Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Bleach
Anime forum > Anime > TV, OVA & Movies
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13
Baka
Man personiigi pats saakums likaas interesants, bet nedaudz vaajsh. Tad ap vidu es gaidiiju kaut ko aizraujoshu, un skatiijos vienu seeriju peec otras un nu ir pienaacis briidis, kad esmu redzeejis visas seerijas un ar lielaako nepacietiibu gaidu naakamo, jo peedeejaa seerija bija vienkaarshi kolosaala!!!
Lija
wah.. biggrin.gif man Bleach tīri labi patikās... interesanti tēli... arī labs humors... rolleyes.gif
Baka
Par humoru tik tieshaam piekriitu. Ir briizhi, kad var kaartiigi atreekties biggrin.gif
+Chibi+
*klanās* Paldies Bleach par to, ka izrāva man no tās fanātiski slimās apsēstības ar Naruto. Tagad es vismaz par kaut ko citu arī domāju. happy.gif
Sigfa
Bleach... naakamaa adikcija peec Naruto... super-mega-ultra kuula anime biggrin.gif
Baka
+Chibi+ biggrin.gif Es tevi tik labi saprotu. Lai gan mani ar Bleach vien neizrausi no Naruto fanaatisma. Paaraak laba anime, lai vinju aizstaatu ar kaut kaadu citu animi. wink.gif
CloudX
QUOTE(Baka @ Mar 9 2005, 16:45)
+Chibi+ biggrin.gif Es tevi tik labi saprotu. Lai gan mani ar Bleach vien neizrausi no Naruto fanaatisma. Paaraak laba anime, lai vinju aizstaatu ar kaut kaadu citu animi. wink.gif
*


Yap Naruto Ownz ,bet Bleach tik drusku atpaliek no naruto superiibas smile.gif
Baka
Nu nez. Vinjiem ideja irvienkaarshi perfekta, nu nau kur likties, savu kaart ciinjas nestaav liidzi naruto. Taadeelj ka ciinjas ir unikaali iisas, es saprastu 5 minuutes jau buutu daudz, bet 20 sekundes... smile.gif Es sajutos viilies 22. seerija shodien. Bet shaa vai taa gaidu 23. biggrin.gif
Lija
BAKA tu jau redzēji 22 sēriju?????? blink.gif kurā vietā tu dabūji??? mans ir redzējis tikai līdz 21-jai un vēl 22 tur nav!!!!!! ohmy.gif
Baka
Iesaku atveert DC++ smile.gif
Kikyou
Bleach! O_O
Es jau labu laiku domāju vērt vaļā topicu, a bija bail, ka varbūt izrādās ka tāds jau ir... ._.;

Rukias zīmējumi... XDD

Oo jā starp citu...
Jo es vairāk par to domāju, jo vairāk man Orihime ar Tatsuki atgādina to krievu grupu... eh... Tatu? Nuuu izskata ziņā. laugh.gif
Sigfa
22 epu var dabuut animesuki.com Chihiro ir vaajpraataa suudiiga kvalitaate, es jau vienreiz uz vinjiem uzkjeeros- labaak pagaidiishu shinsen.
SonGoku
Ha...salidzinajat shis cinjas ar 30 minutigajam DBZ cinjam....ah tas bij sen bet tas bija labas
Kikyou
Es gan parasti skatos Lunar subu. :3 (kā nekā, man no ep 7 līdz svaigākajām ir tikai Lunars... xD)

Ar to DBZ... nez... mani tā anime kaut kā atbaida... ~.~; Sorry, sorry, visiem faniem.
Sigfa
Uij, kljuudijos biggrin.gif sajaucu ar naruto. Es biju domaajis Lunar anime.
Rob_X
QUOTE(SonGoku @ Mar 9 2005, 18:09)
Ha...salidzinajat shis cinjas ar 30 minutigajam DBZ cinjam....ah tas bij sen bet tas bija labas
*


negribeeji teikt 30x30 minuuteem ? dry.gif Dievs zheeliigs, piedo visi fani, bet dbz bij tik necieshams, katru kautinu uz 30 serijaam izvilka dry.gif
bleach rulez rolleyes.gif un njemu tikai no lunar tongue.gif
Baka
Kursh no personaazhiem ir juusu favoriits?
Man - pats Ichigo biggrin.gif un uzreiz blakus Rukia (nezin kapeec, laikam sakritiiba, ka vinji ir galvenie personaazhi wink.gif )
+ veel protams tas Modified Soul , aizmirsu vaardu vinjam, Kon laikam.
Sigfa
Kon's dakachajet biggrin.gif krutaakais chars visaa animee... veel protams ir Rukia's pusbraalis, bet vinjsh driiz mirs.
Nuin
Manējie ir Ichigo un Ishida. Aa un vēl tas ar svītraino cepuri. biggrin.gif
Baka
Es nevaru neuzbraukt, bet Rukias braalis vai pusbraalis, tas pie kaajas - man vinsh shaa vai taa riebjas. Aatrums visiem Death God Commanderiem vienaads, taa kaa vinsh ne ar ko neizceljas. Veel vinsh izskataas peec geja, runaa maz, un atljaujas Rukiu notiesaat uz naavi biggrin.gif man ar shito pietiek, lai man vinsh riebtos. Un tas, ka vinsh mirs ir skaidri zinaams laugh.gif
Sigfa
hmm, kad es vinju pirmoreiz ieraudziju man bija taada doma "cool!!!" biggrin.gif vinjsh vienmeer ir taads aukstasiniigs killers... kaa man tas patiik...
Baka
Kaads vienmeer, ja vinsh paraadaas tik 2 seerijaas? wink.gif
Man vairaak prikolii tas smaidiigais Death God komandieris. Ar smaidu sejaa dara briinumus! Tik zheel ka arii 2 seerijaas tik paraadiijies.
Lija
Tur bija viens tēls... viens no Shinigami... Ar tādiem matiem kā adatām... pirmā doma bija par ezīti miglā, kas beidzot izaudzis liels!!!! tā pārrēcos!!! Ishida ir super... Kāds tērps.. un vienmēr rezerves apmetnis līdzi... happy.gif
CloudX
QUOTE(Baka @ Mar 9 2005, 23:10)
Kaads vienmeer, ja vinsh paraadaas tik 2 seerijaas?  wink.gif
Man vairaak prikolii tas smaidiigais Death God komandieris. Ar smaidu sejaa dara briinumus! Tik zheel ka arii 2 seerijaas tik paraadiijies.
*



Hehe man ar patiik tas smaidiigais,likas ka vinju sauca Ichimaro Gin smile.gif
Un protams patiik noslepumainais Urahara ar savu brigaadi
Sigfa
Urahara RoXoRrZ biggrin.gif Mani gan izbriina to siikpirzhu varenaa speeja. Piem. tai meitenei tach bija anti- death go fighting liimenis biggrin.gif
Baka
Perfekti izskatiijaas, kaa vinjai sashaurinaas acu ziiliites un tad peekshnji taads kaartiigs atveeziens un... biggrin.gif
Kikyou
Haha un tad vēl kad Ururu ar to savu bazooka parādījās vienā sērijā... biggrin.gif
+Chibi+
Es esmu vienīgā, kas skatās uz Ishidu un mentāli bļauj : "SASUKE, SASUKE, SASUKE PĒC PIECIEM GADIEM!!!!!"?

Nenormāli atgādina.
Kikyou
Mh. :3
Viņiem ir pat viens un tas pats ierunātājs! biggrin.gif Bet ir šāda tāda līdzība... Hm... matu sakārtojums... o_o;
kaarleens
Neslikts seriaals iekachaajaas apmeeram ap 15 epu redzees kas taalaak buus ka nekaa vinjam ir paredzeetas 60+ epas cool.gif
Protams kachaajam tikai Lunar reliizes wink.gif jo anbu tiemzheel nodropoja vinju
Baka
Njaa. Viss labais saakaas pirmajaa epizodee uz 5 minuuteem, peectam kautkur pa vidu paviideeja jautriiba un tad tagad peedeejaas 3 seerijas! Bet nu cereesim, ka tagad tik viss krutais saaksies. smile.gif
+Chibi+
QUOTE(Kikyou @ Mar 11 2005, 20:49)
Mh. :3
Viņiem ir pat viens un tas pats ierunātājs! biggrin.gif Bet ir šāda tāda līdzība... Hm... matu sakārtojums... o_o;
*



Zin, Zin.... Tikai Ishida DAUDZ vairaak izraada savas emocijas. Un vinsh ir friikiigaaks, simt punkt Sasuke izaugs un kljuus taads pats! XD
Kikyou
QUOTE(+Chibi+ @ Mar 15 2005, 20:42)
QUOTE(Kikyou @ Mar 11 2005, 20:49)
Mh. :3
Viņiem ir pat viens un tas pats ierunātājs! biggrin.gif Bet ir šāda tāda līdzība... Hm... matu sakārtojums... o_o;
*



Zin, Zin.... Tikai Ishida DAUDZ vairaak izraada savas emocijas. Un vinsh ir friikiigaaks, simt punkt Sasuke izaugs un kljuus taads pats! XD
*




*paņem cirvi* Laaai tik viņš pamēģina tāds neizaugt.... >_<; (vēlvienu Orochimaru man nevajag)

Aaaa starp citu, kāds (bez manis) te mangu lasa? o.o
Baka
Es katraa zinjaa nee biggrin.gif Iemeedjinaaju, bet paaraak nekustiigas taas bildes un briizhiem nesaprotamas. Luuk taa! Un es dodu priekshroku kustiigai bildei ar skanju wink.gif
Spike
Bleach i love smile.gif
Kads pamanija kad iznak jauna serija Naruto tad iznak jauna serija Bleach
Inc
Pēc kārtējā To Be Continued... neizturēju un izlasīju visu mangu līdz up to date. Kopumā iespaids labs, nekāda īpaši dziļā doma, bet iesaiņojums patīkams.
volzha
Cik ta beigās šim monstram būs sēriju. Man personīgi viss labāk patīk tas džeks ar strīpaino cepuri un pats galvenais varonis !
Baka
Hmmmm. kaa Jums patika peedeejaa seerija? Es personiigi gaidiiju kaadu labu kautinju starp Gin un Ichigo, bet velti!
CloudX
QUOTE(Baka @ Mar 21 2005, 23:34)
Hmmmm. kaa Jums patika peedeejaa seerija? Es personiigi gaidiiju kaadu labu kautinju starp Gin un Ichigo, bet velti!
*


Peedejaa man liakaas ljoti smiekliiga biggrin.gif ,bet nu es taapat ka tu gaidiiju labu ciinju starp Gin'u un Ichigo - veltiigi gaidiiju .
"Your sister is scary...." "Isn't she?" laugh.gif
Lija
māsa ir labā.. ja godīgi tad es domāju, ka būs mammucītis, bet arī māšele ir labā... liekas ka es līdzīgi izturos pret savējo
+Chibi+
laugh.gif Ui, māsa ir superīgākais čārs!!!!! Perfect! ^__^v Man nu loti patikās. Un par pēdējo sēriju.. Heh. Tā bija "spazmātikso sejas izteikšmju parādes" sērija. Heh.





Ui, un mangu ļoti girbu lasīt, bet nepietiek laika... Manga noteikti ir sižetiski labāka.. happy.gif
Kikyou
Cik es vismaz esmu lasījusi, manga ir gandrīz vai tāda pati kā anime. happy.gif
Izņemot, ka mangā ir vairāk tādi sīkumi, kas nav animē (ieskaitot tos jautros škricelējumus katra chaptera beigās. XD). Ja nemaldos, mangā tam gatekeeperam, ar kuru Ichigo kāvās, NOCIRTA roku, nevis tikai ievainoja un Orihime vairākas stundas to roku "līmēja" atpakaļ.
+Chibi+
Par 24.sēriju.... Is it just me, vai arī to pavisam chibi shinigami squad captain ierunā Eda ierunātāja? Man tagd visu laiku tajā animē kaut kas rādās... Te Sasuke's balss, Te Orochimaru.. Tagad arī Eda.... O.o


Man patika šitā sērija. Daudz jauu charu.. happy.gif
Kikyou
CRAP! Es aizmirsu par to, ka 24. jau sen iznākusi! >_< *dauza sev ar grāmatu pa galvu un paraēli dabū torentu*
+Chibi+
Baka-chan! Kā var aizmirst??? Es jau nezin cik ilgi mocījos, lai dabūtu... Divas lietas, kuras gaidu with crossed fingers - Bleach un Naruto. happy.gif Ja Naruto spnedēļ nav, visu savu fangirl enerģiju vērsu uz Bleach. XD
Kikyou
Mans fangirl energy ir sadalīts uz tik daudz animēm/mangām, ka viņš sāk visam aptrūkties. laugh.gif
kaarleens
:oftopic:
es visu savu fanenergjiju brrivdienaas izteereju noskaties
26 seerijas non stop RahXepon
15 seerijas non stop 12 kinghdoms
par siikajaam epizodem nemaz nerunaajot cool.gif
Spectre
Bleach OP songs un End Songs ir jauni ka arii intro acctually arts un songs man tagad labaak patiik par ieprieksheejo tongue.gif
Church
runaajot par bleach mangu .. domaaju animee, ja formaats buus 26 epas, vairaaki storyline vienkaarshi neietilps.
Ramiel
heee a kaads ieveeroja divas ljoti paziistamas balsi ? ^^ ishidai ir sasuke un tam Gunju ir Onizuka balss...eeee tadas atminas no GTO atnaak galvaa biggrin.gif

(neesmu lasiijis visu topicu varbuut kaads jau ir to piemineejus ^^)
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.