Help - Search - Members - Calendar
Full Version: pankuuku tuss
Anime forum > otaku.lv > Pasākumi
Pages: 1, 2
alt
tautaa ir piens daudz piena davaj taisam pankuuku tusu, buus pankuukas buus dators uz kura skatiities anime...
come on!!!!
SheWr
hhhm...pankuukas un anime..... huh.gif


Kaa tu to vispaar domaa?
alt
QUOTE(SheWr @ Mar 20 2005, 13:30)
hhhm...pankuukas un anime..... huh.gif


Kaa tu to vispaar domaa?
*



es nedomaaju... man vajag paliidzeet pienu likvideet nebuutu ieskaabis vareetu kakao dzert...


par sho es bljaustos ne tikai te...
idejiski un filozofiski shis nav sasaistiits
jurc
kad? kur? cikos? uz cik cilveekiem pankuukas pietiks??
asamashii ritori banpaia
me wants it too biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif es paņemšu ievārījumu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
alt
QUOTE(asamashii ritori banpaia @ Mar 20 2005, 14:14)
me wants it too biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif es paņemšu ievārījumu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
*




njaa tik PC vars var arii nebuut bet piens ir 4 litri...

kopumaa tauta ja trieshaam grib naakt tad shodien
purvciems minska
var meegjinaat sazvaniit uz 6574767 alt
ETM
Damn..... kapeec es vispaar uz Ventspili aizbraucu??? Ai nu taapat jau atbraut nesanaaks vairs shodien, ja nu vieniigi uz veelu vakaru.
jurc
QUOTE(ETM @ Mar 20 2005, 14:36)
Damn..... kapeec es vispaar uz Ventspili aizbraucu??? Ai nu taapat jau atbraut nesanaaks vairs shodien, ja nu vieniigi uz veelu vakaru.
*


ja brauc paķer mani no liepājas... ^^

vo vo.. es ar to pašu sāku domāt.. būs uz rīgu jāpārceļās dzīvot.. tur vismaz viss tas labākasi notiek...
beeee....
Yume
Āaaaaa.... es vairs negribu strādāt, nu kāpēc viss notiek brīvdienās, kad man jāstrādā...
bet Alt.. es gribu pankūkas... man pa pastu drīkst? huh.gif
ETM
Ew mok man to4na uz riigu aizbraukt? Un uz Liepaaju paliels liikums sanaak, bet visu var sarunaat 8)). Vispaar buutu jauki kaadu izklaides programmu uz Lieldienaam izdomaat, ato es domaaju ka es te tikai niiks pie kompa un labaakaa gadiijumaa uz briivadbas muzeju mani aizdziis.
jurc
euz ETM tu nopietni par to ka mani vari savākt??? Es pat varētu kautko samaksāt.. līdz 2Ls.. smile.gif)
Bet nu uz lieldienām tiešām vajadzētu kautko! alt pataupi to pienu uz lieldienām.. ta mēs visi brauks pie tevis svinēt lieldienas plus vēl tev tak būs dzimene!!!!
Karoče nolemts - braucam uz lieldienām pie alt pankūkās!! tongue.gif Gan jau ar kādu olu ar pacienās ^^


P.S. - Tikko alt pazvanīja un teica ja kāds sadomā iet pankūkās ta lai paziņo un līdzi paņem cd-rom uz kā skatīties anime tongue.gif
A kāds vispār ies?
ETM
Tad nu taa: ja ir pasaakums uz lieldienu pussi, tad visu var sarunaat. Vareeshu azibraukt uz Liepaaju, savaakt ko vajag arii, tik kaada izklaides programma buus jaasagaadaa, lai tas iikums nav veltiigs 8)
Bet pirms treshdienas gan nekas nesanaax, jo man tepat djeelas ir.
Vienvaardsakot gaidu kaadu ieteikumu, atsauksmi, ierosinaajumu. piedaavaajumu utt.

P.S. Es kaadu laiku pie kompa neesu, tapeec zvaniet 5920314 ja kaukas svariigs sakaams.
windhover
Man ir neapšaubāmas ziņas, ka pie Alt notiek pankūku tuss un sākas jau ap kādiem 18.00.. Lai uzzinātu sīkākas ziņas, jāzvana Alt uz viņas augstāk norādīto numuru... ph34r.gif
alt
Cilveekii...
ja juus zinaatu cik mums bija garshiigs kartupelju kekss.

mmmmmmm


nekad nebuutu domaajusi ka kaut ko taadu var uztaisiit..
trakie dziivokla biedri mani toch driiz izlutinaas...

jaa veel ir daudz piena
Lija
āāā... bija vēl viens tuss.... sad.gif *met peli pret sienu* Kāpēc? Kāpēc Notiek tik netaisnīgas lietas uz šīs pasaules... unsure.gif mad.gif
alt
QUOTE(Lija @ Mar 21 2005, 09:41)
āāā... bija vēl viens tuss....  sad.gif  *met peli pret sienu*  Kāpēc? Kāpēc Notiek tik netaisnīgas lietas uz šīs pasaules...  unsure.gif  mad.gif
*




davaj shovakar tusu tongue.gif

man veel piena daudz tongue.gif kartupelju arii tongue.gif

man nav tava nr Lija ,ja buutu tu buutu informaaeta..
windhover
Vakar, ja ne gluži pankūku tuss, tad tāds pamatīgs kartupeļu kekss pie alt bija. Nebiju domājis, ka kartupeļi ar rozīnēm var būt tik ņammīgi.. Vai jūs nopietni par to, ka šodien vēl viens tuss varētu iznākt, hmm.. par to der padomāt.. varbūt.. ph34r.gif
ETM
NU come on!! Un ko tad nedeeljas nogalee dariis? visi buus notuseejushies un neviens nevarres pie labaakaas gribeeshanas pakusteet. A tieshi nedeeljas beigaas man laix sanaak.

P.S. Nupat paarlasiiju savu postu un padomaaju: "kaads gan es tomeer esmu egoists"
Hikaru
Hehe, agrāk domāja taisīt varbūt retāk tusus, bet viss iet uz pretējo pusi. Katru dienu pa mazam tusam un katru nedēļu pa lielam tusam. laugh.gif ....
alt
QUOTE(ETM @ Mar 21 2005, 11:13)
NU come on!! Un ko tad nedeeljas nogalee dariis? visi buus notuseejushies un neviens nevarres pie labaakaas gribeeshanas pakusteet. A tieshi nedeeljas beigaas man laix sanaak.

P.S. Nupat paarlasiiju savu postu un padomaaju: "kaads gan es tomeer esmu egoists"
*




hey ar nedeelajs nogali ir danjkjiigi...
MAN IR JAABRAUC MAJAS!!!
valkas raj, Blomes pag.
tad veel uz Valmieras raj, Matiishu pag..


dzimmene man ir pirmdien, neticu ka jurchix pirndien var
vinjsh nevar
vinjsh var 5dienas peecpusdienas sestdienas riiti taa kaut kaa sad.gif
windhover
QUOTE(ETM @ Mar 21 2005, 11:13)
NU come on!! Un ko tad nedeeljas nogalee dariis? visi buus notuseejushies un neviens nevarres pie labaakaas gribeeshanas pakusteet. A tieshi nedeeljas beigaas man laix sanaak.

P.S. Nupat paarlasiiju savu postu un padomaaju: "kaads gan es tomeer esmu egoists"
*


Lai kā man nepatiktu ši skarbā realitāte, bet nedēļas nogalē ir Lieldienas un noteikti lielam dudzumam otakiešu jau ir ieplānots kaut kas cits..
Un piens līdz tam ar jau būs skābs..
Arī es uz lieldienām došos tālēs zilajās, ka papēži vien cilājās.. ph34r.gif
alt
QUOTE(windhover @ Mar 21 2005, 11:20)
QUOTE(ETM @ Mar 21 2005, 11:13)
NU come on!! Un ko tad nedeeljas nogalee dariis? visi buus notuseejushies un neviens nevarres pie labaakaas gribeeshanas pakusteet. A tieshi nedeeljas beigaas man laix sanaak.

P.S. Nupat paarlasiiju savu postu un padomaaju: "kaads gan es tomeer esmu egoists"
*


Lai kā man nepatiktu ši skarbā realitāte, bet nedēļas nogalē ir Lieldienas un noteikti lielam dudzumam otakiešu jau ir ieplānots kaut kas cits..
Un piens līdz tam ar jau būs skābs..
Arī es uz lieldienām došos tālēs zilajās, ka papēži vien cilājās.. ph34r.gif
*




no maajaam me abrauks ar pienu, daudz piena tongue.gif
ne skaaba piena tongue.gif


pieninju gribuuuuuuuuuuuuuu!!!!
jurc
QUOTE(alt @ Mar 21 2005, 11:18)
dzimmene man ir pirmdien, neticu ka jurchix pirndien var
vinjsh nevar
vinjsh var 5dienas peecpusdienas sestdienas riiti taa kaut kaa sad.gif
*


Nu es jau iespējams ka te kautko varētu sarunāt... bet nu ir jautaajums vai citi tiek? Kaa nekaa darbadiena.... un vēl PIRMDIENA!! dry.gif
ETM
Man nekaa nav no treshdienas liidz pat otrdienai (otrdienas riits biki aizsists) Un viss kas ir taalaak par nedeeljas vidu arii ir nogale 8) Taa kaa plaanojiet, domaajiet.

Ja kaads no ieprieksheejaa texta to neizlobiija, tad pirmdien es tieku
alt
QUOTE(ETM @ Mar 21 2005, 11:40)
Man nekaa nav no treshdienas liidz pat otrdienai (otrdienas riits biki aizsists) Un viss kas ir taalaak par nedeeljas vidu arii ir nogale 8) Taa kaa plaanojiet, domaajiet.

Ja kaads no ieprieksheejaa texta to neizlobiija, tad pirmdien es tieku
*




pats galvenais kas ko nosaka ir maate shoreiz, vinja amni aizvedis no riigas maajaas un atvediis atpakalj...
jurc
QUOTE(alt @ Mar 21 2005, 11:43)
pats galvenais kas ko nosaka ir maate shoreiz, vinja amni aizvedis no riigas maajaas un atvediis atpakalj...
*


tu tik paziņo laicīgi.. Lai zin kas un kā, kam lai gatavojas...
alt
QUOTE(JurCHiX @ Mar 21 2005, 12:15)
QUOTE(alt @ Mar 21 2005, 11:43)
pats galvenais kas ko nosaka ir maate shoreiz, vinja amni aizvedis no riigas maajaas un atvediis atpakalj...
*


tu tik paziņo laicīgi.. Lai zin kas un kā, kam lai gatavojas...
*




nu tagad var gatavoties nelielai sanaakshanai shovakar tongue.gif
tip edgars ir ar mieru kaut ko taisiit atkal tongue.gif

paigas ir daudz, galjas ir daudz smile.gif

GAIDAM CIEMOS ARII SHODIEN tongue.gif
jurc
QUOTE(alt @ Mar 21 2005, 12:18)
nu tagad var gatavoties nelielai sanaakshanai shovakar tongue.gif
tip edgars ir ar mieru kaut ko taisiit atkal tongue.gif

paigas ir daudz, galjas ir daudz smile.gif

GAIDAM CIEMOS ARII SHODIEN tongue.gif
*


hmz.. takā nav par biežu? Te jau cilvēki runāja ka taisīs biežākais 4x mēnesī... a tu te katru dienu.. Drīz apniks!
ETM
Es arvien mazaak saprotu prieksh kam es braucu no Riigas prom. Bet visticamaak ka ja es njemshu un atbraukshu uz riigu, tad sho pasaakumu pluusma apsiiksies kaa nebijusi. Taa nu ir ar maniim. Un katru dienu jau nu gluzhi arii varbuut nevajadzeetu tuseet, neaskatoties uz briivdienaam (te laikam runaa mana skaudiiba) apniks tachu, un uz lieltusu neviens nenaax vairs.
alt
QUOTE(ETM @ Mar 21 2005, 12:28)
Es arvien mazaak saprotu prieksh kam es braucu no Riigas prom. Bet visticamaak ka ja es njemshu un atbraukshu uz riigu, tad sho pasaakumu pluusma apsiiksies kaa nebijusi. Taa nu ir ar maniim. Un katru dienu jau nu gluzhi arii varbuut nevajadzeetu tuseet, neaskatoties uz briivdienaam (te laikam runaa mana skaudiiba) apniks tachu, un uz lieltusu neviens nenaax vairs.
*




shie tusinji ir dziiraak atnaaca viens divi cilveeki ciemos un paeeda tongue.gif


shajaa dziivoklii taa ir gana biezji smile.gif
normaala paraadiiba tongue.gif

parasti gan infa netiek mesta te bet kur citur tongue.gif
Lija
eu, tauta, jūs ko??? Nopietni šodien tusu mēģinat sabīdīt???? blink.gif ohmy.gif Vai tiešām kaut kas briest????
alt
QUOTE(Lija @ Mar 21 2005, 14:33)
eu, tauta, jūs ko??? Nopietni šodien tusu mēģinat sabīdīt???? blink.gif  ohmy.gif  Vai tiešām kaut kas briest????
*




jaa nopietni domaaju peec seshiem buushu centraa, ja kaads var sazvaniit Yumi un pateikt ka vinja arii driikst ierasties ar visu kabeliiti buutu super tongue.gif


come one mees jau eedam vanilajs pankuukas tongue.gif
jurc
ko lai tur saka - TRAKIE CILVEEKI!! Un galvenais ka nerīdzeniekiem jācieš no tā sad.gif



bet nu.... itidakimasu!
Lija
eu, mans ar grib tikt!!! animeškas arī būs????
Mans Nr,6220260
alt
QUOTE(Lija @ Mar 21 2005, 14:57)
eu, mans ar grib tikt!!! animeškas arī būs????
Mans Nr,6220260
*




widhowers teicaas njemt animi,
taa man ir jaasatiek yume centraa kaut kad vakaraa davaj meegjinam savaakties kaut kur centraa...
tie kas celju zin(taadu te maz) var naak uz reiz uz maaju tongue.gif


nja widhower mosh nebuus, tad ar anime buush chaabiigaak :/
Hikaru
Hmmmmm...... moš man aizbraukt uz Rīgu. .... hmmm.... Es varbūt varu kaut ko no anime atvest vai arī AMV. Vai kādi disku lasītāji tur ir? DVD, CD-rom?
Hmmm.... braukt vai nebraukt???... thinking...
ETM
Bjee shas es apvainoshos un taisiishu pats savu tussu. un visi riidzinieki varees kjert ablomu ar plashi izplestaam rookaam. (/me veel joprojaam nespeej paardziivot ka aizbraucis uz ventspili)

P.S. Man nupat daleca ka bez manis uz to tusu laikam neviens nebuus.... hmm.... bet taisiishu laikam tik un taa, vismaz nebuus jaastriidas ko skatiisies.
jurc
QUOTE(ETM @ Mar 21 2005, 15:26)
Bjee shas es apvainoshos un taisiishu pats savu tussu. un visi riidzinieki varees kjert ablomu ar plashi izplestaam rookaam. (/me veel joprojaam nespeej paardziivot ka aizbraucis uz ventspili)

P.S. Man nupat daleca ka bez manis uz to tusu laikam neviens nebuus.... hmm.... bet taisiishu laikam tik un taa, vismaz nebuus jaastriidas ko skatiisies.
*



he he he... man ar tāda pati skaudība pārņemusi! Ok, ETM tu šodien taisi tusu Ventspilī a es rīt Liepājā! Ta tie rīdzinieki arī varēs pagrauz pirkstus par to ka netiek!!! Nu tu jau ventspilī vari sasaukt Dzoni, kikyou, raggaman (vai nu kā tur bija).. re jau 3 cilvēki ir.. Liepājā pagaidām nevienu neesmu atradis kurš būtu kritis uz anime sad.gif

Grrrr......!!! mad.gif
ETM
Dzonis ir maajaas, shaubos ka vish uz manu tusu atbrauks. A vot tev dereetu uzmaniities, jo es ta varu uz Liepaaju veesi aizbraukt riit 8)) Veel pakjershu kaadu liidzi un buus tev vaax, naaxies uznjemts.
Lija
QUOTE(alt @ Mar 21 2005, 15:12)

widhowers teicaas njemt animi,
taa man ir jaasatiek yume centraa kaut kad vakaraa davaj meegjinam savaakties kaut kur centraa...
tie kas celju zin(taadu te maz) var naak uz reiz uz maaju tongue.gif


*



Ko īsti nozīmē vakarā??? Tas ir ap cikiem un aptuveni kurā vietā vācamies??? Varbūt varam pie stacijas???
Yume
Hei, es gribu. es būšu, tikai vajag lai mēs vācamies kautkur centrā, un cikos?
Man piedāvājums 18:00 pie centrālā pulkstens, parastā "strelku" vieta, un esw tagad skrienu prom, tapēc man vajag lai ja vieta un laiks mainās man to kāds paziņo, telefons 9753563, tikai lūdzu eaizmirstiet paziņot, hmm, par apstiprinājumu arī priecāšos.

Ek, autobusu kavēju.. brr...
Hikaru
alt pateica, ka viņa būs 18:00 pie Origo pulksteņa. Šajā laikā var savākties tauta?

Yume tieši tā. Tajā pašā "strelku" vietā.
Kima
Es ARIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII GRIBU!!!!!!!!! Eu, nu tauta, es nositiishos!!!
1.kaart mani aizweda prom uz zwiedriju (tas noteikti bija lai neaizlaizhu pa nakti, pa kluso! laugh.gif ) un juus iztuseejaaties!!!!!! lai gan zwiedrijaa arii taa neko, uzzinaaju ka Nobels bija forsh dzhex, atradu mangas BIBLIOTEEKU, kuraa man neljaawa regjistreeties un wisu sawaakt un weel atradu dazhus weikalinjus wecpilseetaaa, wairaakas reizes nogjiibu un laadeejos ka nepietiek naudas un mens nezinaaja zwiedru walodu
2.kaart, man ka nepilngadiibai ir laika ierobezhojums no teewa puses!!!! un 20.20 man "peedeejais" wilciens!!!! Un juus laikam tikai ap to laiku tiekaaties... dry.gif

klau un kas ir uz Lieldienaam? *za4peedinja aiztur elpu, paps brauc prom, sanaak ka tiek, nu luudzu, luudzu, luudzu*
wink.gif

hehe, labojums, mans buus tikai nezinu kaa sanaax, man ka nekaa "peedeejais" wilciebs
jurc
QUOTE(ETM @ Mar 21 2005, 16:15)
Dzonis ir maajaas, shaubos ka vish uz manu tusu atbrauks. A vot tev dereetu uzmaniities, jo es ta varu uz Liepaaju veesi aizbraukt riit 8)) Veel pakjershu kaadu liidzi un buus tev vaax, naaxies uznjemts.
*


Kas ta man, protams ka uzņemšu, tikai paķer līdzi kompi ar dvd.. un diskiem.. Man istaba iekārtota japāņu stilā - nu vismaz kautkas uz to pusi.. nāksies sēdēt uz grīdas (uz spilveniem) pie zema galda, cienāšu ar nūdelēm kuras nāksies ēst ar irbulīšiem biggrin.gif Tik žēl ka mana lampa rīgā ir palikusi... Cerams ka nākamreiz dabūšu atpakaļ daudz sazīmētāku...

Visiem rīdziniekiem - mad.gif
nesen pamanīju ka šīs smailijs izstaro super power!
Lija
Klausās tauta, kas vācas uz pankūku strelku!!! Vai kāds kaut ko no anime ņems līdzi??? Ja kas varu paņemt pēdējās Bleach sērijas iekļaujot 23 (diemžēl tas ir viss kas uz doto brīdi man darbā ir pieejams!!) dry.gif
X_Kamui
blink.gif Mdems man ir tadaprieknojauta ka es atkal palaidu tusu........ sad.gif

Aaaahhh.... kadeļ gan es agrak nepienacu pie datora.... tie majasdarbi grrrr..... mad.gif
Church
QUOTE(Lija @ Mar 21 2005, 17:01)
Klausās tauta, kas vācas uz pankūku strelku!!! Vai kāds kaut ko no anime ņems līdzi??? Ja kas varu paņemt pēdējās Bleach sērijas iekļaujot 23 (diemžēl tas ir viss kas uz doto brīdi man darbā ir pieejams!!)  dry.gif
*


btw, tas gan neder publiskaj skatiishanai .. bet runaajot par bleachu iesaku mangu palasiit attieciigo. vieniigais, ka padara animes skatiishanos pliekanu caur gariem zobiem, ibo "vsjudu mi bilji, vsjo mi znaem" ;>
alt
QUOTE(-Kai- @ Mar 21 2005, 19:13)
blink.gif Mdems man ir tadaprieknojauta ka es atkal palaidu tusu........ sad.gif

Aaaahhh.... kadeļ gan es agrak nepienacu pie datora.... tie majasdarbi grrrr.....  mad.gif
*




kai droshi driikst veel ierasties....
mees veel tikai pasakas lasaam>:P
X_Kamui
sad.gif Eh ja es agrak izlasitu šo postu... tad gan atnaktu...

(Heh visu laiku kaut ko palaižu garam... mad.gif )
Lija
oki, par tusu pagājušovakar pie Alt... Bija tiešām baigi interesanti... Ievilkās līdz 6.00 rītā... Bija gan pankūkas, gan ļoti interesanta sabiedrība (šeit domāti visi kustoņi, lai neteiktu vairāk!!! ) rolleyes.gif Baigais danke Alt par telpām un kompāniju!!!
p.s. Man pat nedaudz kakls aizsmacis no vakardienas!!! sad.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.