru nedēļu pa aime tusam? Tas jau par traku, tā jau drīz neviens vairāk nenāks... Ne biežāk kā 2x mēnesī... Ja kāds man izmaksā ceļu tad varat rīkot kaut vai katru nedēļu...  biggrin.gif Tad nākamais būs pēc 2 nedēļām + svinam alt dzimeni?  tongue.gif
*



taa uz naakamo kaut kas nezjeeliigs jums jaapiemeklee visiem... tongue.gif
njaaa meenesis ne pa jokam sanaaks wink.gif
a kas ta man rolleyes.gif
ja nu kaads man kaadu anime uzdaavina
P.S. sarakstu iesniegshu velaak cool.gif tongue.gif

STOP!!!


tikko paskatiijos plaanotaajaa
dzimshanas diena man ir tikai pec trim nedeeljaam tongue.gif
SheWr
Es varbuut ar tikshu, ja buus cospleys. Gribas beidzot kaa Rock Lee sageerbties tongue.gif . Un cik tad nauda no viena cilveeka buus jaasavaac?
Inc
Labāk uz lieldienām. Akurāt četras dienas brīvas un tā.
Yume
Njā, es uz Lieldienām strādāju dubultslodzē...
Man tāddā gadījumā sanāk ne visai ērti.
alt
QUOTE(Yume @ Mar 6 2005, 13:07)
Njā, es uz Lieldienām strādāju dubultslodzē...
Man tāddā gadījumā sanāk ne visai ērti.
*




traki traki...

ETM
Velns! Teevs sadomaajis 19. braukt uz izstaadi "Maaja 2005", un man un maakoniitim maajaas siikaa maasa buus jaavaac. Tiek veltiitas visas puules teeva pierunashanai braukt citaa dienaa, bet neko lielas ceriibas vinjsh neatstaaj. Laikam mees ar maakoniiti netiekam 18.-19.
alt
QUOTE(ETM @ Mar 7 2005, 11:45)
Velns! Teevs sadomaajis 19. braukt uz izstaadi "Maaja 2005", un man un maakoniitim maajaas siikaa maasa buus jaavaac. Tiek veltiitas visas puules teeva pierunashanai braukt citaa dienaa, bet neko lielas ceriibas vinjsh neatstaaj. Laikam mees ar maakoniiti netiekam 18.-19.
*



cik liela taa maasa siikaa?
ETM
9 gadi. un nee, mees vinju liidzi nenjemsim.
Church
Tador, klau .. taac jautaajiens .. a kaa i ar to pirti, par ko ieprieksheejaa reizee austrumu robezhaa gadoties uzzinaaju? ;>
Lija
Uz Lieldienām vēlviens tuss????? blink.gif wahhh.. baigi ātri... nez kā būs ar to tikšanu..
Yume
QUOTE(ETM @ Mar 7 2005, 15:28)
9 gadi. un nee, mees vinju liidzi nenjemsim.
*


Heh, ved pie manas māsas ciemos. biggrin.gif viņai tikpat.
aivvv
ir piedaavaajums juus finansiaali pabalstiit ja pannmsiet puulkaa paris cilveekus biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif (nju ne vairaak kaa 15 unsure.gif )
...labi labi ne taads bars kaadi pieci smile.gif kas varbuut buut ar mieru kaadus 15-20 ls no savas puses mieriigi tam atveeleet... wink.gif

tikai datumu vietu un laiku......
alt
QUOTE(aivvv @ Mar 9 2005, 06:54)
ir piedaavaajums juus finansiaali pabalstiit ja pannmsiet puulkaa paris cilveekus  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif (nju ne vairaak kaa 15  unsure.gif )
...labi labi ne taads bars kaadi pieci smile.gif kas varbuut buut ar mieru kaadus 15-20 ls no savas puses mieriigi tam atveeleet... wink.gif

tikai datumu vietu un laiku......
*



pie pareizaa jautaajuma apstaajies, vieta un laiks :/

tas te pagaidaam ir smagaakais jautaajums..
Sigfa
QUOTE(aivvv @ Mar 9 2005, 07:54)
ir piedaavaajums juus finansiaali pabalstiit ja pannmsiet puulkaa paris cilveekus  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif (nju ne vairaak kaa 15  unsure.gif )
...labi labi ne taads bars kaadi pieci smile.gif kas varbuut buut ar mieru kaadus 15-20 ls no savas puses mieriigi tam atveeleet... wink.gif
*



ljauj mineet, pokemoni?
alt
QUOTE(Sigfa @ Mar 9 2005, 07:39)


ljauj mineet, pokemoni?
*



ja anime fani lai naak...
+Chibi+
QUOTE(Sigfa @ Mar 9 2005, 08:39)
QUOTE(aivvv @ Mar 9 2005, 07:54)
ir piedaavaajums juus finansiaali pabalstiit ja pannmsiet puulkaa paris cilveekus  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif (nju ne vairaak kaa 15  unsure.gif )
...labi labi ne taads bars kaadi pieci smile.gif kas varbuut buut ar mieru kaadus 15-20 ls no savas puses mieriigi tam atveeleet... wink.gif
*



ljauj mineet, pokemoni?
*




nē, nē, FMAmoni un NEKĀmoni.
kaarleens
ņākamajā tusā varētu piedalīties un piemest naudiņu, tikai nez lieldienās varbūt labāk tomēr netaisat jo tas tāds tusiņu laiks un maby man būs citas djēlas cool.gif
tostermaize
kad??? Cik???? kur???
jautaajumi kurus izlasot shito lloti gribas uzdot
windhover
Ja party nav šajās brīvdienās, tad es ar esmu ar mieru šķirties no piecīša.. Tikai laiku, vietu un es būšu!
Dzonis
(posts bezjeegaa) *joprojam ceru, ka pasaakums tiks taisiits 18/19. datumaa*
Kikyou
Es ar ceru...
Tagad vairs pēc tā jaunā threada nevar neko saprast. >_<

Ja ir - es 99% tieku.
Ja nav, bet ir nedēļu pēctam - visdrīzāk netieku (lieldienas, kā nekā)

EDIT: =/ Laikam man šitais pasākums atkrīt. Mani tomēr nekur nelaiž. T.T
X_Kamui
Eu cilveki, tak kad bus nakamais party, 18/19 februari ???
man jazin jo atrak jo labak... sad.gif

Vai ar neviens nezin kad...
Yume
Jap, mums taču vakar aizgāja tā runa ( heh, ak dzimtā latviešu valodas stilistika, runa nekur neiet) vārdu sakot, mēs visi gribam zināt. Jo ir cilveki kas laiko plāno uz priekšu.
jurc
QUOTE(-Kai- @ Mar 13 2005, 03:39)
Eu cilveki, tak kad bus nakamais party, 18/19 februari ???
man jazin jo atrak jo labak... sad.gif

Vai ar neviens nezin kad...
*



biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif SheWr.. atej no kompja un aizej līdz kalendāram.. shodien jau ir MARTS!!! biggrin.gif

A bet nopietni gribeetos zinaat kad buus naakamais anime party, jo taadu negribeetos laist garaam!!! happy.gif
SheWr
QUOTE(JurCHiX @ Mar 13 2005, 11:12)
QUOTE(-Kai- @ Mar 13 2005, 03:39)
Eu cilveki, tak kad bus nakamais party, 18/19 februari ???
man jazin jo atrak jo labak... sad.gif

Vai ar neviens nezin kad...
*



biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif SheWr.. atej no kompja un aizej līdz kalendāram.. shodien jau ir MARTS!!! biggrin.gif

A bet nopietni gribeetos zinaat kad buus naakamais anime party, jo taadu negribeetos laist garaam!!! happy.gif
*




Eu...es jau to nemaz nerakstiiju.... -___-


Es ar gribeetu zinaat datumu.... Kaut veeljoprojaam nevaru iisti izlemt vai doties. Ko tad juus domaajat shoreiz dariit?
Church
nu, es un veel 2-4 pazinjas taisiijaas naakoshajaa piedaliities. kaa jau vienmeer, dazhi varees / dazhi nee. paaris cilveeku peec atlikt imho i garaam. var buut cilveeki kas atkal varees tieshi konkreetaa laikaa, nevis uz kaadu 'b tiktu paarnests.
X_Kamui
QUOTE(JurCHiX @ Mar 13 2005, 11:12)
QUOTE(-Kai- @ Mar 13 2005, 03:39)
Eu cilveki, tak kad bus nakamais party, 18/19 februari ???
man jazin jo atrak jo labak... sad.gif

Vai ar neviens nezin kad...
*



biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif SheWr.. atej no kompja un aizej līdz kalendāram.. shodien jau ir MARTS!!! biggrin.gif

A bet nopietni gribeetos zinaat kad buus naakamais anime party, jo taadu negribeetos laist garaam!!! happy.gif
*


Es to rakstiju ahahahaha... blina tiešam jau ir mart biggrin.gif biggrin.gif

Heh nu ļoti gribu tikt uz nakamo party jo pagajušaja manis nebija..... unsure.gif
windhover
Kur ir tas/ā Tador? Nez kāpēc man šķiet, ka no viņa/as galvenokārt ir atkarīgs, kur un kad būs party. Nu taču! Organizējamies! huh.gif
Yume
*vārtās pa grīgu iedomājoties tadoru sieviešu dzimtē* sorry, bet mhahahahahahahaa......... Tadors svārkos, nē balerīnas pačkā, rozā... mhahahaha....
Njā, atvainojiet uz vakaru nāk stulbums virsū...
bet... mhahahahahahaha.......
Church
QUOTE(Yume @ Mar 13 2005, 22:22)
*vārtās pa grīgu iedomājoties tadoru sieviešu dzimtē* sorry, bet mhahahahahahahaa.........
*


tadora jaunk-dze haki kraasas vakarkleitaa, un zempapeezhu augststulmu shnjoreejamaas melnas aadas balles kurpiitees ;>
windhover
Ar Tadoru nekad neko nevar zināt, bet es par tādu pirmo reizi dzirdu.. Izsaku personiska atvainošanās Tadoram! sad.gif
Bet man prieks, ka liku kādam pasmaidīt ph34r.gif
Kima
QUOTE(Church @ Mar 14 2005, 02:37)
QUOTE(Yume @ Mar 13 2005, 22:22)
*vārtās pa grīgu iedomājoties tadoru sieviešu dzimtē* sorry, bet mhahahahahahahaa.........
*


tadora jaunk-dze haki kraasas vakarkleitaa, un zempapeezhu augststulmu shnjoreejamaas melnas aadas balles kurpiitees ;>
*



Juus tikai neiazmirstiet, ka tagad winjsh(winja) ir blonds!!!! wink.gif
Tapee BLONDA baleriina hakii kraasaa pachkaa un aadas balles kurpees!!!! wink.gif


P.S.Tador nenjem ljaunaa, shie ir tie muusu newainiigi jocinji!!!! wink.gif
Hikaru
QUOTE(za4peedinja @ Mar 14 2005, 11:23)
QUOTE(Church @ Mar 14 2005, 02:37)
QUOTE(Yume @ Mar 13 2005, 22:22)
*vārtās pa grīgu iedomājoties tadoru sieviešu dzimtē* sorry, bet mhahahahahahahaa.........
*


tadora jaunk-dze haki kraasas vakarkleitaa, un zempapeezhu augststulmu shnjoreejamaas melnas aadas balles kurpiitees ;>
*



Juus tikai neiazmirstiet, ka tagad winjsh(winja) ir blonds!!!! wink.gif
Tapee BLONDA baleriina hakii kraasaa pachkaa un aadas balles kurpees!!!! wink.gif
*


Pie tam vēl viņš gribēja Sailor Moon tērpā ierasties. biggrin.gif ... forget it.
+Chibi+
QUOTE(Hikaru @ Mar 14 2005, 17:35)
QUOTE(za4peedinja @ Mar 14 2005, 11:23)
QUOTE(Church @ Mar 14 2005, 02:37)
QUOTE(Yume @ Mar 13 2005, 22:22)
*vārtās pa grīgu iedomājoties tadoru sieviešu dzimtē* sorry, bet mhahahahahahahaa.........
*


tadora jaunk-dze haki kraasas vakarkleitaa, un zempapeezhu augststulmu shnjoreejamaas melnas aadas balles kurpiitees ;>
*



Juus tikai neiazmirstiet, ka tagad winjsh(winja) ir blonds!!!! wink.gif
Tapee BLONDA baleriina hakii kraasaa pachkaa un aadas balles kurpees!!!! wink.gif
*


Pie tam vēl viņš gribēja Sailor Moon tērpā ierasties. biggrin.gif ... forget it.
*





OMG. blink.gif Tas nu gan buutu KAUT KAS. HEh heh heh. laugh.gif
Yume
Tas vēl ir maigi teikts. biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.