Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Onlaina spēles!
Anime forum > Anime > Games
Evanesa
Lūdzu iedodiet tādas spēles kā Runescape nju tādas kuras nevajag lādēt, ka viņas ir uzreiz. smile.gif
SheWr
Runescape ir browser based tipa speele un laikam labaakaa no visaam pieejamajaam... Cik zinu laikam citu taadu labu nav.... Ja gribas kautko labaaku, tad buus vien jaapumpee speeles ar klientiem.
Evanesa
Ai žēl, ka nav vairāk tādu līdzīgu. sad.gif Tad laikam tiešām būs jāpumpē iekšā.
ETM
Nee, es arii igi mekleejos, Runescape analogus neatradu. Bet nav jau tik gruuti arii klientu novilkt, jajau tu domaa speeleet online speeles,tad jau netam tev jaabuut pusliidz apmierinosham, vairaak par dieenakti jau diezvai ka buus jaaziedo. Pats Lineage2 novilku pa diennakti.
DasH
A ir arii taadaas onlaina speeles, kas vareetu iet ar mDSL??? (iznjemot MU un Runescape) ??
ETM
nuuu.. kapeec lai kaada neietu? es savaa laikaa esmu speeleejis UO, Earth & Beyond, Lineage2 un viss ir gaajis. mDSL jau nemaz tik slikts nav.
SheWr
Jap. Man ar ir mDSL un visas speeles iet uz nebeedu. Pashlaik gatavojos WoW speeleet.
Rags
QUOTE(DasH @ Mar 22 2005, 11:39)
A ir arii taadaas onlaina speeles, kas vareetu iet ar mDSL??? (iznjemot MU un Runescape) ??
*


Ragnarok Online biggrin.gif
info blakus topica wink.gif
________________
-kumori-
*ghm* ir ari Dark Eden... Tiri ta nekas spelite... Var izveleties starp vampu vai slayeru un ka4aties... tas ir tipo MU, vai L2 ph34r.gif
Tsukino
blink.gif Taa speele ir internetaa ..... Kur? blink.gif
anishuara
QUOTE(MIMI @ Mar 22 2005, 18:40)
*ghm* ir ari Dark Eden... Tiri ta nekas spelite... Var izveleties starp vampu vai slayeru un ka4aties... tas ir tipo MU, vai L2  ph34r.gif
*


da da4a kur???? pasaki adresi....
GunMetaL
galvanais nespēle WoW. tas mēsls ātri apnik es saku man pietika ar 7 stundām
kad es jau biju atpakaļ pie mu un WoW jau bija āra no kompja hdd..
-kumori-
Dark Eden Luk jumz lapa... Veixmigu speleshanu biggrin.gif
jurc
QUOTE(MIMI @ May 19 2005, 15:15)
Dark Eden Luk jumz lapa... Veixmigu speleshanu biggrin.gif
*


da nu.. pārāk garlaicīga... Ta jau labāk Mu uzspēlet greizajos serveros...
anishuara
QUOTE(JurCHiX @ May 19 2005, 20:02)
QUOTE(MIMI @ May 19 2005, 15:15)
Dark Eden Luk jumz lapa... Veixmigu speleshanu biggrin.gif
*


da nu.. pārāk garlaicīga... Ta jau labāk Mu uzspēlet greizajos serveros...
*


nju katram sava gaume..... es gan labprat pameiginashu... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Seven_of_zero
he man vieniga online spele kura patik un neapnik jau 4 gadus ir Ultima online.
pat tagad nesmu vel pilnigi visu izpetijis. iespejas milzigas. pagajusa gada nakusie papildinajumi, samuraju imperija, jaunas iemanas ko apgut, beidzot esmu ticis pie milzigas majas ari.
Tsukino
blink.gif Ultima online ? blink.gif
Kur To var izrakt?!? huh.gif
GunMetaL
in allmighty DC
chorniJ
ja pumpeesi tad pumpee kaut ko labu teiksim Lineage II no vectra.lv smile.gif smile.gif smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.